Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 002 — "Montoya por favor!"
AFC :
East : Buffalo Bills
North : Baltimore Ravens
South : Indianapolis Colts
West : Kansas City Chiefs
Wild Card : Denver Broncos; Houston Texans; Pittsburgh Steelers

NFC :
East : Philadelphia Eagles
North : Minnesota Vikings
South : New Orleans Saints
West : San Francisco 49ers
Wild Card : Tampa Bay Buccaneers, Dallas Cowboys, Los Angeles Rams

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
FYI 7-7 PO-s csapat lesz már idén 😊

AMERIKAI FŐCSOPORT
Kelet: Buffalo Bills
Észak: Pittsburgh Steelers
Dél: Indianapolis Colts
Nyugat: Kansas City Chiefs
wild card: Baltimore Ravens, Houston Texans, Tennessee Titans,

NEMZETI FŐCSOPORT
Kelet: Dallas Cowboys
Észak: Green Bay Packers
Dél: New Orleans Saints
Nyugat: San Francisco 49ers
wild card: Tampa Bay Buccaneers, Arizona Cardinals, Seattle Seahawks
Borbinho
Most f*szé lőtted le, kíváncsi voltam, hogy kinek esik le, hogy miért 3-3 wc csapatot írtam, esetleg beleköt e valaki 😊
peach
Miért 3-3 csapatot írtál? A csoportgyőzteseken kívül csak 2-2 mehet tovább. Ennyit se tudsz, és mégis tippelsz?
(Remélem, valami ilyesmire számítottál.😊)
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 656 — Rise My Nation!
FYI 7-7 PO-s csapat lesz már idén 😊

AMERIKAI FŐCSOPORT
Kelet: Buffalo Bills
Észak: Pittsburgh Steelers
Dél: Indianapolis Colts
Nyugat: Kansas City Chiefs
wild card: Baltimore Ravens, Houston Texans, Tennessee Titans,

NEMZETI FŐCSOPORT
Kelet: Dallas Cowboys
Észak: Green Bay Packers
Dél: New Orleans Saints
Nyugat: San Francisco 49ers
wild card: Tampa Bay Buccaneers, Arizona Cardinals, Seattle Seahawks
Borbinho
fake news...dr Gödény is megmondta, a 6 páros szám XD
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Idény előtti tippek lesznek itt? Vagy valami játék rá?


AMERIKAI FŐCSOPORT
Kelet:
New England Patriots
Észak: Baltimore Ravens
Dél: Houston Texans
Nyugat: Kansas City Chiefs
wild card: Pittsburgh Steelers, Indianapolis Colts

NEMZETI FŐCSOPORT
Kelet:
Dallas Cowboys
Észak: Minnesota Vikings
Dél: New Orleans Saints
Nyugat: San Francisco 49ers
wild card: Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks

Chiefs–Buccaneers döntő és a 7.^^
Wyatt
Ezt nem értem, a Chiefsnek még csak a 3.
csi77
Ha itt lenne főni, elmagyarázná, hogy ez most miért vicces 😊

Inkább tippelj, ha akarsz^^
Wyatt
Főni?

Na mindegy, akkor tessék:

AMERIKAI FŐCSOPORT
Kelet: Bills
Észak: Ravens
Dél: Texans
Nyugat: Chiefs
wild card: Steelers , Colts, Pats

NEMZETI FŐCSOPORT
Kelet: Cowboys
Észak: LIONS (!!! 😊 )
Dél: Saints
Nyugat: 49ers
wild card: Brady, Vikings, Seahawks


Na, ezzel egyedül nyernék nagyot! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Zsír, legalább akkor befér a két kimaradó is 😀

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
FYI 7-7 PO-s csapat lesz már idén 😊

AMERIKAI FŐCSOPORT
Kelet: Buffalo Bills
Észak: Pittsburgh Steelers
Dél: Indianapolis Colts
Nyugat: Kansas City Chiefs
wild card: Baltimore Ravens, Houston Texans, Tennessee Titans,

NEMZETI FŐCSOPORT
Kelet: Dallas Cowboys
Észak: Green Bay Packers
Dél: New Orleans Saints
Nyugat: San Francisco 49ers
wild card: Tampa Bay Buccaneers, Arizona Cardinals, Seattle Seahawks
Borbinho
Most f*szé lőtted le, kíváncsi voltam, hogy kinek esik le, hogy miért 3-3 wc csapatot írtam, esetleg beleköt e valaki 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel kapcsolatban csak annyit, annyira jó, hogy az NFC Eastben senki esélyt sem ad a címvédésre, hátha legalább csakazért is az meg lesz. Akkor már elégedett leszek. Ha SB nem is 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
FYI 7-7 PO-s csapat lesz már idén 😊

AMERIKAI FŐCSOPORT
Kelet: Buffalo Bills
Észak: Pittsburgh Steelers
Dél: Indianapolis Colts
Nyugat: Kansas City Chiefs
wild card: Baltimore Ravens, Houston Texans, Tennessee Titans,

NEMZETI FŐCSOPORT
Kelet: Dallas Cowboys
Észak: Green Bay Packers
Dél: New Orleans Saints
Nyugat: San Francisco 49ers
wild card: Tampa Bay Buccaneers, Arizona Cardinals, Seattle Seahawks

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 656 — Rise My Nation!
Afc:
Kelet: Patriots
Észak: Steelers
Dél: Colts
Nyugat: Raiders
Wc: Chiefs, Texans, Ravens

Nfc:
Kelet: Cowboys
Észak: Lions
Nyugat: 49ers
Dél: Saints
Wc: Seahawks, Bucs, Packers

...mindezt fapofával

Szerkesztette: Pari
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Afc:
Keket: Miami
Észak: Baltimore
Dél: Colts
Nyugat: Kanses
Wc: Cleveland, Raiders, Tenesse

Nfc:
Kelet: Cowboys
Észak: Minnesota
Nyugat: Seahawks
Dél: Saints
Wc: Atlanta, Frisco, Tampa



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Idény előtti tippek lesznek itt? Vagy valami játék rá?


AMERIKAI FŐCSOPORT
Kelet:
New England Patriots
Észak: Baltimore Ravens
Dél: Houston Texans
Nyugat: Kansas City Chiefs
wild card: Pittsburgh Steelers, Indianapolis Colts

NEMZETI FŐCSOPORT
Kelet:
Dallas Cowboys
Észak: Minnesota Vikings
Dél: New Orleans Saints
Nyugat: San Francisco 49ers
wild card: Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks

Chiefs–Buccaneers döntő és a 7.^^
Wyatt
Ezt nem értem, a Chiefsnek még csak a 3.
csi77
Ha itt lenne főni, elmagyarázná, hogy ez most miért vicces 😊

Inkább tippelj, ha akarsz^^

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Idény előtti tippek lesznek itt? Vagy valami játék rá?


AMERIKAI FŐCSOPORT
Kelet:
New England Patriots
Észak: Baltimore Ravens
Dél: Houston Texans
Nyugat: Kansas City Chiefs
wild card: Pittsburgh Steelers, Indianapolis Colts

NEMZETI FŐCSOPORT
Kelet:
Dallas Cowboys
Észak: Minnesota Vikings
Dél: New Orleans Saints
Nyugat: San Francisco 49ers
wild card: Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks

Chiefs–Buccaneers döntő és a 7.^^
Wyatt
Ezt nem értem, a Chiefsnek még csak a 3.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Idény előtti tippek lesznek itt? Vagy valami játék rá?


AMERIKAI FŐCSOPORT
Kelet:
New England Patriots
Észak: Baltimore Ravens
Dél: Houston Texans
Nyugat: Kansas City Chiefs
wild card: Pittsburgh Steelers, Indianapolis Colts, Tennessee Titans

NEMZETI FŐCSOPORT
Kelet:
Dallas Cowboys
Észak: Minnesota Vikings
Dél: New Orleans Saints
Nyugat: San Francisco 49ers
wild card: Tampa Bay Buccaneers, Seattle Seahawks, Green Bay Packers

Chiefs–Buccaneers döntő és a 7.^^

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Mindig van lejjebb


r.baggio
Ez 1-2 éve valszeg igaz volt, de így h nemtom 4 éve nem játszik már felesleges lenne bárhova leigazolni.
Ettől függetlenül engem a mai napig felbasz, ahogy kezelték az ownerek. Most meg versenyeznek, hogy ki tudja hangosabban mondani, hogy Black Lives Matter.
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Mindig van lejjebb



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 233
FK Patreon tag szeretnék lenni így szezon előtt, de eddig még csak ugy patronáltam oldalakat, hogy nem kaptam érte extra dolgokat . Úgy csináltam, hogy beállitottam a helyet kokusz szigetekre és az adót is elküldtem annak az oldalnak amit támogatni akartam. Itt is lehet így és ugyanúgy hozzáférek az extra tartalmakhoz?

Szerkesztette: Hightower94
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 360 — #NoStress
Egyértelmű, hogy a 4 is NER hátszéllel jutott eddig
FLZOLI
Mi köze a 4-nek a NER-hez?!
Sobri Jóska
Többen linkelték már korábban, hogy a tulajdonos Digital Media and Communications Zrt. miféle.
FLZOLI
Miféle?
És mi köze a NER-hez?
Sobri Jóska
Lölö bitorolja a Network4-et
NB2
Mármint a KESMA?
A Digital Media and Communications Zrt. egy 2005-ös cég, én a tulajdonosi körében nem látom Lölöt.
Írna valaki valami konkrétumot?

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 034 — nabege2@yahoo.com
Egyértelmű, hogy a 4 is NER hátszéllel jutott eddig
FLZOLI
Mi köze a 4-nek a NER-hez?!
Sobri Jóska
Többen linkelték már korábban, hogy a tulajdonos Digital Media and Communications Zrt. miféle.
FLZOLI
Miféle?
És mi köze a NER-hez?
Sobri Jóska
Lölö bitorolja a Network4-et
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 360 — #NoStress
Egyértelmű, hogy a 4 is NER hátszéllel jutott eddig
FLZOLI
Mi köze a 4-nek a NER-hez?!
Sobri Jóska
Többen linkelték már korábban, hogy a tulajdonos Digital Media and Communications Zrt. miféle.
FLZOLI
Miféle?
És mi köze a NER-hez?

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egyértelmű, hogy a 4 is NER hátszéllel jutott eddig
FLZOLI
Mi köze a 4-nek a NER-hez?!
Sobri Jóska
Többen linkelték már korábban, hogy a tulajdonos Digital Media and Communications Zrt. miféle.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 360 — #NoStress
Egyértelmű, hogy a 4 is NER hátszéllel jutott eddig
FLZOLI
Mi köze a 4-nek a NER-hez?!

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/belfold/2020/09/08/szeptember_14-tol_sugaroz_a_pesti_tv/

Ide tettem be, hogy ne bosszantsam Baggioékat.... de igen ez aztán kell nekünk, ez bezzeg csont nélkül âtmegy....

Nagyon nem értek hozzá,de egyértelmű, hogy csak pénz kérdése semmi másé....

Illetve ha némi rosszindulat megszólal bennem, még a sport tv némi hátráltató mmunkájára tudok gondolni, hogy az arenát semmiképp ne vegyék be...
dande


Egyértelmű, hogy a 4 is NER hátszéllel jutott eddig, szóval ezen a ponton már fullba nyomhatták volna a kretént, és a szolgáltatóknál is kérhették volna a Don csicskásainak segítségét. Értem én, hogy függetlennek kéne látszani, de a bordélyház elé kiállni apáca jelmezben erényövet kicsit visszás, ha amúgy te vagy a madame 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/belfold/2020/09/08/szeptember_14-tol_sugaroz_a_pesti_tv/

Ide tettem be, hogy ne bosszantsam Baggioékat.... de igen ez aztán kell nekünk, ez bezzeg csont nélkül âtmegy....

Nagyon nem értek hozzá,de egyértelmű, hogy csak pénz kérdése semmi másé....

Illetve ha némi rosszindulat megszólal bennem, még a sport tv némi hátráltató mmunkájára tudok gondolni, hogy az arenát semmiképp ne vegyék be...
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
Kár elkezdeni a szezont XD

 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/29548083/simulating-entire-2020-nfl-season-scores-storylines-all-269-games-plus-super-bowl-champion
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De ugye cap feletti mérleggel nem lehet nekimenni a szezonnak?
Vagy kapnak ezért valami büntetést?
Kampman
Hard cap van, elvileg attól a naptól számított 7 napja van cap alá menni a franchise-nak, amikortól cap fölé kerültek. Ha nem sikerül, akkor az NFL érvényteleníti azt a szerződés, aminek hála cap fölött vannak.
empty taxi
Mármint időrendben visszafelé azokat, amiknek az érvénytelenítésével visszajut a csapat cap alá?
Vagy az épp legnagyobbat, ami visszaviszi a csapatot cap alá?
Sobri Jóska
Egész konkrétan azt a szerződést, amivel cap fölé kerültek.
Ugye azokat a szerződéseket, amiket már mínuszos cap space-szel kötöttek nem is ratifikálja a liga addig, amíg nem rendezik a caphelyzetet.
empty taxi
Egyébként lehet egy csapatnak mondjuk csak 40 igazolt játékosa?
Vagy kötelező, hogy 53 legyen?
Sobri Jóska
Kötelezően csak pénzt kell költeniük (de azt is 4éves periódusokban ellenőrzik, mint a FIFA a pénzügyi fair playnél), de az nincs megszabva, hogy hány emberre. Ugye a pályára is felküldhetnek kevesebb játékost. mint 11, csak többet nem.

Jövőre a Texansnál lesznek is gondok valszeg.



De az Eagles/Saints/Falcons trió se áll túl fényesen (A nola -57M-vel áll, de csak 27(!) játékosnak van jövőre is érvényes szerződése 😀 ).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."