Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Akkor a drafton egy WR biztos lesz húzva. Milyen a Wr felhozatal ?
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Douglast is kivágtuk.Sokat keresett volna az utolsó évében.Kenny
4,4 millát keresett volna így pedig 3,5 szabadult fel.

több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Douglast is kivágtuk.Sokat keresett volna az utolsó évében.Kenny
őt nagyon csípem, sajnálom, hogy kivágtuk! sok sikert neki a következő helyen!

 www.thefalcoholic.com/2015/2/27/8116875/harry-douglas-released-falcons
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Douglast is kivágtuk.Sokat keresett volna az utolsó évében.

több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Harry Douglas is repült..

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Hat ha valaki akkor szerencsetlen S.J nem negativ ember. Nala durvabban edzo, campezo hajto RB-et nem sokat lattam a ligaban..az igazi work ethic...Hosszu eveken keresztul O volt egyedul a workhorse a Rams-ben, zsinorban 8 1000yardso szezon egy fos kula csapatban...mocsok mod sajnalom, hogy igy kell visszavonulnia...FBKrisz
nem vonul vissza állítólag. mondjuk én bevállalnám vet. min. környékén az "átok" ellenére. ha nálunk elmegy Pierre Thomas nem marad igazán rutinos, blokkolni-elkapni-futni is tudó RB a keretben, és pl. blokkolásban SJ még mindig elit, de az átlagnál jobban is kap el. mondjuk alldownba már sosem küldeném be...

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Kivágtuk az öreg Stevent az utcára, hivatalosan is elkezdődött a Devonta Era.shawnka
Sztem meg ne lepődjünk majd meg vmeik vetereán RB érkezésekor... :/peach
Sztem gyanús h Antone v Quizz resign és egy futót még draftolunk melléjük.empty taxi
Gurley indahouz!

több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Hat ha valaki akkor szerencsetlen S.J nem negativ ember. Nala durvabban edzo, campezo hajto RB-et nem sokat lattam a ligaban..az igazi work ethic...Hosszu eveken keresztul O volt egyedul a workhorse a Rams-ben, zsinorban 8 1000yardso szezon egy fos kula csapatban...mocsok mod sajnalom, hogy igy kell visszavonulnia...

'I BELIEVE'
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
For Jackson, the sub-.500 seasons continue a career trend. He has never played on a team that finished the year with a winning record. As a rookie in 2004, the Rams qualified for a wild-card berth with an 8-8 record.

Ez a kemény, nem a vídia! 😀 Ezek után tökös gyerek az, aki leigazolja őt. Soha nem volt olyan csapatban, ami 50% felett teljesített volna, igazi negatív ember. 😀
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Szerintem így fog kinézni a depth chart RB poszton: Devonta, Forsett*, Rookie*, Antone Smith. Utóbbi biztos marad, mert nagyon jó special teamer, és Armstrong tuti, hogy lobbizni fog érte.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Jax bácsinak megköszönhetjük, amit nálunk csinált, de ez itt ennyi volt. Úgy tűnik, tőlünk senki nem tud bajnokként távozni 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Kivágtuk az öreg Stevent az utcára, hivatalosan is elkezdődött a Devonta Era.shawnka
Sztem meg ne lepődjünk majd meg vmeik vetereán RB érkezésekor... :/peach
Sztem gyanús h Antone v Quizz resign és egy futót még draftolunk melléjük.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Kivágtuk az öreg Stevent az utcára, hivatalosan is elkezdődött a Devonta Era.shawnka
Sztem meg ne lepődjünk majd meg vmeik vetereán RB érkezésekor... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Kivágtuk az öreg Stevent az utcára, hivatalosan is elkezdődött a Devonta Era.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Bear Pascoe viszont biztosan távozik, nem nagy érvágás.deadmike
De! Tök jó blockoló TE 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Bear Pascoe viszont biztosan távozik, nem nagy érvágás.
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Matt Bryant aláírt!!!!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stez a ti haragotoktól is fél
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-fej-fej-mellett-a-panthers-a-saints-es-a-falcons-javul-a-bucs-2396941

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Egy rakás szart nem ért eddig, nemhogy 4. kört. Tök m1 minek állt fel, mert szökő évente egyszer lehetett észre venni, hogy pályán van. Mondjuk idénre már fejlődött vmit, már hozta egy átlag alatti csere szintjét 😀 de legalább jó nagy tenyere van...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Üdv!
Malliciah Goodman-ről vki tudna nekem pár sort írni?
Látom, h 2014-ben minden meccsen játszott, sőt 10-en kezdő is volt, de a statjai nem túl erősek.
LDE-t játszott tavaly?
Jövőre Quinn rendszerében mit fog játszani? LDE lesz, amolyan Seattle-s 5T, Bennett féle?
Kezdőnek közelébe kerülhet vagy csak idén vészmegoldás volt?
Köszi
R

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Az unikornist és DiMarcót is újraigazoltuk.
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Állítólag pénteken lesz infó a NoiseGate büntetésről. Második vagy harmadik körös draft pick elvételről beszélnek.deadmike
Profootballtalk-on írták. Elég ratyi dolog, de a második kört nem venném el.
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Állítólag pénteken lesz infó a NoiseGate büntetésről. Második vagy harmadik körös draft pick elvételről beszélnek.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
A facebookon a hungary fun okdalt innen csinálja vki?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hírek FA fronton, a saját házunk tájáról:
Nate Stupar (ERFA státusz) minden bizonnyal marad nálunk.
Matt Bryant hamarosan aláírja új szerződését, ha minden igaz.
Sean Weatherspoon, Corey Peters és Eric Weems esetében is már állítólag elkezdődtek a tárgyalások.
Steven Jacksonnak már pakolják a motyót. Várakozások szerint Freeman lesz az elsőszámú futónk (már csak azért is, mert ha Jax repül, más RB-nek perpill nem lesz szerződése nálunk).

Pass rush FA:
Vélhetően a legnagyobb nevek megkapják a franchise taget. Akik maradhatnak, mind jó játékosok, de nem elitek. McPhee (Ravens), Graham (Eagles) és Worilds (Steelers) egyértelmű esélyesek. Ha még olcsóbb opciót keresünk, ott a sérülékeny Orakpo (Skins) és a nem túl sokat mutató Clayborn (Bucs). A front office nyilatkozatai alapján úgy néz ki, hogy FA-piacról mindenképp hoznak egy (netán két) játékost közülük, persze csak józan áron. (Magyarra fordítva: ne várjunk az első napon hatalmas igazolást, ami egy csapásra megoldja minden gondunkat.)

Egyéb érdekesség:
Dan Quinn sejtelmesen úgy nyilatkozott, hogy Dezmen Southward esélyes lehet CB posztra. Ishmael meg átveheti a helyét safety-ként.