Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.
akdestroyer
Egy fokkal még mindig jobb, mint a kib*szott Teletubbies
Fast Willie
Mancs őrjárat még mindig simán a jobbak között van szvsz.
A sok debil szar között, mint Bob mester, Tűzoltó Sam, Thomas a kib@szott gőzmozdony...
warr_b
a KGB kínzások legütősebbjei a AnnaPetiGergő mega BogyóundBabóca, akkor érzem csak igazán, hogy pusztul a szürkeállomány
sutianap
Igaz, tragédia mind.
Kiegészítve az Alma együttessel és a pedó Tompetivel.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.
akdestroyer
Egy fokkal még mindig jobb, mint a kib*szott Teletubbies
Fast Willie
Mancs őrjárat még mindig simán a jobbak között van szvsz.
A sok debil szar között, mint Bob mester, Tűzoltó Sam, Thomas a kib@szott gőzmozdony...
warr_b
a KGB kínzások legütősebbjei a AnnaPetiGergő mega BogyóundBabóca, akkor érzem csak igazán, hogy pusztul a szürkeállomány
sutianap
A feldolgozás szerintem azért elég jó lett:
 photos.google.com/share/AF1QipNQUUZaYMBYaUiWrh4437xCsV-8K6eaFbnk9CnPXTNaFsd_n23mamtAxovYx7aSWg?key=cVVsWU13dFRjdTRnS2RxdGR4a01NMHVTeHIzMnRR
jr79
Zseniális, besírtam 😀
Van még ilyen?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
jr79 New England Patriots 153
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.
akdestroyer
Egy fokkal még mindig jobb, mint a kib*szott Teletubbies
Fast Willie
Mancs őrjárat még mindig simán a jobbak között van szvsz.
A sok debil szar között, mint Bob mester, Tűzoltó Sam, Thomas a kib@szott gőzmozdony...
warr_b
a KGB kínzások legütősebbjei a AnnaPetiGergő mega BogyóundBabóca, akkor érzem csak igazán, hogy pusztul a szürkeállomány
sutianap
A feldolgozás szerintem azért elég jó lett:
 photos.google.com/share/AF1QipNQUUZaYMBYaUiWrh4437xCsV-8K6eaFbnk9CnPXTNaFsd_n23mamtAxovYx7aSWg?key=cVVsWU13dFRjdTRnS2RxdGR4a01NMHVTeHIzMnRR
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.
akdestroyer
Egy fokkal még mindig jobb, mint a kib*szott Teletubbies
Fast Willie
Mancs őrjárat még mindig simán a jobbak között van szvsz.
A sok debil szar között, mint Bob mester, Tűzoltó Sam, Thomas a kib@szott gőzmozdony...
warr_b
a KGB kínzások legütősebbjei a AnnaPetiGergő mega BogyóundBabóca, akkor érzem csak igazán, hogy pusztul a szürkeállomány


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.
akdestroyer
Egy fokkal még mindig jobb, mint a kib*szott Teletubbies
Fast Willie
Mancs őrjárat még mindig simán a jobbak között van szvsz.
A sok debil szar között, mint Bob mester, Tűzoltó Sam, Thomas a kib@szott gőzmozdony...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.
akdestroyer
Egy fokkal még mindig jobb, mint a kib*szott Teletubbies, Peppa Malac, meg az aminek a címét se tudom de végig cimbut mond a leány és a sárkányával állatkodnak.
Fast Willie


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.
akdestroyer
Egy fokkal még mindig jobb, mint a kib*szott Teletubbies
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Likekok számát elnézve egyébként működhet Orbánék babapolitikája 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.
akdestroyer
Nem vagy egyedül 😉

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.
akdestroyer
Hála Istennek a Bebe tv-vel kb 10 éve leszámolhattam 😛
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
az is egy szint az offseasonban amikor az a téma hogy kinek hanyas a madden ratingje... 😀
na de már csak 50 16nap és kickoff.
braxa88
Borbinho
És 38 nap és futball
r.baggio
Most nezem csak h Miami Florida nyitasnak. Nyami.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
az is egy szint az offseasonban amikor az a téma hogy kinek hanyas a madden ratingje... 😀
na de már csak 50 16nap és kickoff.
braxa88
Borbinho
És 38 nap és futball


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
az is egy szint az offseasonban amikor az a téma hogy kinek hanyas a madden ratingje... 😀
na de már csak 50 16nap és kickoff.
braxa88

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
az is egy szint az offseasonban amikor az a téma hogy kinek hanyas a madden ratingje... 😀
na de már csak 50nap és kickoff.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.
akdestroyer
Cöh. Én az összes Nick Jr., Kiwi és M4 rosterrel nagyjából így vagyok 😊 Szerintem nincs is más csatorna a tv-nken mert tuti kitörölte a szolgáltató kihasználatlanság miatt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 452 — #NoStress
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.
akdestroyer

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Nekem pl van egy 3 és egy 1 éves gyerekem. Következésképpen jobban képben vagyok a Mancs őrjárat tagjaival, mint akár a Seahawks rosterrel.

Ezalatt nem azt értem, hogy álmomból felkeltve tudom az összes kutya nevét, hanem emellett tisztában vagyok az erősségekkel/gyengeségekkel, logókkal, spéci képességekkel, félelmekkel, szokásokkal, kedvenc kajákkal, stb.
Valamint fejből tudok idézni bármelyik mellékszereplőtől valami random faszságot bölcsességet, legyen az a polgármester asszony, vagy akár Katie cicája.

Most hogy ezt leírtam, sírhatnékom támadt.
Meg szerintem offoltam is.

Akivel egy cipőben járok, az meg némán bólogat és együttérez.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ma a nickelodeon jr-on láttam a promóját két mancs őrjárat rész között....
peach
Nem akarom tudom milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Hol másutt van ilyen nívós szórakozást propagáló promó?!
Sobri Jóska
Random pornócsatorna? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 452 — #NoStress
SOBRI REVEALED!!!4!4!!!!!44!

akdestroyer
Ma a nickelodeon jr-on láttam a promóját két mancs őrjárat rész között....
peach
Nem akarom tudom milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.
Sixo
Hol másutt van ilyen nívós szórakozást propagáló promó?!

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
SOBRI REVEALED!!!4!4!!!!!44!

akdestroyer
Ma a nickelodeon jr-on láttam a promóját két mancs őrjárat rész között....
peach
Nem akarom tudni milyen indíttatásból nézel nickelodeon jr-t.

Szerkesztette: Sixo

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 975 — a new hope (again)
SOBRI REVEALED!!!4!4!!!!!44!

akdestroyer
Ma a nickelodeon jr-on láttam a promóját két mancs őrjárat rész között....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
SOBRI REVEALED!!!4!4!!!!!44!


Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 452 — #NoStress
Sose késő új barátokra szert tenni.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Faszan kifejtetted, koszi

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez pont olyan érthetetlen számomra amúgy is, mint amikor pl valaki itthon egy cikk hozzászólásában fejez ki részvétet egy külföldi sportolónak. Akármilyen szép gondolat is, de pl Haynesworth biztosan nem fogja felkeresni a bowl.hu-t, hogy valaki éppen gondol-e rá, ez számomra szimpla magamutogatás...

Reméljük, hamarosan felépül. Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani
Wyatt
Köszönjük, Emese!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)