Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Az Öreg ért hozzá!!!!

 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap3000000769752/Kurt-Warner-s-Top-5-quarterbacks-of-2016
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Majd a tampa kitossza aguayot, nálunk meg majd hof karriert fog befutni 😊
peach
Hár olvastam valamit, hogy a jó Dirk bácsi konkurenciát hoz neki, szóval nem is akkora hülyeség, mint ahogy elsőre tűnik. 😊
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
" Matt Ryan's 136.1 passer rating on deep passes (20+ yards) is the highest in the past 10 years. Only QB not to throw a deep INT this year " .... egyre több helyen olvasom, hogy reális esély van az MVP címre Brady ide vagy oda 😊


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Gabriel visszatért edzésbe, viszont LeVitre (csípő) meg Alford (térd) nem edz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Basszus Bryant..de a csúcson kell abbahagyni. 😊
Btw. jön a college-ból valami jó kicker? Olyan második körös? 😀
Creepy
Majd a tampa kitossza aguayot, nálunk meg majd hof karriert fog befutni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Basszus Bryant..de a csúcson kell abbahagyni. 😊
Btw. jön a college-ból valami jó kicker? Olyan második körös? 😀
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Bryant visszavonul, 41 évesen egye fene megengedjük neki. 😊

Szerkesztette: 6atos
több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Az én barátnőm tavaly azt találta ki magának, hogy Panthers drukker lesz. Az elején még vicces volt,aztán rájöttem, hogy komolyan gondolta... 😀
Kenji
Ha még együtt vagytok, akkor a szerelem győzött. 😀
Vrij6
Szerencsére nem akar vele az agyamra menni, meg idén a Panthers gyengélkedett, szóval igen, a szerelem győzött. 😀
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Az én barátnőm tavaly azt találta ki magának, hogy Panthers drukker lesz. Az elején még vicces volt,aztán rájöttem, hogy komolyan gondolta... 😀
Kenji
Ha még együtt vagytok, akkor a szerelem győzött. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Az én barátnőm tavaly azt találta ki magának, hogy Panthers drukker lesz. Az elején még vicces volt,aztán rájöttem, hogy komolyan gondolta... 😀
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Kinek mi jut. Engem a kíváló szvse "stadion" még kíválóbb budijában talált be egy seggrészeg ittas dallas szurkoló, aki romo remek játékát dícsérte nekem vizelés közben. Soha rosszabbat...
peach
Én szilveszter este A-Rod dominanciájáról és MVP jogáról hallgattam egy kiselőadást a csajom barátnőjének a fiújától..azután hozzátette, hogy "nem hiszi el, hogy sokan az NFC South legrosszabb irányítóját akarják MVP-nek"..ennek örömére mondtam neki, hogy én a Falconsnak szurkolok és ekkor végre befogta a pofáját..hihetetlen.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Félig OFF: reggel fél 8 előtt nem sokkal láttam vkit leszállni a 3-as metróról a Kálvinon kötött Falcons sapkában, esetleg innen vki?
empty taxi
Egyre többen vagyunk 😀 Szilveszter tájékán a csepeli tescoban vásárolok vonalban az asszony telefonon...a szemem sarkából látom hogy valaki áll szemben velem és nem mozdul...miután letettem a telefont rá mutat a kapucnis felsőmre..." látom Falcons "...rajta természetesen Falcons baseball sapi..kezet ráztunk...nyugtáztuk hogy idén k@rva jók vagyunk.... 😎
Keano
És idén egy szurkolóval többen lettetek. Az asszony titeket választott 😀 hozzáteszem ami meccseteket láttam abban valóban szimpatkus volt idén a csapat játéka, de mint NFC northos nem tehetem hogy nektek szurkoljak 😀
inkább csendben kivároma végét és várom a jövő szeptembert.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Félig OFF: reggel fél 8 előtt nem sokkal láttam vkit leszállni a 3-as metróról a Kálvinon kötött Falcons sapkában, esetleg innen vki?
empty taxi
Egyre többen vagyunk 😀 Szilveszter tájékán a csepeli tescoban vásárolok vonalban az asszony telefonon...a szemem sarkából látom hogy valaki áll szemben velem és nem mozdul...miután letettem a telefont rá mutat a kapucnis felsőmre..." látom Falcons "...rajta természetesen Falcons baseball sapi..kezet ráztunk...nyugtáztuk hogy idén k@rva jók vagyunk.... 😎
Keano
Kinek mi jut. Engem a kíváló szvse "stadion" még kíválóbb budijában talált be egy seggrészeg ittas dallas szurkoló, aki romo remek játékát dícsérte nekem vizelés közben. Soha rosszabbat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Félig OFF: reggel fél 8 előtt nem sokkal láttam vkit leszállni a 3-as metróról a Kálvinon kötött Falcons sapkában, esetleg innen vki?
empty taxi
Egyre többen vagyunk 😀 Szilveszter tájékán a csepeli tescoban vásárolok vonalban az asszony telefonon...a szemem sarkából látom hogy valaki áll szemben velem és nem mozdul...miután letettem a telefont rá mutat a kapucnis felsőmre..." látom Falcons "...rajta természetesen Falcons baseball sapi..kezet ráztunk...nyugtáztuk hogy idén k@rva jók vagyunk.... 😎


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Félig OFF: reggel fél 8 előtt nem sokkal láttam vkit leszállni a 3-as metróról a Kálvinon kötött Falcons sapkában, esetleg innen vki?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk idén még én sem 😀 Sőt, Brady sem 😀 De amúgy tök jogos felvetés, PM-ről valahogy teljesen megfeledkeztem, pedig látható, hogy nélküle PO-t sem ér a Denver, tehát megint neki kéne kapnia! | aki esetleg nem tudná, sokan a Colts 2–14-es szezonjánál is neki akarták adni |

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy Rodgers kapja. (Hiába érdemelné meg Ryan inkább.) Bár megjegyzem, Peyton idén egy INT-t se dobott!

(Szerintem egy Pats szurkoló teljesen immunis az MVP eredményére. Csinálhatsz bármit, úgyis PM viszi.)

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És majdnem 5000 yard. MVP-címet neki
Wyatt
Elsőre azt hittem nem irónia, hanem, hogy tényleg egy, a nagy patsnek szurkoló ember komolyan gondolja, hogy valóban egy olyan játékos érdemli meg ( jogosan ) idén az mvp címet aki az egyik utolsó 23. franchise játékosa. Akár maga Tom Brady ellenére is.

Am. beasly majd jövőre lesz dpoy, amikor már majd a futást is brutál módon gyilkolja... 😊 ( mondjuk erre nem fogadnék túl nagy összegben )
peach
Hát a majd 5000 yard, a liga legjobb ratingje, a legtöbb pontot szerző csapat vezetése, és a Falcons pihenőig juttatása nálam most simán megérné a díjat, hiába volt Brady is mocsok jó azon a 12 meccsen. Szóval semmi irónia nincs itt kérem szépen. Az mondjuk még fontosabb, hogy Brady véletlenül se legyen alapszakaszbeli MVP, mert azoknak annyira nem megy mostanában a gyűrűszerzés 😊

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
És majdnem 5000 yard. MVP-címet neki
Wyatt
Elsőre azt hittem nem irónia, hanem, hogy tényleg egy, a nagy patsnek szurkoló ember komolyan gondolja, hogy valóban egy olyan játékos érdemli meg ( jogosan ) idén az mvp címet aki az egyik utolsó 23. franchise játékosa. Akár maga Tom Brady ellenére is.

Am. beasly majd jövőre lesz dpoy, amikor már majd a futást is brutál módon gyilkolja... 😊 ( mondjuk erre nem fogadnék túl nagy összegben )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A nem kiemelkedőnek a szezon felénél MVP (nem DPoY) címet akartak adni sokan, de hát kinek mi a kiemelkedő szezon persze 😊 Donaldnak kellett volna már tavaly is nyernie, de nyilván nem ő fogja megkapni. Majd valaki az #1 D-ből. Ja ott nincsenek nagy nevek most 😀

több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Bill Barnwell (ESPN-es újságíró) hétfőn cikkezett a témában, ő 5 esélyest említett: Vic Beasley, Landon Collins, Aaron Donald, Khalil Mack, Von Miller. Ha 1-et kell kiválasztani, ő Millernek adná.
empty taxi
Vagy Collins vagy Mack kapja, Von Miller nem volt kiemelkedő, Aron Donald a Rams játékosa, Beasley meg Ryanhoz hasonlóan egy nem létező csapatban játszik.
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Arra van esély, hogy Beasly legyen a DPOY ?
Midnight
Bill Barnwell (ESPN-es újságíró) hétfőn cikkezett a témában, ő 5 esélyest említett: Vic Beasley, Landon Collins, Aaron Donald, Khalil Mack, Von Miller. Ha 1-et kell kiválasztani, ő Millernek adná.
empty taxi
Értem és köszönöm a gyors választ. Azért merült fel bennem ez a kérdés mert idén nagyon jó teljesített és sokszor az ő játékának köszönhetően tudták siettetni vagy zsákolni az ellenfél QB-t. Remélem jövőre még tovább fog fejlődni 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Arra van esély, hogy Beasly legyen a DPOY ?
Midnight
Bill Barnwell (ESPN-es újságíró) hétfőn cikkezett a témában, ő 5 esélyest említett: Vic Beasley, Landon Collins, Aaron Donald, Khalil Mack, Von Miller. Ha 1-et kell kiválasztani, ő Millernek adná.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Arra van esély, hogy Beasly legyen a DPOY ?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És majdnem 5000 yard. MVP-címet neki
Wyatt
S nyerjék meg a konferenciadöntőt?
Genya vagy! 😀
tomi-tomi
Az már mindegy 😊 Nekem elég, ha ide kerül az MVP-cím 😊