NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Ha egy csapat tradelni szeretne, de nem tudja időben elcserélni az adott pickjét, akkor megteheti, hogy akit azzal a pickkel húz, azt (akár már másnap) kivágja, vagyis ne szerződjön le vele? Mert ugye az meg van kötve, hogy milyen szerződést köthet, de az gondolom nincs, hogy kötelezően le is kell szerződjön a játékossal.
És ha nem szerződik le, akkor a játékos szabadon igazolhatóvá válik? Vagy 1 évig nem játszhat?
Sobri Jóska
Nem muszáj szerződést adni de konfirmálni kell, hogy a lefoglalt játékjoggal nem élnek és kereshet csapatot az illető. Stryker Sulak járt így de ő sose kapott szerződést azután se hogy Ál Davis kitette nyáron.
Höri
És arra van lehetőség, hogyha húz X csapat valakit mondjuk 2/30-on, de nem szerződnek vele, és szabadon igazolhatóvá válik, akkor késöbb, mint szabadügynök szerződjön vele az X csapat?
Vagy akkor mindenki más szerződtetheti mondjuk szotyiért, de az eredeti csapat csak a kötelező 2/30-as minimumért?

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
tenorx
Minden évben van egy "the next A.P."
Peter
T-Rich óta kik?
adam8
Tavaly Gurleyről is azt mondták, hogy petersonótanemvótilyenjófutó, idén Zekeről ugyanez megy eddig.
mustaine
Jövőre majd Fournetteről fogják ugyanezt mondani.
Shawn84
A jövő évi RB class mocskos jó lesz. Fournett, Cook, Chubb, Gallman, Freeman...
Én ezért sem érzem Zeke-t kihagyhatatlan futónak (nem Gurley-ről van szó, nem top10 kaliber), plusz az idei mid prospectek frankók.
Habi
Hamár Chubb, neki a szezonban nem volt egy ACL injury-je ? Onnan nehezebb visszajönni. Én ázért drukkolok neki, hogy legyen egy jó karrierje 😊
Heisman Trophy
Gurley egész jól kiheverte 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
tenorx
Minden évben van egy "the next A.P."
Peter
T-Rich óta kik?
adam8
Tavaly Gurleyről is azt mondták, hogy petersonótanemvótilyenjófutó, idén Zekeről ugyanez megy eddig.
mustaine
Jövőre majd Fournetteről fogják ugyanezt mondani.
Shawn84
A jövő évi RB class mocskos jó lesz. Fournett, Cook, Chubb, Gallman, Freeman...
Én ezért sem érzem Zeke-t kihagyhatatlan futónak (nem Gurley-ről van szó, nem top10 kaliber), plusz az idei mid prospectek frankók.
Habi
Hamár Chubb, neki a szezonban nem volt egy ACL injury-je ? Onnan nehezebb visszajönni. Én ázért drukkolok neki, hogy legyen egy jó karrierje 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
tenorx
Minden évben van egy "the next A.P."
Peter
T-Rich óta kik?
adam8
Tavaly Gurleyről is azt mondták, hogy petersonótanemvótilyenjófutó, idén Zekeről ugyanez megy eddig.
mustaine
Jövőre majd Fournetteről fogják ugyanezt mondani.
Shawn84
A jövő évi RB class mocskos jó lesz. Fournett, Cook, Chubb, Gallman, Freeman...
Én ezért sem érzem Zeke-t kihagyhatatlan futónak (nem Gurley-ről van szó, nem top10 kaliber), plusz az idei mid prospectek frankók.
Habi
meg azért a többi poszton is eléggé jó játékosok lesznek.
Cam Robinson, L. Fournette, M.Garrett, Deashaun Watson, Juju Smith..


több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
tenorx
Minden évben van egy "the next A.P."
Peter
T-Rich óta kik?
adam8
Tavaly Gurleyről is azt mondták, hogy petersonótanemvótilyenjófutó, idén Zekeről ugyanez megy eddig.
mustaine
Jövőre majd Fournetteről fogják ugyanezt mondani.
Shawn84
A jövő évi RB class mocskos jó lesz. Fournett, Cook, Chubb, Gallman, Freeman...
Én ezért sem érzem Zeke-t kihagyhatatlan futónak (nem Gurley-ről van szó, nem top10 kaliber), plusz az idei mid prospectek frankók.
Habi
Connert lehagytad papuschka....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
A jövő évi class mindig, mindenben jobb! Hát még az utána következő!
Höri
azt hittem, csak QB-kban, Blow for Barkley, Tank for Teddy, Fail for Cardale...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A jövő évi class mindig, mindenben jobb! Hát még az utána következő!

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
tenorx
Minden évben van egy "the next A.P."
Peter
T-Rich óta kik?
adam8
Tavaly Gurleyről is azt mondták, hogy petersonótanemvótilyenjófutó, idén Zekeről ugyanez megy eddig.
mustaine
Jövőre majd Fournetteről fogják ugyanezt mondani.
Shawn84
A jövő évi RB class mocskos jó lesz. Fournett, Cook, Chubb, Gallman, Freeman...
Én ezért sem érzem Zeke-t kihagyhatatlan futónak (nem Gurley-ről van szó, nem top10 kaliber), plusz az idei mid prospectek frankók.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Peterson térde most sincs szétmenve, a sérülése után olvastam egy cikkben, ahogy a kezelőorvosa ecseteli, hogy semmilyen mikroszakadást illetve egyéb eltértést a fiziológiástól nem tapasztalt AP térdeiben, pedig az egy átlagos nem sportoló tizenévesnél is rendszerint szokott már lenni.
adam8
Szóval Peterson a sérülése után időt utazott, elhozta 23 éves önmagát a múltból.
Eddig is sejtettem, hogy valami nem klappol, de most már biztos!

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Hát, Ingram is 1000 yardos futó, mégis fennakadnak rajta sokan a mai napig, hogy miért kellett elvinni első körben.
Höri
Továbbá az sem mind1 h az utána húzottak között mennyi lesz hasonlóan jó v jobb. Ingram példájánál maradva 2011-ben ugye ő 1/28 volt, abban az évben húzta a Cowboys 3/71-re DeMarco Murrayt.
Illetve a 2008-as draft class is érdekes h kikből lett 1000 yardos futó: Run DMC (1/4), Jonathan Stewart (1/13), Mendenhall (1/23), CJ2K (1/24), Forté (2/44), Ray Rice (2/55), Jamaal Charles (3/73), Slaton (3/89), Forsett (7/233)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Hát, Ingram is 1000 yardos futó, mégis fennakadnak rajta sokan a mai napig, hogy miért kellett elvinni első körben.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
tenorx
Minden évben van egy "the next A.P."
Peter
T-Rich óta kik?
adam8
Tavaly Gurleyről is azt mondták, hogy petersonótanemvótilyenjófutó, idén Zekeről ugyanez megy eddig.
mustaine
Jövőre majd Fournetteről fogják ugyanezt mondani.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
tenorx
Minden évben van egy "the next A.P."
Peter
T-Rich óta kik?
adam8
Tavaly Gurleyről is azt mondták, hogy petersonótanemvótilyenjófutó, idén Zekeről ugyanez megy eddig.
mustaine
Pedig nem ugyanaz a kávéház a két futó.
Gurley volt az első kb. akiről AP óta (sokan) mondták.. még Richardsonnál se volt ez gyakran említve. Elliot meg profitál abból hogy pont Gurley után jött ki.

Most complete prospect - yes.
De mint runner, szerintem elég messze van Gurley-től.. nekem az Eddie Lacy-s hasonlat jobban tetszett.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Mondjuk Peterson térde most sincs szétmenve, a sérülése után olvastam egy cikkben, ahogy a kezelőorvosa ecseteli, hogy semmilyen mikroszakadást illetve egyéb eltértést a fiziológiástól nem tapasztalt AP térdeiben, pedig az egy átlagos nem sportoló tizenévesnél is rendszerint szokott már lenni.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tavaly Gurleyről is azt mondták, hogy petersonótanemvótilyenjófutó, idén Zekeről ugyanez megy eddig.
mustaine
OFF

Gurley szvsz tényleg AP szint | (lehet) |
Azt a robbanékonyságot, erőt, sebességet....élmény nézni a játékát, mint AP-nak. Minden playben benne van a homerun lehetősége. Nagyon vártam, hogy bemutatkozzon | (mondjuk fantasyban is draftoltam korán 😀 ) | , és csak 12 meccsen hozott 1100 yardot, majd 5ös átlaggal, meg 10 TD-vel.
AP 2vel több meccsen hozott 1341 yardot meg 12 TD-t (valami elmebeteg 5.6os átlaggal), de neki nem tudom szét volt-e menve a térde NFL előtt.
Mindenesetre Gurley kedvenc futóm a ligában és kvára remélem hogy Erick Dickersoni szinten tolja majd LA-ben | meg pár év után egy kis indianapolisi kitérő, ha már Dickerson 😀 |
off vége

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
tenorx
Minden évben van egy "the next A.P."
Peter
T-Rich óta kik?
adam8
Tavaly Gurleyről is azt mondták, hogy petersonótanemvótilyenjófutó, idén Zekeről ugyanez megy eddig.
mustaine
Gurleynél tényleg mondták. Mondjuk, ha csak annyira lesz jó, aligha lesz gond vele 😀

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
tenorx
Minden évben van egy "the next A.P."
Peter
T-Rich óta kik?
adam8
Tavaly Gurleyről is azt mondták, hogy petersonótanemvótilyenjófutó, idén Zekeről ugyanez megy eddig.

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
tenorx
Minden évben van egy "the next A.P."
Peter
T-Rich óta kik?

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
tenorx
Minden évben van egy "the next A.P."

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀
ano92
Jó futó, de nem a once in a lifetime zseni, akinek kb berahangozzák.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
hogy a francba lesz valakiből bust ha jól játszik? 😀 😀

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Csak én érzem úgy, hogy Ezekiel Elliott egy jó futó lesz, de a médiaszenszáció miatt, ami körülötte van, bustként lesz elkönyvelve?
Hihetetlen hova tudják még felhypeolni...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 profootballtalk.nbcsports.com/2009/07/14/two-prior-rookies-were-cut-before-they-signed/

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha egy csapat tradelni szeretne, de nem tudja időben elcserélni az adott pickjét, akkor megteheti, hogy akit azzal a pickkel húz, azt (akár már másnap) kivágja, vagyis ne szerződjön le vele? Mert ugye az meg van kötve, hogy milyen szerződést köthet, de az gondolom nincs, hogy kötelezően le is kell szerződjön a játékossal.
És ha nem szerződik le, akkor a játékos szabadon igazolhatóvá válik? Vagy 1 évig nem játszhat?
Sobri Jóska
Nem muszáj szerződést adni de konfirmálni kell, hogy a lefoglalt játékjoggal nem élnek és kereshet csapatot az illető. Stryker Sulak járt így de ő sose kapott szerződést azután se hogy Ál Davis kitette nyáron.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Ha kicsúszik az időből, akkor húzhat utána, azt hiszem Kevin Williamst húzta így a Minnesota.
adam8
És Jimmy Smitht is a Ravens