Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenkinek köszi a választ!

Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Sárga.
samu09
Nebassz, akkor ezek szerint Csájna mégiscsak behúzta az usákokat? Vagy ezzel Trump színére utalnak (ami inkább narancs(!))?

Mondjuk vörös sose lesz, már csak elvből sem, nemadják magukat a kommunizmusnak...
Solymi
Az hogy milyen színű nem az USA dönti el hanem a magyar kormány. A szín az adott országból magyarba belepoknek info hogy mire számítsanak.
samu09
Poén akart lenni 😊
Solymi
Mi itt nem ismerjük a tréfát! Elég csak megnézni a "vicceimet".
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Mindenkinek köszi a választ!

Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Sárga.
samu09
Nebassz, akkor ezek szerint Csájna mégiscsak behúzta az usákokat? Vagy ezzel Trump színére utalnak (ami inkább narancs(!))?

Mondjuk vörös sose lesz, már csak elvből sem, nemadják magukat a kommunizmusnak...
Solymi
Az hogy milyen színű nem az USA dönti el hanem a magyar kormány. A szín az adott országból magyarba belepoknek info hogy mire számítsanak.
samu09
Poén akart lenni 😊

Amúgy meg srácok, miért ne mehetnék Ámerikába?
Nem a tömegbe akarok én menni, hanem egy meccsre 😊

De amúgy ja, esélytelen, hogy legyen hely, de azért majd utánanézek.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
most ez komoly?😊 kevés ország van ahova nem utaznék most, hát Amerika az pont ilyen
NB2
Ráadásul Pats-meccsre?!😊😊
nagylaza
hova máshova menne, ha minőségi nfl meccset akar nézni? 😊
NB2
hát nem a mi csoportunkra
Adirotor
Meg Los Angelesbe se.


Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
most ez komoly?😊 kevés ország van ahova nem utaznék most, hát Amerika az pont ilyen
NB2
Ráadásul Pats-meccsre?!😊😊
nagylaza
hova máshova menne, ha minőségi nfl meccset akar nézni? 😊
NB2
hát nem a mi csoportunkra
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
most ez komoly?😊 kevés ország van ahova nem utaznék most, hát Amerika az pont ilyen
NB2
Ráadásul Pats-meccsre?!😊😊
nagylaza
hova máshova menne, ha minőségi nfl meccset akar nézni? 😊
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
most ez komoly?😊 kevés ország van ahova nem utaznék most, hát Amerika az pont ilyen
NB2
Ráadásul Pats-meccsre?!😊😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
most ez komoly?😊 kevés ország van ahova nem utaznék most, hát Amerika az pont ilyen
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Mindenkinek köszi a választ!

Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Sárga.
samu09
Nebassz, akkor ezek szerint Csájna mégiscsak behúzta az usákokat? Vagy ezzel Trump színére utalnak (ami inkább narancs(!))?

Mondjuk vörös sose lesz, már csak elvből sem, nemadják magukat a kommunizmusnak...
Solymi
Az hogy milyen színű nem az USA dönti el hanem a magyar kormány. A szín az adott országból magyarba belepoknek info hogy mire számítsanak.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Mindenkinek köszi a választ!

Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Sárga.
samu09
Nebassz, akkor ezek szerint Csájna mégiscsak behúzta az usákokat? Vagy ezzel Trump színére utalnak (ami inkább narancs(!))?

Mondjuk vörös sose lesz, már csak elvből sem, nemadják magukat a kommunizmusnak...
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Sárga.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 902 — capitaine du château de Vienne 1487
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Itt írta iktriad pár hozzászólással lejjebb, ott van az összes csapatra lebontva, hogy hány nézőt engednek be, ah egyáltalán...
Szerintem amelyik csapat enged is be nézőket, azok is maximum a kapacitás 30-40%-át maximum, úgyhogy a meglévő bérleteseken felül szerintem lehetetlenség lesz jegyet szerezni idén...
warr_b
föleg, hogy valszeg teszttel lehet becsámpázni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Itt írta iktriad pár hozzászólással lejjebb, ott van az összes csapatra lebontva, hogy hány nézőt engednek be, ah egyáltalán...
Szerintem amelyik csapat enged is be nézőket, azok is maximum a kapacitás 30-40%-át maximum, úgyhogy a meglévő bérleteseken felül szerintem lehetetlenség lesz jegyet szerezni idén...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
de az usa oldalon nem fogadnak téged mert az unióból érkezel....

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Vannak csapatok, mint pl a Seahawks akik onnon maguk vallaltak, hogy nem engednek nezoket az elso par haza meccsre. A Chiefs meg ha jol tudom 20%-os kapacitassal uzemelteti majd a sajat meccseit.

Ergo a legnagyobb kerdes az, hogy milyen arban lesznek, ha egyaltalan adnak ki jegyeket. Minden csapat maga dont, ha jolt udom. Nezz utana a Pats honlapjan, biztosan volt rola kommunikacio.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?
Janek
Én csak nagyon pesszimista vagyok. Tényleg azt várom, hogy 4-5 hétig lesz szezon.
tenorx
Peter King valami olyasmit írt nemrég a szokásos hétfői rovatában, hogy meg van győződve arról, hogy ha elkezdődik a szezon, akkor Goodell ha kell tűzzel, vassal de be is fogja fejeztetni azt, normál lebonyolítással és Superbowllal a végén.

Goodellből ki is nézem, hogy megteszi.
iktriad
Csatlakozom ahhoz, amit Beki írt. Legfőképpen azon múlik, hogy a koronát mennyire sikerül távol tartani a csapatoktól. Ha – a mostani kedvező adatok ellenére – nem sikerül, és kezelhetetlen mennyiségű fertőzött lesz, G. a feje tetejére állhat, akkor is félbe fogják szakítani (vagy le fogják rövidíteni) a szezont. Szerintem.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
When the NFL made its first data dump last week, it highlighted a low positivity rate. It's much more important that today they revealed zero confirmed positives from players (from 23,260 tests) from Aug. 12-20.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
MLB szezon hogy áll? Maradoznak el meccsek? Mert ha az halad ahogy kell, akkor NFL-nek is papíron mennie kell.
braxa88
Eddig kb 20 meccset halasztottak el, amit doubleheader meccseken pótolnak. Ez azt jelenti, hogy napi 2 meccset játszanak. Az NFL-ben ezt nem lehet megoldani, ellenben arányaiban jóval kevesebb a fertőzött. A szezont biztosan el fogják kezdeni.
Shawn84
Persze, most még OK. A gond itt az utazgatással, meg a meccs kontakttal lesz.
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
MLB szezon hogy áll? Maradoznak el meccsek? Mert ha az halad ahogy kell, akkor NFL-nek is papíron mennie kell.
braxa88
Eddig kb 20 meccset halasztottak el, amit doubleheader meccseken pótolnak. Ez azt jelenti, hogy napi 2 meccset játszanak. Az NFL-ben ezt nem lehet megoldani, ellenben arányaiban jóval kevesebb a fertőzött. A szezont biztosan el fogják kezdeni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?
Janek
Én csak nagyon pesszimista vagyok. Tényleg azt várom, hogy 4-5 hétig lesz szezon.
tenorx
Peter King valami olyasmit írt nemrég a szokásos hétfői rovatában, hogy meg van győződve arról, hogy ha elkezdődik a szezon, akkor Goodell ha kell tűzzel, vassal de be is fogja fejeztetni azt, normál lebonyolítással és Superbowllal a végén.

Goodellből ki is nézem, hogy megteszi.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?
Janek
Én csak nagyon pesszimista vagyok. Tényleg azt várom, hogy 4-5 hétig lesz szezon.
tenorx
Ha többi nagyobb bajnokság is halad, akkor az NFL-t sem fogják lefújni, ha csak sok csapat fél kerete le nem robban.
Az más tészta, hogy mennyire lesznek élvezhetőek a meccsek és milyen súlyos sérülések lesznek.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?
Janek
Én csak nagyon pesszimista vagyok. Tényleg azt várom, hogy 4-5 hétig lesz szezon.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme egy körkép arról, hogy jelen állás szerint hol lesznek majd nézők idén NFL meccsen.
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831


itt meg lehet amúgy nézni az első részt:

 www.youtube.com/watch?v=wq5vHxY8kdU
r.baggio
last year Browns?

Aaaaha.