NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -  www.youtube.com/watch?v=B5K9BCPo7nc
2. nap -  www.youtube.com/watch?v=IqyRG0pcYtA
3. nap -  www.youtube.com/watch?v=csQKRzEcac0
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mariota nem, megy a Senior Bowlra? Azért az bátor lenne tőle is.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
C.J Uzomah a Medal of Honor Bowl, Josh Shaw a Shrine Game hetén nyújtott olyan teljesítményt, ami okán mehetnek most a Senior Bowlra is. Mariota visszajelzése nélkül átkerült Shane Carden az északi csapatba, mert meghívták az auburni Nick Marshallt is közben, így 1965 óta először fordul elő, hogy Crimson Tide és Tigers QB egyaránt van a keretben.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kész a nagy mű
https://bowl.hu/images/cache/uploads/ded9fed90577c848c8f09332ec54ec4d.jpg
East - West Shrine Game 2015 | Bowl.hu
Még a holnapi konf döntők előtt is van futball, amit nézni lehet.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak a Seniorbowl csapat keretek:

North (Titans)
 www.seniorbowl.com/rosters-2015.php?squad=North

South (Jaguars)
 www.seniorbowl.com/rosters-2015.php?squad=South
Hozzánk került a jónevű Donatella Lockett, a Harding WRje. 😀😀iktriad
ennyit kiegészítésként: If Marcus Mariota accepts Senior Bowl invite, will be added to North. If not, Shane Carden will move to North.baggio
Ő nem junior véletlenül? Vagy redshirted Senior?iktriad
2013 óta a lediplomázott redshirted juniorok is játszhatnakbaggio
Köszi.
Mondjuk érdekes sőt kifejezetten pikáns lenne, ha a Titans dolgozhatna vele 1 hétig, főleg akkor, ha mégis inkább Winston mellett dönt majd a Tampa áprilisban és ez esetben akár WIsenhunt draftolhatná is őt 1/2n.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Megvannak a Seniorbowl csapat keretek:

North (Titans)
 www.seniorbowl.com/rosters-2015.php?squad=North

South (Jaguars)
 www.seniorbowl.com/rosters-2015.php?squad=South
Hozzánk került a jónevű Donatella Lockett, a Harding WRje. 😀😀iktriad
ennyit kiegészítésként: If Marcus Mariota accepts Senior Bowl invite, will be added to North. If not, Shane Carden will move to North.baggio
Ő nem junior véletlenül? Vagy redshirted Senior?iktriad
2013 óta a lediplomázott redshirted juniorok is játszhatnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
ezek szerint úgy gondolod hogy ha Cordale játsza végig a szezont, akkor döntőbe se jutnak?samu09
Nem tudom, ezt miből sikerült leszűrnöd.vassadi
Nem az egyéni díjakon van a hangsúly, de azok is mutatják, hogy Barrett milyen teljesítményt nyújtott, és nyugodtan állítható, hogy egyénileg hozta Miller, de pláne Cardale szintjét..vassadi
Az a pláne azt jelenti, hogy vagy ugyanolyan jó, vagy jobb Jones-nál. Ha Jones rosszabb J.T.-nél akkor nem biztos hogy bejutottak volna a rájátszásba nem?
De ha mindenképpen össze kell őket hasonlítani, akkor az nem fair, ha az egész szezont nézzük.
J.T. uccsó 3 meccsén összehozott 678 passzolt és 356 futott yardot, mellette 8TD és 3 INT van.
Jones a 3 meccsen passzolt 742 yardot és futott 90-et, dobott 5 TD-t és 2 INT-et.
Nem lehet ezekből megmondani, ki a jobb, és nem fair Jones-szal szemben az összehasonlítás mert nem játszott az elejétől kezdve.
A Manninges részhez hozzá se szólok mert elég rossz példa ide.samu09
Miért?vassadi
Ha azt nézzük, hogy a csapatával J.T. és Jones két Bowl-ba jutottak be, és ebből Jones 2-t nyert J.T. meg egyet sem (nyilván ő is a csapat tagja ezért megnyerte de egy percet nem volt a pályán), Eli is két SB-be jutott be csapatával, meg is nyerte mind a kettőt, Peyton viszont....
Mindenki tudja ki a jobb, de az eredmények mást mondanak, viszont ezt nem lehet felhozni példaként az Ohio esetére, mert házon belüli helyzetről van szó, nem két ember két külön csapatnál mutatott (több éves) teljesítményéről.
Úgy kezdted a válaszodat, hogy "nyilván nem gondoltam komolyan". Bravó.
vassadi
Akkor befejezem. Nyilván nem gondoltam komolyan, hogy J.T.-nek fel kell készülnie a cserecseréje szerepkörre, de elég komoly verseny lesz a szezon előtt, és mivel egy "állásért" harcolsz, jobb referencia 2 Bowl győzelem mint egy sérült boka.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak a Seniorbowl csapat keretek:

North (Titans)
 www.seniorbowl.com/rosters-2015.php?squad=North

South (Jaguars)
 www.seniorbowl.com/rosters-2015.php?squad=South
Hozzánk került a jónevű Donatella Lockett, a Harding WRje. 😀😀iktriad
ennyit kiegészítésként: If Marcus Mariota accepts Senior Bowl invite, will be added to North. If not, Shane Carden will move to North.baggio
Ő nem junior véletlenül? Vagy redshirted Senior?
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ezek szerint úgy gondolod hogy ha Cordale játsza végig a szezont, akkor döntőbe se jutnak?samu09
Nem tudom, ezt miből sikerült leszűrnöd.

A Manninges részhez hozzá se szólok mert elég rossz példa ide.samu09
Miért?

A "nyilván nem gondoltam komolyan" részt inkább nem kommentálom.vassadi
Vagy tudod mi jár a fejemben vagy én nem értem ez mit akar jelenteni 😀samu09
Úgy kezdted a válaszodat, hogy "nyilván nem gondoltam komolyan". Bravó.

De amúgy csak leírtam én hogy gondolom, nem kell egyből kardot rántani csak mert nem úgy gondolod.samu09
Nyilván ez a magánvéleményed, nem is gondoltam másképp, én pedig nem kardot rántottam, hanem leírtam az ellenvéleményem. Vagy nem erre való a fórum?vassadi
„xD
a te teljesen nonszensz logikád
bravó”

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
ezek szerint úgy gondolod hogy ha Cordale játsza végig a szezont, akkor döntőbe se jutnak?samu09
Nem tudom, ezt miből sikerült leszűrnöd.

A Manninges részhez hozzá se szólok mert elég rossz példa ide.samu09
Miért?

A "nyilván nem gondoltam komolyan" részt inkább nem kommentálom.vassadi
Vagy tudod mi jár a fejemben vagy én nem értem ez mit akar jelenteni 😀samu09
Úgy kezdted a válaszodat, hogy "nyilván nem gondoltam komolyan". Bravó.

De amúgy csak leírtam én hogy gondolom, nem kell egyből kardot rántani csak mert nem úgy gondolod.samu09
Nyilván ez a magánvéleményed, nem is gondoltam másképp, én pedig nem kardot rántottam, hanem leírtam az ellenvéleményem. Vagy nem erre való a fórum?
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Megvannak a Seniorbowl csapat keretek:

North (Titans)
 www.seniorbowl.com/rosters-2015.php?squad=North

South (Jaguars)
 www.seniorbowl.com/rosters-2015.php?squad=South
Hozzánk került a jónevű Donatella Lockett, a Harding WRje. 😀😀iktriad
ennyit kiegészítésként: If Marcus Mariota accepts Senior Bowl invite, will be added to North. If not, Shane Carden will move to North.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
Nem az egyéni díjakon van a hangsúly, de azok is mutatják, hogy Barrett milyen teljesítményt nyújtott, és nyugodtan állítható, hogy egyénileg hozta Miller, de pláne Cardale szintjét. Márpedig hogy két irányító közül egyénileg ki a jobb, azt nem az határozza meg, hogy melyikkel nyert (több) döntőt/bajnokságot a csapat. Ilyen alapon akkor szerinted Eli jobb QB, mint Peyton, csak azért, mert előbbi kettő, míg utóbbi "csak" egy Super Bowlt nyert?vassadi
Nekem már nem ér ez a téma de
ezek szerint úgy gondolod hogy ha Cordale játsza végig a szezont, akkor döntőbe se jutnak? Biztos nagyon nagy érdeme van az edzőknek hogy Jones nem tört össze a súly alatt ami hirtelen rászakadt és ennyire magabiztosan hozta le azt a pár meccset, és sose tudjuk meg hogy Millerrel vagy J.T.-vel mi lett volna az eredmény.
A Manninges részhez hozzá se szólok mert elég rossz példa ide.

A "nyilván nem gondoltam komolyan" részt inkább nem kommentálom.vassadi
Vagy tudod mi jár a fejemben vagy én nem értem ez mit akar jelenteni 😀

Ha a három QB közül csak a harmadik legjobbnak tartaná őt az edzői stáb, és úgy ítélnék meg, hogy a másik kettővel erősebb a csapat, akkor ez nem lehet kérdés. Ezt lenne hivatott eldönteni a position battle (ami mint már írtam egy másik topikban, szerintem nem lesz háromszereplős, de ez most lényegtelen). Te viszont kategorikusan kijelentetted már most, hogy Cardale-nek mindenképpen Barrett előtt a helye, mivel vele nyerte meg a legnagyobb meccseket a csapat (amelyeken Barrett sérülés miatt nem léphetett pályára). De az, hogy vele nyerték a döntőket, nem feltétlenül jelenti azt, hogy ő a jobb / vele jobb a csapat, de ezt már korábban leírtam.vassadi
Amit leírok az kőbe vésett törvény és az tuti úgy lesz 😉
De amúgy csak leírtam én hogy gondolom, nem kell egyből kardot rántani csak mert nem úgy gondolod.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak a Seniorbowl csapat keretek:

North (Titans)
 www.seniorbowl.com/rosters-2015.php?squad=North

South (Jaguars)
 www.seniorbowl.com/rosters-2015.php?squad=South
Hozzánk került a jónevű Donatella Lockett, a Harding WRje. 😀😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nyilván nem gondoltam komolyan de ha már leírtad akkor melyik a jobb, több egyéni díjat nyerni a csapat segítségével vagy a te segítségeddel nyer két döntőt a csapat?
10 év múlva biztos arra fogsz emlékezni hogy '15-ben ki volt first team all-big ten qb nem arra ki nyerte az első rájátszásos egyetemi bajnokságot és ki volt az a 3(!) számú irányító akivel megnyerték.samu09
Nem az egyéni díjakon van a hangsúly, de azok is mutatják, hogy Barrett milyen teljesítményt nyújtott, és nyugodtan állítható, hogy egyénileg hozta Miller, de pláne Cardale szintjét. Márpedig hogy két irányító közül egyénileg ki a jobb, azt nem az határozza meg, hogy melyikkel nyert (több) döntőt/bajnokságot a csapat. Ilyen alapon akkor szerinted Eli jobb QB, mint Peyton, csak azért, mert előbbi kettő, míg utóbbi "csak" egy Super Bowlt nyert?
A "nyilván nem gondoltam komolyan" részt inkább nem kommentálom.

Nagyobb tájékozottságod van az egyetemi fociról mint nekem úgyhogy kérdezem, visszaküldenéd 3. számúnak azt az embert akivel két döntőt nyertél (mikor élőben jelentette be hogy nem megy draftra és marad az osu-n -tehát nem transzferel)? Szerintem Barrettnek kéne elgondolkoznia a transzferen, Millernek meg ki tudja milyen lesz a válla.samu09
Ha a három QB közül csak a harmadik legjobbnak tartaná őt az edzői stáb, és úgy ítélnék meg, hogy a másik kettővel erősebb a csapat, akkor ez nem lehet kérdés. Ezt lenne hivatott eldönteni a position battle (ami mint már írtam egy másik topikban, szerintem nem lesz háromszereplős, de ez most lényegtelen). Te viszont kategorikusan kijelentetted már most, hogy Cardale-nek mindenképpen Barrett előtt a helye, mivel vele nyerte meg a legnagyobb meccseket a csapat (amelyeken Barrett sérülés miatt nem léphetett pályára). De az, hogy vele nyerték a döntőket, nem feltétlenül jelenti azt, hogy ő a jobb / vele jobb a csapat, de ezt már korábban leírtam.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
jövőre lenne esélye kezdő posztra Jones-nak?ZERO_L
Braxtont nem biztos hogy ki tudja szorítani, J.T. pedig készülhet a cserecseréje szerepkörresamu09
Mert mennyivel volt rosszabb Barrett, mint Miller vagy Jones?vassadi
annyival hogy vele nem nyertek semmitsamu09
xD

Végülis Barrett "csak" first-team All-Big Ten és third-team All-American QB lett, miközben számos iskola- és B1G-rekordot megdöntött.

De a te - teljesen nonszensz - logikád mentén feltehetném a kérdést: és Millerrel mit nyert az OSU?vassadi
Nyilván nem gondoltam komolyan de ha már leírtad akkor melyik a jobb, több egyéni díjat nyerni a csapat segítségével vagy a te segítségeddel nyer két döntőt a csapat?
10 év múlva biztos arra fogsz emlékezni hogy '15-ben ki volt first team all-big ten qb nem arra ki nyerte az első rájátszásos egyetemi bajnokságot és ki volt az a 3(!) számú irányító akivel megnyerték.

Nagyobb tájékozottságod van az egyetemi fociról mint nekem úgyhogy kérdezem, visszaküldenéd 3. számúnak azt az embert akivel két döntőt nyertél (mikor élőben jelentette be hogy nem megy draftra és marad az osu-n -tehát nem transzferel)? Szerintem Barrettnek kéne elgondolkoznia a transzferen, Millernek meg ki tudja milyen lesz a válla.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
jövőre lenne esélye kezdő posztra Jones-nak?ZERO_L
Braxtont nem biztos hogy ki tudja szorítani, J.T. pedig készülhet a cserecseréje szerepkörresamu09
Mert mennyivel volt rosszabb Barrett, mint Miller vagy Jones?vassadi
annyival hogy vele nem nyertek semmitsamu09
xD

Végülis Barrett "csak" first-team All-Big Ten és third-team All-American QB lett, miközben számos iskola- és B1G-rekordot megdöntött.

De a te - teljesen nonszensz - logikád mentén feltehetném a kérdést: és Millerrel mit nyert az OSU?
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Reggie Ragland idén nem megy a draftra
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ki ment/ki maradt
 www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2014/12/31/7475941/2015-nfl-draft-underclassmen-tracker

2013-ban 73 underclassman jelentkezett a draftra, tavaly 98, idén 77
a Xavier Lee-díj döntősei Bradley Pinion, Patrick Miller és Lemar Durant


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
jövőre lenne esélye kezdő posztra Jones-nak?ZERO_L
Braxtont nem biztos hogy ki tudja szorítani, J.T. pedig készülhet a cserecseréje szerepkörresamu09
Mert mennyivel volt rosszabb Barrett, mint Miller vagy Jones?vassadi
annyival hogy vele nem nyertek semmit. oké hogy sérült de lehet az alabama összecsomagolja és feladja elsőbbségivel ohioba
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
az első primadonna 😊



és a második:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
WTF

szerintem az értéke csak romolhat.
Értem, hogy focizni akar, de Meyer-rendszerét akarja megtanulni? Azzal nem sokat nyer profi szinten.

Mindegy, Hundley örül.Höri
Way too many CFB players focus on their Draft stock (which is often internet enhanced) and not if they're truly ready to succeed in the NFL.

ahogy példálózni szoktam vele, azért mert Barkley 1. körösnek volt titulálva, nem feltétlenül amiatt ment ko egy évvel később csak a 4. körben, mert maradt az egyetemen...baggio
az mondjuk tény, hogy Barkley kicsi és gyönge, Cardale meg nagy és erős, ezt senki se fogja tőle elvenni jövőre se 😀 de ebben a QB-classban simán lett volna keresnivalója. Én szeretem az ilyen unikumokat.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
WTF

szerintem az értéke csak romolhat.
Értem, hogy focizni akar, de Meyer-rendszerét akarja megtanulni? Azzal nem sokat nyer profi szinten.

Mindegy, Hundley örül.Höri
Way too many CFB players focus on their Draft stock (which is often internet enhanced) and not if they're truly ready to succeed in the NFL.

ahogy példálózni szoktam vele, azért mert Barkley 1. körösnek volt titulálva, nem feltétlenül amiatt ment ko egy évvel később csak a 4. körben, mert maradt az egyetemen...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
WTF

szerintem az értéke csak romolhat.
Értem, hogy focizni akar, de Meyer-rendszerét akarja megtanulni? Azzal nem sokat nyer profi szinten.

Mindegy, Hundley örül.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Cardale Jones az igazi troll xD

"The NFL after 3 games was really out of the question." (...) "I don’t know why you guys made this such a big deal"

fú de megérdemelte ezt az amerikai sportmédia
az egyik újságíró meg komolyan rákérdezett, hogy az OSU-nál elképzelhető-e a következő szezonban néha a 3QB-s felállás

---

közben már arról írnak páran, hogy az egész Tedd Ginn Sr., az Arizona elkapó apja miatt volt, aki kétes megítélésű iskoláját, a Ginn Academy-t akarta csak ezzel reklámozni (pozitívan nézve jó példát mutatva csak az ott tanuló veszélyeztetett/hátrányos helyzetű gyerekeknek)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811

😀
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Cardale Jones marad, ennyit erről 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal