NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -  www.youtube.com/watch?v=B5K9BCPo7nc
2. nap -  www.youtube.com/watch?v=IqyRG0pcYtA
3. nap -  www.youtube.com/watch?v=csQKRzEcac0
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Chris Hackett (S, TCU) és Buck Allen (RB, USC) is profinak áll

Sheldon Day (DL, Notre Dame) marad egyetemista


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
a leghíresebb kollázs "játékosokért" mondjuk egy másik listát ajánlanék:
 www.anothermag.com/current/view/3318/Top_10_Collage_Artists_Hannah_H%C3%B6ch_to_Man_Ray

college játékosokhoz jó a cbs sport, ami igazából az nfl draft scout, csak utóbbi részlegesen beolvadt előbbibe
 www.nfldraftscout.com/ratings/players.php?genpos=QB&draftyear=2015&sortorder=tsxpos&order=ASC


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egy olyan embernek, aki a nagy sztárokon kívül alig ismeri a collage játékosokat, ez a rangsor jó kiinduló alap lehet, ügye?

 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2015/allZERO_L
adatbázisnak momentán simán jó, majd március elejétől kell minél több forrást megnyitni, hogy táguljon a látókör.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
egy olyan embernek, aki a nagy sztárokon kívül alig ismeri a collage játékosokat, ez a rangsor jó kiinduló alap lehet, ügye?

 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2015/allZERO_L
Kiindulásnak kiváló.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 443 — situational football
egy olyan embernek, aki a nagy sztárokon kívül alig ismeri a collage játékosokat, ez a rangsor jó kiinduló alap lehet, ügye?

 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2015/all



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
DGB első kör végén pont jöhet Seattlebe.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Amari Cooper (WR, Alabama), T.J. Yeldon (RB, Alabama), Benardrick McKinney (LB, Miss State) és Chris Harper (WR, California) megy a draftra, Roberto Aguayo (K, Florida State) marad az FSU-n. D'haquille Williams (WR) után Cassanova McKinzy (LB) és Kris Frost (LB) is lehúz még egy évet az Auburnben.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Engem ODJ ügyeinél sokkal jobban aggasztana, ami Winstonnal kapcsolatban történik megint. Nyilván nem kell minden pletykának hinni, de a Rose Bowl után maga nyilatkozta le, hogy a baseballra koncentrál, tegnap az apja mondta, hogy majd a nagydöntő után, jövő héten dönt, ma meg megint itt a fater, hogy Jameis megy a draftra.baggio
Ki az az ODJ?Höri
azt a rohadt, DGB-t és OBJ-t sikerült így összemosnom, a nevekkel mindig hadilábon álltam, most már a rövidítésekkel is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Engem ODJ ügyeinél sokkal jobban aggasztana, ami Winstonnal kapcsolatban történik megint. Nyilván nem kell minden pletykának hinni, de a Rose Bowl után maga nyilatkozta le, hogy a baseballra koncentrál, tegnap az apja mondta, hogy majd a nagydöntő után, jövő héten dönt, ma meg megint itt a fater, hogy Jameis megy a draftra.baggio
Ki az az ODJ?

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Engem ODJ ügyeinél sokkal jobban aggasztana, ami Winstonnal kapcsolatban történik megint. Nyilván nem kell minden pletykának hinni, de a Rose Bowl után maga nyilatkozta le, hogy a baseballra koncentrál, tegnap az apja mondta, hogy majd a nagydöntő után, jövő héten dönt, ma meg megint itt a fater, hogy Jameis megy a draftra.baggio
apuci elmehet a p*csába. 😊
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Engem ODJ ügyeinél sokkal jobban aggasztana, ami Winstonnal kapcsolatban történik megint. Nyilván nem kell minden pletykának hinni, de a Rose Bowl után maga nyilatkozta le, hogy a baseballra koncentrál, tegnap az apja mondta, hogy majd a nagydöntő után, jövő héten dönt, ma meg megint itt a fater, hogy Jameis megy a draftra.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
FSU redshirt sophomore QB Jameis Winston will enter the 2015 NFL Draft, according to David Hale of ESPN.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Chris Harper (Cal WR) is megy a draftra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez alapján persze, de ott van a másik oldala, hogy DGB-nél első kört tesz kockára egy GM, míg Mathieu-vel azért az csak egy harmadik kör volt.
Ennek ellenére szerintem tutira elviszi valaki legkésőbb első kör végén, hiába a sok balhéja, a füvezés, ilyen fizikummal, ilyen képességekkel valaki el fog csábulni előbb-utóbb.

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ha Honey Badger 3.körös lehetett DGB simán lehet 1. körös

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
kétszer kapcsolták le marijuanával, azt nem nevezném "drogproblémának".
alapvetően nem tűnik okos fiúnak, de sok idő van még a draftig, ha addig nem lesz baja, szerintem senkit nem fog érdekelni, hogy mi volt 9 hónapja.Höri
Értem, köszi.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
eltiltott szezon is számít, szóval megvan neki a 3.
Én mindenképpen 1. körösnek mondom, a legjobb WR lehet belőle a classban.Höri
De drog problémákkal továbbra is küzd ? Meg nem tudom milyen balhéi voltak még. (Nőt lelökött a lépcsőn.)
Tehetsége nyilván megvan, de balhéi mennyire fogják hátráltatni ? Lehet még számítani rá, hogy nem fogja fel a dolgok súlyát és lesznek még eltiltásai, amolyan Josh Gordon módra vagy annyira azért már nem balhés ?süti
kétszer kapcsolták le marijuanával, azt nem nevezném "drogproblémának".
alapvetően nem tűnik okos fiúnak, de sok idő van még a draftig, ha addig nem lesz baja, szerintem senkit nem fog érdekelni, hogy mi volt 9 hónapja.

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
eltiltott szezon is számít, szóval megvan neki a 3.
Én mindenképpen 1. körösnek mondom, a legjobb WR lehet belőle a classban.Höri
De drog problémákkal továbbra is küzd ? Meg nem tudom milyen balhéi voltak még. (Nőt lelökött a lépcsőn.)
Tehetsége nyilván megvan, de balhéi mennyire fogják hátráltatni ? Lehet még számítani rá, hogy nem fogja fel a dolgok súlyát és lesznek még eltiltásai, amolyan Josh Gordon módra vagy annyira azért már nem balhés ?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dorial Green Beckham bejelentkezett!
Ha Dez Bryantet nem zavarta 1 év pihenő, őt se fogja.Höri
Rehabilitálva lett vagy, hogy áll most a sorsa ? Szerintetek az NFL-t, hogy fogja bírni ?
Jelenleg 1. körös propectnek titulálnátok ?süti
eltiltott szezon is számít, szóval megvan neki a 3.

Én mindenképpen 1. körösnek mondom, a legjobb WR lehet belőle a classban.

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Dorial Green Beckham bejelentkezett!
Ha Dez Bryantet nem zavarta 1 év pihenő, őt se fogja.Höri
Rehabilitálva lett vagy, hogy áll most a sorsa ? Szerintetek az NFL-t, hogy fogja bírni ?
Jelenleg 1. körös propectnek titulálnátok ?
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
!!

Clemson P Bradley Pinion will forgo final year to enter NFL Draft

csatlakozott mellé Mario Edwards Jr. (DE, Florida State) és Max Valles (LB, Virginia)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
PJ Williams CB is jön.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dorial Green Beckham bejelentkezett!
Ha Dez Bryantet nem zavarta 1 év pihenő, őt se fogja.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
A következőt nem értem:
Ha Mariota köré kell építeni egy rendszert, akkor miért ér feltétlenül 1/1-et, miben különbözik az őt megelőző Ducks QB-któl? Hatékonyabban dolgozik Kelly rendszerében, mint a többiek?gabokocka
Így van. Ha az új Luck-ot akarja megtalálni benne valaki, akkor Mariota fanként mondom, hogy nem lesz az (és a Colts nem is volt igazán jó példa mondjuk az előbbiekben). Ebből a szempontból akár azt is mondhatjuk, hogy abszolút nem éri meg az 1/1-et.

Tony Dungy Rodgers-szel emlegette egy lapon, szerintem a reális is az lenne, ha kb. ugyanott menne ki, csak hát a kereslet kissé felnyomja a qb-k értékét, papíron.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A következőt nem értem:
Ha Mariota köré kell építeni egy rendszert, akkor miért ér feltétlenül 1/1-et, miben különbözik az őt megelőző Ducks QB-któl? Hatékonyabban dolgozik Kelly rendszerében, mint a többiek?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.