NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Fournette 240 fonttal mérlegelt.Nem rossz súly ahhoz képest hogy várhatóan kb 4.40 körüli 40 yardot fog futni.
kapitnono
Samaje Perine se gyenge majd persze kiderül gyors is e hozzá?
Janek
Szerintem 4.6 korul fog futni.. nekem az egyik sleeper futom, aki szerintem a combine-on vesziteni fog, de aztan NFL-ben remek jatekos lenne, mert eleg komplett R - mondjuk ez a 30 bench press eleg korrekt kezdes volt tole.

Pumphrey 5 😀 pedig meg Tarik Cohen is kepes volt 11-re...
Igor
épp most néztem.
Hány kg-ot taszigálnak?
Janek
Ha jol tudom 225 font / 102 kilo..

szerk: McCaffrey is csak 10-et emelt..
Igor
Az 5 konkrétan vicc...Pumphreyban semmi erő nincs akkor kb 😊 Jól megtudom ítélni, mert kondizok, sportoló voltam (pont rövidtáv futó), de nem egy nagy darab, 75 kilósan viszont 2 év kondi edzés után 100-ba nyomtam 10-et, 120-ba hármat, kb, mint McCaffrey akkor... bár nem tudom most fejből, ő hány kilós, de sejtem, hogy 75-nél több. Ráadásul én magyaros házi koszton éltem XD, nem hyper szuper izotóniás italok, vitaminok, és ki tudja mi mellett, na meg nem 22, hanem 30 évesen....aki 10 alatt nyom 102-be, az nagyon gyenguska, de ezeknél a srácoknál, hiába futók, a 15-20 azért kellene megítélésem szerint.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Fournette 240 fonttal mérlegelt.Nem rossz súly ahhoz képest hogy várhatóan kb 4.40 körüli 40 yardot fog futni.
kapitnono
Samaje Perine se gyenge majd persze kiderül gyors is e hozzá?
Janek
Szerintem 4.6 korul fog futni.. nekem az egyik sleeper futom, aki szerintem a combine-on vesziteni fog, de aztan NFL-ben remek jatekos lenne, mert eleg komplett R - mondjuk ez a 30 bench press eleg korrekt kezdes volt tole.

Pumphrey 5 😀 pedig meg Tarik Cohen is kepes volt 11-re...
Igor
Ezzel nem kevés OL-t is odavert 😀
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 319 — No 1 Zhang Yufei fan
Fournette 240 fonttal mérlegelt.Nem rossz súly ahhoz képest hogy várhatóan kb 4.40 körüli 40 yardot fog futni.
kapitnono
Samaje Perine se gyenge majd persze kiderül gyors is e hozzá?
Janek
Szerintem 4.6 korul fog futni.. nekem az egyik sleeper futom, aki szerintem a combine-on vesziteni fog, de aztan NFL-ben remek jatekos lenne, mert eleg komplett R - mondjuk ez a 30 bench press eleg korrekt kezdes volt tole.

Pumphrey 5 😀 pedig meg Tarik Cohen is kepes volt 11-re...
Igor
épp most néztem.
Hány kg-ot taszigálnak?
Janek
Ha jol tudom 225 font / 102 kilo..

szerk: McCaffrey is csak 10-et emelt..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Fournette 240 fonttal mérlegelt.Nem rossz súly ahhoz képest hogy várhatóan kb 4.40 körüli 40 yardot fog futni.
kapitnono
Samaje Perine se gyenge majd persze kiderül gyors is e hozzá?
Janek
Szerintem 4.6 korul fog futni.. nekem az egyik sleeper futom, aki szerintem a combine-on vesziteni fog, de aztan NFL-ben remek jatekos lenne, mert eleg komplett R - mondjuk ez a 30 bench press eleg korrekt kezdes volt tole.

Pumphrey 5 😀 pedig meg Tarik Cohen is kepes volt 11-re...
Igor
épp most néztem.
Hány kg-ot taszigálnak?

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 319 — No 1 Zhang Yufei fan
Fournette 240 fonttal mérlegelt.Nem rossz súly ahhoz képest hogy várhatóan kb 4.40 körüli 40 yardot fog futni.
kapitnono
Samaje Perine se gyenge majd persze kiderül gyors is e hozzá?
Janek
Szerintem 4.6 korul fog futni.. nekem az egyik sleeper futom, aki szerintem a combine-on vesziteni fog, de aztan NFL-ben remek jatekos lenne, mert eleg komplett R - mondjuk ez a 30 bench press eleg korrekt kezdes volt tole.

Pumphrey 5 😀 pedig meg Tarik Cohen is kepes volt 11-re...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Fournette 240 fonttal mérlegelt.Nem rossz súly ahhoz képest hogy várhatóan kb 4.40 körüli 40 yardot fog futni.
kapitnono
Samaje Perine se gyenge majd persze kiderül gyors is e hozzá?

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 914
Itt egy oldal, ahol majd jönnek az eredmények:
 www.fanragsports.com/nfl/nfl-scouting-combine-2017-player-measurement-tracker/
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 319 — No 1 Zhang Yufei fan
Fournette 240 fonttal mérlegelt.Nem rossz súly ahhoz képest hogy várhatóan kb 4.40 körüli 40 yardot fog futni.
kapitnono
Szerintem 4.45-4.5 kozott lesz az, de eleg durva igy is...

OL-nel Banner "csak" 353 font 😀 Davenport adatai eleg durvan neznek ki (6'7, 318, 36.5 inch arms), a legnagyobb kezei Bisnowatynak van (11 3'8), Dan Skipper pedig 6'11 magas??

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Fournette 240 fonttal mérlegelt.Nem rossz súly ahhoz képest hogy várhatóan kb 4.40 körüli 40 yardot fog futni.


több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Leonard Fournette ideális lenne a Panthers számára.
iktriad
Ezt viszont egyre több helyen látom, és szerintem borzalmas mismatch... abszolút nem értek vele egyet - hacsak a Panthers nem változtat a playcallján... mert Fournette-nek pocsékak a shotgunból futott statisztikái, és úgy tudom, a Panthersnél ez volt a domináns felállás, még futójátékoknál is. A legjobb statjai épp Cooknak vannak shotgunból, mondjuk azt fontos belevenni, hogy Fournette jóval nagyobb százalékban futott 8-man front ellen, mint Cook... de szerintem Fournettnek pont nem a shotgun a fő erőssége, és el lenne pazarolva abban a támadójátékban.
Igor
Hallgattam Josh Norrisék RB prospectes podcastját és ott pont ezt mondták, hogy LF szerintük sem jó a Panthersbe, mert ők shotgunból futnak leginkább ahogy írod, míg LF számai nagyon gyengék voltak abban a felállásban (viszont a quick toss power runban vmi 11 yard/carry-t átlagolt), míg Cook számainál csak Mixon volt jobb shotgunból (de én spec úgy emlékszem, hogy Cook ellen is nagyon magas számban volt a 8-9 man front aránya).
és köszi Ik, hogy összeszeírtad a dolgokat 😊

Szerkesztette: Habi


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 319 — No 1 Zhang Yufei fan
Aki fogadni akar...
 www.sportsinsights.com/blog/2017-nfl-combine-prop-bets/

Szamomra a legszimpatikusabbak - na latom, kozben elcsusztak mar az oddsok, az Allen bench press pl. 1.91-rol mar leesett 1.20-ra... kar erte 😕
Viszont a Peppers over 4.37 meg mindig 1.75 korul van...

Kermit Whitfield U 4.35 (sztem meg Rossnal is gyorsabb lesz)
Jabrill Peppers O 4.37 (loool)
Jonathan Allen U 45 bench press (45???)
Highest Vertical O 41.5
Lowest Wonderlich U 8.5 (alap 😀)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Egyszer olvasnék olyat, hogy valamelyik top prospectről azt mondják, márpedig ő bust lesz. Mert ennek így kb semmi értelme, legalább lehetne találati arányt nézni, mert van olyan top10-es prospect, aki totál homály lesz.
gabokocka
Camről mondták 😊

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Egyszer olvasnék olyat, hogy valamelyik top prospectről azt mondják, márpedig ő bust lesz. Mert ennek így kb semmi értelme, legalább lehetne találati arányt nézni, mert van olyan top10-es prospect, aki totál homály lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Egyébként Igorral egyetértésben én is, és mindenki más is kívülről tudja a top10-20 embert, posztonként a legjobbakat... mert mindenki csak ezt hajtogatja, nincs semmi új. Pedig itt lenne már az ideje, hogy a top3-ak utáni playákról is essen szó posztonként... ezzel a combine után szerintem már fognak foglalkozni azért, úgyis előtérbe fog kerülni pár játékos.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Ez oke, de most komolyan, miert kell kb Fostert kiveve az osszes top 10-15 prospectrol nyilatkozni... es a legalapvetobb dolgokat?

Igor
Fosterrel kapcsolatban annyit mondott, hogy mivel Coughlin pénteken azt mondta mentálisan és fizikálisan sokkal keményebb Jaguarst akar idén a pályán látni, ezért akár 1/4-en is szóba kell hogy jöjjön az Alabama LB-je, ha ott már nincs bent az Garrett-Allen duó. Mondjuk erre kisebb esélyt látok, mint az RB draftra 1/4-en.
iktriad
Ha mentálisan kimaxolt ember kell a Jaxbe, akkor hozza vissza Gabbertet 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez oke, de most komolyan, miert kell kb Fostert kiveve az osszes top 10-15 prospectrol nyilatkozni... es a legalapvetobb dolgokat?

Igor
Fosterrel kapcsolatban annyit mondott, hogy mivel Coughlin pénteken azt mondta mentálisan és fizikálisan sokkal keményebb Jaguarst akar idén a pályán látni, ezért akár 1/4-en is szóba kell hogy jöjjön az Alabama LB-je, ha ott már nincs bent az Garrett-Allen duó. Mondjuk erre kisebb esélyt látok, mint az RB draftra 1/4-en.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 319 — No 1 Zhang Yufei fan
Igor
Őszintén én falra mászok Mayocktól, totál egyet értek veled. Az a baj, hogy egész évbe ennyi dolga van, hogy college focit néz majd scoutoljon és hiteles véleményt formáljon. Ehhez képest teljesen semmilyen/egyértelmű dolgokat mond, amit már hónapokkal ezelőtt is lehetett olvasni. Ennyi erővel bárki leülhet conference call-t csinálni, elmondom ezeket max 4-5 helyen csinálok valami bold prediction-t és kész 😊

Drafton pedig még a 7. körben is megy az " I love this pick, He is a strong/fast/physical guy, he will help this team a lot blablabla ... 😀 😀
Drip
Az, hogy manapság már majdnem mindenki draft expertnek számít nem tett neki jót, mert kevesebb új infót tud mondani.
iktriad
Ez oke, de most komolyan, miert kell kb Fostert kiveve az osszes top 10-15 prospectrol nyilatkozni... es a legalapvetobb dolgokat?
Plane, hogy Mayock pont akkor/azert lett nagy név, amikor szembement az ESPN-s/egyeb nagy sportoldalnak dolgozo draftnikok altal hirdetett dolgokkal, mintegy 10 eve, es csomo mindenben igaza lett, a kisebb hirnevu prospectekkel kapcsolatban.. de kb 3-4-5 eve az egyik legvanillabb szakerto.

Amugy ha konszenzus van a TOP2 safety, TOP 3 DL, TOP 2-3 WR teren, akkor mondja azt ki jön utánuk.. ki a 4-5. WR a classban?
Kupp, Juju, Dupre, Henderson, Reynolds, Hansen, Ford, Stewart? (csak nehany név..)
Ki a 4-5-6. DE, ki a harmadik legjobb safety, stb.

Amikor Kiper képes Zay Jonest elsö körbe rakni, akkor egy 45 perces Mayock-calltol en nem 3-4 percnyi ujdonsagot/erdekesseget szeretnek hallani.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igor
Őszintén én falra mászok Mayocktól, totál egyet értek veled. Az a baj, hogy egész évbe ennyi dolga van, hogy college focit néz majd scoutoljon és hiteles véleményt formáljon. Ehhez képest teljesen semmilyen/egyértelmű dolgokat mond, amit már hónapokkal ezelőtt is lehetett olvasni. Ennyi erővel bárki leülhet conference call-t csinálni, elmondom ezeket max 4-5 helyen csinálok valami bold prediction-t és kész 😊

Drafton pedig még a 7. körben is megy az " I love this pick, He is a strong/fast/physical guy, he will help this team a lot blablabla ... 😀 😀
Drip
Emlékszem ő anno Alualunak is nagyon örült 1/10-re 2010-ben, talán Gene Smith (és Tyson) mellett egyedüliként. 😊 Bár Tyson védelmére legyen mondva, hogy igen korrekt játékos lett belőle, csak nem 1/10-es kaliber.
Én azért továbbra is kedvelem, jobban mint Kipert. Az, hogy manapság már majdnem mindenki draft expertnek számít nem tett neki jót, mert kevesebb új infót tud mondani.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Igor
Őszintén én falra mászok Mayocktól, totál egyet értek veled. Az a baj, hogy egész évbe ennyi dolga van, hogy college focit néz majd scoutoljon és hiteles véleményt formáljon. Ehhez képest teljesen semmilyen/egyértelmű dolgokat mond, amit már hónapokkal ezelőtt is lehetett olvasni. Ennyi erővel bárki leülhet conference call-t csinálni, elmondom ezeket max 4-5 helyen csinálok valami bold prediction-t és kész 😊

Drafton pedig még a 7. körben is megy az " I love this pick, He is a strong/fast/physical guy, he will help this team a lot blablabla ... 😀 😀

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 319 — No 1 Zhang Yufei fan
Dobtam egy like-ot iktriad, mert hatalmas meló.. de őszintén, ez most eléggé csalódást keltő Mayocktól szvsz... csak úgy érdekeségképpen, kicsit boncolgatom én is (pedig ritkán szoktam, de jobb ötletem nincs)

- Sidney Jones, a Washington CB-je nagyon emlékezteti őt Marcus Petersre.
- Mayock szerint ez egy nagyon mély CB class, a 3. körben is találhatnak majd csapatok jó kezdő kaliberű CB-ket. - Ugyanez igaz az EDGE rusherekre is.
Brad Kaaya a Miami QB-ja egy hosszú távú projekt játékos.,
Derek Barnett a Tennessee edge rushere a 10-22 helyek között fog majd elkelni.
Jonathan Allen a draft Top 3 játékosiank egyike. A Brownsnak legalább annyira fontolnia kéne a ledraftolását, mint Myles Garrettét
A WR classs Mayock szerint jó, de nem annyira mély, mint a védelmi posztoké.
John Ross, a Washington WR-e a draft 3 egyik legjobb elkapója,
Mivel a CB class elég mély, aaz Eaglesnek mindenképpen vinni kéne egyet a 3 legjobb WR közül az 1. körben
Pat Mahomes, a Teyas Tech QB-ja esélyes arra, hogy akár 1. körös is váljon belőle. A draft stockja folyamatosan emelkedik. Egy igazi gun slinger.
Nem hiszi, hogy Christian McCaffreynek baja származik abból, hogy kihagyta a Bowl gamejét. Véleménye szerint keményebb és nagyobb mint sokan gondolják.
Malik Hooker fenomenális center fielder safety lesz a profik között
A QB classban ő 4 első köröst lát, de egyik sem kész még az NFL-re, egyik sem Top 10-es játékos nála. Mindannyiukkal kapcsolatban van komoly kérdőjel.
Deshaun Watson nagyon érdekes játékos, és rajta azt látja, hogy akkor a legjobb mikor igazán számít, de pár dolgot változtatnia kell a játékában a profik között.
Az OT class igen gyenge és a Garett Bolles, Ryan Ramcyzk páros után nagy a szakadék.
A Jetsnek nem javasolja, hogy QB-t vigyen 1/6-ra.
David Njoku, a Miami TE-je igazi szörnyeteg, és szerinte a blokkolásban sem tűnik elveszettnek.
A TE class nagyon mély, O: J. Howard és Njoku valószinüleg kimegy az 1. kör második felében.
Mitch Trubisky kezdő QB kaliber, de a 13 startja miatt nem kész még.
Jarrad Davis, a Florida LB-je szerinte 2. körös tehetség.
Mayock szerint a Colorado QB-ját Sefo Liufau-t ha draftolják, nem valószínű, hogy irányítóként teszik majd.
Jamal Adams és Malik Hooker All-Pro safety potenciállal rendelkeznek.
Marshon Lattimore Top 10-es pick lesz, Sidney Jones pedig Top 15-ös.
A Falcons megoldhatja a guard problémáit 1/31-en a Western Kentucky OL-jével, Forrest Lamppel.
iktriad
Őszintén, a fentiek mind az eléggé unalmas, draftkonszenzusnak megfelelő, DUUUUH!-kategóriába eső eléggé semmitmondó információk... mély CB class, mély edge class, Johnathan Allen TOP 3, Hooker és Adams all-pro, Liufau szar QB lenne, Njoku egy állat... Lamp a két normális guard egyike, a QB-k kérdőjelesek.

Ez mind dögunalom. Kb. az NFL szakik 80%-a ezt hajtogatja...


Az érdekesebb dolgok:


Chad Kelly, az Ole Miss Qb-ja 2. körös pick lehetne, ha nem lennének orvosi és karakter kérdések vele kapcsolatban
Brad Kaaya a Miami QB-ja egy hosszú távú projekt játékos., de a 3. körben már szerinte lehet őt draftolni. iktriad
Oké, nagyon sok újat nem mond, viszont szerintem mindkét QB-t 1-2 körrel lehetne lejjebb lőni.. Kaaya pláne vicc 3. körben. Kelly szerintem oké lenne, de úgyis az interjúkon derül ki (mármint számunkra ugye nem derül ki...), hogy mennyire kretén/Manziel-szintű őrült, s úgyis ettől függ majd úgyis, hogy 2.-kör-UDFA skálán hol viszik el.



Mayock kedveli Jordan Willist a Kansas Stateről, szerinte ő az egyik legjobb pass rusher az idei classban, mindenképpen 1. körös prospekt.
Ahkello Witherspoont, a Colorado CB-jét Mayock nagyon kedveli és jó játékosak tartja.
Ha a Temple LB-je, Haason Reddick jó combinet hoz, simán kimehet a 2. körben, sőt akár az 1. kör vége sem kizárt.
5(!) RB-re is 1. körös gradet adott tehetség alapján Mayock: A kvintett tagjai: Leonard Fournette, Dalvin Cook, Alvin Kamara, Joe Mixon és Christian McCaffrey.
iktriad
Ezekkel nagyrészt én is egyetértek, és piros pont Willis és Witherspoon miatt (bár mindkét Colorado CB elég jó szvsz), Reddick viszont baromi underrated... sok helyen már most simán 1. kör vége, itt elég konzervatívan becsül.
A RB-knél elég standard amit ír, bár Mixon nálam bőven Kamara fölött lenne (ha ez a sorrend), és úgyse fog kimenne 5 RB, pláne Mixon az első körben.. de ezt is tudja mindenki, és itt kb. egyetértek vele.


John Ross, Top 18-as pick Mayock szerint
DeShone Kizer Mayock szemében az 1. számú QB, mivel magas az upsideja. Philip Rivershez hasonlította Mike.
Mitch Trubisky Jimmy Garoppolohoz hasonló értékelést kapott Mayocktól
Ő nagyon tudna lelkesedni azért, ha a Browns draftolja 1/1-en a Myles Garrett/Jonathan Allen duó valamelyikét és 1/12-es picket elcserélné Jimmy Garoppoloért.
iktriad
Ezekben van némi igazságtartalom, de mindent elég meredeknek érzem.. Rossnál főleg a sérülések miatt, az a TOP 18 meredek, az Eagles viheti felőlem DeSean-pótléknak, de ha mi visszük, morcos leszek. Kizernél látom mire gondol, de szerintem nagyon nyers a srác, még egy collegeból kijövő Rivershez képest is.
Trubisky >>> Garoppolo, és a sztem akár Kizer, akár Watson, akár Truby jobb pick lenne 1/12-re... de egyetértek a Garrett/QB húzással első két pickre, én is ezt tenném a Browns helyében, de tuti nem Garoppolóval...


Leonard Fournette ideális lenne a Panthers számára.
iktriad
Ezt viszont egyre több helyen látom, és szerintem borzalmas mismatch... abszolút nem értek vele egyet - hacsak a Panthers nem változtat a playcallján... mert Fournette-nek pocsékak a shotgunból futott statisztikái, és úgy tudom, a Panthersnél ez volt a domináns felállás, még futójátékoknál is. A legjobb statjai épp Cooknak vannak shotgunból, mondjuk azt fontos belevenni, hogy Fournette jóval nagyobb százalékban futott 8-man front ellen, mint Cook... de szerintem Fournettnek pont nem a shotgun a fő erőssége, és el lenne pazarolva abban a támadójátékban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Mayock idei combine elötti conferece calljának highlightjai:
Sidney Jones, a Washington CB-je nagyon emlékezteti őt Marcus Petersre.
Mayock szerint ez egy nagyon mély CB class, a 3. körben is találhatnak majd csapatok jó kezdő kaliberű CB-ket. Ugyanez igaz az EDGE rusherekre is.
Chad Kelly, az Ole Miss Qb-ja 2. körös pick lehetne, ha nem lennének orvosi és karakter kérdések vele kapcsolatban
Brad Kaaya a Miami QB-ja egy hosszú távú projekt játékos., de a 3. körben már szerinte lehet őt draftolni.
Derek Barnett a Tennessee edge rushere a 10-22 helyek között fog majd elkelni.
Mayock kedveli Jordan Willist a Kansas Stateről, szerinte ő az egyik legjobb pass rusher az idei classban, mindenképpen 1. körös prospekt.
Jonathan Allen a draft Top 3 játékosiank egyike. A Brownsnak legalább annyira fontolnia kéne a ledraftolását, mint Myles Garrettét
A WR classs Mayock szerint jó, de nem annyira mély, mint a védelmi posztoké.
John Ross, a Washington WR-e a draft 3 egyik legjobb elkapója, és Top 18-as pick Mayock szerint
Mivel a CB class elég mély, aaz Eaglesnek mindenképpen vinni kéne egyet a 3 legjobb WR közül az 1. körben
Ahkello Witherspoont, a Colorado CB-jét Mayock nagyon kedveli és jó játékosak tartja.
Pat Mahomes, a Teyas Tech QB-ja esélyes arra, hogy akár 1. körös is váljon belőle. A draft stockja folyamatosan emelkedik. Egy igazi gun slinger.
Nem hiszi, hogy Christian McCaffreynek baja származik abból, hogy kihagyta a Bowl gamejét. Véleménye szerint keményebb és nagyobb mint sokan gondolják.
Malik Hooker fenomenális center fielder safety lesz a profik között
A QB classban ő 4 első köröst lát, de egyik sem kész még az NFL-re, egyik sem Top 10-es játékos nála. Mindannyiukkal kapcsolatban van komoly kérdőjel.
Deshaun Watson nagyon érdekes játékos, és rajta azt látja, hogy akkor a legjobb mikor igazán számít, de pár dolgot változtatnia kell a játékában a profik között.
Ha a Temple LB-je, Haason Reddick jó combinet hoz, simán kimehet a 2. körben, sőt akár az 1. kör vége sem kizárt.
Cam Robinson szerinte inkább guard, mint tackle
Az OT class igen gyenge és a Garett Bolles, Ryan Ramcyzk páros után nagy a szakadék.
A Jetsnek nem javasolja, hogy QB-t vigyen 1/6-ra.
Leonard Fournette ideális lenne a Panthers számára.
DeShone Kizer Mayock szemében az 1. számú QB, mivel magas az upsideja. Philip Rivershez hasonlította Mike.
Mitch Trubisky Jimmy Garoppolohoz hasonló értékelést kapott Mayocktól
Ő nagyon tudna lelkesedni azért, ha a Browns draftolja 1/1-en a Myles Garrett/Jonathan Allen duó valamelyikét és 1/12-es picket elcserélné Jimmy Garoppoloért.
David Njoku, a Miami TE-je igazi szörnyeteg, és szerinte a blokkolásban sem tűnik elveszettnek.
A TE class nagyon mély, O. J. Howard és Njoku valószínűleg kimegy az 1. kör második felében.
Mitch Trubisky kezdő QB kaliber, de a 13 startja miatt nem kész még.
5(!) RB-re is 1. körös gradet adott tehetség alapján Mayock: A kvintett tagjai: Leonard Fournette, Dalvin Cook, Alvin Kamara, Joe Mixon és Christian McCaffrey.
Jarrad Davis, a Florida LB-je szerinte 2. körös tehetség.
Mayock szerint a Colorado QB-ját Sefo Liufau-t ha draftolják, nem valószínű, hogy irányítóként teszik majd.
Jamal Adams és Malik Hooker All-Pro safety potenciállal rendelkeznek.
Marshon Lattimore Top 10-es pick lesz, Sidney Jones pedig Top 15-ös.
A Falcons megoldhatja a guard problémáit 1/31-en a Western Kentucky OL-jével, Forrest Lamppel.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
 twitter.com/BruceFeldmanCFB/status/836373954163957762


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
TV: Combine player drills will be televised exclusively by NFL Network. However, they don't begin until Friday (March 3), and run through Monday (March 6). Coverage begins at 9 a.m. ET each day.

Stream: If your cable package includes NFL Network, that should give you access to stream coverage via NFL Now and NFL Combine Live. The event can also be viewed through the NFL Network phone app.

Ezt találtam.

És akkor itt a menetrend is :

Friday: Running backs, offensive linemen, special teams workouts, 9 a.m.

Saturday: Quarterbacks, wide receivers, tight ends workouts, 9 a.m.

Sunday: Defensive lineman, linebackers workouts, 9 a.m.

Monday: Defensive backs workouts, 9 a.m.

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Nekem az NFL Mobile alkalmazáson asszem az NFL Networknél (de ha nem azon, akkor az NFL Now-n) egészen jól szokott futni a draft, gondolom a combine-t is lehet majd ott nézni
Wyatt
Tavaly ha jól emlékszem az NFL Mobile alkalmazáson néztem a combine nagy részét.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem az NFL Mobile alkalmazáson asszem az NFL Networknél (de ha nem azon, akkor az NFL Now-n) egészen jól szokott futni a draft, gondolom a combine-t is lehet majd ott nézni