NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
én eddig úgy tudtam, hogy az amerikai foci nem egy területszerzésen, hanem egy pontszerzésen alapuló játék 😊Egy területszerzéses játék alapja a time management, ezt nem tudod megoldani csak passzjátékkal.Szóval az FK podcast szerkesztői szerint a mai nfl ben a "futójáték szükséges rossz mert minden nfl csapat inkább az összes playben passzolna szíve szerint"..A te podcastedben ellenben?
Értem...
gordon
Meghallgatnám azt is.
Sobri Jóska
A mai nfl ben ha eredményt szeretnél elérni akkor alap egy top O fal és egy átlagon felüli képességű futó , de nézzük mely csapatok játszották tavaly a konf döntőket.
Rams, Saints, Pats, Chiefs . Top O fal, top futójáték..
Helm, Ulpi, Peterk stb biztos érthetőbben meg tudná fogalmazni nekem így elsőre ennyi.
gordon
több mint 6 éve
ez volt a tanulóév 😀 Habár az RPO eléggé épít a futójátékra :-PTavalyelőtt meg Eagles, Vikings, Patriots, Jaguars, nem éppen futójáték dominálta egyiket sem a playoffban. Akkor megfordult a trend? 😊Egy területszerzéses játék alapja a time management, ezt nem tudod megoldani csak passzjátékkal.Szóval az FK podcast szerkesztői szerint a mai nfl ben a "futójáték szükséges rossz mert minden nfl csapat inkább az összes playben passzolna szíve szerint"..A te podcastedben ellenben?
Értem...
gordon
Meghallgatnám azt is.
Sobri Jóska
A mai nfl ben ha eredményt szeretnél elérni akkor alap egy top O fal és egy átlagon felüli képességű futó , de nézzük mely csapatok játszották tavaly a konf döntőket.
Rams, Saints, Pats, Chiefs . Top O fal, top futójáték..
Helm, Ulpi, Peterk stb biztos érthetőbben meg tudná fogalmazni nekem így elsőre ennyi.
gordon
somoskovig
több mint 6 éve
Tavalyelőtt meg Eagles, Vikings, Patriots, Jaguars, nem éppen futójáték dominálta egyiket sem a playoffban. Akkor megfordult a trend? 😊Egy területszerzéses játék alapja a time management, ezt nem tudod megoldani csak passzjátékkal.Szóval az FK podcast szerkesztői szerint a mai nfl ben a "futójáték szükséges rossz mert minden nfl csapat inkább az összes playben passzolna szíve szerint"..A te podcastedben ellenben?
Értem...
gordon
Meghallgatnám azt is.
Sobri Jóska
A mai nfl ben ha eredményt szeretnél elérni akkor alap egy top O fal és egy átlagon felüli képességű futó , de nézzük mely csapatok játszották tavaly a konf döntőket.
Rams, Saints, Pats, Chiefs . Top O fal, top futójáték..
Helm, Ulpi, Peterk stb biztos érthetőbben meg tudná fogalmazni nekem így elsőre ennyi.
gordon
több mint 6 éve
Egy területszerzéses játék alapja a time management, ezt nem tudod megoldani csak passzjátékkal.Szóval az FK podcast szerkesztői szerint a mai nfl ben a "futójáték szükséges rossz mert minden nfl csapat inkább az összes playben passzolna szíve szerint"..A te podcastedben ellenben?
Értem...
gordon
Meghallgatnám azt is.
Sobri Jóska
A mai nfl ben ha eredményt szeretnél elérni akkor alap egy top O fal és egy átlagon felüli képességű futó , de nézzük mely csapatok játszották tavaly a konf döntőket.
Rams, Saints, Pats, Chiefs . Top O fal, top futójáték..
Helm, Ulpi, Peterk stb biztos érthetőbben meg tudná fogalmazni nekem így elsőre ennyi.
több mint 6 éve
Szóval az FK podcast szerkesztői szerint a mai nfl ben a "futójáték szükséges rossz mert minden nfl csapat inkább az összes playben passzolna szíve szerint"..A te podcastedben ellenben?
Értem...
gordon
Meghallgatnám azt is.
több mint 6 éve
Szóval az FK podcast szerkesztői szerint a mai nfl ben a "futójáték szükséges rossz mert minden nfl csapat inkább az összes playben passzolna szíve szerint"..Értem...
több mint 6 éve
Akkor van meg lehetosege alkotni BOB-nak 😊)Akkor szólni kéne neki, mert szerintem nem tudja. 😊 Mi másért költené különben a pickeket a pénz (pl. Clowney hosszabbítás, FA RB igazolás, stb.) helyett?
Wyatt


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Cap space helyzet 2020-ra a jelen állapotok szerintEz azért a bruttó bruttója - vagy nettó nettója -, mert ebben semmi költség nincs, ami egyébként már februárban ott lesz (35-40 játékos fizetését tartalmazza csak, akiknek élő szerződésük van. A lejáró szerződésű, így-úgy maradók - tagelt, tenderelt, FA előtt újraigazolt. stb - nincsenek benne).
iktriad
Úgy csapatonként átlagosan 30-35-40 milliót nyugodtan le lehet ebből vonni. Változó összeget, van akinél 20 lesz, van akinél akár 50 is vagy több. A Cowboys pl. tuti nem itt fog állni februárban. Aztán Brees, Brady, Rivers sincsenek benne ezekben a számokban, akik (ha nem vonul valamelyik vissza), benne lesznek. Az fejelnként minimum 25, de inkább 30 mínusz automatikusan az adott csapatnál.
A Texansnak (+ Coltsnak + Miaminak) viszont tényleg lesz pénze dögivel. A Miami idei teljes roster kifizetése egyébként 103 millió a capben. A cap ugye 188 millió. A következő legkevesebbet költő csapat - Cardinals - 138 millióval áll, és ők is takarításban, átalakításban vannak. 😊
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Akkor van meg lehetosege alkotni BOB-nak 😊)Lesz $$$ Tunsilra meg lassan Watsonra.
Wyatt
több mint 6 éve
Cap space helyzet 2020-ra a jelen állapotok szerinttöbb mint 6 éve
OUCHMondjuk a CJ Reavis cut tőlünk elég sokkoló volt, mert simán a 3. legjobb safety volt a csapatban a két nem túl tapasztalt kezdő mögött. Lehet nem kellett volna azt az insta videót kiposztolnia az öltözőből, ahol a fél csapat ökörködött, meg egy fotel rugdosott?
több mint 6 éve
Magyarázom a bizonyítványom 😊Nem a class minőségére akartam vele utalni, mert az valóban nem rossz, hanem éppen arra, hogy azokkal a csapatokkal mennyire nem jött össze a hosszútávú munkakapcsolat, akik draftolták őket 😊 Ami tényleg nem feltétlen baj, csak egy draft alkalmával azért éppen az lenne a cél, hogy egy játékos minél tovább ott lehessen.
Ebből a szempontból mi például extrém jól állunk, mert mondjuk a 2005-s drafttól kezdve lényegében kettő mondható bustnak és 7 még mindig a csapatnál van. Ez azért nem kis dolog sztem. Reméljük így is marad (tegyük hozzá, hogy ebből volt, akinek már kifelé állt a rúdja, de aztán sikerült megtalálni a helyét: Graham és Agholor és Barnettnél is várunk némi fejlődést)
Más: őrült nap volt a tegnapi! 😀
Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Én sem teljesen értem, bár Mack, OBJ vagy JD már nem az őket dratoló csapatoknál vannak, attól még elit játékosok a posztjukon. A draftclass maga átlag feletti szerintem.
több mint 6 éve
Trade Details:#Texans get:
OT Laremy Tunsil
WR Kenny Stills
4th-rd pick
#Dolphins get:
1st-rd pick
1st-rd pick
2nd-rd pick
ST Johnson Bademosi
OL Julien Davenport
több mint 6 éve
Igaz, bár a '13-as 1/1-es még mindig ott játszik (tehát a ligában van), mint ahol draftolták...A 2013-as draftot még akkor is eretnekség idevenni, ha a csapatok közötti változásokra akarsz utalnipbs.twimg.com/media/EDU2gO-UUAExfjm.pngKb mint a 2013-as...
Jó kör volt 😊
dande
iktriad
Wyatt
Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
A 2013-as draftot még akkor is eretnekség idevenni, ha a csapatok közötti változásokra akarsz utalnipbs.twimg.com/media/EDU2gO-UUAExfjm.pngKb mint a 2013-as...
Jó kör volt 😊
dande
iktriad

több mint 6 éve
Jó kör volt 😊a kör jó volt, csak sokan nem az őket draftoló csapatnál vannak.
dande
Mi ebben a baj?
több mint 6 éve
pbs.twimg.com/media/EDU2gO-UUAExfjm.pngKb mint a 2013-as...
Jó kör volt 😊
dande
több mint 6 éve
Most télleg itt beszéljük meg a Colts jövőjét? A Colts topic ugyan pörgős volt az elmúlt napokban, de már pang. Oda jöjjön, hogy kiért fogunk rámenni az 1/1-re.Direkt nem oda akartam szemetelni, mindig tiszteletben tartom a gyászszüneteket.
peterk2005
több mint 6 éve
Most télleg itt beszéljük meg a Colts jövőjét? A Colts topic ugyan pörgős volt az elmúlt napokban, de már pang. Oda jöjjön, hogy kiért fogunk rámenni az 1/1-re.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A Suck for Luck az egyeduli rigmus, ami olyan jol ment, hogy iden visszatapsoltak
