Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Beanie Wellssel mi a szitu?ThundersNFL
olvass vissza b+

több mint 14 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Beanie Wellssel mi a szitu?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ocho más tészta, ő már egy héttel előtte írta, hogy meccs alatt is fog twitterelni 😊

A Georgia Tech-en edzettek a srácok. Ez Whis alma mater-e



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
hozott egy olyan szabályt az NFL, hogy a játékosok nem twitterelhetnek a mérkőzésük előtt másfél órával és meccs alattFucu
Mi ellen hozták? Nem tudom elképzelni, hogy ez mit akadályoz meg.catattack
hogy ne vonja el a figyelmüket a meccsrőlFucu
Ochocinco meg konkrétan a meccs alatt üzent az őt fogó cornerbackeknek 😊 Legközelebb már a pályáról a huddleből fognak twitelni vagy dobni egy üzit facebookon 😊)
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hozott egy olyan szabályt az NFL, hogy a játékosok nem twitterelhetnek a mérkőzésük előtt másfél órával és meccs alattFucu
Mi ellen hozták? Nem tudom elképzelni, hogy ez mit akadályoz meg.catattack
hogy ne vonja el a figyelmüket a meccsről



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
catattack 3 520
hozott egy olyan szabályt az NFL, hogy a játékosok nem twitterelhetnek a mérkőzésük előtt másfél órával és meccs alattFucu
Mi ellen hozták? Nem tudom elképzelni, hogy ez mit akadályoz meg.
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerk.: Ez a Dockett-féle büntetés mit takar? Mi ellen van ez a 90 perces dolog.catattack
hozott egy olyan szabályt az NFL, hogy a játékosok nem twitterelhetnek a mérkőzésük előtt másfél órával és meccs alatt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
catattack 3 520
Beanie játékára kicsi az esély, mivel csak egy napot edzett ott viszont megint megint elkezdett fájni a térde, így nagyon kicsi az esély, hogy pályára lép.Fucu
Akkor a következő a tényállás: TH fumble hegyek és mikor már elveszett a meccs LaRod villogás.

Szerk.: Ez a Dockett-féle büntetés mit takar? Mi ellen van ez a 90 perces dolog.
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Doucet-en sérvműtétet hajtottak végre Péntek délelőtt. Az edzők reményei szerint a bye week utánra vissza is térhet.
Dockett-et 5000 dollárra büntette az nfl, mert a Rams meccs előtti másfél órás időtartamban egy Amen-t twitterelt. egy ezres egy betűért 😊
Calais Campbell is 5000-et fizet majd be a közös kasszába egy Sam Bradfordon elkövetett szabálytalanság miatt.
A csapat egy nappal előbb utazott el Atlantába, hogy könnyebb legyen aklimatizálódni az időeltolódás miatt.
Beanie játékára kicsi az esély, mivel csak egy napot edzett ott viszont megint megint elkezdett fájni a térde, így nagyon kicsi az esély, hogy pályára lép.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Én is csatlakozom Sonics-hoz, én is szívesen olvasnék a csoportról elemzést, főleg hogy én csak azt látom amit a Sport TV közvetít. Tudom hogy ez nagy meló, ezért csak akkor, ha ráérsz Fucu, de a fejtágítást előre is köszönöm!


GO CARDINALS!!!
több mint 14 éve
catattack 3 520
szerintem meg ne térjünk vissza az erőviszonyokhoz 😊 minden hét más, bármi megtörténhet.
Fucu
Az biztos, hogy nincs előre lejátszott meccs, de vannak elvárható győzelmek és vereségek (ez a meglepetés). Amennyiben a Falcons úgy játszik, mint múlt héten, akkor meglehetnek. Persze nem úgy, ahogy a Rams ellen nyomtuk!
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bevallom őszintén szezon előtt gondolkoztam rajta, de felújítás volt itthon az elmúlt 2-3 hétben így nem volt megoldható. Átgondolom majd. Örülök, hogy lenne rá kisebb igény 😊Fucu
Köszi szépen a gyors válasz!
Remélem, hogy lesz akkor podcast. 😊

Bocsi, hogy kicsit "bepofátlankodtam" hozzátok...Sonics
Nem ígérek semmit 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Bevallom őszintén szezon előtt gondolkoztam rajta, de felújítás volt itthon az elmúlt 2-3 hétben így nem volt megoldható. Átgondolom majd. Örülök, hogy lenne rá kisebb igény 😊Fucu
Köszi szépen a gyors válasz!
Remélem, hogy lesz akkor podcast. 😊

Bocsi, hogy kicsit "bepofátlankodtam" hozzátok...

több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bevallom őszintén szezon előtt gondolkoztam rajta, de felújítás volt itthon az elmúlt 2-3 hétben így nem volt megoldható. Átgondolom majd. Örülök, hogy lenne rá kisebb igény 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
király dolog lenne, mindig meghallgatnám 😊Mad
Ezért gondoltam én is! 😀 Kereslet lenne rá...

Na majd meglátjuk mit válaszol Fucu az önző igényemre...

több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
király dolog lenne, mindig meghallgatnám 😊

@KJuraszik
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Kicsit off, de

Fucu nem tervezel - Briareoshoz hasonlóan - heti, kétheti rendszerességgel egy kis elemzést az NFC West-ről?

csak azért írtam be ide, mert szerintem a többieket is érdekelné a válaszod...

köszi szépen előre is és sok sikert a hétvégére 😊

több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Boldin azért most jól megkapta a "nyakára" Housmandzadeh-et (rem. jól írtam a nevét), szal most nemtom ki ott az elsőszámú. De mindegy is, tényleg jól játszott, ahogy nálunk is szokott, már amikor nincs épp lesérülve 😛

Lehet, hogy mazochista vagyok, de ma kicsit belenézegettem a tavalyi-tavalyelőtti PO meccseinkbe, és hát elmorzsoltam egy-két könnycseppet Warnerért... 😊csongi
a Ravensnél szvsz 3, azaz három darab ideális 2. számú WR van, ellesznek ők ezzel...😀
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szerintem meg ne térjünk vissza az erőviszonyokhoz 😊 minden hét más, bármi megtörténhet.
A PR tényleg szubjektív, de én soha nem foglalkoztam vele, Igor így látja és kész, jókat nevetek, enyi 😊

petey: Fitz sérülten játszik, Anderson pontatlan, Doucet tényleg hiányt jelenthet, de a három újoncnak itt a lehetőség a bizonyításra (vagyis kettőnek mert Komar most kevés szerepet fog kapni a Falcons ellen). A Ramst tényleg csak alig vertük meg de jobbak lettek a tavalyinál.
Atlanta kemény lesz félek is rendesen főleg Tony Gonzalestől.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Sziasztok!

Elolvasva a Power rankingot kicsit meglepődtem hogy ennyire hátra vagyunk sorolva, bár tudom ez szubjektív.
Ellenben véleményem szerint ennyire nem gyászos a szitu és remélem a srácok rá cáfolnak az elkövetkezendő hetekben.
Ti hogy látjátok?silent7939
azt hogy éppenhogy sikerült a Ramst legyőzni, ezért a hátsó helyezés, plusz első héten a favorit csapatok vannak elől..ennyit a PR-ről.

😊

Atlanta rágós falat lesz, pláne hogy Doucet kidőlt, Fitz nem a régi Andersonnal, Beanie sérült. Lesz min dolgozni szezon közben
a Cardsnak.petey
khm, akkor az overrated csapatokról már ne is beszéljünk így az első hét után... 😛

Egyébként meg nem Fitz "nem a régi", hanem Anderson nem Warner... ez sok mindent megmagyaráz. Na meg Fitz csak 75%-osan játszott a Rams ellen saját bevallása szerint.

De tényleg majd csak a 4-5. héten térjünk vissza az erőviszonyok elemzéséhez, addig felesleges ezzel foglalkozni.
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
Sziasztok!

Elolvasva a Power rankingot kicsit meglepődtem hogy ennyire hátra vagyunk sorolva, bár tudom ez szubjektív.
Ellenben véleményem szerint ennyire nem gyászos a szitu és remélem a srácok rá cáfolnak az elkövetkezendő hetekben.
Ti hogy látjátok?silent7939
azt hogy éppenhogy sikerült a Ramst legyőzni, ezért a hátsó helyezés, plusz első héten a favorit csapatok vannak elől..ennyit a PR-ről.

😊

Atlanta rágós falat lesz, pláne hogy Doucet kidőlt, Fitz nem a régi Andersonnal, Beanie sérült. Lesz min dolgozni szezon közben
a Cardsnak.

több mint 14 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Elolvasva a Power rankingot kicsit meglepődtem hogy ennyire hátra vagyunk sorolva, bár tudom ez szubjektív.
Ellenben véleményem szerint ennyire nem gyászos a szitu és remélem a srácok rá cáfolnak az elkövetkezendő hetekben.
Ti hogy látjátok?
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hiába volr jó előszezonban azért 3 fumble az 3 fumble (ebből 1 elvesztett). Most megnézi Whiz hogy Roberts mit tud alkotni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Wilson megérdemelte.

Dockett kötődik Atlantához nagyon, nem meglepő hogy jótékonykodik, most már van miből 😊

Doucet-nek lehet sérve van ami műtétre szorul, így viszont többet kell majd kihagynia, mint ha nem kéne műteni. De ez még kérdés. Az biztos, hogy Williams lesz a 3. Andre Roberts a 4. WR a Falcons ellen. Max Komar a Rams ellen kijátszotta magát egy időre a csapatból.Fucu
basszus pedig Komar jó volt preseasonban. lehet hogy most csak rossz napot fogott ki, én azért még nem mondanék le róla. nem tudom pl. Roberts mennyivel jobb nála...

DD egyébként még azt is mondta, hogy nem mer majd egyedül bemenni a rossz arcok közé, visz még pár havert is 😊
több mint 14 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Nem kell még szidni ezt az Anderson gyereket, biztos láttátok mit műveltek Aaron Rodgers-szel, annyit feküdt háton mint egy fekvő mambós go-go lány😊😊 Favre továbbra is tetszik, eszméletlen hogy fel tudja magát spannolni a meccsekre. Nem tudom néztétek-e az atlétika VB-t, ott a Szlovénia 4x100-as női váltóban futott Ottey aki 1960-ban született és már a moszkvai olimpián is futott igaz akkor még a jamaikai váltóban. Még most is tud 11.8-at, akkor Favre még kaparhatja magát 10 évig, ha a csajt utol szeretné érni teljesítményben. Bocs hogy az öregekkel foglalkozok, de minden tiszteletem az ilyen sport teljesítményekért.
A Fradi-Ujpest meccs közben megint eszembe jutott az amerikai foci, mármint hogy ott kimegy 110 ezer néző hetenként és annyi a bevétel hogy eszméletlen stadionokat építenek, nálunk meg kimegy 110 bőrfejű és újra kell építeni a stadiont.
Egyébként nagyon tetszett az eddig látott két NFL közvetítés, nem volt túllihegve bár én annyira örültem hogy végre van már újra NFL, hogy nem nélztem kritikus szemmel.


GO CARDINALS!!!