Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
pont ezért elkeserítő a dolog, 3 ponttal kikapni, amikor a csapat nagy része nem is játszott rosszul. nyerhető meccset buktunk el, és ez szerintem akkor is Hall 2 (1,5) INTjén ment el... nincs egy jó QB-nk se, ez az igazság. nem tudom meddig tud ez menni, hogy Hall és Anderson felváltva cseszi el a meccseket.
ennél Skelton se lehet sokkal szarabb nem? 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
megnéztem a meccset és sajnos azt kell mondjam nem volt olyan szar a játék. Ismét a hibákkal bsztuk el
Hall 2 INT-jéből másfél az övé (de lehet csak 1), az elsőt a falnak/ QB megvédésnek adom, mivel szarul voltak elosztva az emberek Beanie-nek kellett volna 2-t megblokkolni a vak oldalon
A második az egyértelműen az övé két ember közé és röviden dobta
Anderson-nak is egy róható fel a második de az teljesen szar volt öten voltak Fitz körül. Az elsőnél szerencsétlen LSH kapott egy hatalmasat és szerencsje volt a Bucs-nak hogy Ruud elkapta mielőtt lepattant volna a labda

Az hogy 14 pontot csináltak az eladott labdákból.. mi is 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
megnéztem az összefoglalót hát kár volt
Greg Toler-t megszivatták a meccs végén, de a legszörnyűbb hogy nem tudtunk fordítani pedig ott voltunk a közelben persze Anderson Fitznek akarta amikor három védő volt ott, csak a szokásos...
Max Hall is homály, idén már nem valószínű hogy látjuk játszani
Will Davis és Joey Porter is szerzett sack-et, na ilyen rég volt hogy két OLB is szerezzen egy meccsen

ne számítsunk sok jóra a továbbiakban, ami a mutatott játékot illetiFucu
tökéletesen egyetértek. ahogy írtam is a meccs előtt, itt fog megmutatkozni hogy idén még mire számíthatunk a csapattól. hát nem sok jóra...
az igaz, hogy a Hawks is ugyanolyan fos hullámzó teljesítményű csapat mint mi, de ott van még a Rams is, akik viszont egyre jobban nyomják (bár nem láttam a legutóbbi meccseiket)... azt hiszem szégyen is lenne ha ilyen játékkal is vinnénk a csoportot, bár ez tényleg a csoport gyengeségét mutatja.
Fucu kár hogy kihagytad mondjuk a meccset, mert ennek ellenére jó volt, volt itt minden de tényleg: fumble, blokkolt FG, INT hegyek,...

lehet hogy ha végig Anderson játszik akkor nincs az a korai két INT, amikből kaptunk 14 pontot, és akkor W a vége, de felesleges, mert akkor valószínű DA baszta volna el valamivel a meccset (csinált ő is INT-t, nehogy lemaradjon Hall mögött). az a helyzet hogy nincs igazi QB-nk. remélem legalább annyi "haszna" lesz ennek a gyenge szezonnak, hogy jó helyünk legyen a drafton, ahol majd hozunk valami fasza QB-t. ennyi szar után csak a hálónkba akad valami igazi tehetség és nem ilyen Anderson/Leinart félék 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
megnéztem az összefoglalót hát kár volt
Greg Toler-t megszivatták a meccs végén, de a legszörnyűbb hogy nem tudtunk fordítani pedig ott voltunk a közelben persze Anderson Fitznek akarta amikor három védő volt ott, csak a szokásos...
Max Hall is homály, idén már nem valószínű hogy látjuk játszani
Will Davis és Joey Porter is szerzett sack-et, na ilyen rég volt hogy két OLB is szerezzen egy meccsen

ne számítsunk sok jóra a továbbiakban, ami a mutatott játékot illeti



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kiderült pár dolog
- Hall nem áll készen az NFL kezdő posztra
- Hibák elkerülésével megint előrébb lennénk és nem kéne arra támaszkodni, hogy a védelem nyerje meg a meccset

csoportgyőzelemre esélyünk van, mert a Seahawks ma is megmutatta milyen hullámzó a teljesítményük, de ez nem jó hír ez azt mutatja mennyi egy kalap szar a csoportunk.

szomorú vagyok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Hajrá Card's! 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
minden adott ahhoz, hogy most kiderüljön, van-e reális esélyünk a csoportgyőzelemre (és a PO-ra):
hazai pálya, minden WR játszik, Beanie egy nagyon gyenge run D ellen...

ha mindezek (és egy jól teljesítő D) ellenére vereséget szenvedünk, akkor nem tudom, hogyan lehetne még javítani a csapaton.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day!! 😊

(egy kicsit elhanyagoltam a topikot a héten, de köszi a híreket a többiektől)

Hazai pályán, Buccaneers, fekete mezben toljuk, alkalmazkodunk a Halloween-hez 😊

- Beanie kezd, sok futásra számítok az ellen nem igen masszív a Bucs D, remélem hatékony is lesz.
- Hall hazai pályán jobban játszi, reméljük ez ma be is bizonyosodik
- végre egyszerre pályán Fitz-Breaston és Doucet reméljük meg is találja őket Max
- a védelem játsszon úgy ahogy az utolsó két meccsen
- a negyedik negyebdnem is figyelni kell mert Freeman akkor rohadt jó

Győzelmet várok remélem nézni is tudom a meccset, a fórum meccsnézésen csak megszán valaki egy laptoppal 😊

GO Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
érdemes Fitz oldalához csatlakozni facebookon, úgy tolja mint DD a twittert 😊

Alan Branch getting some kind of different treatment at work today. I'll pass on that treatment! Lol
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Beanie lesz a kezdő RB: http://blog.azcardinals.com/2010/10/29/beanie-wells-named-starting-rb/

Timmy az ismételt kritikus fumbleja miatt szorult vissza, de azért emlékszünk, hogy Beanienél is előfordult már ilyen, nem is egyszer... Én mindenesetre örülök, ha jó napja van (meg a falnak is) akkor állat módon tud futni. Ha már itt tartunk, a Bucs run D-je csak 31. 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
na egy kis vidámság 😀

több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
Ez semmit nem változtat azon hogy az offense rettenetesen sz.. és ha a védelmünk nem olyan amilyen akkor nem a 20.-ak lennénk hanem...
Csak nézd meg mennyi passzolt TD-nk van a szezonban, vagy mennyi a pontarányunk.silent7939
megfejtettem a nemzetisportos 30. hely titkát 😐
a -62-es szerzett minusz kapott pontkülönbség alapján pont a 30. helyenvagyunk
ráadásul, ami a szerzett pontokat illeti ott is a 30. helyen vagyunk, éppen a Tampa Bay Buccaneers-sel holtversenyben > lehethogy nem lesz túl sok pont a hétvégi meccsen... :/

ami pedig a kapott pontokat: 6 csapat kapott többet nálunk... > szerintem a védelemmel sem stimmel minden... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
nem érdemes azzal a listával foglalkozni, sőt semmilyen listával
a lényeg, hogy mi bízunk a csapatban és tartsunk ki melletükFucu
1etértek 😀
egyébként tényleg fura ez a lista... nemis értem, hisz a 20. helyig felmenőleg mind a tíz csapatnak negítív a mérlege, velünk ellentétben... ráadásul mi például meg is vertük a tavalyi bajnokot is... 😛Cardinalis
Ez semmit nem változtat azon hogy az offense rettenetesen sz.. és ha a védelmünk nem olyan amilyen akkor nem a 20.-ak lennénk hanem...
Csak nézd meg mennyi passzolt TD-nk van a szezonban, vagy mennyi a pontarányunk.
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
nem érdemes azzal a listával foglalkozni, sőt semmilyen listával
a lényeg, hogy mi bízunk a csapatban és tartsunk ki melletükFucu
1etértek 😀
egyébként tényleg fura ez a lista... nemis értem, hisz a 20. helyig felmenőleg mind a tíz csapatnak negítív a mérlege, velünk ellentétben... ráadásul mi például meg is vertük a tavalyi bajnokot is... 😛

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mekkora már, hogy a Nemzeti Sport is már így foglalkozik az NFL-lel 😊
csongi
Hétfő reggel a ClassFM is be szokta mondani a hétvégi forduló néhány eredményét. 😊 (Mondjuk természetesen mindig csak a GB, IND, MIA, WAS stb. meccseket mondják be pl. ARI, DET, STL, BUF meccseket soha 😕 )Spory
kedden MTV sporthírekben a MNFról még összefoglaló is van
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Mekkora már, hogy a Nemzeti Sport is már így foglalkozik az NFL-lel 😊
csongi
Hétfő reggel a ClassFM is be szokta mondani a hétvégi forduló néhány eredményét. 😊 (Mondjuk természetesen mindig csak a GB, IND, MIA, WAS stb. meccseket mondják be pl. ARI, DET, STL, BUF meccseket soha 😕 )
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 615 — Csodabogár
Mekkora már, hogy a Nemzeti Sport is már így foglalkozik az NFL-lel 😊
Mondjuk ahol talán értenek hozzá, az az nfl.com, ott szoktam nézni az aktuális elemzői ranglistákat, de persze az se jelent tényleg semmit, igaza van Fucunak. Ha jól emlékszem, 2008-ban kb a 20. helyre tettek minket az elemzők az utolsó héten, aztán emlékszünk mi történt utána...

In Max we trust!csongi
mondjuk az nfl.com is tudja hozni néha a nemzeti(ződ)sport színvonalát :/

a vicc az hogy ebből a csoportból negatívban is lehet divíziót nyerni. a testvérdivízióban AFCW is lehet hogy a KC is 8-8-al nyeri 😊
jövőre új QB-t mindenhova és zsír kis csoport lesz

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mekkora már, hogy a Nemzeti Sport is már így foglalkozik az NFL-lel 😊
Mondjuk ahol talán értenek hozzá, az az nfl.com, ott szoktam nézni az aktuális elemzői ranglistákat, de persze az se jelent tényleg semmit, igaza van Fucunak. Ha jól emlékszem, 2008-ban kb a 20. helyre tettek minket az elemzők az utolsó héten, aztán emlékszünk mi történt utána...

In Max we trust!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
sajna a hétvégi meccsnek én is csak az összefoglalóját láttam, de abból a meccsből talán annyi elég is volt... :/
most láttam, hogy a nemzetisport.hu PR listáján már a 30. helyre csúsztunk... 😕 de még a San Francisco előtt vagyunk 😉
http://www.nemzetisport.hu/nfl/meg-mindig-elso-a-vitatott-meccsen-nyero-steelers-2050501/
szerintem már csak mi bíztunk a Cards feltámadásában 😀Cardinalis
nem érdemes azzal a listával foglalkozni, sőt semmilyen listával
a lényeg, hogy mi bízunk a csapatban és tartsunk ki melletük



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
szerintem már csak mi bíztunk a Cards feltámadásában 😀Cardinalis
Végülis, ezért vagyunk Cards drukkerek. 😊 Én azért bízom abban, hogy január 3-án ilyen lesz a fejem: 😀
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
sajna a hétvégi meccsnek én is csak az összefoglalóját láttam, de abból a meccsből talán annyi elég is volt... :/
most láttam, hogy a nemzetisport.hu PR listáján már a 30. helyre csúsztunk... 😕 de még a San Francisco előtt vagyunk 😉
http://www.nemzetisport.hu/nfl/meg-mindig-elso-a-vitatott-meccsen-nyero-steelers-2050501/
szerintem már csak mi bíztunk a Cards feltámadásában 😀

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
na akkor, mivel tetszett a hozzászólásod, tőlem kapod az elsőt! 😊Helmut Zimmer
Lekötelezel... Nagyon kösz. 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jefferson signs, McDonald released
http://blog.azcardinals.com/2010/10/26/jefferson-signs-mcdonald-released/
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
A Saints elleni meccs után írta asszem petey, hogy ott azért minden labda felénk pattant, a mázli faktor elég sokat számított. Ott sem az offense nyerte a meccset 😊
Tudom, hogy a Hawks otthonában mindig nehezebb, de basszus két hét alatt ennél jobban is felkészülhettek volna a srácok. Sajnos egyelőre megint csak az összefoglaló jutott nekem, de abból úgy tűnt, hgty akár nyerhető is lehetett volna... Na, majd a visszavágón.
Legalább LSH hozta a "szokásosat" 😊

Szerintem pedig vagány a fekete cuccunk. (Ahogy látom, ezzel megosztom a kis közösséget 😉 😀 )Spory
na akkor, mivel tetszett a hozzászólásod, tőlem kapod az elsőt! 😊
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Hm. még egy-két QB-t taccsra tesznek és a mezőny kiegyenlített feltételekkel fog versenyezni.
Néztem a Dallas meccset, hát a stadionjuk szebb!!


GO CARDINALS!!!