Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 614 — Csodabogár
Elvileg visszatér Doucet és Breaston is nem? Hall próbált már hosszú passzt de nem jött be 😊 viszont közép-rövid passzokkal tud haladni a Cards, kb mint ti braxa a "mintadrive"-ban 😀 sztem Beanie és Lynch sokat fog darálni, és a Hawks run D csúszni fog pár helyet lefelé 😉

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Silent: most is vezetjük a csoportot 😀 természetesen sikert várok (mi mást). Nehéz a Qwest Fielden (talán a legnehezebb ott nyerni), de itt volt két hét felkészülni a hangzavarra, felépülni a sérülésekből stb.

Tunders: azért a statisztika nem minden. a seahawks iszonyat hullámzó teljesítményt nyújt. otthon nagyon erősek. igaz a futás elleni védelmük jó, de ha Mebane megint nem játszik, akkor lehet esélyünk. Kelly Jennings sérülése nem tudom mennyire komoly (még nem olvastam utána), de a no2 és no 3 elkapónak szép meccse lehet. Trufantra nem nagyon fog dobni Hall, meg egyébként is duplázni fogják Fitz-et.
Én már nagyon várom a TE passzokat, a Saints ellen is volt két-három kísérlet (Jim Dray drop nagyon fájt 😕) ezt kéne folytatni.
Minden a fal teljesítményén fog eldőlni.
A Cards D# is hullámzó ettől félek egy picit és Marshawn Lynch-től...Fucu
Mebane. Amikor kiderült h nem játszik a Bears ellen kb ugy gondoltam h eldőlt az a meccs, szerencsére Cole megmutatta h milyen jó és ugyanugy meg lett fogva a futás mint korábban Mebane-nel.
Jennings. Én sem tudom még mi van vele. Ha nem játszik akkor Thurmond kezd aki ugyanugy nyeli a yardokat mint elődje.
És Trufantra azért én dobnék, főleg h Fitz lesz az ellenfele. Jaj de jo h nincs már egy Boldinotok 😊
Hall mennyire jó a hosszú passzokban, egyáltalán eddig vállakozott e ilyenekre? Cutler szinte csak ilyenekből tudott jó passzokat adni. Szégyen de idén még nem láttam Cards meccset :/
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ali Highsmith hűtőszekrényében marijuanát talált a rendőrség. 😂catattack
á az biztos csak fagyasztott petrezselyem volt 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
Ali Highsmith hűtőszekrényében marijuanát talált a rendőrség. 😂
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Silent: most is vezetjük a csoportot 😀 természetesen sikert várok (mi mást). Nehéz a Qwest Fielden (talán a legnehezebb ott nyerni), de itt volt két hét felkészülni a hangzavarra, felépülni a sérülésekből stb.

Tunders: azért a statisztika nem minden. a seahawks iszonyat hullámzó teljesítményt nyújt. otthon nagyon erősek. igaz a futás elleni védelmük jó, de ha Mebane megint nem játszik, akkor lehet esélyünk. Kelly Jennings sérülése nem tudom mennyire komoly (még nem olvastam utána), de a no2 és no 3 elkapónak szép meccse lehet. Trufantra nem nagyon fog dobni Hall, meg egyébként is duplázni fogják Fitz-et.
Én már nagyon várom a TE passzokat, a Saints ellen is volt két-három kísérlet (Jim Dray drop nagyon fájt 😕) ezt kéne folytatni.
Minden a fal teljesítményén fog eldőlni.
A Cards D# is hullámzó ettől félek egy picit és Marshawn Lynch-től...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Géémmdhéééé... na az ma nincs 😀
nem is baj, kell a pihi nekünk is 😊Fucu
sziasztok, azért a múlt hétvégére is jutott egy kis amcsifoci csemege, de csak amolyan magyar módra 😉 nemtom megállni, hogy itt is elújságoljam, hogy kint voltam a döntőn! szenzációs élmény volt! 😀 lehet, hogy azért tecccet annyira, mert úgymond elsőbálozó voltam 😊 vagy tán azért, mert a Farkasok meze a Cards-os színvilágra hajazott 😂 ezért nem is volt kérdés, hogy kinek szúrkoljak, node erre nem igazán volt rászorúlva a csapat, igazi gálamérkőzés volt :cool:
az NFL meccsek fényében kicsit félve mentem el a BVSC pályára, de számomra neggyon élvezetes volt a meccs, mondjuk izgalmasnak nem mondanám 😉 de akciódúsnak annál inkább, volt ott minden, futó és passzjátékból TD + 1db int-TD

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 614 — Csodabogár
Sziasztok!

Ki mit gondol?
Mit várhatunk a hétvégi meccstől?
silent7939
Seahawks második a futás elleni védekezésben szal megpróbálnék inkább passzokra alapozni és valahogy Larryt mentesíteni mert a hawks pass def csak 30! szal ahogy írtam jó sok passz apró futásokkal.

Azt nem tudom, hogy Max Hall mennyire tud passzgéppé átalakulni...

A védelmeteknek kell majd nagyon összekapni magát ha nyerni szeretnétek igaz nem árt egy átlagos O teljesítmény sem.

Na ennyi

U.i: Szerintem akkor marhaságot írtam ide, hogy az már fáj!ThundersNFL
sztem tök jókat írtál. jó a Hawks run D, de Bradfordot is naggyá tették, Hallnak miért ne sikerülne ha lesz elég ideje..
6 sacket gyűjtött a Hawks D a Bears ellen, de nekik meg nincs OL-jük, szóval ha Hallnak lesz ideje akkor szétdobhatja őket, Larry meg képes kisegíteni a rookiet. A Cards DL meg elég domináns szóval bármi lehet, csak Max ne szarjonbe a Qwesten

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Sziasztok!

Ki mit gondol?
Mit várhatunk a hétvégi meccstől?
silent7939
Seahawks második a futás elleni védekezésben szal megpróbálnék inkább passzokra alapozni és valahogy Larryt mentesíteni mert a hawks pass def csak 30! szal ahogy írtam jó sok passz apró futásokkal.

Azt nem tudom, hogy Max Hall mennyire tud passzgéppé átalakulni...

A védelmeteknek kell majd nagyon összekapni magát ha nyerni szeretnétek igaz nem árt egy átlagos O teljesítmény sem.

Na ennyi

U.i: Szerintem akkor marhaságot írtam ide, hogy az már fáj!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Ki mit gondol?
Mit várhatunk a hétvégi meccstől?
Sajnos nem láttam a Saints elleni meccset, így nem tudom megítélni a formát.
Fucu, véleményed szerint a hétvégén megszerezhető átmenetileg a csoport elsőség?
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Most nézegetve a statisztikákat azt kell mondjam, hogy nem is az a baj a futásunkkal, hogy szar, hanem hogy kevés.
Átlag 4,5 yard/futás, ezzel 9.-ek vagyunk, de a 19.6 futás/meccs messze a legkevesebb a ligában... Úgy nehéz lesz futójátékra alapozni a támadásunkat, ha meg sem próbáljuk 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
már előrendelhető a Max Hall mez: http://azoneteamstore.com/Arizona-Cardinals-Max-Hall-Replica-Home-Jersey.html

lehet, hogy még most kéne bevásárolni, mert lehet hogy egyre drágább lesz 😊

Ami egyébként meg Breastont és Doucetet illeti, előbbi szinte biztos, utóbbi valószínű, hogy játszik a Hawks ellen. Mivel egy elég gyenge passzvédekező csapat ellen megyünk, eleve talán könnyebb lesz a WR-eknek, de nagyon kéne, hogy játsszanak és így ne Fitzen lógjon a fél secondary...
több mint 13 éve
catattack 3 520
persze úgy is fel lehet fogni a dolgot, hogy lett egy plusz RB-nk 😀csongi
Végülis fényképezőgépből is van 1x használatos. 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Max Hall lett a múlt hét újonc játékosa! tapsot!tapsot! 😊Fucu
hát ha ezeket a zord futásokat meg így folytatja akkor a hét hősi halottja lesz 😂petey
éljen! de azért tényleg nem kéne hogy kinyírassa magát... persze úgy is fel lehet fogni a dolgot, hogy lett egy plusz RB-nk 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
Jól olvashattam, hogy Lutui szerint indokolt lenne a fizetésemelése? 😂
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Géémmdhéééé... na az ma nincs 😀

nem is baj, kell a pihi nekünk is 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 614 — Csodabogár
de szar, remélem hoz valami relikviát neked, természetesen Cards-osat 😀😀

Nekem csapattársam apja él kint Zonában, voltak kint a Saints meccsen mert szülinapja volt és kapott a cégétől két jegyet 😊 (I have a dream)Fucu
áh, Tampa drukker a lelkem. Úgyis játszunk velük majd akkor megy a tress 😛

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 614 — Csodabogár
Max Hall lett a múlt hét újonc játékosa! tapsot!tapsot! 😊Fucu
hát ha ezeket a zord futásokat meg így folytatja akkor a hét hősi halottja lesz 😂

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Max Hall lett a múlt hét újonc játékosa! tapsot!tapsot! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
de szar, remélem hoz valami relikviát neked, természetesen Cards-osat 😀😀

Nekem csapattársam apja él kint Zonában, voltak kint a Saints meccsen mert szülinapja volt és kapott a cégétől két jegyet 😊 (I have a dream)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 614 — Csodabogár
kollegám kint van Arizonában projectet átvenni. küldött fényképet hogy ott feszít a Saints meccsen a pálya szélén a kötsög 😀

meg mennek NHL és NBA meccsre is, hja a kemény munka..

/OFF

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
egyszerű a képlet: Kelly Jenningsre kell dobálni 😀 (főleg ha Trufant nem játszik akkor ő fogja majd Fitz-et 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
valahol pedig azt olvastam, hogy Beanie is kevesli a szerepét a csapatnál, szóval futna ő még többet, ha hagynák... mondjuk az igaz, hogy Tim tényleg sokoldalúbb, tud blokkolni is meg rövid passzokra is használható. Beanie viszont állat módon tud futni, ha jó passzban van (meg ha jó napot fog ki a fal 😊)

az is belejátszik talán ebbe, hogy eddig szinte csak olyan csapatokkal játszottunk, akik jók futás ellen (Chargers: 3., Saints: 7., Raiders: 10., Falcons: 19.)
majd a Hawks ellen lesz itt futkározás! 😀csongi
a hawks 2. 😛braxa88
hehe ezt benéztem 😊 passz ellen vagytok 31., szóval akkor in Max we trust lesz 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
azért ez mindennek mondható csak eredményességnek nem, megvertük a Saintst és? 😊 majd ha megnyerünk 3 meccset zsinórban akkor lehet reménykedni.
igaza van petey-nek, hullámzunk mint állat van egy hét javítani a hibákon, de nem fognak tudni mindenen.
a futójáték hatalmas csalódás eddig számomraFucu
Fucu, Petey!
Mindketten félreértettetek. Csongi által belinkelt sorrendre utaltam. A lista szerint 2008-ig a lista végén voltunk és amint jobban szerepelt a csapat (NFC, NFCW győzelem), rögtön kúszott fel a csapat. Nem a Hall féle teljesítményre utaltam, hanem az előző 2 évre.
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Bye Week Live Chat:

Live chat LINK
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
valahol pedig azt olvastam, hogy Beanie is kevesli a szerepét a csapatnál, szóval futna ő még többet, ha hagynák... mondjuk az igaz, hogy Tim tényleg sokoldalúbb, tud blokkolni is meg rövid passzokra is használható. Beanie viszont állat módon tud futni, ha jó passzban van (meg ha jó napot fog ki a fal 😊)

az is belejátszik talán ebbe, hogy eddig szinte csak olyan csapatokkal játszottunk, akik jók futás ellen (Chargers: 3., Saints: 7., Raiders: 10., Falcons: 19.)
majd a Hawks ellen lesz itt futkározás! 😀csongi
a hawks 2. 😛