NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 4 éve
De peren kívül megpróbálhat megegyezni. Az NFL hosszútávon nem szereti napirenden tartani a botrányosprofootballtalk.nbcsports.com/2021/11/12/jon-gruden-sues-nfl-roger-goodell-for-forcing-grudens-resignation/Tényleg eléggé célzottan bántak el vele, de szerintem egy pert nem fog megnyerni.
warr_b
Kampman
Dolgokat, ki tudja milyen más botrányos ügyek kerülhetnek majd napvilágra egy ilyen zárt rendszerből. Vannak ott sokan akiknek van mit takargatniuk.
Talált pénznek tűnik.
több mint 4 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2021/11/12/jon-gruden-sues-nfl-roger-goodell-for-forcing-grudens-resignation/Tényleg eléggé célzottan bántak el vele, de szerintem egy pert nem fog megnyerni.
warr_b
több mint 4 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2021/11/12/jon-gruden-sues-nfl-roger-goodell-for-forcing-grudens-resignation/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Live look at the AFC. pic.twitter.com/is70DL5YjI
— Sal Capaccio 🏈 (@SalSports) November 12, 2021


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Points Per Drive pic.twitter.com/VO8h8peHW0
— Marcus Mosher (@Marcus_Mosher) November 12, 2021
— Marcus Mosher (@Marcus_Mosher) November 12, 2021
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Rodgers és Mahomes. A két punnyadt karú, az orrukig se tudnak eldobni. Bezzeg Lamarr, Mayfield meg Jimmy G.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Átverték, de végül mindenki jól járt, még a sirályok is. Remélem ez lesz a helyzet velünk ls Trevorral. Aki amúgy rendben van a körülményekhez( gyengus edzői stáb és kiszolgáló személyzet körülüötte) képest.a bájgúnárrA tavalyi egekig magasztalt se villog egyelőre olyan nagyon 😊Ebben az ótvar szarnak tűnő QB classban? Nem.Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊
iktriad
Löfli
iktriad
warr_b
sutianap
warr_b
több mint 4 éve
a bájgúnárrA tavalyi egekig magasztalt se villog egyelőre olyan nagyon 😊Ebben az ótvar szarnak tűnő QB classban? Nem.Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊
iktriad
Löfli
iktriad
warr_b
sutianap

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
a bájgúnárrA tavalyi egekig magasztalt se villog egyelőre olyan nagyon 😊Ebben az ótvar szarnak tűnő QB classban? Nem.Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊
iktriad
Löfli
iktriad
warr_b

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
A tavalyi egekig magasztalt se villog egyelőre olyan nagyon 😊Ebben az ótvar szarnak tűnő QB classban? Nem.Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊
iktriad
Löfli
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Ebben az ótvar szarnak tűnő QB classban? Nem.Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊
iktriad
Löfli
több mint 4 éve
Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊
iktriad

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 4 éve
Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.
több mint 4 éve
“Outta the way, Myles. This is my time.” — Robert Hunt pic.twitter.com/VSKVJaAw4T
— Albert Breer (@AlbertBreer) November 12, 2021
több mint 4 éve
Bowles egész konzervatív lett. Az első fordulóhoz képest
So, uh, this @Steelers defense is kinda scary.
— Brad Congelio, Ph.D. 🏈📊🧑💻 (@BradCongelio) September 16, 2021
They led the NFL in week 1 with 18 QB pressures ... but only ran ONE BLITZ.
What is going to happen once Butler cranks up the pressure?@_TJWatt @AKinkhabwala @PatMcAfeeShow @Dejan_Kovacevic @NealCoolong @CodyNespor @_TJWatt pic.twitter.com/6dP3Rk9D7D

több mint 4 éve
Ez is nagyon érdekes...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Pl. mert találtak olyan eseteket videón, amin Rodgers és Lazard nem hordtak maszkot az épületen belül. Gondolom megvizsgálták az összes csapat összes videóját és csak náluk fordult elő ilyesmi, ahogy a többszázezer email átvizsgálása után is csak Grudennel kapcsolatban találtak dolgokat.Miért lett akkor a Packers is büntetve, nem is kis összeggel? Valami csak nem klappoltSzerintem az hogy Rodgers vírustagadó, oltásellenes vagy bármi más jelen szituációban lényegtelen.De épp ez az, hogy le lett nyilatkozva már az elején, hogy a csapat is tudott róla és az NFL-nél is oltatlanként tartották számon, minden nap tesztelték is (ellenben az oltottakkal, akiket csak hetente tesztelnek).
A lényeges az hogy a szezon felében úgy viselkedett mint aki oltva van, sorozatosan megszegte az egész ligára érvényes szabályokat, és mindezek után Goodellék olyan büntetést szabnak ki rá ami nem éri el a napi fizujának a szintjét sem.
Megjegyzem nem értem hogy az NFL miért nem tudja az alkalmazottairól hogy be vannak-e oltva vagy sem.
Cuchulain82
Úgyhogy ha a büntetés mértéke nem logikus, akkor a kiszabás időpontja még kevésbé...
Peszinter Ferenc
dancogo
több mint 4 éve
Miért lett akkor a Packers is büntetve, nem is kis összeggel? Valami csak nem klappoltSzerintem az hogy Rodgers vírustagadó, oltásellenes vagy bármi más jelen szituációban lényegtelen.De épp ez az, hogy le lett nyilatkozva már az elején, hogy a csapat is tudott róla és az NFL-nél is oltatlanként tartották számon, minden nap tesztelték is (ellenben az oltottakkal, akiket csak hetente tesztelnek).
A lényeges az hogy a szezon felében úgy viselkedett mint aki oltva van, sorozatosan megszegte az egész ligára érvényes szabályokat, és mindezek után Goodellék olyan büntetést szabnak ki rá ami nem éri el a napi fizujának a szintjét sem.
Megjegyzem nem értem hogy az NFL miért nem tudja az alkalmazottairól hogy be vannak-e oltva vagy sem.
Cuchulain82
Úgyhogy ha a büntetés mértéke nem logikus, akkor a kiszabás időpontja még kevésbé...
Peszinter Ferenc
több mint 4 éve
lehet hogy nem realisztikus, de legalább érthető és világos döntés lett volna, persze az NFL 5 centért eladná mindenki a saját anyját is, szóval én vagyok a hülyeAzért ez nem túl realisztikus, én pont ezért sem számítottam ilyesmi büntetésre, mert fél szezonon keresztül furcsa módon senkit nem érdekelt, hogy Rodgers maszkban nyilatkozik-e, pedig tudták, hogy nincs beoltva. De engem a komolyabb büntetés se zavart volna, ha minden csapatnál ugyanúgy vizsgálódnak.ezt értem, de erre nem az lenne a megoldás hogy mindenkinek elnézem hanem hogy mindenkit megb@sznak rendesen, ha ezeket a játékosokat elmeszelnék 4-5 meccsre szerintem baromi gyorsan be lennének oltvaCsak apró probléma, de amennyire tudom az oltatlanoknak például nem nagyon szabadna maszk nélkül interjúzni és hasonlók. De gondolom ha a Jax keretének 53dik tagja csinálta volna ugyanezeket neki is elnézték volna.Pl. Cousinsnak elnézték, szerintem ő sincs beoltva. Eddig rajta se volt maszk a sajtótájékoztatókon, most a Rodgers történet után pár nappal tartott legutóbbi sajttájon (nyilván tök véletlen...) már maszkban volt. 😊
Cuchulain82
Peszinter Ferenc
Cuchulain82
Peszinter Ferenc
több mint 4 éve
Azért ez nem túl realisztikus, én pont ezért sem számítottam ilyesmi büntetésre, mert fél szezonon keresztül furcsa módon senkit nem érdekelt, hogy Rodgers maszkban nyilatkozik-e, pedig tudták, hogy nincs beoltva. De engem a komolyabb büntetés se zavart volna, ha minden csapatnál ugyanúgy vizsgálódnak.ezt értem, de erre nem az lenne a megoldás hogy mindenkinek elnézem hanem hogy mindenkit megb@sznak rendesen, ha ezeket a játékosokat elmeszelnék 4-5 meccsre szerintem baromi gyorsan be lennének oltvaCsak apró probléma, de amennyire tudom az oltatlanoknak például nem nagyon szabadna maszk nélkül interjúzni és hasonlók. De gondolom ha a Jax keretének 53dik tagja csinálta volna ugyanezeket neki is elnézték volna.Pl. Cousinsnak elnézték, szerintem ő sincs beoltva. Eddig rajta se volt maszk a sajtótájékoztatókon, most a Rodgers történet után pár nappal tartott legutóbbi sajttájon (nyilván tök véletlen...) már maszkban volt. 😊
Cuchulain82
Peszinter Ferenc
Cuchulain82
több mint 4 éve
ezt értem, de erre nem az lenne a megoldás hogy mindenkinek elnézem hanem hogy mindenkit megb@sznak rendesen, ha ezeket a játékosokat elmeszelnék 4-5 meccsre szerintem baromi gyorsan be lennének oltvaCsak apró probléma, de amennyire tudom az oltatlanoknak például nem nagyon szabadna maszk nélkül interjúzni és hasonlók. De gondolom ha a Jax keretének 53dik tagja csinálta volna ugyanezeket neki is elnézték volna.Pl. Cousinsnak elnézték, szerintem ő sincs beoltva. Eddig rajta se volt maszk a sajtótájékoztatókon, most a Rodgers történet után pár nappal tartott legutóbbi sajttájon (nyilván tök véletlen...) már maszkban volt. 😊
Cuchulain82
Peszinter Ferenc
több mint 4 éve
Csak apró probléma, de amennyire tudom az oltatlanoknak például nem nagyon szabadna maszk nélkül interjúzni és hasonlók. De gondolom ha a Jax keretének 53dik tagja csinálta volna ugyanezeket neki is elnézték volna.Pl. Cousinsnak elnézték, szerintem ő sincs beoltva. Eddig rajta se volt maszk a sajtótájékoztatókon, most a Rodgers történet után pár nappal tartott legutóbbi sajttájon (nyilván tök véletlen...) már maszkban volt. 😊
Cuchulain82
több mint 4 éve
Csak apró probléma, de amennyire tudom az oltatlanoknak például nem nagyon szabadna maszk nélkül interjúzni és hasonlók. De gondolom ha a Jax keretének 53dik tagja csinálta volna ugyanezeket neki is elnézték volna.Szerintem az hogy Rodgers vírustagadó, oltásellenes vagy bármi más jelen szituációban lényegtelen.De épp ez az, hogy le lett nyilatkozva már az elején, hogy a csapat is tudott róla és az NFL-nél is oltatlanként tartották számon, minden nap tesztelték is (ellenben az oltottakkal, akiket csak hetente tesztelnek).
A lényeges az hogy a szezon felében úgy viselkedett mint aki oltva van, sorozatosan megszegte az egész ligára érvényes szabályokat, és mindezek után Goodellék olyan büntetést szabnak ki rá ami nem éri el a napi fizujának a szintjét sem.
Megjegyzem nem értem hogy az NFL miért nem tudja az alkalmazottairól hogy be vannak-e oltva vagy sem.
Cuchulain82
Úgyhogy ha a büntetés mértéke nem logikus, akkor a kiszabás időpontja még kevésbé...
A büntetések mértéke amúgy benne van az NFL saját szabályzatában:
i. Gathering outside of the Club facility or team travel in groups ofEz alapján csak a Halloween party miatt büntették.
more than three (3) players, Tier 1, Tier 2, and/or Tier 3
Individuals. -- $14,650
Peszinter Ferenc
több mint 4 éve
Mondjuk az is érdekes, hogy melyik csapat és játékos mit kap egy esetnél. Rodgers akkor sem rémlik, hogy bármit kapott volna, amikor megjegyezte ország-világ előtt, hogy ja, amúgy ő is mindig lejjebb engedett labdákkal játszogat, és akad olyan franchise, ahol bőven röpködnek ilyenkor a draftjogok is. Ezek után ezek a tételek megint elég következetesekEz meg pont nem így volt, mert a sztori annak idején az volt, hogy Rodgers pont nem szereti a puha labdákat. De úgy tűnik még annak a sztorinak is egy részét Phil Simms költötte hozzá.
Wyatt
"I love rebutting narratives that are incredibly false.. there was a narrative used during deflategate that I like balls over inflated but all I ever told Phil Simms was I can't throw a flat ball" ~@AaronRodgers12#PatMcAfeeShowLIVE pic.twitter.com/fpA5xU2RXc
— Pat McAfee (@PatMcAfeeShow) October 12, 2021