NFL Draft 2017

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Közben sikerült megoldani, hogy legyen 2017es fül a prospect ismertetőknél, valamint sorrendbe is pakolja most már az oldal őket, így bárki megtalálhatja a Draft>Prospect ismertetők fül alatt az eddig elkészült emberkéket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Reuben Foster is kihagyja a combine-t mivel műteni kell a vállát.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/oa0fhlypcchp2eofojle
Report: Reuben Foster had surgery, will miss NFL combine drills
Alabama LB Reuben Foster will not participate in drills at the NFL Scouting Combine following shoulder surgery, according to a report.


több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Otthon akarja nézni Garrett családi körben, kb ennyi a sztori. Bolhából elefánt...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Bár még egy kicsit odébb van, Myles Garett máris jelezte, hogy nem lesz jelen az idei drafton a helyszínen, hanem otthonában, Arlingtonban fogja megtekinteni az eseményt.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000785192/article/myles-garrett-doesnt-intend-to-attend-2017-nfl-draft
kapitnono
Joe Thomas feeling 😀
Drip
Mondjuk szerintem annál nincs betegebb, amikor valaki fogja magát, aztán elmegy inkább pecázni. Mindezt úgy, hogy tudja, betonbiztos top10 pick. 8-)
Stez
nekem ez erős karakterproblémának tűnik..
vagy róla is van valami kedves kis videó! 😊
yooker
Mariota karakterproblémás?
Asbee
hát éppenséggel Mariota tényleg nem tűnik annak...
mindenesetre nekem furcsa a dolog !
yooker
Mariota nem is pecázott, hanem családdal barátokkal nézte a draftot
ezze szerintem semmi baj nincs,
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Bár még egy kicsit odébb van, Myles Garett máris jelezte, hogy nem lesz jelen az idei drafton a helyszínen, hanem otthonában, Arlingtonban fogja megtekinteni az eseményt.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000785192/article/myles-garrett-doesnt-intend-to-attend-2017-nfl-draft
kapitnono
Joe Thomas feeling 😀
Drip
Mondjuk szerintem annál nincs betegebb, amikor valaki fogja magát, aztán elmegy inkább pecázni. Mindezt úgy, hogy tudja, betonbiztos top10 pick. 8-)
Stez
nekem ez erős karakterproblémának tűnik..
vagy róla is van valami kedves kis videó! 😊
yooker
Mariota karakterproblémás?
Asbee
hát éppenséggel Mariota tényleg nem tűnik annak...
mindenesetre nekem furcsa a dolog !
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
McCaffrey-ről mi a véleménye, annak aki nem csak 1-2 meccsen látta játszani?

már a highlight-okból látszik az a Bell szerű kivárás és a játék/blokk olvasás képessége, elkapásban is kiváló, csak pozitívumot lehet róla olvasni (intelligens, vezér, megdöglik edzésen stb), de sokan nem látják benne azt a workhorse-t, hogy etetni lehessen 30szor egy meccsen
Dalvin Cook-nak szinte hasonló felépítése van (az utolsó két évben kevesebbszer is futott mint McCaffrey) nála mégsem jön elő ez a probléma...

ér első kör végi picket?
főleg a Patsnek (szinte minden mockban ez van), ahol elkapásokra ott van Lewis+White (igaz, jövőre FA-k lesznek), ellenben Blount elengedése esetén nincs egy powerback, amit 3-4 körben simán be lehet húzni mondjuk Foreman személyében
ZERO_L
Elég sokan írják őt hozzátok 1/32-n a mockokban. Szerintem megérhet első kört nektek, a ti rendszeretekben eléggé jól tudna érvényesülni, futni+elkapni is elég jól tud, szerintem nálatok eléggé jó játékos válhatna belőle.


több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bár még egy kicsit odébb van, Myles Garett máris jelezte, hogy nem lesz jelen az idei drafton a helyszínen, hanem otthonában, Arlingtonban fogja megtekinteni az eseményt.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000785192/article/myles-garrett-doesnt-intend-to-attend-2017-nfl-draft
kapitnono
Joe Thomas feeling 😀
Drip
Mondjuk szerintem annál nincs betegebb, amikor valaki fogja magát, aztán elmegy inkább pecázni. Mindezt úgy, hogy tudja, betonbiztos top10 pick. 8-)
Stez
nekem ez erős karakterproblémának tűnik..
vagy róla is van valami kedves kis videó! 😊
yooker
Mariota karakterproblémás?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 450 — situational football
McCaffrey-ről mi a véleménye, annak aki nem csak 1-2 meccsen látta játszani?

már a highlight-okból látszik az a Bell szerű kivárás és a játék/blokk olvasás képessége, elkapásban is kiváló, csak pozitívumot lehet róla olvasni (intelligens, vezér, megdöglik edzésen stb), de sokan nem látják benne azt a workhorse-t, hogy etetni lehessen 30szor egy meccsen
Dalvin Cook-nak szinte hasonló felépítése van (az utolsó két évben kevesebbszer is futott mint McCaffrey) nála mégsem jön elő ez a probléma...

ér első kör végi picket?
főleg a Patsnek (szinte minden mockban ez van), ahol elkapásokra ott van Lewis+White (igaz, jövőre FA-k lesznek), ellenben Blount elengedése esetén nincs egy powerback, amit 3-4 körben simán be lehet húzni mondjuk Foreman személyében

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Bár még egy kicsit odébb van, Myles Garett máris jelezte, hogy nem lesz jelen az idei drafton a helyszínen, hanem otthonában, Arlingtonban fogja megtekinteni az eseményt.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000785192/article/myles-garrett-doesnt-intend-to-attend-2017-nfl-draft
kapitnono
Joe Thomas feeling 😀
Drip
Mondjuk szerintem annál nincs betegebb, amikor valaki fogja magát, aztán elmegy inkább pecázni. Mindezt úgy, hogy tudja, betonbiztos top10 pick. 8-)
Stez
nekem ez erős karakterproblémának tűnik..
vagy róla is van valami kedves kis videó! 😊
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Bár még egy kicsit odébb van, Myles Garett máris jelezte, hogy nem lesz jelen az idei drafton a helyszínen, hanem otthonában, Arlingtonban fogja megtekinteni az eseményt.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000785192/article/myles-garrett-doesnt-intend-to-attend-2017-nfl-draft
kapitnono
Joe Thomas feeling 😀
Drip
Mondjuk szerintem annál nincs betegebb, amikor valaki fogja magát, aztán elmegy inkább pecázni. Mindezt úgy, hogy tudja, betonbiztos top10 pick. 8-)

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bár még egy kicsit odébb van, Myles Garett máris jelezte, hogy nem lesz jelen az idei drafton a helyszínen, hanem otthonában, Arlingtonban fogja megtekinteni az eseményt.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000785192/article/myles-garrett-doesnt-intend-to-attend-2017-nfl-draft
kapitnono
Joe Thomas feeling 😀

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 913
Bár még egy kicsit odébb van, Myles Garett máris jelezte, hogy nem lesz jelen az idei drafton a helyszínen, hanem otthonában, Arlingtonban fogja megtekinteni az eseményt.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000785192/article/myles-garrett-doesnt-intend-to-attend-2017-nfl-draft
kapitnono
És azt a pillanatot, ahogy a Dallas a fél franchise-at Cleveland-ba küldi érte 😀
 www.rotoworld.com/player/cfb/132702/myles-garrett
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Bár még egy kicsit odébb van, Myles Garett máris jelezte, hogy nem lesz jelen az idei drafton a helyszínen, hanem otthonában, Arlingtonban fogja megtekinteni az eseményt.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pnju7hh619sf7kejvzko
Myles Garrett doesn't intend to attend 2017 NFL Draft
Texas A&M DE Myles Garrett, one of the top prospects in the 2017 NFL Draft, doesn't intend to attend the event in April.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Malik Hooker S 2 műtéten esett át és 4-6 hónapos felépülési időt jósolnak neki.
Beki
Tc re rendben lesz elvileg. Szerintem így is marad top 10 es prospect.


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Malik Hooker S 2 műtéten esett át és 4-6 hónapos felépülési időt jósolnak neki.
Beki
Corey Davisnek meg a bokáját műtötték, a futógyakorlatokat kihagyja a combine-on.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Malik Hooker S 2 műtéten esett át és 4-6 hónapos felépülési időt jósolnak neki.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ki az idei tom savage hype qb?
ano92
Nathan Peterman 😊
Drip
savag legalább szép szál legény vót
ano92
de április elején még irreális volt hogy draftolják.
várj még

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ki az idei tom savage hype qb?
ano92
Nathan Peterman 😊
Drip
savag legalább szép szál legény vót

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ki az idei tom savage hype qb?
ano92
Nathan Peterman 😊

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ki az idei tom savage hype qb?

több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
indulnak a Senior Bowl edzések, ahol egy hétig kicsit mindenki Bears fannak érezheti magát

 twitter.com/JimmyKempski/status/824325921742032896


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezeknek a lényege mondjuk nem az, hogy ez lesz, hanem, hogy bemutassák, melyik játékos kb hova várható, és hogy melyik csapatnak kb mit a needjei. Ennyire kell ezeket komolyan venni. Én amúgy mindig örülök a mockoknak, legalább van mit olvasni (bár GM-ligákban még jobban örülök neki, szóval hajrá, tessék alkotni 😀)
Wyatt
100% agreed. Nem kell komolyan venni, rengeteget fog változni.
Amire jó, hogy jelenleg kb. hogy állnak a scoutok (vagy scout) szemében a játékosok és a needek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezeknek a lényege mondjuk nem az, hogy ez lesz, hanem, hogy bemutassák, melyik játékos kb hova várható, és hogy melyik csapatnak kb mik a needjei. Ennyire kell ezeket komolyan venni. Én amúgy mindig örülök a mockoknak, legalább van mit olvasni (bár GM-ligákban még jobban örülök neki, szóval hajrá, tessék alkotni 😀)

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
FA piac nyitása előtt alapból nagy baromság bármilyen mockot komolyan venni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
3 körös!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778266/article/threeround-mock-draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns
braxa88
A Raiders szempontjából kifejezetten szar... 😊

1-2 körben hoznék OT-t és ILB-t
3. körben CB/DT/TE/WR-ből az elérhető legjobbat
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
persze ez is mint minden mock kifogásolható...