Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/thefalcoholic/status/815681824362033153
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
mivel a tizedik hétig habzó pofával szidtam a csapatot, viszont szokás szerint nem volt igazam, jinxként fogadjátok szeretettel a PO-previewt tőlem 😀

az van, hogy én kurvára fázok ettől az egésztől. Ugye a Lionson kívül akárkit kaphatunk, és komolyan mondom, ebből a bandából most a Seahawks lenne a legkisebb baj, ott legalább Beasley lemészárolná a támadófalat, és ezzel nyerhetnénk. A sajtfejűek biztos, hogy megéreznék a vérszagot az alapszakaszmeccs után (ami szerintem top5 meccs volt idén), a Giants szeret megszopatni minket.
Ha úgy játszik a csapat, ahogy tud, illetve van igazság a futballban (nincs), akkor ez sima SB, de valami megint nem fog klappolni.

Szerkesztette: bergerdani

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Holtversenyben minden idők 7. legtöbb pontját szerezte idén a csapat.

Érdekes, hogy Matty-nek így sem lesz sok esélye az MVP szavazáson.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Az külön nagyon szépre sikeredett így, hogy a Georgia Dome egy hazai playoff meccsel búcsúzik a nagy érdeműtől. Hiányozni fog.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 271 — Tyrone Creek
két hét múlva PO party nálam

óbébi
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Playoff győzelmekben gazdag Boldog Új Évet kivánok minden Falcons drukkernek 😎


több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Jó lenne ezt a meccset behúzni hogy egy hét pihi legyen és a sérültek tudjanak pihenni. Nem feltétlenül kéne sérülést össze szedni. Nem lesz könnyű meccs az biztos. És Most úgy érzem benne van a csapatban egy SB döntő hiába isteníti mindenki a Dallast szerintem el tudjuk őket verni, és ahogy nézem most a po-ban nincs olyan kemény védelem.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Gabriel és Hooper nem játszik a Saints ellen, Quinn állítása szerint JJ beöltözik, de ha elkezdi érezni a fájdalmat, akkor azonnal lehozzák.
Campbell ellenben visszatér.
Sanyinak okos lenne egy run heavy gameplant összehozni az eddigiek fényében, bár egyébként a Saints védelme inkább passz ellen van vakon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Beasley-vel készítettek egy interjút, amiben elmondta, hogy az egyetemen TE-t játszott és a DE edző erősködése miatt váltott a D-re. Azt mondta, hogy jó elkapó volt, a routok is mentek, csak a blokkolási sémákat nem értette, úgyhogy annyira nem volt nehéz a váltás. Lehet, hogy az az edző kap majd egy szobrot. 😊
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
 www.myajc.com/sports/football/michael-vick-return-for-georgia-dome-finale/xur6aKZesd1luVrCJDXyKK/
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Bocs..nem voltam egyértelmű a NFC East-ből és a NFC West-ből is csak 1 csapat értendő ...akinek a kilétét még homály fedi 😊


több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
bár még idén is nagy dolgok várnak ránk....de megvan elvileg a 2017 schedule.. hazai : Packers, Vikings, Bills, Dolphins, + NFC East ..idegenben : Bears, Lions, Patriots, Jets, + NFC West..
Keano
ez így egy kicsit sok vagy nekünk jövőre 18 meccset kell játszani ? 😀 😀 😀 Vagy bevezetek plusz játék napokat 😀
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
bár még idén is nagy dolgok várnak ránk....de megvan elvileg a 2017 schedule.. hazai : Packers, Vikings, Bills, Dolphins, + NFC East ..idegenben : Bears, Lions, Patriots, Jets, + NFC West..


több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Hooper egészséges
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Breesnek meg kb 200 kell az 5000hez. Lesz dobálózás 😁😁
Fattyu
Akkor Deion kap mégegy picksixet, hogy ő lehessen a DROY? Lécci, lécci, mégiscsak NO-i a srác.. 😀
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 869
...a saints meg az egyetlen öröméért fog teperni a szezonban 😊
peach
A TB valószínű kiejtése a PO versenyből nem az?
Creepy
NEM!!!! 😁😁😋😋

több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 869
Titkon bíztam ebben a forgstókönyvben és bejött!
Freemannak egy kicsi kell az 1000 hez
Mattynek 387 az 5000 hez
Beasley még 1,2 sack
JJ 180 az 1500 hoz
És jöhet a po
Remélem a pihrnő jótbtesz mejd és nem visszaveti a csapatot.
6atos
Breesnek meg kb 200 kell az 5000hez. Lesz dobálózás 😁😁

több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
...a saints meg az egyetlen öröméért fog teperni a szezonban 😊
peach
A TB valószínű kiejtése a PO versenyből nem az?
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Mondjuk azért Brees-ék nem fognak feltett kézzel jönni atlantába abban biztos vagyok...
Keano
Így, hogy a hazai pályáért megyünk nem fogjuk lefürödni a meccset, a saints meg az egyetlen öröméért fog teperni a szezonban 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Mondjuk azért Brees-ék nem fognak feltett kézzel jönni atlantába abban biztos vagyok...


több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Titkon bíztam ebben a forgstókönyvben és bejött!
Freemannak egy kicsi kell az 1000 hez
Mattynek 387 az 5000 hez
Beasley még 1,2 sack
JJ 180 az 1500 hoz
És jöhet a po
Remélem a pihrnő jótbtesz mejd és nem visszaveti a csapatot.
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
#2 seed! \o/
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
2. kiemeltek vagyunk 😀 a Saints meg kell verni !!! és nincs gond otthon játszunk 😀
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Jó kis kari...próbáltam csúsztatva nézni..de belefutottam, 20-6-os állásnál egy kiirásba...gondoltam onnan már nem bukjuk el..ez már nem az a csapat...ahogy nézem az eredmények alakulását ebből még seed#2 is lehet... harcoljon csak meg a GB, Giants, Hoax hármas hogy ki jön a Dome-ba... 😊


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
playoff, bazzzzeeeeggg!!!! 😀
peach
Már biztos? nem csak akkor jutunk be hakikap a TB?
Midnight
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sej5wcw97h2gloqihlwh
Falcons, Giants clinch playoff berths
After a four-year hiatus, the Atlanta Falcons are back in the playoffs. Joining the Falcons are the New York Giants, who are returning to the playoffs after a five-year wait.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...