NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
zom_falcons Atlanta Falcons 19
Vadul keverik a kártyákat az O fal kapcsán, de végül is ez az időszak pont erre való.
Állítólag formálódni látszik a végleges felállás: Matthews - Stone - Hawley - Chester - Schraeder
Reméljük idén nem leszünk olyan szerencsések a sérülésekkel, hogy Tolilolonak kelljen tackle-t játszania a második héten... Habár állítólag blokkolásban is sokat fejlődött a srác az offseasonban. 😊
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nem sokat jelent ugyan, de érdekes, hogy a friss dc-on chester mellett mike person a másik kezdő guard...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Arra kérte a stáb Worrilowt h dobjon le pár kilót és gyorsuljon fel a holtszezon alatt, állítólag sikerült is neki, az LB-edző Ulbrich meg is dicsérte h napról napra fejlődik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Egy gyomorfertőzéses betegség vonul végig a stábon és a játékosokon, legszarabbul Beasley és Hardy van, ők nem is edzettek tegnap.empty taxi
Húzzák már magasabbra a kerítést Flowery Branch körül!

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Eg kis fosás legyen a legnagyobb bajunk idén...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Egy gyomorfertőzéses betegség vonul végig a stábon és a játékosokon, legszarabbul Beasley és Hardy van, ők nem is edzettek tegnap.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Freeman összeszedett egy hamstring sérülést, Rapoport szerint nem komoly, de néhány edzést azért ki fog hagyni.empty taxi
Másolja Colemant 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Freeman összeszedett egy hamstring sérülést, Rapoport szerint nem komoly, de néhány edzést azért ki fog hagyni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 005 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Közben érkezett az OL DeMarcus Love. Róla valami infó?Buga
27 éves és még nem játszott NFL-meccset...empty taxi
Csodás igazolás

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Közben érkezett az OL DeMarcus Love. Róla valami infó?Buga
27 éves és még nem játszott NFL-meccset...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Közben érkezett az OL DeMarcus Love. Róla valami infó?

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Jerome smith nemtudom milyen, de én vinnék egy drabál nagy dög erőfutót is az 53-ba, mert a 3., 4. & inches v 1 yardoknál coleman és antone nem opció, freeman meg lutri, dimarcoban pedig én nem bíznék...peach
Jerome Smith a 180 centije mellé 100 kiló, míg Coleman csak 93, szal vmivel erőteljesebb felépítésű back.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Jerome smith nemtudom milyen, de én vinnék egy drabál nagy dög erőfutót is az 53-ba, mert a 3., 4. & inches v 1 yardoknál coleman és antone nem opció, freeman meg lutri, dimarcoban pedig én nem bíznék...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Pre-TC 53-as rostertipp:
QB: Matt Ryan, TJ Yates, Sean Renfree
RB: Devonta Freeman, Tevin Coleman, Antone Smith
FB: Patrick DiMarco
WR: Roddy White, Julio Jones, Devin Hester, Leonard Hankerson, Justin Hardy, Eric Weems
TE: Jacon Tamme, Levine Toilolo, Tony Moeaki
OL: Jake Matthews, Chris Chester, Joe Hawley, Jon Asamoah, Ryan Schraeder, Lamar Holmes, Tyler Polombus, Mike Person, James Stone

Weems vagy egy OL helyére egy 4. TE (Shuler) vagy egy 4. RB (Jerome Smith) is becsúszhat. Az OL mélyebb (simán benne van h a 9 OL-be Konz, Gunn vagy Rodgers odafér), mint tavaly és a futójátékban is javulást prognosztizálok, ez az offense képes lesz meccsben maradni. Amitől kicsit félek, hogy Matty nem az a joystick QB, amit a kis Shanny szeret, nem nagyon kellene kivenni Ryan játékából az audible-öket és a no huddle-t, mindkettőben jó ő.

DL: Adrian Clayborn, Paul Soliai, Ra'Shede Hageman, Vic Beasley, Kroy Biermann, Grady Jarrett, Jonathan Babineaux, O'Brien Schofield, Tyson Jackson
LB: Brooks Reed, Paul Worrilow, Justin Durant, Stansly Maponga, Nate Stupar, Marquis Spruill, Joplo Bartu
DB: Desmond Trufant, William Moore, Kemal Ishmael, Robert Alford, Jalen Collins, Dezmen Southward, Charles Godfrey, Ricardo Allen, Akeem King

Pletykálnak arról, hogy Beasleyt LB-ként is ki akarják próbálni, mondjuk ránézve a rosterre szerintem hülyeség volna. A védőfalba Goodman, a secondarybe Phillip Adams esetleg beférhet vki helyére. A back7-ben nagyon nem hiányozna egy sérüléshullám. Hogy ki lesz Durant mellett a nickel LB arról fingom sincs (Spoon, hiányzol!). Remélhetőleg visszatérünk a Nolan-éra jobb éveiben látott turnovergyártásra és akkor versenyképes lehet a csapat, a konstans 3 & outokat én nem látom ebben az egységben.

K: Matt Bryant
P: Matt Bosher
LS: Josh Harris

Vetélytársat se kaptak a TC-re, jól végzik a dolgukat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Jake Long próbálkozik nálunk. Remélem csak depth miatt van itt, nem azért mert matthews szar...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
zom_falcons Atlanta Falcons 19
Falcons season preview, a tavalyi év emlékezetes pillanataival.
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/2015-Falcons-Season-Preview/62d064cc-f05f-48b5-bcb8-0de73538a6fb

Kicsit meghozta a kedvem a szezonhoz. 😊
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
megnézve ezt a videót végig Julio jutott eszembe (magasság, gyorsaság, ruganyosság) jó lenne ha a sérülések elkerülnék és hozna egy konstans elit szintet!
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
evett már valaki Atlanta burgert a Mekiben??😀😀 milyen volt? 😀Sugar611
Ettem. Egész jó!
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
evett már valaki Atlanta burgert a Mekiben??😀😀 milyen volt? 😀
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Költői kérdés: Kb már a századik helyen olvasom, hogy matthewsnak mennyire szar idénye volt...( olyat is h egyenesen ő volt a leggyengébb tavalyi első körös ) és az is tény, hogy ezt statok is alá támasztják. Most az én emlékeimet homályosítja el az idő, vagy ez nem fedi a valóságot, mert sztem abszolút vállalható rookie szezont tolt az alapján amit a pályán láttam tőle. Nyílván voltak gyengébb meccsei meg hibái de összességében én átlagosnak véltem a teljesítményét nem olyan holmes féle rémálomnak mint amit a legtöbb helyen írnak róla...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, hirtelen csak annyit láttam, hogy Hardy, titkos fegyver, aztán néztem, hogy mégsem négy meccs lesz az az eltiltás akkor 😀
Majd konstatáltuk, hogy ez most nem a Cowboys-topic #hétfő 😊

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Hardy a titkos fegyver:  247sports.com/Bolt/Atlanta-Falcons-Is-Justin-Hardy-the-new-secret-weapon-38115967


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Nyugii! A következő 50-ben tuti lesz egy 😀 😀