Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 975 — a new hope (again)
Kíváncsi vagyok, hogy a Galaxy-nál rájön-e valaki, hogy egy FG értékesítés nem highlight play, ellenben egy 60+ yardos nem pontszerző play, egy labdaszerzés vagy akár egy nagyot csattanó sack lehet az. A meccsvégi összefoglalókba betett egymásután FG rúgások ismétlése nembiztos hogy önmagában a legalkalmasabb eszköz egy réteg sport réteg ligáját megszerettetni valakivel, aki úgy ül le, hogy volt "valami nb2-es meccs", megnézi a végén történt-e valami látványos...
Illetve hogy ha nem tekerik le az atmoszféra hangot, akkor valami lehet átcsusszan a meccsek hangulatából, ami esetleg magával ragad néhány nézőt...

Örülök, hogy van/lesz, ahol az embernek nincs kedvenc csapata könnyebben megnézi, ha az orrába tolják, mintha streamet kell vadásznia, csak remélem nem lesz annyira "magyar", mint a sportTV-s NFL közvetítések
Black_Adder
Hát én már azzal is elégedett lennék, ha ezek a srácok akik ezekben a közvetítésekben is megjelennek - mert egyre többeket fedezek fel az itt-ott (illetve annyire nem is itt-ott, hanem 1-2 konkrét helyen) blogolók közül - legalább a szerzői jogok tiszteletben tartására ügyelnének. A minőséggel - annak időnkénti hiányával - meg tudok békélni, főleg, ha az műszaki, műsorkészítési jellegű. Kevés a pénz, kevés az ember. De a szerzői jogok tiszteletben tartására csak egyszerűen oda kellene figyelni.

Ha már előjött: párszor beírtam már ezt az ilyen jellegű cikkek kommentjeibe is, de ott mindannyiszor igen hamar egyszerűen törölték ezeket a kommentjeimet. Kár, mert az se lett volna nagyobb munka, hogy odabiggyesztenek egy mondatot forrás megjelöléssel a cikk végére. Ez engem manapság jobban lehangol, mint a minőség hiánya, mert ráadásul úgy érzem ebben nem, hogy nem javul, de inkább romlik a helyzet. Lehet, hogy itt is ki lesz ez a postom moderálva, ahogy a blogjukon, de akkor is le írom, mert itt talán elolvassák a szerzők és fontolóra veszik amit írok: sajnos személyes tapasztalatom alapján az FK élen jár ebben. Lehangoló, hogy ha leveszem a gyorshíreket, akkor a maradék "cikkekre" egyre gyakrabban rákattintani sincs kedvem, mert már a cikk címéből egyértelmű, hogy honnan lett átvéve, mert fél, egy nappal korábban olvastam már angolul az eredetit. És természetesen a cikkben nyoma sincs a forrás megjelölésének. Nem hiszem, hogy kevesebben kattintanának rá, ha oda lenne írva a cikk végére, elejére egy fél mondat, hogy XY alapján, vagy XY fordítása, vagy hasonló. Viszont ezerszer korrektebb lenne.

Téma off.
peterk2005
Asszem pár éve már volt itt ezen egy hirig, akkor dani elmondta, hogy szerintük nem plagizálás amit csinálnak mert egy kicsit el is vesznek, kicsit hozzá is adnak az eredeti cikkekhez. Nyílván innentől kezdve mindenki maga dönti el, hogy morálisan melyik megközelítést tartja helyesnek, de azt tényleg nem értem miért bántja ez ennyire a lelkedet? Én csak azt nézem, hogy van x ezer nfl rajongó az országban akik nem tudnak angolul, így viszont eljutnak hozzájuk olyan cikkek amik amúgy meg nem. És ez jó dolog szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
Worst Fans in the NFL

 www.12up.com/posts/worst-fans-in-the-nfl-01djva16g80t/partners/40734?fbclid=IwAR3UGO-o4zkxqwYvFQEHjOaNf3uyanHn17arVAm9rjMalnu3_DcOqwR5YAI
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként megjelent a világ legjobb Longsnapperének 😊 könyve. Angolul tudók számára ajánlott olvasmány lehet!


https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/649242617_18121793623524895_1829189869368140251_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=100&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0FST1VTRUxfSVRFTS5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=OgeeV_IqGEkQ7kNvwG46YOX&_nc_oc=AdrrdwWC2Mpbm0PcovsQGRzeJZ_Xv1gJ-ZZsmBFmZG776xacMRoqnHMu5ZjLtS7tMJA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=x8uauNVGXRaiKKP54jzCgQ&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af-WmXChFX4CpHLt9qhXgBxqrBuZ3AbzTjVientR6ApYvA&oe=6A46D54A
NFL / AGT / TV / Keynote Speaker on Instagram: "I am excited to announce that my book is done. It was an emotional journey. This is my entire life put into words. From my father murdering my mother. Going thru the foster care system. My journal entries from the most intense therapy imaginable. My dads trial. Making it to the NFL. America’s Got Talent. My road to @theellenshow - my 14 yr NFL career ending due to emergency open heart surgery. Meeting my wife and having a daughter and ultimately how forgiveness saved my life. I don’t have a PhD. But I have I lived and feel like I have a PhD in life. If you or anyone you know is struggling with finding forgiveness or accepting a curveball life has thrown - I hope this book helps find peace and happiness within your soul. The #1 feedback I get from people who have seen my show is “I wish my kids could see this show and hear you speak” or “I wish my buddy could see this.” This book is my life put into words. How I talk to myself when life gets really hard. We can all relate to struggle and failure. The decision we make in that moment is what separates us. I choose to live in vision not in circumstance. When life kicks me when I’m down, I don’t listen to myself, and become a victim. I talk to myself and find hope and motivation. I hope you like it. LIFE IS MAGIC. #lifeismagicbook click the link in bio to get a copy!"
8,473 likes, 293 comments - jondorenbos on August 22, 2019: "I am excited to announce that my book is done. It was an emotional journey. This is my entire life put into words. From my father murdering my mother. Going thru the foster care system. My journal entries from the most intense therapy imaginable. My dads trial. Making it to the NFL. America’s Got Talent. My road to @theellenshow - my 14 yr NFL career ending due to emergency open heart surgery. Meeting my wife and having a daughter and ultimately how forgiveness saved my life. I don’t have a PhD. But I have I lived and feel like I have a PhD in life. If you or anyone you know is struggling with finding forgiveness or accepting a curveball life has thrown - I hope this book helps find peace and happiness within your soul. The #1 feedback I get from people who have seen my show is “I wish my kids could see this show and hear you speak” or “I wish my buddy could see this.” This book is my life put into words. How I talk to myself when life gets really hard. We can all relate to struggle and failure. The decision we make in that moment is what separates us. I choose to live in vision not in circumstance. When life kicks me when I’m down, I don’t listen to myself, and become a victim. I talk to myself and find hope and motivation. I hope you like it. LIFE IS MAGIC. #lifeismagicbook click the link in bio to get a copy!".


Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi vagyok, hogy a Galaxy-nál rájön-e valaki, hogy egy FG értékesítés nem highlight play, ellenben egy 60+ yardos nem pontszerző play, egy labdaszerzés vagy akár egy nagyot csattanó sack lehet az. A meccsvégi összefoglalókba betett egymásután FG rúgások ismétlése nembiztos hogy önmagában a legalkalmasabb eszköz egy réteg sport réteg ligáját megszerettetni valakivel, aki úgy ül le, hogy volt "valami nb2-es meccs", megnézi a végén történt-e valami látványos...
Illetve hogy ha nem tekerik le az atmoszféra hangot, akkor valami lehet átcsusszan a meccsek hangulatából, ami esetleg magával ragad néhány nézőt...

Örülök, hogy van/lesz, ahol az embernek nincs kedvenc csapata könnyebben megnézi, ha az orrába tolják, mintha streamet kell vadásznia, csak remélem nem lesz annyira "magyar", mint a sportTV-s NFL közvetítések
Black_Adder
Hát én már azzal is elégedett lennék, ha ezek a srácok akik ezekben a közvetítésekben is megjelennek - mert egyre többeket fedezek fel az itt-ott (illetve annyire nem is itt-ott, hanem 1-2 konkrét helyen) blogolók közül - legalább a szerzői jogok tiszteletben tartására ügyelnének. A minőséggel - annak időnkénti hiányával - meg tudok békélni, főleg, ha az műszaki, műsorkészítési jellegű. Kevés a pénz, kevés az ember. De a szerzői jogok tiszteletben tartására csak egyszerűen oda kellene figyelni.

Ha már előjött: párszor beírtam már ezt az ilyen jellegű cikkek kommentjeibe is, de ott mindannyiszor igen hamar egyszerűen törölték ezeket a kommentjeimet. Kár, mert az se lett volna nagyobb munka, hogy odabiggyesztenek egy mondatot forrás megjelöléssel a cikk végére. Ez engem manapság jobban lehangol, mint a minőség hiánya, mert ráadásul úgy érzem ebben nem, hogy nem javul, de inkább romlik a helyzet. Lehet, hogy itt is ki lesz ez a postom moderálva, ahogy a blogjukon, de akkor is le írom, mert itt talán elolvassák a szerzők és fontolóra veszik amit írok: sajnos személyes tapasztalatom alapján az FK élen jár ebben. Lehangoló, hogy ha leveszem a gyorshíreket, akkor a maradék "cikkekre" egyre gyakrabban rákattintani sincs kedvem, mert már a cikk címéből egyértelmű, hogy honnan lett átvéve, mert fél, egy nappal korábban olvastam már angolul az eredetit. És természetesen a cikkben nyoma sincs a forrás megjelölésének. Nem hiszem, hogy kevesebben kattintanának rá, ha oda lenne írva a cikk végére, elejére egy fél mondat, hogy XY alapján, vagy XY fordítása, vagy hasonló. Viszont ezerszer korrektebb lenne.

Téma off.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Giants-Bengalshoz nincs vkinek egy működő linkje?
steelwolf
PM ment

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Giants-Bengalshoz nincs vkinek egy működő linkje?
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
és nem elfelejteni, most szombattól a Galaxy4 csatornán már NCAA is menni fog (Florida vs Miami), augusztus 31-én Alabama vs Duke, szeptember 1-jén Oregon vs Auburn
r.baggio
Ész megáll, hogy milyen csatornákon adnak focit. Sose hallottam erről a galaxy4 csatornáról. De megnéztem, ééés ... benne van az előfizetésemben. 😀

(Kik fognak közvetíteni, azt tudod esetleg? Ez a csatorna is a digi v. sport tv család egy újabb csatornája, és jönnek az ismert arcok/hangok? Vagy újszülött kezdeményezés?)
peterk2005
igen, így jártam én is, upc-n 84-es csatorna
Maka lesz a kommentátor, Kovács Bálint (fk) / Czirók Márton (Wolves QB) a szagértő
r.baggio
Kíváncsi vagyok, hogy a Galaxy-nál rájön-e valaki, hogy egy FG értékesítés nem highlight play, ellenben egy 60+ yardos nem pontszerző play, egy labdaszerzés vagy akár egy nagyot csattanó sack lehet az. A meccsvégi összefoglalókba betett egymásután FG rúgások ismétlése nembiztos hogy önmagában a legalkalmasabb eszköz egy réteg sport réteg ligáját megszerettetni valakivel, aki úgy ül le, hogy volt "valami nb2-es meccs", megnézi a végén történt-e valami látványos...
Illetve hogy ha nem tekerik le az atmoszféra hangot, akkor valami lehet átcsusszan a meccsek hangulatából, ami esetleg magával ragad néhány nézőt...

Örülök, hogy van/lesz, ahol az embernek nincs kedvenc csapata könnyebben megnézi, ha az orrába tolják, mintha streamet kell vadásznia, csak remélem nem lesz annyira "magyar", mint a sportTV-s NFL közvetítések

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
😊
 twitter.com/Eagles/status/1164300154196910086
dande
A szavak alapján ez egy alaposan hazafújt Eagles home game volt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vasárnap 19:00: Vikings@Packers

Na, akkor az újabb csodát is streamen élvezhetem végig 😀
Wyatt
Dolgozzal.
Stez
A szót sem ismered 😀

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Vasárnap 19:00: Vikings@Packers

Na, akkor az újabb csodát is streamen élvezhetem végig 😀
Wyatt
Dolgozzal.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vasárnap 19:00: Vikings@Packers

Na, akkor az újabb csodát is streamen élvezhetem végig 😀

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.sbnation.com/2019/8/21/20826449/xfl-team-names-ranked-battlehawks

ajj, egy újabb liga, ahol csapatlogó alapján kell majd kedvencet választanom 😀
shawnka
Kicsit túl lettek gondolva!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és nem elfelejteni, most szombattól a Galaxy4 csatornán már NCAA is menni fog (Florida vs Miami), augusztus 31-én Alabama vs Duke, szeptember 1-jén Oregon vs Auburn
r.baggio
Ész megáll, hogy milyen csatornákon adnak focit. Sose hallottam erről a galaxy4 csatornáról. De megnéztem, ééés ... benne van az előfizetésemben. 😀

(Kik fognak közvetíteni, azt tudod esetleg? Ez a csatorna is a digi v. sport tv család egy újabb csatornája, és jönnek az ismert arcok/hangok? Vagy újszülött kezdeményezés?)
peterk2005
igen, így jártam én is, upc-n 84-es csatorna
Maka lesz a kommentátor, Kovács Bálint (fk) / Czirók Márton (Wolves QB) a szagértő
r.baggio
Remélem, hogy idővel valahogy te is bekerülsz a szagértői rotációba. 😉 Szvsz egy kézen meg lehet számolni hányan vannak nálad jobban képben az NCAA történéseivel, történelmével és hátterével Magyarországon. És valószínűleg nem kell minden ujjamat használni a számoláshoz...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
és nem elfelejteni, most szombattól a Galaxy4 csatornán már NCAA is menni fog (Florida vs Miami), augusztus 31-én Alabama vs Duke, szeptember 1-jén Oregon vs Auburn
r.baggio
Ész megáll, hogy milyen csatornákon adnak focit. Sose hallottam erről a galaxy4 csatornáról. De megnéztem, ééés ... benne van az előfizetésemben. 😀

(Kik fognak közvetíteni, azt tudod esetleg? Ez a csatorna is a digi v. sport tv család egy újabb csatornája, és jönnek az ismert arcok/hangok? Vagy újszülött kezdeményezés?)
peterk2005
igen, így jártam én is, upc-n 84-es csatorna
Maka lesz a kommentátor, Kovács Bálint (fk) / Czirók Márton (Wolves QB) a szagértő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
és nem elfelejteni, most szombattól a Galaxy4 csatornán már NCAA is menni fog (Florida vs Miami), augusztus 31-én Alabama vs Duke, szeptember 1-jén Oregon vs Auburn
r.baggio
Ész megáll, hogy milyen csatornákon adnak focit. Sose hallottam erről a galaxy4 csatornáról. De megnéztem, ééés ... benne van az előfizetésemben. 😀

(Kik fognak közvetíteni, azt tudod esetleg? Ez a csatorna is a digi v. sport tv család egy újabb csatornája, és jönnek az ismert arcok/hangok? Vagy újszülött kezdeményezés?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.sbnation.com/2019/8/21/20826449/xfl-team-names-ranked-battlehawks

ajj, egy újabb liga, ahol csapatlogó alapján kell majd kedvencet választanom 😀
shawnka
Hat ez vmi tragedia. De a logok is. Egy atlag fantasy ligaban jobb nevek vannak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
 www.sbnation.com/2019/8/21/20826449/xfl-team-names-ranked-battlehawks

ajj, egy újabb liga, ahol csapatlogó alapján kell majd kedvencet választanom 😀
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
 www.facebook.com/fuzovelkifele/posts/10156114712171431

és nem elfelejteni, most szombattól a Galaxy4 csatornán már NCAA is menni fog (Florida vs Miami), augusztus 31-én Alabama vs Duke, szeptember 1-jén Oregon vs Auburn


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
A megoldás az NFL kicker gondjaira 😊

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 729
 www.yardbarker.com/nfl/articles/every_nfl_teams_best_and_worst_season/s1__29790323#slide_50
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amíg nem szedik le, Hard Knocks 2. rész:

 www.youtube.com/watch?v=cPLgpzT5NoE


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez úgy is durva, hogy pl Sproles még játszik.....
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Motorbalesetben elhunyt Cedric Benson!
steelwolf
RIP.
Szerencsetlennek valahogy csak nem akart jonni a nagy attores az NFL-ben, oriasi volt a hype korulotte, mikor a ligaba kerult, aztan a sok balhe utan kb. kiutaltak a ligabol.

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Motorbalesetben elhunyt Cedric Benson!