Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
És majdnem 5000 yard. MVP-címet neki
Wyatt
S nyerjék meg a konferenciadöntőt?
Genya vagy! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És majdnem 5000 yard. MVP-címet neki

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Az idén lehengerlő támadók mellett valami épül a védelemben is... az újoncok közül legtöbb szerelés 1. Deion Jones 108 2. Keanu Neal 106 interceptionök : holtversenyben 1. Deion Jones 3 INT 😊
Keano
És lehet, hogy nem rooki, de Beasly-röl se feledkezzünk meg 😊 jó kis védelem kezd itt kialakulni az én meglátásom szerint 😊
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Az idén lehengerlő támadók mellett valami épül a védelemben is... az újoncok közül legtöbb szerelés 1. Deion Jones 108 2. Keanu Neal 106 interceptionök : holtversenyben 1. Deion Jones 3 INT 😊


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
 www.all22.com/atlanta-falcons/time-start-taking-falcons-seriously


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 271 — Tyrone Creek
Én is úgy gondolom h Shannyről lemondhatunk, hívta a JAX, a DEN, a SF és a LA is.

Egyébként a napokban egy rádióinterjú során Mattyt is megkérdezték h szerinte milyen HC lesz Kyle-ból, azt válaszolta h amilyen jó vezető, csak sikeres lehet.
empty taxi
nem para, pdfben biztos megvan még valahol a rendszere.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Én is úgy gondolom h Shannyről lemondhatunk, hívta a JAX, a DEN, a SF és a LA is.

Egyébként a napokban egy rádióinterjú során Mattyt is megkérdezték h szerinte milyen HC lesz Kyle-ból, azt válaszolta h amilyen jó vezető, csak sikeres lehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Khm. Az idén az nfl alapszakasz legtöbb sacket jegyző játékosa egy bizonyos vic beasly jr. lett 15,5 egységgel. Mondom még egyszer: egy falcons védő szerezte a legtöbb sacket idén. Ez valami egészen szürreális 😀

amúgy sztem lélekben mindenki készülhet shanny távozására. 6 üres pad van jelenleg és ugyanennyi hot name a jelöltek között. ebben nyílván ő is benne van, szóval ha csak nem kötöttek quinnel vmi szóbeli titkos paktumot, hogy 3 évig akármi van: "we ride together, we die together..." shanny nem lesz itt jövőre.

( tavaly még olyan is volt, hogy ki akartam vágni 1-1 meccs után 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
ennyike
 twitter.com/ChrisWesseling/status/816030282641854464
empty taxi
Nem tudom ki ez a csávó, de a rodney dangerfield profilképéért tutira komázom. 😀
peach
az nfl.com egyik újságírója


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
ennyike
 twitter.com/ChrisWesseling/status/816030282641854464
empty taxi
Nem tudom ki ez a csávó, de a rodney dangerfield profilképéért tutira komázom. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
ennyike
 twitter.com/ChrisWesseling/status/816030282641854464


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Szerintem a védelemmel nem lesz baj és jövőre még ütősebb lesz a passz siettetésünk a hátsó sort kell rendbe rakni, hogy ne nyeljünk be ennyi nagy játékot. De ennek ellenére még se érzem azt, hogy valamit kell csinálni a védelemmel mert rosszak, inkább olyan érzésem van hogy egyre jobbak lesznek és az idei évi teljesítményükkel is meg vagyok elégedve rég éreztem úgy hogy jó a védelmünk. Eddig amikor bejutottunk a PO-ba mindig rettegtem, hogy a támadók nem tudnak teljesíteni és a védelemben sose bíztam, hogy megállítja az ellenfelet, ha nem is mindig de most képes rá a védelem. Egy szóval most nyugodtan várom az első meccsünket mert érzem a potenciált mind a két csapat részben én ha lehet akkor a speciális csapat egységet erősíteném egy picit.
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Azon filóztam, hogy ez a Bennett gyereket behúzhatnánk jövőre és a passz siettetés rendbe lehetne, erre a Haws megkínálta 5 évre 3 napja. Na bassza ez a hajó elment.

Szerkesztette: 6atos
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Mindegy ki jön. Úgy kell játszani mint tegnap az első fél időben és nem lesz semmi baj. Csak nem szabad leolvadni a második félidőben úgy mint tegnap. Igaz akkora előnnyel mentünk neki hogy már azért lazázták el vagy legalább is úgy tűnt.
Midnight
Nem megbántva a Saints fanokat, de ilyen ócska védelemmel a PO-ban nem fogunk találkozni.
Egyébként utoljára a 13. héten a Chiefs ellen találkoztunk komolyabb védelemmel, remélem ez nem fog visszaütni.

Editke: Shanny megy Jacksonville-be interjúzni
empty taxi
Ez igaz, de azt a meccset is simán megnyerhetjük volna ha nem megyünk rá 2x a 2 pontos kísérletre :/

Shanny nem a Rams-nél befutó? Bár az is igaz hogy Jacksonvill-ben jó kis szerződést is kaphat
Midnight
Hivatalosan még csak a Jagstől jött kérés, de ugye a Rams nyugati part, más időzóna, lehet csak azért nem jött róla sajtóhír.
Meg úgy egyébként is hot name Kyle, sztem lesz még útja San Franciscoba vagy akár Denverbe is.
empty taxi
Egy sikeres SB meneteléssel tuti valaki leigazolja :/ Kicsit vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban mert tavaly nagyon nem tetszet az amit műveltek, idén viszont nagyon jó volt látni, hogy mennyit fejlődött a támadó játék. Illetve ha elmegy vajon jövőre is ennyire potens lesz e a támadó alakulat ?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Mindegy ki jön. Úgy kell játszani mint tegnap az első fél időben és nem lesz semmi baj. Csak nem szabad leolvadni a második félidőben úgy mint tegnap. Igaz akkora előnnyel mentünk neki hogy már azért lazázták el vagy legalább is úgy tűnt.
Midnight
Nem megbántva a Saints fanokat, de ilyen ócska védelemmel a PO-ban nem fogunk találkozni.
Egyébként utoljára a 13. héten a Chiefs ellen találkoztunk komolyabb védelemmel, remélem ez nem fog visszaütni.

Editke: Shanny megy Jacksonville-be interjúzni
empty taxi
Ez igaz, de azt a meccset is simán megnyerhetjük volna ha nem megyünk rá 2x a 2 pontos kísérletre :/

Shanny nem a Rams-nél befutó? Bár az is igaz hogy Jacksonvill-ben jó kis szerződést is kaphat
Midnight
Hivatalosan még csak a Jagstől jött kérés, de ugye a Rams nyugati part, más időzóna, lehet csak azért nem jött róla sajtóhír.
Meg úgy egyébként is hot name Kyle, sztem lesz még útja San Franciscoba vagy akár Denverbe is.

Itt meg Julio interjú, nem mond nagy ördöngősségeket, de kb. minden szava igaz:
 twitter.com/tiffblackmon/status/815749359593783300

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Mindegy ki jön. Úgy kell játszani mint tegnap az első fél időben és nem lesz semmi baj. Csak nem szabad leolvadni a második félidőben úgy mint tegnap. Igaz akkora előnnyel mentünk neki hogy már azért lazázták el vagy legalább is úgy tűnt.
Midnight
Nem megbántva a Saints fanokat, de ilyen ócska védelemmel a PO-ban nem fogunk találkozni.
Egyébként utoljára a 13. héten a Chiefs ellen találkoztunk komolyabb védelemmel, remélem ez nem fog visszaütni.

Editke: Shanny megy Jacksonville-be interjúzni
empty taxi
Ez igaz, de azt a meccset is simán megnyerhetjük volna ha nem megyünk rá 2x a 2 pontos kísérletre :/

Shanny nem a Rams-nél befutó? Bár az is igaz hogy Jacksonvill-ben jó kis szerződést is kaphat
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Jacksonville Jaguars have scheduled an HC interview for Friday with Falcons OC Kyle Shanahan, per source.

Ez nem faszsag? Ennyi ideje van Shannynek?
Adirotor
Mindig így megy, hogy a szabad hetes PO-csapatok edzőit elhívják ilyenkor interjúra, a többség el is fogadja a meghívást.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Jacksonville Jaguars have scheduled an HC interview for Friday with Falcons OC Kyle Shanahan, per source.

Ez nem faszsag? Ennyi ideje van Shannynek?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Mindegy ki jön. Úgy kell játszani mint tegnap az első fél időben és nem lesz semmi baj. Csak nem szabad leolvadni a második félidőben úgy mint tegnap. Igaz akkora előnnyel mentünk neki hogy már azért lazázták el vagy legalább is úgy tűnt.
Midnight
Nem megbántva a Saints fanokat, de ilyen ócska védelemmel a PO-ban nem fogunk találkozni.
Egyébként utoljára a 13. héten a Chiefs ellen találkoztunk komolyabb védelemmel, remélem ez nem fog visszaütni.

Editke: Shanny megy Jacksonville-be interjúzni

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Mindegy ki jön. Úgy kell játszani mint tegnap az első fél időben és nem lesz semmi baj. Csak nem szabad leolvadni a második félidőben úgy mint tegnap. Igaz akkora előnnyel mentünk neki hogy már azért lazázták el vagy legalább is úgy tűnt.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
A Hoxtól így h otthon játszunk annyira nem tartok (ha idegenben mennénk más lenne a leányzó fekvése), morálisan most nincs jó állapotban az a csapat, sokkal ink ők mint a Giants v. a Packers, persze simán lehet h Wilson előkapja a PO-mojót és kiszopunk a picsába.
Ellenben ha nyernénk szívesen venném ha Dallasba kellene menni, ink ők mint a másik 2.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Ha a Seahawks tovább megy akkor őket fogadjuk....ha esetleg a Lions menne tovább akkor a Giants - GB győztese jön...

Szerkesztette: Keano


több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 271 — Tyrone Creek


több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
mivel a tizedik hétig habzó pofával szidtam a csapatot, viszont szokás szerint nem volt igazam, jinxként fogadjátok szeretettel a PO-previewt tőlem 😀

az van, hogy én kurvára fázok ettől az egésztől. Ugye a Lionson kívül akárkit kaphatunk, és komolyan mondom, ebből a bandából most a Seahawks lenne a legkisebb baj, ott legalább Beasley lemészárolná a támadófalat, és ezzel nyerhetnénk. A sajtfejűek biztos, hogy megéreznék a vérszagot az alapszakaszmeccs után (ami szerintem top5 meccs volt idén), a Giants szeret megszopatni minket.
Ha úgy játszik a csapat, ahogy tud, illetve van igazság a futballban (nincs), akkor ez sima SB, de valami megint nem fog klappolni.
bergerdani
Sztem (is) idén annyira kiegyenlített az nfc, hogy bárki elkaphat bárkit. Talán a lions kivételével a másik 5 csapat közül bárki játszik bárkivel mindenkinél lehet olyan match upokat találni, hogy azt mondhassuk ott meg lehet nyerni a meccset. A pillanatnyi forma fog dönteni, ill. a rutin. Nálunk utóbbi a legnagyobb kérdőjel szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...