NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -  www.youtube.com/watch?v=B5K9BCPo7nc
2. nap -  www.youtube.com/watch?v=IqyRG0pcYtA
3. nap -  www.youtube.com/watch?v=csQKRzEcac0
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Tudod, hogy állunk a később Superbowl nyertes QBkhoz. Inkább draftolunk egy punter, mint őket. 😀😀
Campbell meg pont annyi playoff meccset játszott a Reskinsszel, mint RGIII és érte nem kellett eltradelni a csapat jövőjét egy időre. 😀😀
1-2 perc és él a Jagses Seniorbowl stream!iktriad
és azt tudod, hogy 10 éve épp a Senior Bowlon szerettetek bele Matt Jones-ba? van, aki semmiből nem tanul... 😊baggio
Szerencsére most nincs olyan prospect itt, akit elvihetnénk 1/3-ra. 😀

iktriad
kikaha 😛
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudod, hogy állunk a később Superbowl nyertes QBkhoz. Inkább draftolunk egy punter, mint őket. 😀😀
Campbell meg pont annyi playoff meccset játszott a Reskinsszel, mint RGIII és érte nem kellett eltradelni a csapat jövőjét egy időre. 😀😀
1-2 perc és él a Jagses Seniorbowl stream!iktriad
és azt tudod, hogy 10 éve épp a Senior Bowlon szerettetek bele Matt Jones-ba? van, aki semmiből nem tanul... 😊baggio
Szerencsére most nincs olyan prospect itt, akit elvihetnénk 1/3-ra. 😀

Másnak működik a stream? Mert elméletileg már megy, de nálam nem. 😕
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Tudod, hogy állunk a később Superbowl nyertes QBkhoz. Inkább draftolunk egy punter, mint őket. 😀😀
Campbell meg pont annyi playoff meccset játszott a Reskinsszel, mint RGIII és érte nem kellett eltradelni a csapat jövőjét egy időre. 😀😀
1-2 perc és él a Jagses Seniorbowl stream!iktriad
és azt tudod, hogy 10 éve épp a Senior Bowlon szerettetek bele Matt Jones-ba? van, aki semmiből nem tanul... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(itt van pl. Kiperé:  www.clanram.com/forums/f85/mel-kipers-stunningly-horrible-first-attempt-2005-mock-draft-7638/ ), mégis csak 1/24-re ment ki, második irányítóként.baggio
Browner hogy lett végül UDFA? :otenorx
minden csapat FS-ként tekintett rá, pedig ő maga is mondta, hogy maradna CB, illetve kifogásolták a sebességét és a játékhoz való hozzáállásátbaggio
Matt Jonesnál ez nem volt akadálya annak, hogy ugyanabban az évben 1 . körös legyen, úgy hogy az Arkansasban QBt játszott, mi meg WRnek draftoltuk. 😀😀iktriad
Rodgers előtt, halkan megjegyzem :p a Browns csak simán lemondott róla és megelégedett a harmadik körben Charlie Frye-jal
amúgy a Packers-nél is Smith volt a no. 1. QB, a Redskins-nél pedig Jason Campbell a második számúbaggio
Tudod, hogy állunk a később Superbowl nyertes QBkhoz. Inkább draftolunk egy punter, mint őket. 😀😀
Campbell meg pont annyi playoff meccset játszott a Reskinsszel, mint RGIII és érte nem kellett eltradelni a csapat jövőjét egy időre. 😀😀
1-2 perc és él a Jagses Seniorbowl stream!
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
(itt van pl. Kiperé:  www.clanram.com/forums/f85/mel-kipers-stunningly-horrible-first-attempt-2005-mock-draft-7638/ ), mégis csak 1/24-re ment ki, második irányítóként.baggio
Browner hogy lett végül UDFA? :otenorx
minden csapat FS-ként tekintett rá, pedig ő maga is mondta, hogy maradna CB, illetve kifogásolták a sebességét és a játékhoz való hozzáállásátbaggio
Matt Jonesnál ez nem volt akadálya annak, hogy ugyanabban az évben 1 . körös legyen, úgy hogy az Arkansasban QBt játszott, mi meg WRnek draftoltuk. 😀😀iktriad
Rodgers előtt, halkan megjegyzem :p a Browns csak simán lemondott róla és megelégedett a harmadik körben Charlie Frye-jal
amúgy a Packers-nél is Smith volt a no. 1. QB, a Redskins-nél pedig Jason Campbell a második számú


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(itt van pl. Kiperé:  www.clanram.com/forums/f85/mel-kipers-stunningly-horrible-first-attempt-2005-mock-draft-7638/ ), mégis csak 1/24-re ment ki, második irányítóként.baggio
Browner hogy lett végül UDFA? :otenorx
minden csapat FS-ként tekintett rá, pedig ő maga is mondta, hogy maradna CB, illetve kifogásolták a sebességét és a játékhoz való hozzáállásátbaggio
Matt Jonesnál ez nem volt akadálya annak, hogy ugyanabban az évben 1. körös legyen, úgy hogy ráadásul az Arkansasban QBt játszott, mi meg WRnek draftoltuk. 😀😀
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
(itt van pl. Kiperé:  www.clanram.com/forums/f85/mel-kipers-stunningly-horrible-first-attempt-2005-mock-draft-7638/ ), mégis csak 1/24-re ment ki, második irányítóként.baggio
Browner hogy lett végül UDFA? :otenorx
minden csapat FS-ként tekintett rá, pedig ő maga is mondta, hogy maradna CB, illetve kifogásolták a sebességét és a játékhoz való hozzáállását


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ma volt a Senior Bowl mérlegelés, érdekesebb számok:
Höri
Most nagyot csalódtam benned 😊. Semmi komment Vince Mayle-hez, akinek a karhosszúságát így adták meg:
8 7/8 R
9 L
😀


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis 1 perces videó, hogy hogy is zajlik egy 1. team meeting a Seniorbowlon:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Senior_Bowl_All_Access_Team_Meeting/903c0a93-432f-45ae-a9eb-9eadb4902458
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
(itt van pl. Kiperé:  www.clanram.com/forums/f85/mel-kipers-stunningly-horrible-first-attempt-2005-mock-draft-7638/ ), mégis csak 1/24-re ment ki, második irányítóként.baggio
Browner hogy lett végül UDFA? :otenorx
Nekem az volt a meglepő, hogy 2005 óta a ligában van.peach
több évig volt CFLben, ott nagy király volt, ezért adott neki esélyt Carroll.
sztem vmi füves/doppingos ügy miatt lett udfa
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
(itt van pl. Kiperé:  www.clanram.com/forums/f85/mel-kipers-stunningly-horrible-first-attempt-2005-mock-draft-7638/ ), mégis csak 1/24-re ment ki, második irányítóként.baggio
Browner hogy lett végül UDFA? :otenorx
Nekem az volt a meglepő, hogy 2005 óta a ligában van.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
(itt van pl. Kiperé:  www.clanram.com/forums/f85/mel-kipers-stunningly-horrible-first-attempt-2005-mock-draft-7638/ ), mégis csak 1/24-re ment ki, második irányítóként.baggio
Browner hogy lett végül UDFA? :o
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
21:30tól itt is meg lehet majd nézni a Seniorbowl Déli csapatának edzését:
 www.jaguars.com/seniorbowl/2015/
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szóval a legértékesebb (=első kör várományos) játékosok a Senior Bowlon

1. TJ Clemmings, OT, Notre Dame
2. Danny Shelton, NT, Washington
3. Sammie Coates, WR, Auburn
4. La'El Collins, OT, LSU
5. Nate Orchard, DE, Utah
6. Hau'oli Kikaha, DE, Washington
7. Owamagbe Odighizuwa, DE, UCLA
8. Ty Sambrailo, OT, Colorado State
9. Ameer Abdullah, RB, Nebraska
10. Josh Harper, WR, Fresno State
11. Bryce Petty, QB, Baylor
12. Lorenzo Mauldin, OLB, Louisville
13. Quinten Rollins, CB, Miami (OH)

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma volt a Senior Bowl mérlegelés, érdekesebb számok:

Lynden Trail nevű Norfolk State DE 6'6, 262, igen ki van pattintva, ismerjük ilyenkor mi történik.
Denzel Perryman csak 5'10 magas 242 font, ez nem tudom mennyit számít, mindenki tudta, hogy töpszli. Miami ILB.
Nick Marshallra senki nem kiváncsi 😀 mindenki kutyázza a szervezőket hogy miért ő a 6. QB (6'1, 205)
Senquez Golson csak 5'8 és 178 lbs, ennyit a produktív egyetemi karrierről. Ole Miss CB.
Phillip Dorsett 5'9, 183 lbs - várhatóan ő lesz a leggyorsabb ember itt. Miami WR
Danny Shelton 6'1, 343 lbs, igazi Nose Washingtonból.
Komoly forma Jeff Luc, Cincy ILB: 5'11 és 263!!! Az mi...
Carl Davis (Iowa DL) 6'4, 321 és szét van gyúrva. Intresting.
Trent Brown a legnagyobb 6'8 és 376 lb! Florida OT
Odighizuwa wingspanje nem semmi. UCLA DE
Grayson keze a legnagyobb a QB-k közül, Petty a 2.
A mi Varga Tylerünk 5'10, 227 és embertelen izomzat, anyja-apja testépítő volt btw

Sajnos sokan lemondták megint az elitből, nem csak Mariota. Kevin White (a WR), Bud Dupree, Beasley, Erving, Rashad Greene, Devante Parker, Scherff, Kendricks, Hundley stb.

A legjobb jelen lévő játékosokról új hsz-ben írok listát.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
 www.nfl.com/draft/2015/mock-drafts/bucky-brooks/215607

attól függetlenül, hogy nfl.com, de csak én érzem óriási hülyeségnek Mariota 1/18-re tételét, először azt hittem rosszul látok...


casual college követő vagyok, de egy QB needes csapat ennél jobb esélye egy jó irányítóra nem igen lesz, azért Mariota kicsit előrébb van(egyetemi éveit nézve) mint G.Smith volt anno, vagy tavaly Manziel

ettől még lehet Mariota bust, de ha beválik (ami nem egy Brady-Wilson féle zero to hero kategória lenne), akkor a mostani elől húzó csapatok/GM-ek nem tudom, hogyan magyarázzák kiZERO_L
Inkább az a valószínűtlen, hogy az 1/20-nál váró Philly még az 1/18-nál is ölbe tett kézzel nézi, hogy Mariotát elvigye valaki 😊 A komoly felcsere nem valószínű, de ez egészen hihetetlen szkenárió lenne.

Én tartom magam továbbra is amúgy a Rodgers-Mariota párhuzamhoz, előbbi is top5-ös pick volt a draft előtti mock draftok többségében (itt van pl. Kiperé:  www.clanram.com/forums/f85/mel-kipers-stunningly-horrible-first-attempt-2005-mock-draft-7638/ ), mégis csak 1/24-re ment ki, második irányítóként.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 443 — situational football
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/ky53xezra6dn5bvv9vvd
Bucky Brooks Stats, News and Video - DB | NFL.com
Latest on DB Bucky Brooks including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


attól függetlenül, hogy nfl.com, de csak én érzem óriási hülyeségnek Mariota 1/18-re tételét, először azt hittem rosszul látok...


casual college követő vagyok, de egy QB needes csapat ennél jobb esélye egy jó irányítóra nem igen lesz, azért Mariota kicsit előrébb van(egyetemi éveit nézve) mint G.Smith volt anno, vagy tavaly Manziel

ettől még lehet Mariota bust, de ha beválik (ami nem egy Brady-Wilson féle zero to hero kategória lenne), akkor a mostani elől húzó csapatok/GM-ek nem tudom, hogyan magyarázzák ki



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Mariota nem megy a Senior Bowlrabaggio
Hát ez az erről te mit gondolsz? A mi szempontunkból nem bánom amúgy is kezdem azt érzékelni mintha kezdenék hátrébb csúsztatni az értékét tekintve a drafton, főleg a médiában. De lehet tévedek s ennek nincs jelentősége.dande
első körös prospectnek nincs értelme elmennie a senior bowlra
pláne irányítóknál, ahol minden apró mozdulatnál azt keresik, hogy mibe lehetne belekötni, majd a pro day-en 40 steril körülmények körülmények között eldobott passzból leszűrik, hogy az adott játékos future HoF vagy hatalmas bust lesz-e

Mariota tol majd egy brutális combine-t (4.5 alatti 40 yarddal), csinál pár szép passzal egy-két jó egyéni workoutot, és úgyis mindenki meg lesz érte őrülve, aki nem döntötte már el magában amúgy is, hogy egy hiperkomplex profi támadórendszert nem fog tudni megtanulni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mariota nem megy a Senior Bowlrabaggio
Hát ez az erről te mit gondolsz? A mi szempontunkból nem bánom amúgy is kezdem azt érzékelni mintha kezdenék hátrébb csúsztatni az értékét tekintve a drafton, főleg a médiában. De lehet tévedek s ennek nincs jelentősége.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Easton Wahlstrom személyében egy Long Snapper idő előtt profinak állt...baggio
Én nem látom ebben a problémát ilyenkor, mikor valaki lediplomázott már.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Mariota nem megy a Senior Bowlra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
az underclassmanek hivatalos listája, 74 + 10 diplomás
 nfllabor.files.wordpress.com/2015/01/01-19-15-74-players-granted-special-eligibility.pdf

Easton Wahlstrom személyében egy Long Snapper idő előtt profinak állt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
C.J Uzomah a Medal of Honor Bowl, Josh Shaw a Shrine Game hetén nyújtott olyan teljesítményt, ami okán mehetnek most a Senior Bowlra is. Mariota visszajelzése nélkül átkerült Shane Carden az északi csapatba, mert meghívták az auburni Nick Marshallt is közben, így 1965 óta először fordul elő, hogy Crimson Tide és Tigers QB egyaránt van a keretben.baggio
Jó de Marshallból CB-t akarnak csinálni, szóval csalóka 😀. Bár külön kiemelték, hogy QB-ként hívják a Senior Bowlra.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mariota nem, megy a Senior Bowlra? Azért az bátor lenne tőle is.dande
1/1-ről nem tud javítani.Höri
Egyenlőre azért nem teljesen úgy áll legalábbis nekem úgy tűnik, amit én speciel nem bánok.

Amúgy lehet nekem voltak magasak az elvárásaim, de nem a legjobban sikerült meccsek voltak ezek a "maiak". Ami főleg a D játékosoknak volt köszönhető, nekik valahogy jobban ment, mint az O-knak. De lehet én láttam rosszul.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mariota nem, megy a Senior Bowlra? Azért az bátor lenne tőle is.dande
1/1-ről nem tud javítani.