NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -  www.youtube.com/watch?v=B5K9BCPo7nc
2. nap -  www.youtube.com/watch?v=IqyRG0pcYtA
3. nap -  www.youtube.com/watch?v=csQKRzEcac0
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
ez azért vicc, megyek az utcán LAben kb minden 5. ember alkatra ideális cb. az h sose volt cb az kit érdekel.braxa88
Marshall CB-ként kezdte az egyetemi karrierjét a Georgián.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
ez azért vicc, megyek az utcán LAben kb minden 5. ember alkatra ideális cb. az h sose volt cb az kit érdekel.braxa88
Mikor Div3-as cornerbackek mennek el potenciál miatt a 2. napon az sztem hasonló hisz komoly szinten ők sem bizonyítottak, de mittomén 6-2 magas meg 4.40 alatt futja a 40 yardot, max annyi derült még ki róla h teszem jó a tartása backpedalban, amit Marshallnál is le lehet tesztelni a Szenyor Kupa hetében.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
ez azért vicc, megyek az utcán LAben kb minden 5. ember alkatra ideális cb. az h sose volt cb az kit érdekel.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
Mi az előnye/hátránya Nick Marshall draft helyére/NFL-es karrierére nézve, hogy egyetemen QB volt? PL.: nincs elég rutinja DB-ként ezért hátrébb csúszik, vagy meccs közben tud QB fejjel gondolkodni ezért könnyebben olvassa a támadókat ezért jó játékos lesz belőle?samu09
Nyilván nem lesz a class no.1 DB-je, de alapvetően persze segíthet neki bizonyos szituációkban h QB volt. Szerencséje h az idei CB-class azért nem kiemelkedő, ha jól szerepel a Senior Bowl hetében meg a combine-on nem kizárt h vki már a 2. napon elviszi tekintve h alkatra ideális cornerback.empty taxi
köszi
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Mi az előnye/hátránya Nick Marshall draft helyére/NFL-es karrierére nézve, hogy egyetemen QB volt? PL.: nincs elég rutinja DB-ként ezért hátrébb csúszik, vagy meccs közben tud QB fejjel gondolkodni ezért könnyebben olvassa a támadókat ezért jó játékos lesz belőle?samu09
Nyilván nem lesz a class no.1 DB-je, de alapvetően persze segíthet neki bizonyos szituációkban h QB volt. Szerencséje h az idei CB-class azért nem kiemelkedő, ha jól szerepel a Senior Bowl hetében meg a combine-on nem kizárt h vki már a 2. napon elviszi tekintve h alkatra ideális cornerback.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
Mi az előnye/hátránya Nick Marshall draft helyére/NFL-es karrierére nézve, hogy egyetemen QB volt? PL.: nincs elég rutinja DB-ként ezért hátrébb csúszik, vagy meccs közben tud QB fejjel gondolkodni ezért könnyebben olvassa a támadókat ezért jó játékos lesz belőle?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Terrance Plummer, a UCF LBje bekerült a Seniorbowlra. Denzel Perryman sérült le, kétséges a játéka szombaton. .

A South mai edzéséhez stream:
 www.jaguars.com/seniorbowl/2015/
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ő lehet a következő D.J Hayden (CB-ként negatív mérlegű kiscsapatból ismeretlenként az első körbe): Quinten Rollins



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez az edző soha a büdös életben nem fogja Mariotát draftolni, nem is baj
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000461426/article/ken-whisenhunt-surprised-by-nohuddle-numbers
baggio
Így próbálja Chip figyelmét felkelletni a feltradre. 😀

Ma 20:30tól lesz majd a Jaguars oldalán közvetítés a Déli csapat edzéséről. Majd belinkelem a streamet.
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
ez az edző soha a büdös életben nem fogja Mariotát draftolni, nem is baj
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000461426/article/ken-whisenhunt-surprised-by-nohuddle-numbers
baggio
Titans-be nem is kell QB :cool: .

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ez az edző soha a büdös életben nem fogja Mariotát draftolni, nem is baj
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pwd7dqnowzh8pc9cdxmt
Ken Whisenhunt surprised by no-huddle numbers
Tennessee Titans coach Ken Whisenhunt said most of his offensive players on the Senior Bowl North squad came to Mobile, Ala., this week without any college experience doing a most basic football exercise: huddling.


nem kicsit vicces mondjuk ilyen nyilatkozat után pl. ezt a cikket elolvasni 😊
 www.tennessean.com/story/titansinsider/2014/09/15/delanie-walker-no-huddle-titans-offense-ken-whisenhunt/15688407/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Savage volt a Browns GM, mikor passzolták Rodgers-t, hogy összekössük ezt is a tegnapi témával 😊
Mariotát érdekes módon nem említi, mikor hivatalosan ő sem jelzett vissza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Phil Savage, a Seniorbowl igazgatója igencsak heves kritikával illetett pár prospectet, akik nem jeleztek vissza azzal kapcslatban, hogy jönnek-e vagy sem.

Savage warns teams

During his opening remarks before Tuesday morning’s weigh-in at the Mobile Convention Center, Senior Bowl executive director Phil Savage listed the players who were unable to participate because of injury and those who contacted him to decline an invitation. And then Savage listed the nine players who aren’t participating and told teams that, “you will want to dig a little deeper” on them.

Wow. What honesty.

The players Savage listed: Clemson’s Corey Crawford, Kentucky’s Alvin Dupree, West Virginia’s Kevin White, Wake Forest’s Kevin Johnson, UCLA’s Brett Hundley and Eric Kendricks and three Florida State players: receiver Rashad Greene, tackle/center Cam Erving and guard Josue Matias.

Reading between the lines, those players didn’t show proper courtesy in contacting Senior Bowl officials to tell them they wouldn’t be attending.

Savage also told the team officials that the scouting combine should be moved back on the calendar because agents are telling him that their clients are opting out of the Senior Bowl because they’re working on things like their 40-yard dash time. But that won’t happen anytime soon.
A Florida State-s triót külön ki is emelte, amiért nincsenek Mobilban és miért nem közölték vele, hogy lemondják a részvételt,
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
utólag elhívták Bryan Bennettet QB-nak!

Kelly-szökevény, Mariota mögül Southeastern Louisianába transzferelt.Höri
Wow. Nem volt az igazi 2014ben. Azt vártam tőle és a SE Louisianatól, hogy akár titkos esélyesek is lehetnek az FCSben, ehhez képest, 3× kikaptak az alapszakaszban (egyszer a Tulanetől), aztán az 1. playofff körében kikaptak a később elődöntős (és divízió rivális) Sam Houston Statetől.
Itt vannak a 2014es statjai meccsekre lebontva:
 www.sportsnetwork.com/merge/tsnform.aspx?c=sportsnetwork&page=cfoot2/specialevents/fcsawards/2014/file.aspx?p=pa,f=133846
21. lett a Walter Peyton szavazáson, többek közt a Seniorbowlon ott levő Tyler Varga(14.) és David Johnson(10.) is megelőzte őt.

Itt van David Johnson idei statjai is meccsekre lebontva
 www.sportsnetwork.com/merge/tsnform.aspx?c=sportsnetwork&page=cfoot2/specialevents/fcsawards/2014/file.aspx?p=pa,f=102950
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utólag elhívták Bryan Bennettet QB-nak!

Kelly-szökevény, Mariota mögül Southeastern Louisianába transzferelt.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Nick Marshallra senki nem kiváncsi 😀 mindenki kutyázza a szervezőket hogy miért ő a 6. QB (6'1, 205)Höri
már CB-ként edz amúgy, itt épp auburni csapattársával, Sammie Coates-szel került párba



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondatok, amire nem számítasz egy Jaguars fantól:

Szerencsére most nincs olyan prospect itt, akit elvihetnénk 1/3-ra. 😀iktriad
Alualu szerint reach lenne.Höri
Gene Smith már nem nálunk van. Azóta még nem reacheltünk az 1. körben.

Babich nagyon megjegyezte Perryman keresztnevét. Már vagy 5× említette, míg másét eddig max egyszer. Biztos Denzel Washington a kedvenc színésze. 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondatok, amire nem számítasz egy Jaguars fantól:

Szerencsére most nincs olyan prospect itt, akit elvihetnénk 1/3-ra. 😀iktriad
Alualu szerint reach lenne.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nézegetem, de ez nekem nagyon szakmázgatásnak tűnik 😀 illetve magam amtőr szurker nem tudom, hogy vmi érdemlegeset lát majd-e?dande
Ezek a bemikrofonozott Bob Babich részek pl nem rosszak.iktriad
Szinkronba fordítod 😉 😛?dande
A fejemben igen. 😀iktriad
Azért figyelj arra is, míg Gus itt vitézkedik addig nálatok tönkre teszik? Bortles karrierjét? 😀dande
Ha Olsennere célzol, egyetértek. De még nincs megerősítve.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nézegetem, de ez nekem nagyon szakmázgatásnak tűnik 😀 illetve magam amtőr szurker nem tudom, hogy vmi érdemlegeset lát majd-e?dande
Ezek a bemikrofonozott Bob Babich részek pl nem rosszak.iktriad
Szinkronba fordítod 😉 😛?dande
A fejemben igen. 😀iktriad
Azért figyelj arra is, míg Gus itt vitézkedik addig nálatok tönkre teszik? Bortles karrierjét? 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nézegetem, de ez nekem nagyon szakmázgatásnak tűnik 😀 illetve magam amtőr szurker nem tudom, hogy vmi érdemlegeset lát majd-e?dande
Ezek a bemikrofonozott Bob Babich részek pl nem rosszak.iktriad
Szinkronba fordítod 😉 😛?dande
A fejemben igen. 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nézegetem, de ez nekem nagyon szakmázgatásnak tűnik 😀 illetve magam amtőr szurker nem tudom, hogy vmi érdemlegeset lát majd-e?dande
Ezek a bemikrofonozott Bob Babich részek pl nem rosszak.iktriad
Szinkronba fordítod 😉 😛?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nézegetem, de ez nekem nagyon szakmázgatásnak tűnik 😀 illetve magam amtőr szurker nem tudom, hogy vmi érdemlegeset lát majd-e?dande
Ezek a bemikrofonozott Bob Babich részek pl nem rosszak.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nézegetem, de ez nekem nagyon szakmázgatásnak tűnik 😀 illetve magam amtőr szurker nem tudom, hogy vmi érdemlegeset lát majd-e?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudod, hogy állunk a később Superbowl nyertes QBkhoz. Inkább draftolunk egy punter, mint őket. 😀😀
Campbell meg pont annyi playoff meccset játszott a Reskinsszel, mint RGIII és érte nem kellett eltradelni a csapat jövőjét egy időre. 😀😀
1-2 perc és él a Jagses Seniorbowl stream!iktriad
és azt tudod, hogy 10 éve épp a Senior Bowlon szerettetek bele Matt Jones-ba? van, aki semmiből nem tanul... 😊baggio
Szerencsére most nincs olyan prospect itt, akit elvihetnénk 1/3-ra. 😀

iktriad
kikaha 😛braxa88
Furcsán irod a Leonard Williamst. 😀😀

Közben működik a livestream a South edzésről:
 www.jaguars.com/seniorbowl/2015/