Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez pont olyan érthetetlen számomra amúgy is, mint amikor pl valaki itthon egy cikk hozzászólásában fejez ki részvétet egy külföldi sportolónak. Akármilyen szép gondolat is, de pl Haynesworth biztosan nem fogja felkeresni a bowl.hu-t, hogy valaki éppen gondol-e rá, ez számomra szimpla magamutogatás...

Reméljük, hamarosan felépül. Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 453 — #NoStress
Rájöttem, hogy ilyen helyzetben nem tudom normálisan kifejezni a jókivánságaimat. Nem vagyok istenfélő, azt nem írhatom, hogy imádkozom érte. A "szurkolok neki" teljesen hülyén hangzik ebben a helyzetben. A "gondolatban veled vagyunk" pedig közhelyes, a közhelyességet meg utálom, és el akarom kerülni. Remélem megkapja azt a a vesét és felépül.

 twitter.com/AllanBell247/status/1149104984946020352
peterk2005
Jobbulást.
Minden jót.
Sikerüljön.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rájöttem, hogy ilyen helyzetben nem tudom normálisan kifejezni a jókivánságaimat. Nem vagyok istenfélő, azt nem írhatom, hogy imádkozom érte. A "szurkolok neki" teljesen hülyén hangzik ebben a helyzetben. A "gondolatban veled vagyunk" pedig közhelyes, a közhelyességet meg utálom, és el akarom kerülni. Remélem megkapja azt a a vesét és felépül.



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Nate Jones (ex-Cowboys CB) és Terry Killens (ex-Titans LB) személyében már ex-NFL-játékos zebrák is lesznek a 2019-es szezonban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Azért aki nyáron ilyen clickbait listákat megnyit az ne lepődjön meg. Már kb májusban lehetett All rookie teamet látni (2019re), levezették minden csapatra, hogy miylen mérleggel fog zárni 1 perc alatt, indoklás nélkül, rangsoroltak QB-kat, még be nem mutatkozó rookiek helyét pontosan tudják a veteránok között, Brady a 10ben se, hogy biztosan rákattints...
Most valaki felkelt, szétnézett, hogy mi nem volt még, nem talált semmit. Megnézte tavaly miylen cikkek voltak, aztán észrevette, hogy júliusban valaki írt a szerződésekről, akkor gyorsan lecsapott rá, nehogy valaki megelőzze.
És azért cikket írni a szerződésekről a "garanteed" szó nélkül, a "bonus"-t is csak 3× használva én szerintem ennél jóval több szóismétlést követtem volna el...

régen a listák minőségén húztam fel magam, ma azon, hogy emberek ebből meg tudnak élni. Erre konkrétan nem biztos, hogy fizettek a szerzőnek, de az nfl networkon amerikai dollárért lehet várni a Hunter Henry vs Derrick Johnson párharcot... (nem mintha ha olyan neveket mondanak, akik játszottak, akkor színvonalas lenne az hogy kiemelsz 3-4 nevet egy csapatból)
Black_Adder
de már csak 2 hét és jönnek az objektív listák

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Némi önreklám:
Tavaly januárban írtam egy cikket az akkor AFC-döntős JAX-védelemről, többek között az volt az egyik tanúság h a JAX védelme leginkább 11 personnel ellen volt király.
https://bowl.hu/images/cache/uploads/fd4fc10de77c97e85bce7050c9c7ecd8.jpg
Jaguár lesen | Bowl.hu
Vizsgáljuk meg közelebbről az egyik AFC-döntős csapatot!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ez is egy "nyári" téma

Tavaly tovább nőtt a 11 personnel népszerűsége ligaszerte
 www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2019/2018-offensive-personnel-analysis
Az ezt a felállást 5 leghatékonyabban használó csapat között dőlt el a bajnoki cím sorsa is (KC, LAC, NE, LAR, NO)
A Rams konkrétan 92,3%ban 11 personnelt használt, a többi gondolom victory formation volt. Egyedül a 9ers megy szembe az árral és használta az esetek <50%-ban.
Megjegyzem a KC azokban a szituációkban is a leghatékonyabb volt, amikor nem 11 personnellel álltak fel és a ligaátlaghoz képest többet használtak nem 11-et mint 11-et...

Erre válaszul a védelmekben a Nickel felállás további 8 százalékpontot halászott el a Base-ből.
 www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2019/2018-defensive-personnel-analysis
Már évek óta a nickel az igazi alapfelállás, most 60,5%on a nickel és 25%on a base. (kedvenceim egyébként ezen statisztika függvényében a 2 down és 3rd down játékos megnevzések)

A Broncos volt a legtöbbet base-ben (45%), és jónak mondható -14,1es DVOA-val 11 personnel ellen az FO-nál, de 2 missed tackle között nem egyszer éreztem úgy, hogy nem a megfelelő felállásban vannak és talán ezért nem jut mindenhova ember, amikor meg jól megy az egyéni extrák mögött történik | (a Steelers ellen 3-4 sorsfordító defensive play elég is volt egy győzelemhez jó játék néklül is) | de nem feltétlen 11 personnel ellen szenvedett legjobban a védelem, de ebbe nem ásom magam bele mélyebben, nem Broncos topic, és ami 2018ban történt az 2018-ban marad...

Csapatokra bontott hatékonyság sajnos nincs a cikkben (csak összesített ligaszintű, amivel nem tudok mit kezdeni. Nickel a legrosszabb a 11 ellen? Vagy csak a szar védelmek főleg nickelben játszottak 11 ellen? Vagy dime a 12 vagy 21 ellen nem éri el a reprezentatív szintet), de az látszik, hogy a védelmek töretlenül tolódnak a Sub Package-ek felé. Nem nagy újdonság, minél több elkapó, annál több DB.
De azért vannak különbségek. A Cardst, Saintst és Bearst emeli ki a szerző, mint akik ha esik ha fúj nickelben játszanak és nickelben próbálnak legjobban megfelelni az offense kihívásoknak, míg a Colts, Texans és Hox, akik akár play-by-play cserélnek, hogy mindig az adott szituációra szabott védelmük legyen a pályán.
Ez szerintem nem a jobb vs rosszabb megoldás kérdése, hanem 2 teljesen működőképes alternatíva, csak más felfogás.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az ilyen cikkek cimenek vegerol csak a mar youtubeon bevalt "(NOT CLICKBAIT!)" szlogen hianyzik 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
Bucky brooks szokott nagyokat menni NFL.com listákkal 😊
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Azért aki nyáron ilyen clickbait listákat megnyit az ne lepődjön meg. Már kb májusban lehetett All rookie teamet látni (2019re), levezették minden csapatra, hogy miylen mérleggel fog zárni 1 perc alatt, indoklás nélkül, rangsoroltak QB-kat, még be nem mutatkozó rookiek helyét pontosan tudják a veteránok között, Brady a 10ben se, hogy biztosan rákattints...
Most valaki felkelt, szétnézett, hogy mi nem volt még, nem talált semmit. Megnézte tavaly miylen cikkek voltak, aztán észrevette, hogy júliusban valaki írt a szerződésekről, akkor gyorsan lecsapott rá, nehogy valaki megelőzze.
És azért cikket írni a szerződésekről a "garanteed" szó nélkül, a "bonus"-t is csak 3× használva én szerintem ennél jóval több szóismétlést követtem volna el...

régen a listák minőségén húztam fel magam, ma azon, hogy emberek ebből meg tudnak élni. Erre konkrétan nem biztos, hogy fizettek a szerzőnek, de az nfl networkon amerikai dollárért lehet várni a Hunter Henry vs Derrick Johnson párharcot... (nem mintha ha olyan neveket mondanak, akik játszottak, akkor színvonalas lenne az hogy kiemelsz 3-4 nevet egy csapatból)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A bleacher reportra gyakorlatilag bárki írhat cikket, ennyi a titok, jópár szerző van, akinek puszta megjelenítési felületet adnak, fizetést nem. Azt meg jól tudjuk h kevés olyan veszélyes kombináció van, mint amikor a hülyeség szorgalommal párosul. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
Az amcsik szerint pedig lehet te nem értessz hozzá. És tuti meg is tudnák indokolni, 😊 ki tudja...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt érdemes elolvasnotok ... csak vigyázzatok, nehogy kiégjen az agyatok. 😊

 bleacherreport.com/articles/2844231-every-nfl-franchises-most-team-friendly-contract#slide11

Egyszerűen borzasztó. Az egy dolog, hogy az amerikai vezető sportsajtó 95%-a teljesen vak / tájékozatlan / hülye a cap management-el kapcsolatban - még a szabályait sem ismerik legtöbben, nemhogy a nüanszait értenék -, így teljesen felesleges abban reménykedni, hogy a felsorolt szerződéseket tényleg megnéznék a csapat szempontjából (azaz, hogy egy backload TÉNYLEG baráti-e a csapat számára - mert a többi szerződésbe pont így illeszkedik jól -, vagy csak eltologatták a könyvelést, mondván, hogy majd foglalkozunk vele akkor. Vagy lenyeli a következő GM: 😊 )

Szóval cap szempontból ne is keressük benne a tartalmat, mert nincs. De ettől eltekinve is, ki ebben az összeállításban megtalálja nekem a logikát - bármilyent -, annak jelentkeznie kéne hozzájuk újságírónak. 😊 A téma a leg-csapatbarátabb szerződés, minden csapatból egyet-egyet kiemelve. Én már ott elvesztem a fonalat, hogy jónéhány csapatnál rookie szerződése alatt levő játékost tettek be. De jó, legyen, fogjuk rá, hogy ár/értékben, abszolútban nézik, hogy kié a legjobb. (Igaz, akkor 1-2 kivételtől eltekintve csak ilyen rookie-t kellene hozni, hiszen a rookie contract összemérhetetlen a veterán pénzzel.) Node. azt hogy sikerült összehozni, hogy Chicagoban Trubisky-é a legbarátibb contract, a Jetsnél pedig Darnoldé, de Clevelandben nem Mayfield-é? Hogy a *csába jött ki nekik, hogy nem Mayfield, hanem a 16 millát kereső Beckham a leg-csapatbarátabb, akiért még trade ellenértéket is adtak? Vagy, az hogy lehet, hogy a Chargersnél Bosáé - eddig oké -, de a Broncosban nem a DPOY-ért is versenyben levő Chubb-é, hanem a 32 éves Kareem Jacksoné, akit 3 év 33 millióért vittek oda? Nooormááááliiss?

Azt már szinte nem is érdemes megemlíteni, hogy Brady szerződését pl. elnézték. 😊 Illetve nem azt nézték el (bár ki tudja, lehet, hogy azt is ), hanem játékosok egyik felénél az adott évi cap hitet, a másikaknál meg az egész szerződésre vetített átlagot nézték. Tök logikus, nemde?

Ezek után senki ne szidja a magyar sportsajtót az alacsony színvonal miatt. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Hiánypótló cikk:  www.espn.com/nfl/story/_/id/26768487/from-brady-nightmare-dallas-sucks-best-nfl-themed-beers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man
Kupaklerúgó csellendzs:
 streamable.com/b90wn?fbclid=IwAR1jN27KyVaqvlFNUYJXeV0BXMVl_UOwESjrOqhIw9HheVEAfCxasRkRrPU


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Nah, Bradyről már egy szagértő is látja, hogy kiégett 😀 ettől függetlenül több helyen is vérzik a sorrend

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
NFL és NFLPA július 17 és 19 között tárgyalóasztalhoz ül új CBA okán. Mindkét fél szeretné, ha regular season kezdetéig sikerülne megállapodni.
Beki
Hogyne szeretnek. De nem fognak.
Stez
Ez idényre vonatkozik? Csak azért mert haver befizetett már egy csomó előleget egy usa túrára meccsnézéssel egybekötve és szerintem felkötné magát ha nem lenne szezon😊
NB2
A jelenlegi CBA a 2020as szezon végéig érvényes ha jól tudom


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 077 — nabege2@yahoo.com
NFL és NFLPA július 17 és 19 között tárgyalóasztalhoz ül új CBA okán. Mindkét fél szeretné, ha regular season kezdetéig sikerülne megállapodni.
Beki
Hogyne szeretnek. De nem fognak.
Stez
Ez idényre vonatkozik? Csak azért mert haver befizetett már egy csomó előleget egy usa túrára meccsnézéssel egybekötve és szerintem felkötné magát ha nem lenne szezon😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 106 — Whoops, looks like something went wrong.
NFL és NFLPA július 17 és 19 között tárgyalóasztalhoz ül új CBA okán. Mindkét fél szeretné, ha regular season kezdetéig sikerülne megállapodni.
Beki
Hogyne szeretnek. De nem fognak.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
NFL és NFLPA július 17 és 19 között tárgyalóasztalhoz ül új CBA okán. Mindkét fél szeretné, ha regular season kezdetéig sikerülne megállapodni.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 057 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Simms rangsorolta a QBkat
 twitter.com/CSimmsQB/status/1144570843718176768

háááát. Brees, Brady, Rivers, Watson, Prescott, Garoppolo helye több mint gáz
braxa88
Nem tudhatjuk, lehet hogy bré méret alapján vannak besorolva. Még akkor is lehet, hogy növekvő sorrendben....
csi77
Akkor Big Dick Nick minimum Top 5-ben lenne. 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Chris Simms rangsorolta a QBkat
 twitter.com/CSimmsQB/status/1144570843718176768

háááát. Brees, Brady, Rivers, Watson, Prescott, Garoppolo helye több mint gáz
braxa88
Nem tudhatjuk, lehet hogy bré méret alapján vannak besorolva. Még akkor is lehet, hogy növekvő sorrendben....csi77
Beer chugging. Az mostanában a divat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 453 — #NoStress
Nálam a top10 sorrend nélkül mondjuk Wilson, Rodgers, Brady, Luck, Newton, Mahomes (egy év után megelőlegezve), Brees, BigBen, Ryan, Rivers.
Ezek ott is vannak a top12-ben végülis.

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Chris Simms rangsorolta a QBkat
 twitter.com/CSimmsQB/status/1144570843718176768

háááát. Brees, Brady, Rivers, Watson, Prescott, Garoppolo helye több mint gáz
braxa88
Nem tudhatjuk, lehet hogy bré méret alapján vannak besorolva. Még akkor is lehet, hogy növekvő sorrendben....

Amúgy Garoppolo szerintem pont jó helyen van.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
En gyakorlatilag egyik QB helyezeset sem ertem ezen a listan.
ulpianus
😀

 twitter.com/Boston_Sports18/status/1145053723359686656


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal