Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Az utóbbi veszélyes játék tekintve, hogy két rookie játékos vállát nyomja a legnagyobb teher ilyen téren.
peach
Egyetértek, és ezért snóblizik.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Az utóbbi veszélyes játék tekintve, hogy két rookie játékos vállát nyomja a legnagyobb teher ilyen téren.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Falcons:
-Hazai pálya (óriási fegyvertény, egy 50/50 matchupot képes akár 70/30-ba torzítani)
-Pihenőhét (valahogy az a gyanúm, hogy a plusz egy hézben nem a Lionsra készültetek)

Hawks:
-PO rutin
-Csapategység szempontjából nagyon nagy szükségünk volt egy ilyen Lions elleni meccsre
-Ha 2 csapat visszavágót játszik egy szezonon belül, az általában a védelméket segíti, és mivel ti vagytok az O# powerhouse, ezért inkább nekünk kedvez ez

Mindazonáltal a liga legjobb QB-ja, és legjobb elkapója van nálatok, kiegészülve a legjobb RB-duóval. Bolond lenne a Falcons, ha bármitől is félne.

A mi teljesítményünk kiszámíthatatlan. Talán visszataláltunk most az identitásunkhoz, meglátjuk. 60/40-re adom nektek.
undisputedly
Ne dőljetek be neki, csak altat... ő is tudja, Quinn (és Empty) is tudja, hogy az első negyed semmi másról nem fog szólni, mint régimódi haláltusáról... 😊
TGA
Nem altat, most pesszimista. Leginkabb Sheadet es Lanet illetoen. Viszont felultem az "egybeborulos" bandwagonra, szoval remenykedem a meglepetesben.
undisputedly
Igazad van, a Pink Floyd is megmondta: Hanging on in quiet desperation is the English way.
megyek is lehúzom magam a budin.
De azért van egy gyanúm, hogy a mi szeretett Dan Quinnünk (mert akármi is legyen ő a mi hősünk, és PC legitim utóda) szombat óta pontosan tudja, hogy mit vett ki a Hawks a szekrényből, és az nem elsősorban Rawls. Szerintem Quinn azon snóblizik, hogy megállítsa-e a futást, és csapdázza Wilsont.., vagy feladjon területeket, és hol állítsa meg a nagy játékokat.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
Falcons:
-Hazai pálya (óriási fegyvertény, egy 50/50 matchupot képes akár 70/30-ba torzítani)
-Pihenőhét (valahogy az a gyanúm, hogy a plusz egy hézben nem a Lionsra készültetek)

Hawks:
-PO rutin
-Csapategység szempontjából nagyon nagy szükségünk volt egy ilyen Lions elleni meccsre
-Ha 2 csapat visszavágót játszik egy szezonon belül, az általában a védelméket segíti, és mivel ti vagytok az O# powerhouse, ezért inkább nekünk kedvez ez

Mindazonáltal a liga legjobb QB-ja, és legjobb elkapója van nálatok, kiegészülve a legjobb RB-duóval. Bolond lenne a Falcons, ha bármitől is félne.

A mi teljesítményünk kiszámíthatatlan. Talán visszataláltunk most az identitásunkhoz, meglátjuk. 60/40-re adom nektek.
undisputedly
Ne dőljetek be neki, csak altat... ő is tudja, Quinn (és Empty) is tudja, hogy az első negyed semmi másról nem fog szólni, mint régimódi haláltusáról... 😊
TGA
Nem altat, most pesszimista. Leginkabb Sheadet es Lanet illetoen. Viszont felultem az "egybeborulos" bandwagonra, szoval remenykedem a meglepetesben.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Falcons:
-Hazai pálya (óriási fegyvertény, egy 50/50 matchupot képes akár 70/30-ba torzítani)
-Pihenőhét (valahogy az a gyanúm, hogy a plusz egy hézben nem a Lionsra készültetek)

Hawks:
-PO rutin
-Csapategység szempontjából nagyon nagy szükségünk volt egy ilyen Lions elleni meccsre
-Ha 2 csapat visszavágót játszik egy szezonon belül, az általában a védelméket segíti, és mivel ti vagytok az O# powerhouse, ezért inkább nekünk kedvez ez

Mindazonáltal a liga legjobb QB-ja, és legjobb elkapója van nálatok, kiegészülve a legjobb RB-duóval. Bolond lenne a Falcons, ha bármitől is félne.

A mi teljesítményünk kiszámíthatatlan. Talán visszataláltunk most az identitásunkhoz, meglátjuk. 60/40-re adom nektek.
undisputedly
Ne dőljetek be neki, csak altat... ő is tudja, Quinn (és Empty) is tudja, hogy az első negyed semmi másról nem fog szólni, mint régimódi haláltusáról... 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
Falcons:
-Hazai pálya (óriási fegyvertény, egy 50/50 matchupot képes akár 70/30-ba torzítani)
-Pihenőhét (valahogy az a gyanúm, hogy a plusz egy hézben nem a Lionsra készültetek)

Hawks:
-PO rutin
-Csapategység szempontjából nagyon nagy szükségünk volt egy ilyen Lions elleni meccsre
-Ha 2 csapat visszavágót játszik egy szezonon belül, az általában a védelméket segíti, és mivel ti vagytok az O# powerhouse, ezért inkább nekünk kedvez ez

Mindazonáltal a liga legjobb QB-ja, és legjobb elkapója van nálatok, kiegészülve a legjobb RB-duóval. Bolond lenne a Falcons, ha bármitől is félne.

A mi teljesítményünk kiszámíthatatlan. Talán visszataláltunk most az identitásunkhoz, meglátjuk. 60/40-re adom nektek.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Ritka kincs cikk, a teljes scouting deparmentünket bemutatja:  www.thefalcoholic.com/2017/1/9/14183908/catching-up-with-the-atlanta-falcons-scouting-department


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Na majd meglátjuk én optimista vagyok és 60-40-et mondok 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
A Saints felrakott ellenünk 473 yardot és 30 pontot a táblára, nyilván ennek egy jelentős részét a prevent D-nk ellen tette, ami egy Trufant nélküli secondaryvel azért nem feltörhetetlen 😀
Nyerhető meccs a Seattle elleni, mondjuk ha Rawls-szal mi sem tudunk mit kezdeni, akkor jó eséllyel 1 & done lesz ez az év.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 916 — Omar's Coming Yo!
Szerintem inkább olyan meccs lesz mint az utolsó fordulóban a saints ellen, annyi különbséggel, hogy a végén nem lesz "Mattyizás" és a védelem se fog be aludni. Lehet hogy túl optimista vagyok, de a hét végén látott két csapatnál úgy érzem erősebbek vagyunk. A seahawks-nak és a GB-nek is hatalmas szerencséje volt a meccsen, a Giants O# nem igazán volt veretes a Lions meg minden második labdát elejtett. A mi ilyen semmi sem jön össze idén meg már meg volt a Phili ellen ha jól emlékszem.
Midnight
Kívánom, hogy legyen igazad, de Pete Carroll ellen a rájátszásban nem nagyon érdemes fogadni. 50-50-nek érzem nagyon ezt a meccset, sokkal több sikerélménye van annak a kollektívának a rájátszásban, mint nekünk (ami nagyon nem mind1), viszont talán rosterminőségben most valamivel előrébb vagyunk.
empty taxi
50-50 szerintem is,és a playoff rutin se mellettünk szól.

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Meglátjuk.
Mindenesetre a Saints védelme és a Seahawks védelme között sacc/kb 2-3 szintnyi különbség van, abból kiindulni sztem kicsit fals kép.
Ezért is írtam a múlt héten h utoljára NFL-szinten komolyan vehető D-vel a Chiefs ellen találkoztunk konkrétan 1 hónapja, annak láttuk is h mi lett a vége.
empty taxi
A saints meccsen inkább a védelemre gondolok, hogy a liga legjobb támadósorát 150 yardon tartottuk az első két negyedben. A seahawks támadósora nem ennyire erős. A védelmük liga elit ez kétségtelen. A cheifs elleni meccset meg szerintem megnyerhetük volna csak 2 x kockáztatunk, nem jött be, de így is felraktunk 30 pontot. De lehet tényleg én vagyok túl optimista.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Meglátjuk.
Mindenesetre a Saints védelme és a Seahawks védelme között sacc/kb 2-3 szintnyi különbség van, abból kiindulni sztem kicsit fals kép.
Ezért is írtam a múlt héten h utoljára NFL-szinten komolyan vehető D-vel a Chiefs ellen találkoztunk konkrétan 1 hónapja, annak láttuk is h mi lett a vége.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Szerintem inkább olyan meccs lesz mint az utolsó fordulóban a saints ellen, annyi különbséggel, hogy a végén nem lesz "Mattyizás" és a védelem se fog be aludni. Lehet hogy túl optimista vagyok, de a hét végén látott két csapatnál úgy érzem erősebbek vagyunk. A seahawks-nak és a GB-nek is hatalmas szerencséje volt a meccsen, a Giants O# nem igazán volt veretes a Lions meg minden második labdát elejtett. A mi ilyen semmi sem jön össze idén meg már meg volt a Phili ellen ha jól emlékszem.
Midnight
Kívánom, hogy legyen igazad, de Pete Carroll ellen a rájátszásban nem nagyon érdemes fogadni. 50-50-nek érzem nagyon ezt a meccset, sokkal több sikerélménye van annak a kollektívának a rájátszásban, mint nekünk (ami nagyon nem mind1), viszont talán rosterminőségben most valamivel előrébb vagyunk.
empty taxi
Én a szombati meccs alapján mondom ezt, hogy így érzem nem tűnt túl erősnek a seahawks nem leírni akarom őket sőt... Csak ha ellenünk is ilyen játékot mutatnak be akkor nem hiszem, hogy nyernek. Persze ez a PO itt minden meccs más. Illetve nem tudom mennyire tesz nekünk jót a pihenő? Remélem nem esnek ki a srácok a formából. Ha tudják azt a teljesítményt hozni amit az utolsó fordulóban az első két negyedben a saints ellen akkor meg lehet a meccs, de nem lesz könnyű abban biztos vagyok.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem inkább olyan meccs lesz mint az utolsó fordulóban a saints ellen, annyi különbséggel, hogy a végén nem lesz "Mattyizás" és a védelem se fog be aludni. Lehet hogy túl optimista vagyok, de a hét végén látott két csapatnál úgy érzem erősebbek vagyunk. A seahawks-nak és a GB-nek is hatalmas szerencséje volt a meccsen, a Giants O# nem igazán volt veretes a Lions meg minden második labdát elejtett. A mi ilyen semmi sem jön össze idén meg már meg volt a Phili ellen ha jól emlékszem.
Midnight
Kívánom, hogy legyen igazad, de Pete Carroll ellen a rájátszásban nem nagyon érdemes fogadni. 50-50-nek érzem nagyon ezt a meccset, sokkal több sikerélménye van annak a kollektívának a rájátszásban, mint nekünk (ami nagyon nem mind1), viszont talán rosterminőségben most valamivel előrébb vagyunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Szerintem inkább olyan meccs lesz mint az utolsó fordulóban a saints ellen, annyi különbséggel, hogy a végén nem lesz "Mattyizás" és a védelem se fog be aludni. Lehet hogy túl optimista vagyok, de a hét végén látott két csapatnál úgy érzem erősebbek vagyunk. A seahawks-nak és a GB-nek is hatalmas szerencséje volt a meccsen, a Giants O# nem igazán volt veretes a Lions meg minden második labdát elejtett. A mi ilyen semmi sem jön össze idén meg már meg volt a Phili ellen ha jól emlékszem.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Pár gondolat:
- Az alapszakaszban 1 negyedben játszottunk csak jól a Hox ellen, ez most is kevés lesz.
- Ha a Cowboys veri a GB-t, akkor ez az utolsó meccse a franchise-nak a Georgia Dome-ban, erre muszáj lesz felpörögni.
- A Lions támadójátéka sokkal inkább egydimenzionális, mint a mienk, így nehezebb dolga lesz a védelmüknek.
- A védelemben meg szvsz nagyban Neal fogja meghatározni azt, hogy hogyan szuperál az egység. Egyrészt amennyire domináns volt Rawls a hétvégén, valszeg sokat fog a LoS közelében tartózkodni, másrészt neki ill. Campbellnek kellene Grahamre vigyázni. | ajjaj... |
- Wilson passzjátéka ellen a legjobb az lesz, ha nem hagyjuk passzolni, ez a matchup még nem is reménytelen.
- Shanny fiú! Nem elfelejteni, hogy Julio a slotból indulva volt király a Hox ellen! Másrészt tartani kéne a balanszt a futó- és a passzjáték között, elvégre mind2-ben jó az egység és egy ilyen szintű D# ellen nem lehet feladni sem a futást sem a passzt.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Azon gondolkodtam, hogy mennyire jó nekünk, hogy a hawks lenullázta a lions. Sztem semennyire. Ugye elég hullámvasút volt a szezonjuk, sokszor egymással veszekedtek, verekedtek meccs végén. Ne legyenek kétségeink, a játékosok is tudják melyik a nagy skalp. Így, hogy agyonverték őket sztem újra(?) elhitték, hogy verhetetlenek. Egy szoros meccs, heroikus győzelem is ad persze extrát, de biztos ott motoszkált volna a fejekben, hogy mégiscsak döcögött a lions ellen. Tudom, hogy valahol hülyeség az egész, de mentálisan abszolút nem mindegy hogyan fordulnak atlantára. Quinn személye miatt pikáns meccs lesz, ugyanaz a két csapat előnye mint a hátránya azaz, hogy az edzők ismerik a másik csapat gyengéit, erősségeit. Az alapszakasz meccs is egy egál körüli derbi volt, az a hawksnak jött ki jobban. Azóta a védelmünk fejlődött egy szintet, ez is egy jó kapaszkodó az O mellé. Igazi ki-ki meccset várok, 55-45-re adom magunkat a hazai pálya miatt.
+ kívánság: nagyon szeretném, hogy játszunk egy nfc döntőt az éppen csilivili green bayel.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 916 — Omar's Coming Yo!
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Shanahan-Ryan-Film-Study/6b90b6c8-707f-44e9-9679-c0b597afe320

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az a baj, hogy nem erted mit irtam. Ha a lions ellen KJ(?) vagy Bobby(?) altal kiutott labdara gondolsz, akkor az egyszeruen hibas hivas volt. Bradyre viszont konkretan uj szabalyt szabtak azon az Oakland elleni meccsen. Addig a pontig nem letezett olyan, hogy "incomplete passz"-kent kimenteneknegy fumblit.
Tehat az altalad hivatkozott biroi dontes, hogy nem lett flag, az nem precedensteremto jellegu elorehato szabalyertelmezes volt, hanem egy sima bad call.
undisputedly
Veled meg az a baj, hogy a véleményedhez igazítod a tényeket.

A tuck rule-t nem 2002. januárjában találta ki a bíró a Raiders ellen.
S ha utánanéznél, nemcsak vagdalkoznál, akkor azt is tudhatnád, hogy először éppen egy Patriots által megszerzett fumble-t hívtak vissza a tuck rule miatt. (Pleasant strip sack, BigSay fumble recovery, 2. negyed) Aminek a "fontossága", emléke talán azért tűnik el, mert éppen ezen a meccsen küldte a Jets védelme Bladsoe-t a kórházba.

A tuck rule game után pedig a versenybizottság átnézte a szabályt, és nem változtatott rajta egy betűt sem.

Szóval, ha fumble-nek is gondolod Brady sack-jénél az eseményeket (ami szerintem sem egy elrugaszkodott vélemény), akkor a Te logikád alapján ez egy "sima bad call" volt.

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Arra azért kíváncsi leszek, hogy jövő héten mennyire fog leejteni a pálya? Remélem semennyire senki fele. És ha nyer az egyik csapat az azért nyer mert ők a jobbak (remélem mi leszünk azok) 😊
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Szombat, 22:30

Sherman jön DPI-zni
shawnka
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/mBrdKh3NMY4XGVAYugB_2Zj7Uis=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/7288829/dpisherm.0.gif

LABDA VÓT SPORI
Kenny
Elkaphatatlan labda. Egyértelmű.
Bazzani
JJ-nek nem létezik elkaphatatlan labda!! és pont😀😀
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
undisputedly
Nyugi, nem kötöszködésből írtam. 😉 nem kell mindent mellre szívni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szombat, 22:30

Sherman jön DPI-zni
shawnka
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/mBrdKh3NMY4XGVAYugB_2Zj7Uis=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/7288829/dpisherm.0.gif

LABDA VÓT SPORI
Kenny
Elkaphatatlan labda. Egyértelmű.

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szombat, 22:30

Sherman jön DPI-zni
shawnka
Amit el fognak neki nézni 😛
ThundersNFL
Most azon dolgozunk, hogy a sporik ne csak elnezzenek dolgokat, de pl egyenesen az elonyunkre ertelmezzek a szabalyokat, precedens teremto jelleggel 😊 pl ha a QB-nk fumblizik, legyen az itelet incomplete passz. Az tetszene! 😊 Az mar valami!
undisputedly
Ez a szabály értelmezéses manőver már megvolt 2 éve a lions ellen 😉
peach
Az a baj, hogy nem erted mit irtam. Ha a lions ellen KJ(?) vagy Bobby(?) altal kiutott labdara gondolsz, akkor az egyszeruen hibas hivas volt. Bradyre viszont konkretan uj szabalyt szabtak azon az Oakland elleni meccsen. Addig a pontig nem letezett olyan, hogy "incomplete passz"-kent kimenteneknegy fumblit.
Tehat az altalad hivatkozott biroi dontes, hogy nem lett flag, az nem precedensteremto jellegu elorehato szabalyertelmezes volt, hanem egy sima bad call. Most vagy az van, hogy nem erted a ketto kozti kulonbseget,(ezt ketlem), vagy pedig tok mindegy mit, de az -altalam erzelmektol es elfogultsagtol torzitottnak velt-velemenyedhez eroszakoltad meg a peldat, hogy legyen mivel valaszolni. Akarmelyik is tortent, reszemrol vege a beszelgetesnek, mert igy nem sok mindent tudunk egymasnak mondani.
Kalappal a meccshez, Quinn renek edzo es a Julio-Ryan paros megerdemelne egy deep po runt.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 916 — Omar's Coming Yo!
Szombat, 22:30

Sherman jön DPI-zni
shawnka
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/mBrdKh3NMY4XGVAYugB_2Zj7Uis=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/7288829/dpisherm.0.gif

LABDA VÓT SPORI

Szerkesztette: Kenny