Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Cameozhatna lassan megint valami mozi filmben. Rég volt már a Bad Boys 2.

iktriad
sorozatokban szokott, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 677 — Big Penix Energy
Texans helyeben en kineveznem Pep Hamiltont HCnak,de minimum OCnek.
Mert az, hogy Mills a 2.legjobb rookie QBnak nez ki, a Texansban, az szamomra egy kesz csoda 😀

Meg az is lehet h lesz belole valami. Ha el tudnak passzolni Watsont par pickert, top playaert, akkor mar jovore a pozitiv szezonert mehetnenek.
Borbinho
Tim Kelly tavaly is jó munkát végzett szerintem.

Millst pedig én sleepernek tartottam. Rendkívül okos és finom kezű srác. Én nem tartottam semmivel rosszabb prospectnek, mint mondjuk Mac Jonest. Csak Millsnek nagyon problémás volt a college karrierje a sérülésekkel és a kevés meccs tapasztalattal. Az mondjuk minden idők, hogy Kellen Mondot jobb prospectnek tartották.
A lényeg a lényeg engem Mills abszolút nem lep meg.
tüsi91
Mond fizikálisan sokkal jobb adottságokkal rendelkezik, karereje Lance után szerintem legjobb a classban, mobilisabb is, mint Mills. Ezek miatt mindig előnyből indul egy prospect, pláne, ha 4 évnyi QB1 rutinod van az SEC-ben.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cameozhatna lassan megint valami mozi filmben. Rég volt már a Bad Boys 2.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊 😊 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
Texans helyeben en kineveznem Pep Hamiltont HCnak,de minimum OCnek.
Mert az, hogy Mills a 2.legjobb rookie QBnak nez ki, a Texansban, az szamomra egy kesz csoda 😀

Meg az is lehet h lesz belole valami. Ha el tudnak passzolni Watsont par pickert, top playaert, akkor mar jovore a pozitiv szezonert mehetnenek.
Borbinho
Tim Kelly tavaly is jó munkát végzett szerintem.

Millst pedig én sleepernek tartottam. Rendkívül okos és finom kezű srác. Én nem tartottam semmivel rosszabb prospectnek, mint mondjuk Mac Jonest. Csak Millsnek nagyon problémás volt a college karrierje a sérülésekkel és a kevés meccs tapasztalattal. Az mondjuk minden idők, hogy Kellen Mondot jobb prospectnek tartották.
A lényeg a lényeg engem Mills abszolút nem lep meg.
tüsi91
Nagyon szerettem volna ha visszük a harmadik körben. Erre draftolta a a texans. Más kérdés, hogy akartuk volna e. Mindenesetre ha richie grant helyett ő üldögél a padon akkor se lennénk hátrébb mint most



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Texans helyeben en kineveznem Pep Hamiltont HCnak,de minimum OCnek.
Mert az, hogy Mills a 2.legjobb rookie QBnak nez ki, a Texansban, az szamomra egy kesz csoda 😀

Meg az is lehet h lesz belole valami. Ha el tudnak passzolni Watsont par pickert, top playaert, akkor mar jovore a pozitiv szezonert mehetnenek.
Borbinho
Tim Kelly tavaly is jó munkát végzett szerintem.

Millst pedig én sleepernek tartottam. Rendkívül okos és finom kezű srác. Én nem tartottam semmivel rosszabb prospectnek, mint mondjuk Mac Jonest. Csak Millsnek nagyon problémás volt a college karrierje a sérülésekkel és a kevés meccs tapasztalattal. Az mondjuk minden idők, hogy Kellen Mondot jobb prospectnek tartották.
A lényeg a lényeg engem Mills abszolút nem lep meg.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Odaadnatok Diggsnek a DPOY-t?

Garrett, Donald is megerdemelnek, de 40 eve volt utoljara vkinek legalabb 11 pickje (pont az is Cowboys CB volt 😀)


Mondjuk sztem top5 CBben sincs, de a box score statokban eleg jol fest.

3 kellene meg az utolso 2 meccsen hogy a rekordot beallitsa. Ha az meglenne akkor en is neki adnam, engedett yardok/tdk ide v oda.
Borbinho
Nem! Watt érdemelné meg!
De Diggs fogja kapni, főleg h a Steelers be se jut a PO-ba! Max Parsons előz jobbról! 😉

Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Persze mindenhol más az igény, de azért nem semmi h hány helyen kérdőjeles a HC poszt! Vagy a szurkolói szívek mást látnának!

Steelers
Jaguars
Broncos
Raiders
Panthers
Seahawks
Cardinals
Vikings
Bears
Lions
Giants
(A Texans, Eagles, Chargers is talán ide lehet venni!?)
steelwolf
Minket ugyan miért???? Nagyon talán(y) Nem tökéletes, de messze nem remènytelen. Sirrianni. Látszik, hogy mit akarnak, inkább a kivitelezésbe csúszik hiba. Pláne, hogy PO is lehet belőle, kicsit több szerencsèvel már most ott lehetnènk.
dande
Nálunk is tuti kap Nagyduma még időt.
Giantsnél már mondták, hogy marad a stáb.
Cardinals szerintem tuti nem kérdőjeles, a Steelers sem dobja ki Tomlint.
Bazzani
A posztot úgy gondoltam h mennyi helyen megkérdőjelezhető a HC beosztása! Nem gondolom én sem h Tomlin, Kliff..kirúgnák őket!

Az Eagles azért volt ? ,mert sokan szidták az elején Siriannit, meg h átmeneti év lesz! Aztán PO 😁
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 21 718
Nem fog maradni a Giants edző, hiába jelentették be. Van még 2 meccs szerencsére ahol folytatódni fog az ámokfutás, az öltöző már ‘elment borért’.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Persze mindenhol más az igény, de azért nem semmi h hány helyen kérdőjeles a HC poszt! Vagy a szurkolói szívek mást látnának!

Steelers Közel 50% lesz a csapat ami szerintem inkább túlteljesítés mint alul.
Jaguars
Broncos
Raiders
Panthers
Seahawks Nagyon kéne nekik de szerintem előbb paterolják el Wilsont meg kvázi bárkit mint Carrolt (én se értem)
Cardinals PO
Vikings
Bears
Lions Megkapod a liga bottom 2 rosterét, nem leszel 1/1, nincs ok kirakni
Giants Itt kéne takarítani de már jöttek hírek, hogy Judge marad (én se értem)
(A Texans, Eagles, Chargers is talán ide lehet venni!?) Phili szintén jó szezont fut az elvárásokhoz képest, Chargers érdekesebb mert PO-ra jó esély van de ott ez volt a minimális elvárás. OC csere jobban kéne nekik mint HC csere. Texans simán lehet. Culley vélhetően hídnak jött, életműdíj stb.
steelwolf
Üres HC poszt lesz szerintem majd:
Jaguars, Raiders, Vikings, Bears, Texans.
Elférne még a Denvernél és a Panthersnél is, de szierintem ott kitartanak.
alatriste
Texans helyeben en kineveznem Pep Hamiltont HCnak,de minimum OCnek.
Mert az, hogy Mills a 2.legjobb rookie QBnak nez ki, a Texansban, az szamomra egy kesz csoda 😀

Meg az is lehet h lesz belole valami. Ha el tudnak passzolni Watsont par pickert, top playaert, akkor mar jovore a pozitiv szezonert mehetnenek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Odaadnatok Diggsnek a DPOY-t?

Garrett, Donald is megerdemelnek, de 40 eve volt utoljara vkinek legalabb 11 pickje (pont az is Cowboys CB volt 😀)


Mondjuk sztem top5 CBben sincs, de a box score statokban eleg jol fest.

3 kellene meg az utolso 2 meccsen hogy a rekordot beallitsa. Ha az meglenne akkor en is neki adnam, engedett yardok/tdk ide v oda.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Persze mindenhol más az igény, de azért nem semmi h hány helyen kérdőjeles a HC poszt! Vagy a szurkolói szívek mást látnának!

Steelers Közel 50% lesz a csapat ami szerintem inkább túlteljesítés mint alul.
Jaguars
Broncos
Raiders
Panthers
Seahawks Nagyon kéne nekik de szerintem előbb paterolják el Wilsont meg kvázi bárkit mint Carrolt (én se értem)
Cardinals PO
Vikings
Bears
Lions Megkapod a liga bottom 2 rosterét, nem leszel 1/1, nincs ok kirakni
Giants Itt kéne takarítani de már jöttek hírek, hogy Judge marad (én se értem)
(A Texans, Eagles, Chargers is talán ide lehet venni!?) Phili szintén jó szezont fut az elvárásokhoz képest, Chargers érdekesebb mert PO-ra jó esély van de ott ez volt a minimális elvárás. OC csere jobban kéne nekik mint HC csere. Texans simán lehet. Culley vélhetően hídnak jött, életműdíj stb.
steelwolf
Üres HC poszt lesz szerintem majd:
Jaguars, Raiders, Vikings, Bears, Texans.
Elférne még a Denvernél és a Panthersnél is, de szierintem ott kitartanak.


Liverpool Fc
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Persze mindenhol más az igény, de azért nem semmi h hány helyen kérdőjeles a HC poszt! Vagy a szurkolói szívek mást látnának!

Steelers
Jaguars
Broncos
Raiders
Panthers
Seahawks
Cardinals
Vikings
Bears
Lions
Giants
(A Texans, Eagles, Chargers is talán ide lehet venni!?)
steelwolf
Minket ugyan miért???? Nagyon talán(y) Nem tökéletes, de messze nem remènytelen. Sirrianni. Látszik, hogy mit akarnak, inkább a kivitelezésbe csúszik hiba. Pláne, hogy PO is lehet belőle, kicsit több szerencsèvel már most ott lehetnènk.
dande
Nálunk is tuti kap Nagyduma még időt.
Giantsnél már mondták, hogy marad a stáb.
Cardinals szerintem tuti nem kérdőjeles, a Steelers sem dobja ki Tomlint.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze mindenhol más az igény, de azért nem semmi h hány helyen kérdőjeles a HC poszt! Vagy a szurkolói szívek mást látnának!

Steelers
Jaguars
Broncos
Raiders
Panthers
Seahawks
Cardinals
Vikings
Bears
Lions
Giants
(A Texans, Eagles, Chargers is talán ide lehet venni!?)
steelwolf
Minket ugyan miért???? Nagyon talán(y) Nem tökéletes, de messze nem remènytelen. Sirrianni. Látszik, hogy mit akarnak, inkább a kivitelezésbe csúszik hiba. Pláne, hogy PO is lehet belőle, kicsit több szerencsèvel már most ott lehetnènk.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Persze mindenhol más az igény, de azért nem semmi h hány helyen kérdőjeles a HC poszt! Vagy a szurkolói szívek mást látnának!

Steelers
Jaguars
Broncos
Raiders
Panthers
Seahawks
Cardinals
Vikings
Bears
Lions
Giants
(A Texans, Eagles, Chargers is talán ide lehet venni!?)
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Én már várom hogy az NFL is kövesse az NBA mintáját, és visszavonult/4-5 éve eltűnt arcok kerüljenek a csapatokhoz. Biztos hogy nem csak a Saints gondolkodik ezen- Brees, Rivers, McCown- ha így folytatják, rövidesen jönnek az első fecskék.
Kit szeretnétek viszont látni a ligában? 😊
Tony Adams
Luck és Kuechly

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 459
Én már várom hogy az NFL is kövesse az NBA mintáját, és visszavonult/4-5 éve eltűnt arcok kerüljenek a csapatokhoz. Biztos hogy nem csak a Saints gondolkodik ezen- Brees, Rivers, McCown- ha így folytatják, rövidesen jönnek az első fecskék.
Kit szeretnétek viszont látni a ligában? 😊
Tony Adams
Favre még mindig upgrade lenne 1-2 csapatnál.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
Én már várom hogy az NFL is kövesse az NBA mintáját, és visszavonult/4-5 éve eltűnt arcok kerüljenek a csapatokhoz. Biztos hogy nem csak a Saints gondolkodik ezen- Brees, Rivers, McCown- ha így folytatják, rövidesen jönnek az első fecskék.
Kit szeretnétek viszont látni a ligában? 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tulajdonképpen Collinsworth ezt is megvehetné. Akkor nem kéne sok néven klónozni a pff quarterback rating listát, elég lenne egy név is neki. 😊

empty taxi


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 481

empty taxi
Cooper Kupp miért nincs a listán?
Bazzani
Aze, mer ha esetleg alapszakasz MVP lenne, akkor az csokkentene az SB gyozelem eselyet es Stafford mar igy is rajta van.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley

empty taxi
Cooper Kupp miért nincs a listán?

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
Milyen sok pènzünk lesz, nem is èrtem 😁😁😁
dande
Na de varja…a Saints -60 millaja milyen mar, amikor iden tuntettek el 100 milliot.
Most ki fog rekordosszegu 10 eves szerzodest kapni, 9 void evvel? 😊
Solymi
Egy apro restructure es jovore mar Taysom fog fizetni a Saintsnek h kereten legyen 😀
Borbinho
A következő offseasonban nagyjából a teljes 53-as keretüket "voidizálniuk" kell majd. Érdekes tanulmány-eset lesz. 😀

Más. Vagy az omikron egy different beast, vagy az idő és a hozzászokás a helyzethez lazít a protokollokon:


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Milyen sok pènzünk lesz, nem is èrtem 😁😁😁
dande
Na de varja…a Saints -60 millaja milyen mar, amikor iden tuntettek el 100 milliot.
Most ki fog rekordosszegu 10 eves szerzodest kapni, 9 void evvel? 😊
Solymi
Egy apro restructure es jovore mar Taysom fog fizetni a Saintsnek h kereten legyen 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."