NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -  www.youtube.com/watch?v=B5K9BCPo7nc
2. nap -  www.youtube.com/watch?v=IqyRG0pcYtA
3. nap -  www.youtube.com/watch?v=csQKRzEcac0
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Melyik draft után mondható el, hogy Mr. Irrelevant úgy ahogy tisztességes karriert futott be az NFL-ben?

Azaz melyik év draftjának Mr. Irrelevantja vitte a legtöbbre a profik között?

(Tudom-tudom, sok UDFA van, aki egész korrektet, de én most Mr. Irrelevantra gondolok).Vrijbloed
Jim Finn (FB) és Marty Moore (LB) Super Bowlt nyert a Giants-cel illetve a Patriots-cal, és jó pár idényt el is töltöttek a profiknál. Pénzügyileg nagy nyertes volt a rúgó Ryan Succop, aki 2011 végén a liga egyik legjobban fizetett rúgója lett, de azóta kivágta a KC és jelenleg a Titans kezdő kickerebaggio
Az igen, köszi a gyors választ!
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Melyik draft után mondható el, hogy Mr. Irrelevant úgy ahogy tisztességes karriert futott be az NFL-ben?

Azaz melyik év draftjának Mr. Irrelevantja vitte a legtöbbre a profik között?

(Tudom-tudom, sok UDFA van, aki egész korrektet, de én most Mr. Irrelevantra gondolok).Vrijbloed
Jim Finn (FB) és Marty Moore (LB) Super Bowlt nyert a Giants-cel illetve a Patriots-cal, és jó pár idényt el is töltöttek a profiknál. Pénzügyileg nagy nyertes volt a rúgó Ryan Succop, aki 2011 végén a liga egyik legjobban fizetett rúgója lett, de azóta kivágta a KC és jelenleg a Titans kezdő kickere


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Melyik draft után mondható el, hogy Mr. Irrelevant úgy ahogy tisztességes karriert futott be az NFL-ben?

Azaz melyik év draftjának Mr. Irrelevantja vitte a legtöbbre a profik között?

(Tudom-tudom, sok UDFA van, aki egész korrektet, de én most Mr. Irrelevantra gondolok).
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
két újabb játékostól köszönök el: Shaq Thompson (RB/OLB, Washington) és Danielle Hunter (DE/OLB, LSU)

wow, három, mert Andrus Peat (OT, Stanford) is profinak áll idő előtt a korábbi hírekkel ellentétben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
D.J. Humphries (OT, Florida) és Christian Covington (DT, Rice) megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Potenciális 1-2. körös, 3-4-es védelembe alkalmas OLB-t tudnátok nekem írni? Csak nevek kellenek, a többit megoldom. Előre is köszi.pfefe8
Randy Gregory, Nebraska
Shane Ray, Missouri
Dante Fowler Jr., Florida
Vic Beasley, Clemson
Hau'oli Kikaha, Washington
Nate Orchard, Utah
Lorenzo Mauldin, Louisville
Shilique Calhoun, Michigan Statebaggio
Köszönöm.

Steelers fan
több mint 9 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Potenciális 1-2. körös, 3-4-es védelembe alkalmas OLB-t tudnátok nekem írni? Csak nevek kellenek, a többit megoldom. Előre is köszi.pfefe8
Randy Gregory, Shane Ray, Dante Fowler Jr., Vic Beasley, Shilique Calhoun, Markus Golden, Alvin Dupree, Eli Harold, Hau'Oli Kikaha, Lorenzo Mauldin, Nate Orchardempty taxi
Köszönöm.

Steelers fan
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Potenciális 1-2. körös, 3-4-es védelembe alkalmas OLB-t tudnátok nekem írni? Csak nevek kellenek, a többit megoldom. Előre is köszi.pfefe8
Randy Gregory, Nebraska
Shane Ray, Missouri
Dante Fowler Jr., Florida
Vic Beasley, Clemson
Hau'oli Kikaha, Washington
Nate Orchard, Utah
Lorenzo Mauldin, Louisville
Shilique Calhoun, Michigan State


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Potenciális 1-2. körös, 3-4-es védelembe alkalmas OLB-t tudnátok nekem írni? Csak nevek kellenek, a többit megoldom. Előre is köszi.pfefe8
Randy Gregory, Shane Ray, Dante Fowler Jr., Vic Beasley, Shilique Calhoun, Markus Golden, Alvin Dupree, Eli Harold, Hau'Oli Kikaha, Lorenzo Mauldin, Nate Orchard


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Potenciális 1-2. körös, 3-4-es védelembe alkalmas OLB-t tudnátok nekem írni? Csak nevek kellenek, a többit megoldom. Előre is köszi.

Steelers fan
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Nelson Agholor (WR, USC) és Deontay Greenberry (WR, Houston) is megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
igy h marad annyira nem tema, de strikernek mi lehet a posztja a profi ligaban ? lehet o tenyezo egyetem utan ?MMMS
a Sooners DE/OLB tweener képzése parádés 😊 Corey Nelson, Ronnell Lewis, Travis Lewis, Jeremy Beal, Keenan Clayton, Rufus Alexander,

ja és megspórolom Höri válaszát Striker posztjával kapcsolatban: csatárbaggio
szakszervezeti kepviselo akkormar :p

221 lbs lenne striker ? sok lesz az.
pedig o az elodjeihez kepest egesz szimpi playa

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
igy h marad annyira nem tema, de strikernek mi lehet a posztja a profi ligaban ? lehet o tenyezo egyetem utan ?MMMS
a Sooners DE/OLB tweener képzése parádés 😊 Corey Nelson, Ronnell Lewis, Travis Lewis, Jeremy Beal, Keenan Clayton, Rufus Alexander, sose fogynak ki

ja és megspórolom Höri válaszát Striker posztjával kapcsolatban: csatár


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
igy h marad annyira nem tema, de strikernek mi lehet a posztja a profi ligaban ? lehet o tenyezo egyetem utan ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Stefon Diggs (WR, Maryland) megy a draftra. King amúgy épp a Marylandtől transzferelt anno a Kansashez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rotoworldről xD
Kansas junior WR Nigel King will declare for the 2015 NFL Draft, according to the Lawrence Journal World.
King transferred to Kansas prior to this season and produced 30 catches for 537 yards and one touchdown in 2014. We honestly know nothing about his game, so check back throughout the scouting process once his tape has been reviewed.empty taxi
a Kansasnél vigyázni kell ezekkel az undertheradar arcokkal, Chris Harris-t anno a combine-ra se hívták meg pedig csk volt 😊

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Rotoworldről xD
Kansas junior WR Nigel King will declare for the 2015 NFL Draft, according to the Lawrence Journal World.
King transferred to Kansas prior to this season and produced 30 catches for 537 yards and one touchdown in 2014. We honestly know nothing about his game, so check back throughout the scouting process once his tape has been reviewed.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Trey Williams (RB, Texas A&M), Dee Hart (RB, Colorado State/ex-Alabama), Xavier Cooper (DE, Washington State) és Jean Sifrin (TE, UMass) megy a draftra, két oklahomai, Charles Tapper (DE) és Eric Striker (OLB) marad az egyetemen

Dak Prescott közben úgy nyilatkozott, hogy nem emlékszik mikor mondta, hogy maradna az egyetemen (az Orange Bowl során Brent Musburger kommentátor állította, hogy a produkciós megbeszélésen Dak a visszatérésről beszélt nekik)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Quarterback Big Board
 www.detroitlionsdraft.com/2015/01/quarterback-big-board-2/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az igen, Winston nagyon elkeseredett lehet.:p

Mondjuk ha most így áll hozzá akkor jobb, hogy nem is jön, azért baseball némileg barátságosabb sportág az biztos 😀dande
Szerintem ez független az eredménytől, a fociszezon végén úgy is elment volna baseballozni, azt jobban tud.Höri
Persze, nem gondolom, hogy ezért lenne így. Azért van ott a smile csak lehet nem a megfelelőt választottam, meg így nem jött az az ironic.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az igen, Winston nagyon elkeseredett lehet.:p

Mondjuk ha most így áll hozzá akkor jobb, hogy nem is jön, azért baseball némileg barátságosabb sportág az biztos 😀dande
Szerintem ez független az eredménytől, a fociszezon végén úgy is elment volna baseballozni, azt jobban tud.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az igen, Winston nagyon elkeseredett lehet.:p

Mondjuk ha most így áll hozzá akkor jobb, hogy nem is jön, azért baseball némileg barátságosabb sportág az biztos 😀
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Trae Waynes (CB, Michigan State) megy a draftra

1. körös prospect, ahogy a mai bowlokon számos potenciális 2015-ös első köröst láthatunk, különösen a falembereket figyelők dörzsölhetik tenyerüket: ma lép pályára T.J. Clemmings (OT, Pittsburgh), Brandon Scherff (OT, Iowa), Carl Davis (DT, Iowa), Ellis McCarthy (DL, UCLA), Danny Shelton (DT, Washington) és Hau'oli Kikaha (DE/OLB, Washingon) is. És nem mellesleg Brett Hundley (QB, UCLA) és Shaq Thompson (RB/OLB).baggio
közöttük van esetleg olyan aki szóba jöhet a 9. választás körül?ozibozi
Scherff és Shelton


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
A Donatella mióta férfi név?iktriad
Ask Kiszel Tünde.empty taxi
Előbb leszek fradista/Argentín soccer fan. 😀

Dak Prescott (QB, Miss State) marad az egyetemen, ezek szerint nem kapott jó értékelést a draft advisory boardtól.baggio
Eközben Winston is bejelentette, hogy 2015-ben az FSU-n akar baseballozni és most nem foglalkozik az NFL Drafttal...lesznek itt még bajok 😀.MarioAna
egyre több a párhuzam Bo Jacksonnel, és hogy pont a Tampa az 1/1, az már szinte kísérteties xDbaggio
Bold prediction: Bryce Petty lesz a 2. kiválasztott QB a drafton. 😀iktriad
Én Eaglesben megnézném Chip keze alatt.
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 559
Trae Waynes (CB, Michigan State) megy a draftra

1. körös prospect, ahogy a mai bowlokon számos potenciális 2015-ös első köröst láthatunk, különösen a falembereket figyelők dörzsölhetik tenyerüket: ma lép pályára T.J. Clemmings (OT, Pittsburgh), Brandon Scherff (OT, Iowa), Carl Davis (DT, Iowa), Ellis McCarthy (DL, UCLA), Danny Shelton (DT, Washington) és Hau'oli Kikaha (DE/OLB, Washingon) is. És nem mellesleg Brett Hundley (QB, UCLA) és Shaq Thompson (RB/OLB).baggio
közöttük van esetleg olyan aki szóba jöhet a 9. választás körül?