Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Samu lesérült, comb sérülés.  twitter.com/AJCFalcons/status/371428506644652032Gyurma Pappa
"considered questionable to return"
ezzel ugye csak az preseasonra céloztak?berger90
ez injury report, szerintem "általános", de annyira nem értek hozzá

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Samu lesérült, comb sérülés.  twitter.com/AJCFalcons/status/371428506644652032Gyurma Pappa
"considered questionable to return"
ezzel ugye csak az preseasonra céloztak?

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Trufant milyen volt?
Az első félidőt láttam majdnem végig, addig nem volt rossz. Alfordot, miután bejött, elég csúnyán elkezdte szopatni Britt is, majd Washington, de a továbbiakat nem láttam, valaki felvilágosíthatna majd. 😊
Köszi előre is

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Samu lesérült, comb sérülés.  twitter.com/AJCFalcons/status/371428506644652032

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Osit mától az 50-es mezben keressétek.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebből most ìgy sokat....peach
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/17/tony-gonzalez-plans-to-play-in-falcons-third-preseason-game/
gondolom erre gondoltGyurma Pappa
A helyi Voldemort

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Ebből most ìgy sokat....peach
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/17/tony-gonzalez-plans-to-play-in-falcons-third-preseason-game/
gondolom erre gondolt

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Ebből most ìgy sokat....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
He's back!

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Szerintetek az csak taktikai húzás, hogy Toilolot nem nagyon használják elkapásokra és majd csak az alapszakaszban mint új fegyver, vagy csak simán nem megy neki és azért nem?mohatomi
Gonzo hiányában nem lehet véletlen, hogy ennek ellenére sem próbálták ki, szerintem nem megy neki.berger90
ez az egész mondat egy faszság.shawnka
miért?

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Szerintetek az csak taktikai húzás, hogy Toilolot nem nagyon használják elkapásokra és majd csak az alapszakaszban mint új fegyver, vagy csak simán nem megy neki és azért nem?mohatomi
Gonzo hiányában nem lehet véletlen, hogy ennek ellenére sem próbálták ki, szerintem nem megy neki.berger90
ez az egész mondat egy faszság.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Elemzés:
 mmqb.si.com/2013/08/18/atlanta-falcons-2013-preview/

Mindig jövőre
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Nemtom, coffman áll. iszonyat zura, sonka szerint toilolo is jóféle....nekem mondjuk m1 csak vmeik hasìtson...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Roddy bokájáról van már valami plusz infó, vagy tényleg semmi extra, és azért nem került említésre a meccs óta?kaszo
Adam Schefter szerint a preseasonban már nem nagyon játszik, de szerintem ha komolyabb baj lenne, azt már tudnánk.
 bleacherreport.com/articles/1739883-roddy-white-injury-updates-on-falcons-stars-ankle

Mindig jövőre
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Roddy bokájáról van már valami plusz infó, vagy tényleg semmi extra, és azért nem került említésre a meccs óta?
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Szerintetek az csak taktikai húzás, hogy Toilolot nem nagyon használják elkapásokra és majd csak az alapszakaszban mint új fegyver, vagy csak simán nem megy neki és azért nem?mohatomi
Gonzo hiányában nem lehet véletlen, hogy ennek ellenére sem próbálták ki, szerintem nem megy neki.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
mohatomi Atlanta Falcons 8
Szerintetek az csak taktikai húzás, hogy Toilolot nem nagyon használják elkapásokra és majd csak az alapszakaszban mint új fegyver, vagy csak simán nem megy neki és azért nem?
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Aki nekem tetszett a ravens elleni meccsen az Dimarco volt,nagyon jókat blokkolt.
Davis újra úgy játszott mint ahogy egy QB-nak kell.Worrilow-t én akár a kezdőbe is beraknám sokkal impresszívebb mint pl Dent.

több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
F@szom az előszezonba! Szurkolói szemszögből "csak" feszültebbé teszik a várakozást...

GO FALCONS!
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Leadtunk egy 13 pontos előnyt egy félidő alatt, a meltdown már kurva jól megy. A cserék szénája viszont egyre kevésbé.berger90
kurvamindegy az eredmény ilyenkor, tőlem lehetünk 0-4-gyel is, amíg az első sorok értelmesen játszanak, a szezonban úgyis csak az számít majd 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Leadtunk egy 13 pontos előnyt egy félidő alatt, a meltdown már kurva jól megy. A cserék szénája viszont egyre kevésbé.berger90
jó, ha te a 3-4. sor alapján képes vagy felhúzni magadat, akkor ajánlom, hogy ne is nézzél szeptemberig meccset.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ki lehet normális RT aki fizu miatt cut lesz a pre végén?peach
Ez nem csak fizutól, hanem attól is függ h az illetőnek van-e normális, fiatalabb, olcsóbb alternatívája az adott keretben. Délután sztem lesz időm átgondolni.empty taxi
Jeromey Clary 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ki lehet normális RT aki fizu miatt cut lesz a pre végén?peach
Ez nem csak fizutól, hanem attól is függ h az illetőnek van-e normális, fiatalabb, olcsóbb alternatívája az adott keretben. Délután sztem lesz időm átgondolni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Ki lehet normális RT aki fizu miatt cut lesz a pre végén?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...