Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 14 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Csak azt nem értem, hogy ha a Ramset naggyá teheti egy Sam Bradford nevű rookie, akkor mi miért nem tudunk előkaparni egy normális QB-t? Vagy nem is itt van a baj, hanem rossz playeket játszatnak a fiúkkal?
Tegnap megnéztem 2x a Patriots-Dolphins meccset, hát a Dolphins se dicsekedhet, ennyi hibát összehozni egy meccsen az is művészet!


GO CARDINALS!!!
több mint 14 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Mondjuk az is igaz, egy tisztességes nfc west csapathoz nem illik a jó játék 😊 Ez viszont reményt adhat, mert az lesz itt a kérdés, hogy a szezon végére ki bizonyul itt a legkevésbé pocséknak...csongi
Akkor azért nagyon fogok röhögni, amikor 6-10-el lesz meg nálunk a csoportgyőztes. És milyen jó, hogy ennyire "jól" játszik a 4 csapat, mert így az utolsó pillanatig kiélezett lehet a harc 😊 😀
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionic
nem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...

mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
Az a gáz, hogy a Saints ellen szopunk. Azt mondanám, hogy a 49ers kikap az Eagles-től, de az viszont képtelenség, hogy 0-5-tel álljon...
Itt a legnagyobb problémát a Rams jelenti, mert nem tartja magát a többi NFCW csapathoz és megtáltosodott, sőt valószínű a Lions-t is megverik. Go Lions!catattack
hehe, szóval ha már mi szarok vagyunk, ne merjen jól játszani a Rams? 😀 Mondjuk az is igaz, egy tisztességes nfc west csapathoz nem illik a jó játék 😊 Ez viszont reményt adhat, mert az lesz itt a kérdés, hogy a szezon végére ki bizonyul itt a legkevésbé pocséknak...
több mint 14 éve
catattack 3 520
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionic
nem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...

mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
Az a gáz, hogy a Saints ellen szopunk. Azt mondanám, hogy a 49ers kikap az Eagles-től, de az viszont képtelenség, hogy 0-5-tel álljon...
Itt a legnagyobb problémát a Rams jelenti, mert nem tartja magát a többi NFCW csapathoz és megtáltosodott, sőt valószínű a Lions-t is megverik. Go Lions!
több mint 14 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Elég szar lehet Fitzgerald-nak is. Ö csak fut, csak fut, de a labdával nem találják meg, vagy csak simán levédekezik. Miközben tavaly jöttek a play-ek, a TD-k.

Elég frusztráló lehet igy pályára lépni.
több mint 14 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Cardinals vs Chargers
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Saints ellen azt kell tenni amit mi. Egyfolytában gondolkodásra kell késztetni Brees-t hogy mit lát snap előtt, és nyomsát tennni rá. Meg el kell venni a belső és külső futást/screent..egyszerű ez 😛petey
meg egy kis izomlazítót/nyugtatót keverni a gatorade-jükbe. egyszerű ez 😀
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 613 — Csodabogár
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionic
nem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...

mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
próbálom megfejteni hogy az 5 csillag melyik szót takarja, nekem csak 3-4 csillagosok jutnak eszembe 😀csongi
😂 nem volt vele célom hogy rejtvény legyen, így jött ki 😀

A Saints ellen azt kell tenni amit mi. Egyfolytában gondolkodásra kell késztetni Brees-t hogy mit lát snap előtt, és nyomsát tennni rá. Meg el kell venni a belső és külső futást/screent..egyszerű ez 😛

több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionic
nem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...

mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
próbálom megfejteni hogy az 5 csillag melyik szót takarja, nekem csak 3-4 csillagosok jutnak eszembe 😀
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
a statok böngészése közben két biztató dolgot találtam a következő meccsre:
a Saints ugyanolyan szar run defenseben, mint mi (30. és 26.), futásban viszont mi vagyunk a jobbak (18. ill. 30.). a pass/pass defenset inkább hagyjuk... 😊
szóval ha sok futással időt pörgetve sok drive-ot tudunk vezetni, akkor talán Breesnek nem lesz sok ideje szétpasszolni minket 😊
na remélem Whis is olvassa a topikunkat 😀
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 613 — Csodabogár
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionic
nem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...

mekkora rakat ***** az NFCW 😕

több mint 14 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Valamikor a nagyszünet után adtam fel én is.
Irányítónk nincs, mindkét fal gyenge, hát ebből nem tudom mit lehet kihozni 😕

Lehet hogy meg kellene keresni Warner-t, hátha van olyan összeg amiért visszajönne. 😉

Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem sikerült fordítanunk az utolsó negyedben?? de gáz!! 😀 (elmentem aludni inkább mert ma du. ismétlik espn american a meccset majd megnézem a záró 15 percet 😊)

Mamii: nem vagyok elkeseredve, de hogyan lehet kimászni ebből a gödörből azt nem tudom (szerintem sehogy)

Annak örülök, hogy Whis meghúzta a QB cserét, este nézek majd sajtótájékoztatót bár valószínűleg a szokásos dolgokat fogja mondani mint a vereségeknél szokás.

Futójáték azért nem volt akkora gáz, az volt a gáz hogy Timmy TD-jánál a bírók akkora kamu holdingot fújtak, mint ide Lacháza. És persze utána jött a Anderson INT no 1.
A védelemre nincs magyarázat, Wilson homály volt Campbellt és Dockett-et dupázták, Watson és Robinson nem sokat csinált. Washington homály, nem tud kibújni a blokk alól.
Viszont Greg Toler játéka tetszik, futás ellen állat övé volt a kiharcolt fumble és ez idén már a második volt.
Stephen Williams drop nagyon csúnya volt, fogtam a fejem.
Special Teamet megfogták, erre készültek egész héten.

Kiábrándító játékrengeteg egyéni hiba. Katasztrófa meccs volt.
A jó hír, hogy ennél már csak jobban tudunk játszani 😊

(az álhírért még egyszer bocsánat 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
sovány vígasz, de hogy valami pozitívat is elmondhassunk: a tavalyi eredményhez képest most legalább 4 ponttal többet szereztünk :/
San Diego Chargers–Arizona Cardinals
Loss: 17 - 6

THIS IS THE WAY
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
valami tényleg nagyon nem stimmel nálunk és nem csak a támadó sorunkkal... :rolleyes:
most néztem hogy rengeteg pontot szereztek eddig ellenünk (118) 😕 csak a 4 vereséges Buffalo Bills kapott be többet (125) :/
féllő, hogy majd a New Orleans is rá fog tenni egy lapáttal... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 14 éve
Spory Arizona Cardinals 118
persze hogy ők futnak nem hiszem el hogy elhittétek 😊
azért írtam amit, mert már unom, hogy minden héten megkérdezi a csávó hogy mi van Wells-el, csöppet unom...
magadban lehet a vereségre készülni de ne mond ki/írd le 😊Fucu
Na, b@szki, Fucukám, ezt jól besz#>&am.... 😂 (Mondjuk nem volt várható, hogy Darren Urban magyarhangja ilyen tréfát űzzön, ráadásul április elseje is régen volt.)

Mondjuk ezt az eredmény még Tim és Beannie nélkül is tudtuk volna szerintem. (Pl azt sem értettem, hogy a mi Larry-nkre ráállítanak akár két embert is, hogy levegyék a pályáról, mi pedig szinte nem is állítottunk embert Gates-re, néha olyan szabadon kapott labdát 😕 )
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
persze hogy ők futnak nem hiszem el hogy elhittétek 😊
azért írtam amit, mert már unom, hogy minden héten megkérdezi a csávó hogy mi van Wells-el, csöppet unom...
magadban lehet a vereségre készülni de ne mond ki/írd le 😊Fucu
értelek, és remélem hogy nem ezek a negatív hullámok hatottak negatívan a csapatra 😊

a futók lecserélését meg totál elhittem, hát kételkedjünk a legfőbb hírforrásunkban? 😊 de most már eljátszottad a bizalmat, egy szavadat se hisszük ezentúl 😀

a jagset is szétvertük, most meg már elverték peytonékat.szaba
baszki ezt sztem a chargers topikba tedd be...
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
nahát itt már a jószerencsénk sem tudott labdába rúgni... 😐
ez zakó volt a javából... 😕
én 7:28-as állásnál adtam fel... szerintem a csapat már korábban... 😕

THIS IS THE WAY
több mint 14 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Valami nagyon nem okés nálatok.

Lehet én vagyok hülye(sőt biztos), de szerintem Leinart is tudná ezt hozni mint Anderson nem?

Futójáték az szó szerint nem volt , passzjáték még úgy sem.

Ahogy Fucu írtad a Köcsög(Rivers) Gatessel tandemben bedarált benneteket.

Nagyon rendbe kell tenni ott a fejeket mert innen 2 út van igaz több nincs vagy felfelé vagy egyenesen a pokolba.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
a jagset is szétvertük, most meg már elverték peytonékat.
több mint 14 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Juj! Ez nagyon fáj így korán reggelre. Tegnap éjjel elaludtam a PHI-WAS meccsen, nem azért mert rossz volt, csak öreg vagyok meg fáradt, már akkor nagyon verésre álltunk, de most első utam a netre vezetett és majd elájultam a vereségtől. Fogalmam sincs hogy lehet kimászni ekkora gödörből. Majd Fucu elmagyarázza, ha nincs nagyon elkeseredve ő is.


GO CARDINALS!!!
több mint 14 éve
catattack 3 520
persze hogy ők futnak nem hiszem el hogy elhittétek 😊
azért írtam amit, mert már unom, hogy minden héten megkérdezi a csávó hogy mi van Wells-el, csöppet unom...
magadban lehet a vereségre készülni de ne mond ki/írd le 😊Fucu
Én elhittem, bár elfogult vagyok Wright-tal kapcsolatban, biztos azért! :rolleyes:
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
persze hogy ők futnak nem hiszem el hogy elhittétek 😊
azért írtam amit, mert már unom, hogy minden héten megkérdezi a csávó hogy mi van Wells-el, csöppet unom...
magadban lehet a vereségre készülni de ne mond ki/írd le 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Game Day! 😊

Chargers ellen idegenben.
Két lehetőség van:
- nagyon csúnyán kikapunk
- nyerünk
köztes megoldást nem látok.

- Rivers (becenevén A Köcsög) csúnyán szétpasszolja a védelmet, ha nem lesz rajta nyomás.
- LSH-nak kell alkotnia mert elég karcsú a chargers ST
- Adrian Wilson vs Antonio Gates ás a DRC - Michael Floyd párharcok nagyon fontosak lesznek
- Ha Anderson relatív normális meccset hoz akkor én már örülök. Fitz-et úgyis duplázni fogják, így a Williams-Komar-Roberts újonc hármason lesz a teher.
- A futójáték eddig számomra pozitív meglepetés Beanie-nek és Timmy-nek segítenie kell Andersont.

Mindenki azt mondja kikapunk, hát milyen szurkolók vagytok ti? Nyerünk és kész 😊
GO Cards!Fucu
csak előre próbáljuk lélekben felkészíteni magunkat az esetleges brutál vereségre 😊 annál felemelőbb érzés lesz majd, ha győzünk...
most akkor mégis Beanie meg Tim fog futni? jó lenne, ha nem lesz fumblitis, akkor húzhatják magukkal az offenset.
Fitz meg lehet h azért tud majd érvényesülni mégis, mert szerintem az újonc elkapókat is fogják tesztelni, így ő is tud majd helyet csinálni magának.
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Chargers ellen idegenben.
Két lehetőség van:
- nagyon csúnyán kikapunk
- nyerünk
köztes megoldást nem látok.

- Rivers (becenevén A Köcsög) csúnyán szétpasszolja a védelmet, ha nem lesz rajta nyomás.
- LSH-nak kell alkotnia mert elég karcsú a chargers ST
- Adrian Wilson vs Antonio Gates ás a DRC - Michael Floyd párharcok nagyon fontosak lesznek
- Ha Anderson relatív normális meccset hoz akkor én már örülök. Fitz-et úgyis duplázni fogják, így a Williams-Komar-Roberts újonc hármason lesz a teher.
- A futójáték eddig számomra pozitív meglepetés Beanie-nek és Timmy-nek segítenie kell Andersont.

Mindenki azt mondja kikapunk, hát milyen szurkolók vagytok ti? Nyerünk és kész 😊
GO Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter