Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
valahol pedig azt olvastam, hogy Beanie is kevesli a szerepét a csapatnál, szóval futna ő még többet, ha hagynák... mondjuk az igaz, hogy Tim tényleg sokoldalúbb, tud blokkolni is meg rövid passzokra is használható. Beanie viszont állat módon tud futni, ha jó passzban van (meg ha jó napot fog ki a fal 😊)

az is belejátszik talán ebbe, hogy eddig szinte csak olyan csapatokkal játszottunk, akik jók futás ellen (Chargers: 3., Saints: 7., Raiders: 10., Falcons: 19.)
majd a Hawks ellen lesz itt futkározás! 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért ez mindennek mondható csak eredményességnek nem, megvertük a Saintst és? 😊 majd ha megnyerünk 3 meccset zsinórban akkor lehet reménykedni.
igaza van petey-nek, hullámzunk mint állat van egy hét javítani a hibákon, de nem fognak tudni mindenen.
a futójáték hatalmas csalódás eddig számomraFucu
ez így igaz, majd meglátjuk Hall mit mutat a következő meccseken. a népszerűségi lista meg nem ennek a győzelemnek szól, ehhez nyilván korábban kérdezték körbe a népet 😊
a futás tényleg csalódás, főleg hogy Whiz mindig is futásra kihegyezett csapatot szeretett volna építeni. Warner mellett nem volt ez gond, de Hallnak baromira kéne a futók támogatása. nekik meg a fal támogatása... 😊 ami nagyon nem értek, hogy Beanie miért kap ilyen kevés szerepet... amilyen rookie szezonja volt tavaly, minden második playben őt kéne futtatni...csongi
Valószínűleg azért kap ennyit mert Tim jobb pass protectionben és elkapásokban, de most is 20-at kapott Tim meg csak 4-et



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
azért ez mindennek mondható csak eredményességnek nem, megvertük a Saintst és? 😊 majd ha megnyerünk 3 meccset zsinórban akkor lehet reménykedni.
igaza van petey-nek, hullámzunk mint állat van egy hét javítani a hibákon, de nem fognak tudni mindenen.
a futójáték hatalmas csalódás eddig számomraFucu
ez így igaz, majd meglátjuk Hall mit mutat a következő meccseken. a népszerűségi lista meg nem ennek a győzelemnek szól, ehhez nyilván korábban kérdezték körbe a népet 😊
a futás tényleg csalódás, főleg hogy Whiz mindig is futásra kihegyezett csapatot szeretett volna építeni. Warner mellett nem volt ez gond, de Hallnak baromira kéne a futók támogatása. nekik meg a fal támogatása... 😊 ami nagyon nem értek, hogy Beanie miért kap ilyen kevés szerepet... amilyen rookie szezonja volt tavaly, minden második playben őt kéne futtatni...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért ez mindennek mondható csak eredményességnek nem, megvertük a Saintst és? 😊 majd ha megnyerünk 3 meccset zsinórban akkor lehet reménykedni.
igaza van petey-nek, hullámzunk mint állat van egy hét javítani a hibákon, de nem fognak tudni mindenen.
a futójáték hatalmas csalódás eddig számomra



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 614 — Csodabogár
Jönnek az eredmények és jön a népszerűség is. Én nem akarok népszerű csapat szurkolója lenni. Patriots, Colts? Na neee.catattack
már ha a Def képes lesz így játszani minden meccsen. kizárt.
Hall rookie, nem hinném hogy szét fog passzolni mindenkit, így futni kéne sokat, de valszeg az ellenfelek teletömik a boxot
hogy Hall verje meg őket. én kíváncsi leszek.

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Jönnek az eredmények és jön a népszerűség is. Én nem akarok népszerű csapat szurkolója lenni. Patriots, Colts? Na neee.catattack
na azt hiszem a Pats hazai népszerűségét nehéz lenne überelni, amikor itthon minden második focirajongó szerelmes tombrédibe 😀
majd ha mindenkin Hall mez lesz, akkor kezdhetünk félni 😊
több mint 13 éve
catattack 3 520
Jönnek az eredmények és jön a népszerűség is. Én nem akarok népszerű csapat szurkolója lenni. Patriots, Colts? Na neee.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
milyen igaz 😀 learn to slide 😂



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Fitz ma ezt írta a facebook oldalára:
"My boy Max AKA "learn to slide" Hall is up for Pepsi NFL Rookie of the Week and needs your votes: http://rock.gs/ps8d Help him out guys!"

Max "learn to slide" Hall 😀


Na meg ez is érdekes: http://blog.azcardinals.com/2010/10/12/noticing-the-cards/

Már a 11. csapat vagyunk a népszerűségi listán, ahol pár éve még az utolsók között (illetve konkrétan az utolsók) voltunk 😊
A 49ers "csak" a 12. 😛
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
ünneprontó leszek, de megint sok szerencsénk volt. jó felé pattant a labda a két fumble-nál, meg a Lenon INT-nél is.
Hall futása tényleg látványos volt, de butaság is egyben. Az egy dolog, hogy megpróbált TD-t szerezni, de nem egy nagydarab játékos és simán rommá törhették volna. Mindegy fel kell készíteni a Qwest Fieldre nagyon fontos meccs lesz az.Fucu
Annak ellenére, hogy igazad van mindabban, amit írtál, ünneprontó vagy 😛 😉
Hall futásánál valóban rommá törhetett volna (szerencsére nem így lett), de az is azt a bizonyos "valami megmagyarázhatatlan"-t erősítette számomra, és ahogy a játékostársak nyilatkoztak róla, úgy tűnt, hogy ők is bíznak benne. Így nem nagyon hallottam nyilatkozni se Mattyról, se DA-ról.

Régebben pont eztz hiányoltam Leinartból. Készült a szezonra (amiben vérge megmutathatta volna mit is tud, hogy mekkora ásszá nevelkedett ki), majd kiállt nyilatkozni és mint a tejbe tök, unottan mondta, hogy "ja, szar voltam, voltak hibák, igen, majd javulni kell, bla, bla..." Ez (a rossz játékán kívül) nagyon bosszantott, abszolút nem láttam benne az akaratot. (Bocs, ez már OFF, hiszen hol van már ő 😊 )
több mint 13 éve
catattack 3 520
Williams csak összeszedett egy kisebb hátsérülést, hála Andersonnak.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 614 — Csodabogár
Hiánycikk lett Arizonában a mákdaráló :cool:

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ebben egyetértek, van a srácban valami megmagyarázhatatlan amitől kimegy a pályára és bízik benne az ember.

a héten egy edzés lesz szerdán, csütörtökön meg filmezés (nem mozizás, meccselemzés 😊) és egy kis gyakorlás, hogy kiküszöböljék a hibákat.
Jól lesz nekünk is a pihi, kell egy hét amikor nem izgulok a kedvenc csapatomért (csak a másik kedvencért 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
ünneprontó leszek, de megint sok szerencsénk volt. jó felé pattant a labda a két fumble-nál, meg a Lenon INT-nél is.
Hall futása tényleg látványos volt, de butaság is egyben. Az egy dolog, hogy megpróbált TD-t szerezni, de nem egy nagydarab játékos és simán rommá törhették volna. Mindegy fel kell készíteni a Qwest Fieldre nagyon fontos meccs lesz az.Fucu
Nem vitatom egy percig sem, hogy néhol akkora mák volt, hogy az nem igaz. Ha nincs a szerencse, akkor oltári picsázást is kaphattunk volna. Hall is butus volt, de becsülöm, hogy többet tett egy meccsen, mint Anderson eddig (se).
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ünneprontó leszek, de megint sok szerencsénk volt. jó felé pattant a labda a két fumble-nál, meg a Lenon INT-nél is.
Hall futása tényleg látványos volt, de butaság is egyben. Az egy dolog, hogy megpróbált TD-t szerezni, de nem egy nagydarab játékos és simán rommá törhették volna. Mindegy fel kell készíteni a Qwest Fieldre nagyon fontos meccs lesz az.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Basszus még ma is alig hiszem el azt amit láttam. Ha az offense összeérik, akkor nem is lesz annyira tragikus az idény.
A o-line még mindig gázos, de most hogy Hall áll mögöttük teljesen más érzete van az embernek. Végre a WR-ek is meg lettek szórva egy kicsit, bár mikor DA állt be majdnem sikerült lenulláznia Stephen-t. Hall kamikaze akciója überbrutál volt, odatette magát rendesen a három Saint ellen. 😊
Kitűnő, hogy jön a szünet, remélhetőleg sikerül felkészülni rendesen.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Üdv!

Látod Fucu, nem zaklattalak benneteket idióta RB kérdésekkel és egyből nyertek 😀 :cool:

Ha ez kell, hogy nyerjetek akkor többet fel sem hozom Wellst és HT-t.

Üdv

U.i: Ha jó látom(vagy nem) idén HT már nem sok sót fog megenni 😕

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
😀 😀 😀

Hamut szórok a fejemre és megkövetek minden igaz Cards drukkert, aki tegnap úgy várta a meccset, hogy bízott a győzelemben. Természetesen magamra öltöttem a Warneres mezemet, de azért egy nagy zakóra készültem. Alig hittem el, amikor Ricsiék mondták/mutatták az eredményt.

Sajnos még csak az nfl.com-os összefoglalókat láttam, de nagyon tetszettek a látottak. A DRC "szokásos" INT TD, LSH 60 yardos KR, Hall bevállalós játéka (az az ütközés csúnya volt, még szerencse, hogy nem sérült le) stb. (Remélem Fucutól kapunk egy hosszabb összegzést! 😉 )

És Levi TD-t szezett, priceless! 😂
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Nyertünk, nyertünk, nyertünk! 😀

Desert storm!
Én is csak vigyorgok, jó volt látni a csapatot, hogy (döccenőkkel, szerencsével de) ment a játék. Ez a Hall gyerek, nem semmi. Ahogy a 2. negyedben nekifutott 3 NO védőnek, csak úgy nyekkent, azt hittem vége, de nem. Ahogy a 2 linebacker (Paris Lenon és Joey Porter) fogalmazott: just a tough little guy. És csak 1 interception-t csinált. Szerintem megvan benne az a tűz, ami DA-ból hiányzott. Azért az offense jobban megvédhetné.
Kiváncsi vagyok Warner mit mond róla?

Kár hogy nem vele kezdtük az idényt!
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Sziasztok! Vigyorgok mint a tejbetök! Ezt hogy a fenébe csinálták a fiúk? Nem semmi!
Erre lehet igazán mondani, hogy hullámzó teljesítmény, most a hullám fenn volt.
Remélem lesz youtube összefoglaló, és akkor én is láthatom legalább a lényeget.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én Adamsnek örülök! Olyan szar volt tavaly, igaz, hogy most is bevittek rajta egy TD-t, de egyébként jókat csinált.
Szombaton szuperból?
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
jeszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
nyertünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mert nem vagy igazi Cardinals fan 😉



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy gratula a Cards W-hez. Nem sokat adtam volna érte a meccs előtt.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
eheaha nyertünk 😊
Defense pár nagy play-t leszámítva fasza volt
Offense is haladt, Hall-nak jót fog tenni az egy hét pihi van a srácban spiritusz néha azt hittem ki akarja nyírni magát.
Ismét mellénk szegődött a szerencse jó párszor, tudjuk be a hülyék/lúzerek szerencséjének 😊
most már egyedül vezetjük a csoportot 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter