NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondolkoztam, hogy ne a vicc topikba rakjam-e ezt. A PFFnél már csak az osztályzatok miatt lehet csóválni az ember fejét.
 www.profootballfocus.com/blog/2016/03/29/draft-monson-buckner-selected-no-1-in-2016-nfl-mock-draft/
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
podcastek kedvelőinek

 soundcloud.com/draft-season-si/episode-1-noah-spence-the-red-flag-prospect


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Treadwell 4.6
Stez
semmi váratlan
braxa88
lehet ő is csak csúszni akar mint Benjamin :p
Borbinho
nem hinném h emiatt csuszna. mindenki tudta h nem fog 4.5 alatt futni, és a játéksstílusa sem igényli h tökgyors legyen.
akire hajaz a játéka az Jeffery mellett az az Allen Robinson aki 4.6t futott a combineon.
braxa88
ja csak Robinson pro day-ére javított (4.5) és utána ment is feljebb a boardokon. Jeffery meg talán 4.4et ment pro day-en.
Borbinho
ígyvan, de ami a lényeg h nekiksem ígényli a játékokukat annyira a gyorsaság. sztem ez a 4.6os idő elég Treadwellnek.
én pl a Rams helyében behúznám
braxa88
én Indyben is szívesen látnám, Moncrief mellé jó lenne még egy WR aki a jump ballokra jó és fasza fizikai adottságai vnak (Hilton fasza, szélen is ,de törpe, ahogy Dorsett is). De túl sok a need h be BPA-zzuk, még ha le is csúszna :\
Borbinho
Matt Millen szerint belefér még egy WR első körben.
Vagy kettő.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Treadwell 4.6
Stez
semmi váratlan
braxa88
lehet ő is csak csúszni akar mint Benjamin :p
Borbinho
nem hinném h emiatt csuszna. mindenki tudta h nem fog 4.5 alatt futni, és a játéksstílusa sem igényli h tökgyors legyen.
akire hajaz a játéka az Jeffery mellett az az Allen Robinson aki 4.6t futott a combineon.
braxa88
ja csak Robinson pro day-ére javított (4.5) és utána ment is feljebb a boardokon. Jeffery meg talán 4.4et ment pro day-en.
Borbinho
ígyvan, de ami a lényeg h nekiksem ígényli a játékokukat annyira a gyorsaság. sztem ez a 4.6os idő elég Treadwellnek.
én pl a Rams helyében behúznám
braxa88
én Indyben is szívesen látnám, Moncrief mellé jó lenne még egy WR aki a jump ballokra jó és fasza fizikai adottságai vnak (Hilton fasza, szélen is ,de törpe, ahogy Dorsett is). De túl sok a need h be BPA-zzuk, még ha le is csúszna :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Treadwell 4.6
Stez
semmi váratlan
braxa88
lehet ő is csak csúszni akar mint Benjamin :p
Borbinho
nem hinném h emiatt csuszna. mindenki tudta h nem fog 4.5 alatt futni, és a játéksstílusa sem igényli h tökgyors legyen.
akire hajaz a játéka az Jeffery mellett az az Allen Robinson aki 4.6t futott a combineon.
braxa88
ja csak Robinson pro day-ére javított (4.5) és utána ment is feljebb a boardokon. Jeffery meg talán 4.4et ment pro day-en.
Borbinho
ígyvan, de ami a lényeg h nekiksem ígényli a játékokukat annyira a gyorsaság. sztem ez a 4.6os idő elég Treadwellnek.
én pl a Rams helyében behúznám
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Treadwell 4.6
Stez
semmi váratlan
braxa88
lehet ő is csak csúszni akar mint Benjamin :p
Borbinho
nem hinném h emiatt csuszna. mindenki tudta h nem fog 4.5 alatt futni, és a játéksstílusa sem igényli h tökgyors legyen.
akire hajaz a játéka az Jeffery mellett az az Allen Robinson aki 4.6t futott a combineon.
braxa88
ja csak Robinson pro day-ére javított (4.5) és utána ment is feljebb a boardokon. Jeffery meg talán 4.4et ment pro day-en.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Treadwell 4.6
Stez
semmi váratlan
braxa88
lehet ő is csak csúszni akar mint Benjamin :p
Borbinho
nem hinném h emiatt csuszna. mindenki tudta h nem fog 4.5 alatt futni, és a játéksstílusa sem igényli h tökgyors legyen.
akire hajaz a játéka az Jeffery mellett az az Allen Robinson aki 4.6t futott a combineon.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Treadwell 4.6
Stez
semmi váratlan
braxa88
lehet ő is csak csúszni akar mint Benjamin :p

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Treadwell 4.6
Stez
semmi váratlan
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új ismertetők:

Thomas Duarte, TE
Jason Spriggs, OT
Joe Thuney, G
Jatavis Brown, LB
Höri
+
Jonathan Williams, RB
Jerrell Adams, TE
Deiondre Hall, S

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Treadwell 4.6

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új ismertetők:

Thomas Duarte, TE
Jason Spriggs, OT
Joe Thuneym G
Jatavis Brown, LB

több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Sziasztok! A segítségetek kérném a szurkolói MOCK drafthoz, mert eddig a Rézbőrű kollégák nem igen tették oda magukat!

Arra kérnélek titeket, hogy adjátok le a tippeteket ti a Washington pickjére, független attól, hogy melyik csapat szurkolói vagytok. Persze azért vegyétek komolyan, mintha a saját csapatotok lenne! Az eddigi 2 tipp törölhető is!
(nicknév zárójelbe pick után, ha látjátok, hogy holtverseny vagy, akkor kérlek ne új nevet írjatok, hanem korábbiból egyet ezzel eldöntve, hogy ki legyen a pick)

 docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 docs.google.com/document/d/1k11alY3BCB3YKNV93yHX6lSA5FvNEeSluZI3LEO2_Pk/pub
My Mock 3.0
Amelyik pickeket bele lehet kötni (csak gyorsan) :
1/6 Hargreaves : Szerintem inkább kéne egy secondary játékos, mint egy Front 7 player, és nálam lecsúszott Spence, őt elvihetik.
1/17 J. Smith : Tudom, nem az a csapat a Falcons, amelyik ilyen picket bevállal, de btw szerintem berobbanhat.
1/18 : Decker : Nálam inkább O-Line kell a Coltsnél, mint Front 7 player
1/31 Lynch : szerintem a Rams az utolsó olyan csapat a Broncos előtt, amelyik QB needes, és ha nem viszik el (még egy célpont jól jönne Austin mellé).

Bármilyen javító kommentet szívesen várok !!! 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Wentz és Goff sok picksixet dob idén(a második idényükben meg 35 TDt), akkor már tudjuk az okát. 😊
 twitter.com/BrittMcHenry/status/712305215983230978

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
maiak:

Rees Odhiambo, OG
Paul Perkins, RB
Kelvin Taylor, RB
Höri
Utóbbiért köszönet neked meg mustainenek!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Felkerült

CJ Prosise, RB
Christian Westerman, G
Tyler Matakevich, LB

ismertetője
Höri
maiak:

Rees Odhiambo, OG
Paul Perkins, RB
Kelvin Taylor, RB

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
WJIII: playmaker és nagyon gyors corner a C-USA-ből, Phillip Gaines ugyanezt tudta, kb. ugyanott vihetik el

empty taxi
Számomra ez a legmeglepőbb.
Sok helyen már mint a class legjobb cornerét emlegetik és a top 15-t sem találnák meglepőnek vele kapcsolatban.
Gaines meg harmadik körös volt emlékeim szerint.
Bazzani
Jogos, Gaines 3. körös volt, én úgy emlékeztem 2.
Jackson nem fog kicsúszni a 2. körből, mindenesetre játékstílusra tartom a párhuzamot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
WJIII: playmaker és nagyon gyors corner a C-USA-ből, Phillip Gaines ugyanezt tudta, kb. ugyanott vihetik el

empty taxi
Számomra ez a legmeglepőbb.
Sok helyen már mint a class legjobb cornerét emlegetik és a top 15-t sem találnák meglepőnek vele kapcsolatban.
Gaines meg harmadik körös volt emlékeim szerint.

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
WJIII: playmaker és nagyon gyors corner a C-USA-ből, Phillip Gaines ugyanezt tudta, kb. ugyanott vihetik el
empty taxi
mármint az Americanből 😊 #lényegiinfó


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
@empty Belenéztem a novemberi mockodba és ahogy látom olyan sokat nem változott a véleményed arról hogy ki ér meg első két kört. Ha jól láttam Kearse és Sutton nincs benne a 2.0-ban, Wentz meg felkerült a radarra. A DB-k megítélésében mi változott?
Giowa
A novemberi mockhoz képest White és Sutton maradt az egyetemen.

Ramsey: legnagyobb király, Eric Weddle 2.0
Hargreaves: egy corner, akinek csak a futás elleni védekezéssel van gondja, az ilyet illik már a TOP10-ben, max TOP15-ben elvinni.
Kearse: magas és vékony, az ilyen játékosok nem ritkán sérülékenyek, plusz nekem futás ellen nagyon elveszettnek tűnik a csávó.
Alexander esett még ki az első körből, ezt leginkább azzal tudom magyarázni, hogy ilyen töpszli corner akkor szokott kimenni ennél korábban ha sok labdát szerez.
Fuller: off-man és zone coverage-ben nagyon jó, de pressben nem az igazi plusz sérülékeny, ő ezért került ki az első körből.
Apple: férfiasan bevallom, novemberben nem gondoltam volna, hogy redshirted sophomore-ként profinak áll. Fizikai paraméterei alapján igazi mai kornak megfelelő CB, akit nyugodtan ott lehet hagyni verekedni a LoS-en. Kicsit lassan reagál dolgokra, de ebben sztem több rutinnal fejlődni fog. Ami még gond, hogy sokat szabálytalankodik, de Trae Waynes is ezzel küzdött azt mégis a class leghamarabb kiválasztott CB-je lett tavaly, ő Apple-höz hasonló alkat és ugyanúgy két évig volt kezdő a Big Tenben.
Cravens: Inkább LB lesz ő sztem, bár SS-ként is van benne ráció, csak a technikai hiányosságai miatt szvsz jobb, ha többen játszanak mögötte.
WJIII: playmaker és nagyon gyors corner a C-USA-ből, Phillip Gaines ugyanezt tudta, kb. ugyanott vihetik el
Vonn Bell: cover 3-at nem nagyon kell vele játszatni, egyébként ügyes gyerek, van olyan megbízható, hogy nyugodtan meg lehet hagyni utolsó védvonalnak
Thompson: engem jobban megfogtak az erősségei, a feje és a keze is megvan ehhez a játékhoz és a mentalitása is nagyon pozitív, sokat kockáztat, de pont a mentalitása miatt én úgy gondolom, hogy ő még formálható jó irányba.
Howard: Big 12 védőkkel alapvetően érdemes csínján bánni, de Howardból sztem klassz kis szélső CB lehet, mindene megvan hozzá.
Cash: igazi box safety, nincs rajta mit ragozni, kell elé egy jó cover LB, aki elmegy a TE-vel emberfogásnál, egyébként komplett SS.
Joseph: kérdéses, hogy lesz-e valaha teljesen egészséges, ha igen akkor nagyot nyer vele a leendő csapata, gyakorlatilag az egyetlen gyengéje, hogy hajlamos felülni a play actionnek.
Burns: még tanulja a focit, túl sokat foglalkozott atlétikával. Sok múlik azon, hogy hova kerül, nyers még nagyon. Cornerként fogja kezdeni a pályafutását, de én idővel nem zárom ki, hogy ilyen Mathieu-szerű FS/NCB szerepkörben fog játszani, megvan hozzá a hatótávolsága.

Akiket még emlegetnek 1-2. körbe, de sztem túlzás:
- Will Redmond: Kicsi, rutintalan, sérült és még a szerelési technikája is csapnivaló, így hiába ösztönös és fürge, a 2. körben nekem korai.
- Jalen Mills: tehetsége alapján beférne, de ő azért nem minden védelmi sémába illeszthető be, emiatt rangsorolom hátrébb
- Keanu Neal: fejben kiszámíthatatlan safety, az ilyeneket én nagyon nem szeretem
- Zack Sanchez: Rutinos és produktív, viszont türelmetlen, ami a profiknál szvsz sokba kerülhet, ezért (és a vékony alkata miatt) sztem ő csak slotban lehet igazán jó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@empty Belenéztem a novemberi mockodba és ahogy látom olyan sokat nem változott a véleményed arról hogy ki ér meg első két kört. Ha jól láttam Kearse és Sutton nincs benne a 2.0-ban, Wentz meg felkerült a radarra. A DB-k megítélésében mi változott?
Giowa
Cameron Sutton maradt az egyetemen

több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
@empty Belenéztem a novemberi mockodba és ahogy látom olyan sokat nem változott a véleményed arról hogy ki ér meg első két kört. Ha jól láttam Kearse és Sutton nincs benne a 2.0-ban, Wentz meg felkerült a radarra. A DB-k megítélésében mi változott?

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Felkerült

CJ Prosise, RB
Christian Westerman, G
Tyler Matakevich, LB

ismertetője

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minden évben kérdés szokott lenni, most meg úgyis megkerestem a tavalyiakat, szal akkor már be is írom ide az elmúlt néhány évvel együtt

2015:
1. nap: 2.00–5.34
2. nap: 1.00–5.23
3. nap: 18.00–1.01

2014:
1. nap: 2.00–5.47
2. nap: 1.00–5.23
3. nap: 18.00–1.11

2013:
1. nap: 2.00–5.52
2. nap: 0.30(!)–4.37
3. nap: 18.00–1.38

2012:
1. nap: 2.00–5.07
2. nap: 1.00–5.03
3. nap: 18.00–1.25