Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 21 718
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/11/12/jon-gruden-sues-nfl-roger-goodell-for-forcing-grudens-resignation/
warr_b
Tényleg eléggé célzottan bántak el vele, de szerintem egy pert nem fog megnyerni.
Kampman
De peren kívül megpróbálhat megegyezni. Az NFL hosszútávon nem szereti napirenden tartani a botrányos
Dolgokat, ki tudja milyen más botrányos ügyek kerülhetnek majd napvilágra egy ilyen zárt rendszerből. Vannak ott sokan akiknek van mit takargatniuk.
Talált pénznek tűnik.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/11/12/jon-gruden-sues-nfl-roger-goodell-for-forcing-grudens-resignation/
warr_b
Tényleg eléggé célzottan bántak el vele, de szerintem egy pert nem fog megnyerni.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/11/12/jon-gruden-sues-nfl-roger-goodell-for-forcing-grudens-resignation/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan




Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rodgers és Mahomes. A két punnyadt karú, az orrukig se tudnak eldobni. Bezzeg Lamarr, Mayfield meg Jimmy G.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.
iktriad
megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊
Löfli
Ebben az ótvar szarnak tűnő QB classban? Nem.
iktriad
A tavalyi egekig magasztalt se villog egyelőre olyan nagyon 😊
warr_b
a bájgúnárr
sutianap

warr_b
Átverték, de végül mindenki jól járt, még a sirályok is. Remélem ez lesz a helyzet velünk ls Trevorral. Aki amúgy rendben van a körülményekhez( gyengus edzői stáb és kiszolgáló személyzet körülüötte) képest.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.
iktriad
megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊
Löfli
Ebben az ótvar szarnak tűnő QB classban? Nem.
iktriad
A tavalyi egekig magasztalt se villog egyelőre olyan nagyon 😊
warr_b
a bájgúnárr
sutianap


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.
iktriad
megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊
Löfli
Ebben az ótvar szarnak tűnő QB classban? Nem.
iktriad
A tavalyi egekig magasztalt se villog egyelőre olyan nagyon 😊
warr_b
a bájgúnárr


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.
iktriad
megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊
Löfli
Ebben az ótvar szarnak tűnő QB classban? Nem.
iktriad
A tavalyi egekig magasztalt se villog egyelőre olyan nagyon 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.
iktriad
megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊
Löfli
Ebben az ótvar szarnak tűnő QB classban? Nem.
több mint 4 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.
iktriad
megkapják az 1/1-et, az nem elég? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg a Lions az NFL legkiegyensúlyozotabb formában lévő csapata idén. Kéne nekik adni ezért valami jutalmat. Pl. DeShaun Watsont vagy valami hasonlót.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bowles egész konzervatív lett.



Az első fordulóhoz képest

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Ez is nagyon érdekes...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 811 — 中国加油
Szerintem az hogy Rodgers vírustagadó, oltásellenes vagy bármi más jelen szituációban lényegtelen.
A lényeges az hogy a szezon felében úgy viselkedett mint aki oltva van, sorozatosan megszegte az egész ligára érvényes szabályokat, és mindezek után Goodellék olyan büntetést szabnak ki rá ami nem éri el a napi fizujának a szintjét sem.
Megjegyzem nem értem hogy az NFL miért nem tudja az alkalmazottairól hogy be vannak-e oltva vagy sem.
Cuchulain82
De épp ez az, hogy le lett nyilatkozva már az elején, hogy a csapat is tudott róla és az NFL-nél is oltatlanként tartották számon, minden nap tesztelték is (ellenben az oltottakkal, akiket csak hetente tesztelnek).
Úgyhogy ha a büntetés mértéke nem logikus, akkor a kiszabás időpontja még kevésbé...
Peszinter Ferenc
Miért lett akkor a Packers is büntetve, nem is kis összeggel? Valami csak nem klappolt
dancogo
Pl. mert találtak olyan eseteket videón, amin Rodgers és Lazard nem hordtak maszkot az épületen belül. Gondolom megvizsgálták az összes csapat összes videóját és csak náluk fordult elő ilyesmi, ahogy a többszázezer email átvizsgálása után is csak Grudennel kapcsolatban találtak dolgokat.
több mint 4 éve
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 677 — Big Penix Energy
Szerintem az hogy Rodgers vírustagadó, oltásellenes vagy bármi más jelen szituációban lényegtelen.
A lényeges az hogy a szezon felében úgy viselkedett mint aki oltva van, sorozatosan megszegte az egész ligára érvényes szabályokat, és mindezek után Goodellék olyan büntetést szabnak ki rá ami nem éri el a napi fizujának a szintjét sem.
Megjegyzem nem értem hogy az NFL miért nem tudja az alkalmazottairól hogy be vannak-e oltva vagy sem.
Cuchulain82
De épp ez az, hogy le lett nyilatkozva már az elején, hogy a csapat is tudott róla és az NFL-nél is oltatlanként tartották számon, minden nap tesztelték is (ellenben az oltottakkal, akiket csak hetente tesztelnek).
Úgyhogy ha a büntetés mértéke nem logikus, akkor a kiszabás időpontja még kevésbé...
Peszinter Ferenc
Miért lett akkor a Packers is büntetve, nem is kis összeggel? Valami csak nem klappolt
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Csak apró probléma, de amennyire tudom az oltatlanoknak például nem nagyon szabadna maszk nélkül interjúzni és hasonlók. De gondolom ha a Jax keretének 53dik tagja csinálta volna ugyanezeket neki is elnézték volna.
Cuchulain82
Pl. Cousinsnak elnézték, szerintem ő sincs beoltva. Eddig rajta se volt maszk a sajtótájékoztatókon, most a Rodgers történet után pár nappal tartott legutóbbi sajttájon (nyilván tök véletlen...) már maszkban volt. 😊
Peszinter Ferenc
ezt értem, de erre nem az lenne a megoldás hogy mindenkinek elnézem hanem hogy mindenkit megb@sznak rendesen, ha ezeket a játékosokat elmeszelnék 4-5 meccsre szerintem baromi gyorsan be lennének oltva
Cuchulain82
Azért ez nem túl realisztikus, én pont ezért sem számítottam ilyesmi büntetésre, mert fél szezonon keresztül furcsa módon senkit nem érdekelt, hogy Rodgers maszkban nyilatkozik-e, pedig tudták, hogy nincs beoltva. De engem a komolyabb büntetés se zavart volna, ha minden csapatnál ugyanúgy vizsgálódnak.
Peszinter Ferenc
lehet hogy nem realisztikus, de legalább érthető és világos döntés lett volna, persze az NFL 5 centért eladná mindenki a saját anyját is, szóval én vagyok a hülye
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 811 — 中国加油
Csak apró probléma, de amennyire tudom az oltatlanoknak például nem nagyon szabadna maszk nélkül interjúzni és hasonlók. De gondolom ha a Jax keretének 53dik tagja csinálta volna ugyanezeket neki is elnézték volna.
Cuchulain82
Pl. Cousinsnak elnézték, szerintem ő sincs beoltva. Eddig rajta se volt maszk a sajtótájékoztatókon, most a Rodgers történet után pár nappal tartott legutóbbi sajttájon (nyilván tök véletlen...) már maszkban volt. 😊
Peszinter Ferenc
ezt értem, de erre nem az lenne a megoldás hogy mindenkinek elnézem hanem hogy mindenkit megb@sznak rendesen, ha ezeket a játékosokat elmeszelnék 4-5 meccsre szerintem baromi gyorsan be lennének oltva
Cuchulain82
Azért ez nem túl realisztikus, én pont ezért sem számítottam ilyesmi büntetésre, mert fél szezonon keresztül furcsa módon senkit nem érdekelt, hogy Rodgers maszkban nyilatkozik-e, pedig tudták, hogy nincs beoltva. De engem a komolyabb büntetés se zavart volna, ha minden csapatnál ugyanúgy vizsgálódnak.
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Csak apró probléma, de amennyire tudom az oltatlanoknak például nem nagyon szabadna maszk nélkül interjúzni és hasonlók. De gondolom ha a Jax keretének 53dik tagja csinálta volna ugyanezeket neki is elnézték volna.
Cuchulain82
Pl. Cousinsnak elnézték, szerintem ő sincs beoltva. Eddig rajta se volt maszk a sajtótájékoztatókon, most a Rodgers történet után pár nappal tartott legutóbbi sajttájon (nyilván tök véletlen...) már maszkban volt. 😊
Peszinter Ferenc
ezt értem, de erre nem az lenne a megoldás hogy mindenkinek elnézem hanem hogy mindenkit megb@sznak rendesen, ha ezeket a játékosokat elmeszelnék 4-5 meccsre szerintem baromi gyorsan be lennének oltva
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 811 — 中国加油
Csak apró probléma, de amennyire tudom az oltatlanoknak például nem nagyon szabadna maszk nélkül interjúzni és hasonlók. De gondolom ha a Jax keretének 53dik tagja csinálta volna ugyanezeket neki is elnézték volna.
Cuchulain82
Pl. Cousinsnak elnézték, szerintem ő sincs beoltva. Eddig rajta se volt maszk a sajtótájékoztatókon, most a Rodgers történet után pár nappal tartott legutóbbi sajttájon (nyilván tök véletlen...) már maszkban volt. 😊
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Szerintem az hogy Rodgers vírustagadó, oltásellenes vagy bármi más jelen szituációban lényegtelen.
A lényeges az hogy a szezon felében úgy viselkedett mint aki oltva van, sorozatosan megszegte az egész ligára érvényes szabályokat, és mindezek után Goodellék olyan büntetést szabnak ki rá ami nem éri el a napi fizujának a szintjét sem.
Megjegyzem nem értem hogy az NFL miért nem tudja az alkalmazottairól hogy be vannak-e oltva vagy sem.
Cuchulain82
De épp ez az, hogy le lett nyilatkozva már az elején, hogy a csapat is tudott róla és az NFL-nél is oltatlanként tartották számon, minden nap tesztelték is (ellenben az oltottakkal, akiket csak hetente tesztelnek).
Úgyhogy ha a büntetés mértéke nem logikus, akkor a kiszabás időpontja még kevésbé...

A büntetések mértéke amúgy benne van az NFL saját szabályzatában:
i. Gathering outside of the Club facility or team travel in groups of
more than three (3) players, Tier 1, Tier 2, and/or Tier 3
Individuals. -- $14,650
Ez alapján csak a Halloween party miatt büntették.
Peszinter Ferenc
Csak apró probléma, de amennyire tudom az oltatlanoknak például nem nagyon szabadna maszk nélkül interjúzni és hasonlók. De gondolom ha a Jax keretének 53dik tagja csinálta volna ugyanezeket neki is elnézték volna.
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 811 — 中国加油
Mondjuk az is érdekes, hogy melyik csapat és játékos mit kap egy esetnél. Rodgers akkor sem rémlik, hogy bármit kapott volna, amikor megjegyezte ország-világ előtt, hogy ja, amúgy ő is mindig lejjebb engedett labdákkal játszogat, és akad olyan franchise, ahol bőven röpködnek ilyenkor a draftjogok is. Ezek után ezek a tételek megint elég következetesek
Wyatt
Ez meg pont nem így volt, mert a sztori annak idején az volt, hogy Rodgers pont nem szereti a puha labdákat. De úgy tűnik még annak a sztorinak is egy részét Phil Simms költötte hozzá.