NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
ignorálni akartam, de nem bírja el az igazságérzetem... Aki fizetett az fk-n a Luck-os (külföldi oldalról átmásolt de saját munkának beállított és ezért pofátlanul pénzt elkérő) cikkért az NE! küldje el nekem privátban.Egyrészt ha ennyire pontosan tudod, hogy külföldi ingyenes oldalról átmásolt cikkről van szó (nem), akkor minek kéred el? Olvasd el ott.
samu09
Van bőr az arcon, hogy kétezret elkérnek egy párezer karakteres iromanyértA 8 dollár havi minimum 12 extra nagycikkre szól. Ez kevesebb, mint 200 forint cikkenként.
Ctrl-c ctlr-v többször kétezerért. Az év üzlete 😃
samu09
több mint 6 éve
Nyilván ezért lett törölve...Velem nem csesztek ki. Leírom mégegyszer.
Aki fizetett az fk-n a Luck-os (külföldi oldalról átmásolt de saját munkának beállított és ezért pofátlanul pénzt elkérő) cikkért az NE! küldje el nekem privátban.
Kristóf a pláne ha saját munkáról van szó résznél hangosan felröhögtem 😃
több mint 6 éve
én töröltem a kommentet, ahogy a torrenteket sem támogatjuk, úgy a fizetett tartalmak megosztását sem, pláne ha a saját munkánkról van szó.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 848
eltunt a 8dodos cikkrol irt komment 😂lassan idejut a net, nem reg olvastam egy amerikai cegrol ami bekbelezte az usat es most angliara faj a foga.Elofizeteses exkluziv tartalom sporttal kapcsolatosan.
Az Andrew Luckos cikk nem biztos h ennyire exkluziv. Csak 3 cikket olvastam rola magyar portalokon.eleg is volt.
De szabad vilag, mindenki azt csinal amitcakar.
több mint 6 éve
Női játékos az NFL-Ben ????🤔😲Marketingfogás.
Ki mit szól ehhez ?
m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-oriasi-rugasa-utan-uldozik-a-csapatok-a-vb-gyoztes-noi-labdarugot-2718787
Rózsa Sándor (betyár)
Az MLS-ben kb. mindenki rúg ekkorát. A megye 3-ban is. A kicker poszt azért összetettebb. Meg kicsit veszélyesebb is. Visszahordásnál pedig minusz egy ember.
De reklámfogásnak elmegy.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Női játékos az NFL-Ben ????🤔😲Ki mit szól ehhez ?
m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-oriasi-rugasa-utan-uldozik-a-csapatok-a-vb-gyoztes-noi-labdarugot-2718787
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 848
index.hu/sport/amerikaifutball/2019/08/27/amerikaifutball_nfl_furcsa_edzesmodszeres_fiziolabda_alvin_kamara_antonio_brown/jo valogatas..amugy a haromagu csillag gyakorlat alapbol nem semmi de h be is mondja h melyik szint kapja el az a nem semmi.
a cikk ironak felsem tunt
több mint 6 éve
Az Amfoci drukker februárban: hogy fogom kibírni augusztusig foci nélkül?Az Amfoci drukker augusztustól-februárig: hogy fogom kibírni 3 napig foci nélkül? 😀 😛
| Én a 2017s idény néhány meccsének újranézésével 😊 |
több mint 6 éve
Minden normális csapatnál a fehér posterboyhoz a fiatal csajszi, a feka lenyalthajúhoz a fegyver, a latin keménycsávóhoz a kokó, a nyugdíj előtt álló unokás nagypapához a kamera járna. A már nyugdíjon is rég túl járó aggastyánnak meg már nem jutna több, mint a leeresztett ball .. izé .. labda. De ezek ezt is megkutyulják, hogy összezavarjanak bennünket.m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2091177234321496/?type=3&source=48
steelwolf
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Pontosan megértettem. 😊 És pontosan arra utaltam, hogy a remix az "egy masik uj dolog alapjaul szolgal de megis masabb". Azaz saját munka, ha más munkájára is épül. A lefordítás nem saját munka. És igen, ha elolvasok egy tudományos munkát, akkor mindig fel van tüntetve, hogy mely források alapján készült. (Kivéve ha nem, de akkor lemond a közt. elnök miatta. 😀 )ertemez jutott az eszembe a mai kie a cikk dologrol.Na ja, csak ugye:
amugy en is az vallom, forrast meg lehet jelolni
ZoliMP
1. A remix nevében mindig feltüntetik az eredeti dal címét.
2. Benne van a "re" és a "mix" szócska is. Ha lefordítod magyarra Beyonce dalát, és félhamisan előadod, az se "re", se pedig "mix". 😊
peterk2005
nem csak a zenerol szol, ha vegignezted volna.... a lenyege h mindig van vmi olyan dolog ami egy masik uj dolog alapjaul szolgal de megis masabb lesz.A remix , remastered dolgot ne szo szerint ertsd, attol fuggetlenul h szerintem jo jelzo.
viszont ha elolvasol barmilyen pl tudomanyos konyvet a fuggelekben mindig van egy tucat konyv megemlitve ami forraskent fel van tuntetve.
no mind1😀
ZoliMP
Szóval azt hiszem egyetértünk, ugye? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A csapatok harmadánál ez évekre visszanyúló taktika, nekünk szurkereknek meg már fel se tűnik lassan, amíg valaki erre az ‘újdonságra’ Fel nem hívja a figyelmet. 😊Volt egy zsákoló táblázat anno úgy 10 évre visszamenőleg. Vicces volt azzal a kiegészítéssel, amiben az is benne volt mikor a földhöz csapkodta stb a qb, hogy ne törjék agyon.
Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Tampánál mindent megtesznek, hogy Winston Luck sorsára jusson illetve méretes bust legyen belőle. Pedig tehetsége alapján ő nem volt érdemtelen az 1/1re.. Előszezonban! hagyták,b hogy 5x! sackeljék. Értem én, hogy esetleg, talán Arians nem kedveli, de csinálhatná kevésbé feltűnően 😊.Szó sincs arról hogy nem kedveli. A QB összetöretése alapelem az Arians O-ban.
dande
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
Jogos, azt nem láttam - legalább nincs levágva 😊A kép jobbfölső sarokában az a @NFL_MENES az nem forrásmegjelölés?m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2091177234321496/?type=3&source=48Na örülök, hogy már van NFL-es mémoldal is ami lefordítja a külföldi mémeket 😊 Ha már épp a forrásmegjelölésről beszélgettünk.
steelwolf
tenorx
Black_Adder
több mint 6 éve
A kép jobbfölső sarokában az a @NFL_MENES az nem forrásmegjelölés?m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2091177234321496/?type=3&source=48Na örülök, hogy már van NFL-es mémoldal is ami lefordítja a külföldi mémeket 😊 Ha már épp a forrásmegjelölésről beszélgettünk.
steelwolf
tenorx
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2091177234321496/?type=3&source=48Na örülök, hogy már van NFL-es mémoldal is ami lefordítja a külföldi mémeket 😊 Ha már épp a forrásmegjelölésről beszélgettünk.
steelwolf
több mint 6 éve
m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2091177234321496/?type=3&source=48Minden jó válasz pont egy gyűrűt ér.
steelwolf
több mint 6 éve
Tampánál mindent megtesznek, hogy Winston Luck sorsára jusson illetve méretes bust legyen belőle. Pedig tehetsége alapján ő nem volt érdemtelen az 1/1re.. Előszezonban! hagyták,b hogy 5x! sackeljék. Értem én, hogy esetleg, talán Arians nem kedveli, de csinálhatná kevésbé feltűnően 😊.
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 848
ertemez jutott az eszembe a mai kie a cikk dologrol.Na ja, csak ugye:
amugy en is az vallom, forrast meg lehet jelolni
ZoliMP
1. A remix nevében mindig feltüntetik az eredeti dal címét.
2. Benne van a "re" és a "mix" szócska is. Ha lefordítod magyarra Beyonce dalát, és félhamisan előadod, az se "re", se pedig "mix". 😊
peterk2005
nem csak a zenerol szol, ha vegignezted volna.... a lenyege h mindig van vmi olyan dolog ami egy masik uj dolog alapjaul szolgal de megis masabb lesz.A remix , remastered dolgot ne szo szerint ertsd, attol fuggetlenul h szerintem jo jelzo.
viszont ha elolvasol barmilyen pl tudomanyos konyvet a fuggelekben mindig van egy tucat konyv megemlitve ami forraskent fel van tuntetve.
no mind1😀
több mint 6 éve
ez jutott az eszembe a mai kie a cikk dologrol.Na ja, csak ugye:
amugy en is az vallom, forrast meg lehet jelolni
ZoliMP
1. A remix nevében mindig feltüntetik az eredeti dal címét.
2. Benne van a "re" és a "mix" szócska is. Ha lefordítod magyarra Beyonce dalát, és félhamisan előadod, az se "re", se pedig "mix". 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 848
ez jutott az eszembe a mai kie a cikk dologrol.amugy en is az vallom, forrast meg lehet jelolni
youtu.be/nJPERZDfyWc
több mint 6 éve
Baszki az álmomba is befészkelte magát Luck visszavonulása, ott se volt különb a reakcióm mint ébren "a nagy faszt, ne szívassál"... Azt hittem az utóbbi egy hét tömény fantasyja/NFL-e tett be, aztán visszanéztem a hajnali NCAA közvetítést, ami közben bealudtam és minden értelmet nyert. Hülye ez az emberi test 😊

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Ez aztán a durva stat.