Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Raiders, Chargers, Saints van a bye week-ig, ennyi ideje van Andersonnak.Fucu
ez így szép sor, az első meglesz, a következő kettő nem. nekem ez a tippem 😕 szal bye-ra leszünk 2-3-mal, és akkor jöhet Hall 😊
jut eszembe, Kolbért nem állunk sorba az Eaglesnél, ha már áruba bocsátották? 😊csongi
NehogyFucu
miért? ha elég számú leszerepelt vagy nem túl penge QB-t összegyűjtünk a ligából, akkor valamelyik csak bejön 😀 Warner is csak backupnak jött levezetni, aztán a többit tudjuk... 😀 na jó, csak viccelődök kínomban...
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Raiders, Chargers, Saints van a bye week-ig, ennyi ideje van Andersonnak.Fucu
ez így szép sor, az első meglesz, a következő kettő nem. nekem ez a tippem 😕 szal bye-ra leszünk 2-3-mal, és akkor jöhet Hall 😊
jut eszembe, Kolbért nem állunk sorba az Eaglesnél, ha már áruba bocsátották? 😊csongi
Nehogy



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Raiders, Chargers, Saints van a bye week-ig, ennyi ideje van Andersonnak.Fucu
ez így szép sor, az első meglesz, a következő kettő nem. nekem ez a tippem 😕 szal bye-ra leszünk 2-3-mal, és akkor jöhet Hall 😊
jut eszembe, Kolbért nem állunk sorba az Eaglesnél, ha már áruba bocsátották? 😊

Cardinalis: ezt a képet csináld meg medvével, oroszlánnal meg a többi NFL-állattal, és lesz mivel cukkolni a többieket majd 😀 legfőképpen aranyásóval, halászsassal meg kossal csináld meg 😀😀
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
győzelmet várok, ha közepes szinten játszik az offense és a képességei szerint a defense



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Egyik napról a másikra nem fog nagy változás történni, de bízok benne hogy egy jobb Cards lép pályára.

Mire tippeltek? Hazai pálya, a Raiders ellen, eddig mindegyik 1-1 mérleggel.

Én csak a győzelmet tudom elfogadni, főleg úgy hogy a következő meccseken sanszos a Chargers és Saints elleni vereség.
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Silent: az nem Anderson hibája, ha 3&1-re passzt kell játszania, Whis hívja a play-eket. Mondjuk az az ő hibája, hogy pontatlan volt.
(a seahawks meccsen volt egy 4&inches, amikor hosszú passz az endzone-ba. akkor mondtam egy WTF-ok)
Nem kell mindig az irányítót szidni (nálunk azért lehet jogosan mostanában), mert van amikor nem (csak) ő a hülye.
Raiders, Chargers, Saints van a bye week-ig, ennyi ideje van Andersonnak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Spory Arizona Cardinals 118
3. és 1 volt és indított egy elbaszott hosszú paszt... silent7939
Bezzeg a régi szép (~Warner) időkben... hüp, hüp (egy könnycseppet elmorzsol...)
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
... minek kell egy egy yardos 3. próbálkozásnál elindítani egy 30 yardos passzt...silent7939
erről az a bizonyos lovas vicc jut az eszembe, hogyaszongya: nem vak ez, hanem bátor 😂

THIS IS THE WAY
több mint 14 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
cattatack: én bízok még Andersonban, de én türelmes típus vagyok 😊Fucu
Általában én is türelmes vagyok, viszont azt rosszul viselem, ha többet képzel valaki egy helyzetbe, mint ami abból optimális esetben kihozható. Az előző meccsen third down-ra nem tudott semmit DA. Így társíthatunk hozzá akár egy 2008-as Steelers védelmet 2 Polamalu-val akkor sem nyerünk meccseket. Leinart-tal is próbálkoztak a preseason meccsek alatt, holott az első mérkőzésen kiderült, hogy semmi nem lesz belőle. Andersonnal is lehet húzni a dolgokat, de belőle sem lesz semmi és beindul az ördögi kör: Leinart-ot hagyták kezdőnek 3-4 meccsen, majd Anderson gyenge szereplését arra fogják, hogy nehéz ilyen hirtelen 2. számú QB-ból kezdőnek lenni. Így lesz Hall-al is, ha esetleg szezon alatt bedobják a mélybe.catattack
Nagyon sok rossz Play volt részükről... egyet emelnék ki amikor 3. és 1 volt és indított egy elbaszott hosszú paszt... na akkor azt hittem felrugom a notebookom... minek kell egy egy yardos 3. próbálkozásnál elindítani egy 30 yardos passzt... tisztában lehetne azzal hogy ő nem Warner és a pontossága de még a passz erőssége sincs a közelébe sem.
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
cardinalis: Üdv közöttünk! Tetszik az avatarod, szép kis madárka ez 😊 És milyen vérszomjas tud lenni 😀csongi
köszi Csongi 😊 és reméljük, hogy ilyen szemtelenül bátor is tud lenni 😂

THIS IS THE WAY
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Cardinalis! Én is köszöntelek, ahogy olvastam egyszerre kezdtünk rajongani ezért a sportágért, (igaz én ezt 60 éves koromban) és én is első NFL élményem alapján lettem Cards drukker.mamii
hello Mammii 😊 engem 33 éves fejjel fertőzött meg a főnököm ezzel a sporttal 😉 olyan sokat beszélt róla, hogy egyszer csak azt vettem észre, hogy már nekem is van kedvenc csapatom 😊

THIS IS THE WAY
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
A klubtörténetet én írtam és rosszul fordítottam le magyarra, bocsánat érte majd javítom
cattatack: én bízok még Andersonban, de én türelmes típus vagyok 😊Fucu
egyébként nagyon rendben van ez a klubtörténet fordítás, gratula 😊 mostmár legalább azt is tudom, hogy honnan jött a csapat neve 😀
csak a teljesség kedvéért, ez a vörösbegy 😉


Andersonnal kapcsolatban pedig eszembe jut egy mondás: először jön a ponty, aztán a harcsa, a reményhal meg utoljára 😂

THIS IS THE WAY
több mint 14 éve
catattack 3 520
cattatack: én bízok még Andersonban, de én türelmes típus vagyok 😊Fucu
Általában én is türelmes vagyok, viszont azt rosszul viselem, ha többet képzel valaki egy helyzetbe, mint ami abból optimális esetben kihozható. Az előző meccsen third down-ra nem tudott semmit DA. Így társíthatunk hozzá akár egy 2008-as Steelers védelmet 2 Polamalu-val akkor sem nyerünk meccseket. Leinart-tal is próbálkoztak a preseason meccsek alatt, holott az első mérkőzésen kiderült, hogy semmi nem lesz belőle. Andersonnal is lehet húzni a dolgokat, de belőle sem lesz semmi és beindul az ördögi kör: Leinart-ot hagyták kezdőnek 3-4 meccsen, majd Anderson gyenge szereplését arra fogják, hogy nehéz ilyen hirtelen 2. számú QB-ból kezdőnek lenni. Így lesz Hall-al is, ha esetleg szezon alatt bedobják a mélybe.
több mint 14 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Cardinalis! Én is köszöntelek, ahogy olvastam egyszerre kezdtünk rajongani ezért a sportágért, (igaz én ezt 60 éves koromban) és én is első NFL élményem alapján lettem Cards drukker.

Én azért bízom a csapatban, reménykedem hogy belerázódnak. Anderson én még nem láttam játszani, eddig azzal voltam elfoglalva, hogy Leinart lesz a QB és hogy mennyit tanult Warnertól.
Szerintem ezen a szinten már tudni kell annyit a szakmáról, hogy bármelyik csapatba kerül egy játékos meg kell mutatnia mit tud, különben nagy ívben repül. (lásd Boldin ésMcNabb példáját)
Whiz van olyan nagy edző hogy fel tudja építeni a csapatot , ha nem őt is menesztik. Akkora pénzek forognak kockán, hogy észhez kell térni a játékosoknak és az edzőknek is!


GO CARDINALS!!!
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A klubtörténetet én írtam és rosszul fordítottam le magyarra, bocsánat érte majd javítom

cattatack: én bízok még Andersonban, de én türelmes típus vagyok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Oakland nagyon kérdéses, tudnak ők jól is játszani, de nagyon szarul is. Majd kiderül vasárnap melyik arcukat mutatják 😊Fucu
kb. mint mi 😀

cardinalis: Üdv közöttünk! Tetszik az avatarod, szép kis madárka ez 😊 És milyen vérszomjas tud lenni 😀 Egyébként én is már mióta jártatom a szám, hogy ez kardinálispinty, nem vörösbegy, de valamiért az emberekben ez maradt meg. Egyszer valaki rosszul kezdi használni, aztán úgy marad...
több mint 14 éve
catattack 3 520
Szép ábránd a 8-8, de jelen állás szerint jó, ha másodikok leszünk a csoportban. A szerencse az egészben talán annyi, hogy az Oakland utáni két meccset simán behúzhatnánk vereségnek úgy is, ha jól játszana a csapat (Chargers, Saints).
Szerk.: Van itt a fórumon valaki, aki bízik abban, hogy Anderson-nal lehet nyerni bármelyik csapat ellen? 😊
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
juteszembe, a csapat klubtörténelmének Arizona-i évek (1988- ) c. fejezetében kétszer is szerepel a "vörösbegyek" elnevezés, helytelenül :/ :
http://bowl.hu/functions.php?name=nflclubs&c_op=c_detail&cid=59
a kardinálispintyek helytállóbb lenne, lásd:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Kardin%C3%A1lispinty

THIS IS THE WAY
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
köszi a kedves fogadtatásokat 😊
magamról röviden annyit, hogy csak amolyan kezdő műkedvelő volnék, a műértő státusztól még igen messze... a mű-űzésétől a legtávolabb... :rolleyes:
a 2008-as Super Bowl keltette fel érdeklődésemet a Cardinals és egyáltalán a sportág iránt, a csapatválasztásomat nagyban befolyásolta, hogy ezidőtájt díszpintyek tenyésztésével is foglalkoztam 😀
a 2009-es szezonban már konkrétan nekik szurkoltam, a New Orleans-től elszenvedett vereséget követően pedig annak, hogy legalább elmondhassuk, hogy a szuper-bajnok vert ki minket :cool:
jameg karácsonyra kaptam egy Cardinals logós bögrét a főnökömtől, azóta mindennap abból iszom az ebéd utáni kávémat 😛

THIS IS THE WAY
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
silent: nem szándékosan, de fel kell tölteni a helyeket és valószínűleg nem voltak megelégedve obiozor edzésen mutatott teljesítményével. ennyi semmi több.

Spory: szerintem (és a kinti újságírók szerint is) Whis vár a bye week-ig, ha addig nem javul Anderson akkor utána bedobja Hall-t.
Cardinalsi: üdv közöttünk, örülök, hogy gyarapodunk hozzászóló szurkolókkal 😊
Szezon előtt én is említettem, hogy 8-8-as végeredménnyel boldog lennék év végén. 😊

A 49ers első heti teljesítménye után reménykedtem, hogy bemákoljuk idén a west-et, de majd meglátjuk, hakicsit összekapja Whis a srácokat és a MNF-ra kb ugyanolyan eredménnyel vágunk neki, akkor az ismét egy hatalmas mérkőzés lesz.

Oakland nagyon kérdéses, tudnak ők jól is játszani, de nagyon szarul is. Majd kiderül vasárnap melyik arcukat mutatják 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Spory Arizona Cardinals 118
viszont ha 9-7-et sikerülne elérniük, azzal akár Super Bowl résztvevők is lehetnek... mint 2008-ban 😀 Cardinalis
juteszembe egy 2008-as eredmény :cool:
Arizona Cardinals – Oakland Raiders
Win: 24 - 0Cardinalis
Erre idén ne számíts 😂
(A szezon előtti tippsorom nekem is 8-8, de a 9-7 sem lenne szvsz elég, 2008-ban a 49ers is "kicsit" más volt 😊 )

PS: Isten hozott a "kis közösségünkben"!
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
viszont ha 9-7-et sikerülne elérniük, azzal akár Super Bowl résztvevők is lehetnek... mint 2008-ban 😀 Cardinalis
juteszembe egy 2008-as eredmény :cool:
Arizona Cardinals – Oakland Raiders
Win: 24 - 0

THIS IS THE WAY
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Warner nélkül, ezzel a csapattal ki van zárva, hogy ebből PO legyen idén is. A Niners nagyon jó, mi meg sehol... Azzal szerintem már maximálisan elégedettek lehetünk, ha egy 8-8-cal tudunk zárni.csongi
sziasztok! 😊
ennél a hozzászólásnál már nem tudtam megállni a regisztrációt 😉 pont ezt a 8-8-at tippeltem én is... jobbanmondva végignéztem, hogy a Cardinals miket játszott legutóbb az idei ellenfeleivel és az pont 8-8 lett! de ugyebár ez a "papírforma" nem nagyon értelmezhető, hisz évről-évre változik a csapatösszetétel mindkét fél esetében... (a jelenlegi 1-1 is úgymond papírforma... :/ )
viszont ha 9-7-et sikerülne elérniük, azzal akár Super Bowl résztvevők is lehetnek... mint 2008-ban 😀
de tavaly például a 10-6-os alapszakaszi teljesítménnyel sem jutottak el odáig...

THIS IS THE WAY
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Fiúkák! Ekkora zakóra egyáltalán nem számítottam, az elmondásaitok alapján nagyon szar meccs lehetett. Tegnap kétszer is megnéztem a Saints-49ers meccset, hát fel kell kötni a gatyát ha meg akarjuk nyerni az alapszakaszt. Fitz azt nyilatkozta a meccsük után, hogy ez volt a "wake up call", remélem elég nagy lesz a csengő ami felébreszti a csapatot. Tavaly is elég szarul kezdtek és mégis ők játszották - nem csak szerintem - az évad legjobb meccsét a Packers ellen, igaz akkor még Warner irányított. Anderson megnézhetné a Jets néhány tavalyi meccsét, Sanchez is első éves volt és klasszul irányított, szerintem lehet őt utánozni.
Sporykám, Fitz 3 elkapása nem lehetetlen, főleg ha közvetlen Anderson mellé áll😊😊😊mamii
Andersonnal (többek közt) az a bajom, hogy nem első éves Sanchezzel ellentétben.... Ennél többet kellene mutatnia. Szerintem.

(Csak zárójelben: arra, hogy pl. Hall kezdjen, csak akkor van esély, ha Anderson lesérül, vagy esetleg még egy-két szar meccs és Whiz kipróblja a rookie QK-ket? Tudom, tudom Whiz nem szokta bedobni a mélyvízbe az újoncokat, de lehet, egy próbát megérne.)Spory
gondolom azért neki is véges a türelme. nekem az a tippem, hogy az Oakland ellen még DA lesz, de ha ott is értékelhetetlent produkál, akkor jön Hall.

mamii: Warner nélkül, ezzel a csapattal ki van zárva, hogy ebből PO legyen idén is. A Niners nagyon jó, mi meg sehol... Azzal szerintem már maximálisan elégedettek lehetünk, ha egy 8-8-cal tudunk zárni.
több mint 14 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Fiúkák! Ekkora zakóra egyáltalán nem számítottam, az elmondásaitok alapján nagyon szar meccs lehetett. Tegnap kétszer is megnéztem a Saints-49ers meccset, hát fel kell kötni a gatyát ha meg akarjuk nyerni az alapszakaszt. Fitz azt nyilatkozta a meccsük után, hogy ez volt a "wake up call", remélem elég nagy lesz a csengő ami felébreszti a csapatot. Tavaly is elég szarul kezdtek és mégis ők játszották - nem csak szerintem - az évad legjobb meccsét a Packers ellen, igaz akkor még Warner irányított. Anderson megnézhetné a Jets néhány tavalyi meccsét, Sanchez is első éves volt és klasszul irányított, szerintem lehet őt utánozni.
Sporykám, Fitz 3 elkapása nem lehetetlen, főleg ha közvetlen Anderson mellé áll😊😊😊mamii
Andersonnal (többek közt) az a bajom, hogy nem első éves Sanchezzel ellentétben.... Ennél többet kellene mutatnia. Szerintem.

(Csak zárójelben: arra, hogy pl. Hall kezdjen, csak akkor van esély, ha Anderson lesérül, vagy esetleg még egy-két szar meccs és Whiz kipróblja a rookie QK-ket? Tudom, tudom Whiz nem szokta bedobni a mélyvízbe az újoncokat, de lehet, egy próbát megérne.)