Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
mit szóltok??
 www.thefalcoholic.com/2013/3/6/4057262/atlanta-falcons-draft-preview-john-jenkins-georgia-nose-tackleSugar611
Én nagyon kedvelem ezt a túlméretezett uzsidobozt, ha esetleg úgy alakul h vki a 2. kör eleje-közepéről feljönne a mi pickünk helyére és mi ott tudnánk hozni Jenkinst annak örülnék a legjobban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
mit szóltok??
 www.thefalcoholic.com/2013/3/6/4057262/atlanta-falcons-draft-preview-john-jenkins-georgia-nose-tackle
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
hát én biztos nem adnék a 21-ből 16 milliót Revisért, akármilyen jó is. kurvára nem ez a legnagyobb needünk jelenleg...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Hell no. Asantéra dobálnának orrba szájba, ő meg híresen szarul szerel. Ráadásul idén van annyi need h nem kéne kib@szni az 1. körösünket se...empty taxi
need az van, de a posztjának legjobb játékosa. azért ez nem az ördögtől való. am. én a grimes-revis kombót vizionáltam.... de maradjunk a realitások talaján 😊peach
annál is ink mert kb. a fennmaradó capet kettőjükre kellene költeni 😀empty taxi
tudom-tudom, de néha jó álmodozni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hell no. Asantéra dobálnának orrba szájba, ő meg híresen szarul szerel. Ráadásul idén van annyi need h nem kéne kib@szni az 1. körösünket se...empty taxi
need az van, de a posztjának legjobb játékosa. azért ez nem az ördögtől való. am. én a grimes-revis kombót vizionáltam.... de maradjunk a realitások talaján 😊peach
annál is ink mert kb. a fennmaradó capet kettőjükre kellene költeni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Hell no. Asantéra dobálnának orrba szájba, ő meg híresen szarul szerel. Ráadásul idén van annyi need h nem kéne kib@szni az 1. körösünket se...empty taxi
need az van, de a posztjának legjobb játékosa. azért ez nem az ördögtől való. am. én a grimes-revis kombót vizionáltam.... de maradjunk a realitások talaján 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hell no. Asantéra dobálnának orrba szájba, ő meg híresen szarul szerel. Ráadásul idén van annyi need h nem kéne kib@szni az 1. körösünket se...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
16 milla per év... nah hadjuk már :/ ha az igényeiből lényegesen lejjebb venne az első kört viszont röhögve adnám érte...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
According to the Atlanta Journal-Constitution, the Falcons can't fit Darrelle Revis under the salary cap.
The Falcons are currently about $21 million under the cap, but they are interested in re-signing LT Sam Baker and S William Moore. They also need to get Matt Ryan an extension as his deal is up after this season and Tony Gonzalez could choose to play one more year. Revis will reportedly be asking for upwards of $16 million per season, making it a very tight fit. "Revis Island is not relocating to Lake Lanier," says beat writer D. Orlando Ledbetter
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
49ers' interest in trading for Jets CB Darrelle Revis is ".001 on a scale of 1-10," a source said via text message.

God, please no!shawnka
Igen, ez érdekes, de Mehta (Jets beatwriter, aki írta a cikket h a Falcons és a 49ers ajánlatot fog tenni Revisért) a legmegbízhatóbb beatwriterünk és ő jelezte legelőször h Revis trade áldozata lehet, de egyszerűen nem tudom, hogy beáldoznátok-e Revisért pár picket. Albert Breer egy 1. körösről és egy jövő évi opciós 2. körről írt.

Ahogy nézem eddig 2014-re 70M foglalt a capetekből, szóval egy hosszú távú szerződést is kaphatna Revis és a források szerint az érdeklődő csapatok világossá tették, hogy megadnák a Revis által kért pénzt.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
49ers' interest in trading for Jets CB Darrelle Revis is ".001 on a scale of 1-10," a source said via text message.

God, please no!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
Hmm,Grimes-Revis páros nem lenne rossz.csak szegény owens megint hoppon maradna😀Kenny
Nem lesz 150 millió a cap 😊

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
ennyiért nem kell Revis.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
NY Daily News reports Jets have two teams interested in Darrelle Revis. This much is known: Jets are shopping him and determined to deal him

ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk
Falcons, 49ers on list of possible Darrelle Revis trade partners for Jets Beki
Hmm,Grimes-Revis páros nem lenne rossz.csak szegény owens megint hoppon maradna😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
NY Daily News reports Jets have two teams interested in Darrelle Revis. This much is known: Jets are shopping him and determined to deal him

ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk
Falcons, 49ers on list of possible Darrelle Revis trade partners for Jets
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
#35 2 éves szerződést kapott.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nem csipázom a BR-t, de összeszedték h kik lehetnek Gonzo utódjai, a no 8. és a no 7. elég ócska pótlék a többiben van némi fantázia:
 bleacherreport.com/articles/1549879-free-agent-tight-ends-who-can-replace-tony-gonzalez-in-atlanta


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
The Miami Herald mentions free agent LT Sam Baker as an option for the Dolphins.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
SS William Moore to get five years and $25-30 million on his next contract.
We'd say those numbers are a bit conservative, but they're close. Tennessee signed Michael Griffin to a five-year, $35 million contract with $15 million guaranteed last offseason as he was entering his age-27 season, and Moore is arguably a better player as he enters his age-28 campaign. Atlanta does not intend to use the franchise tag before Monday's deadline.
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
hát érdekes hozzá állás de lényegébe véve igazi pass rush-unk így nem maradt
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
Ezt én sem értem, egy 34 éves lecserélni egy 31 évesre, annyira nem tűnik nagy üzletnek.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
 sportige.com/nfl-rumors-atlanta-falcons-interested-in-osi-umenyiora-03-2013/Sugar611
4-3ban játszott eddig, mi meg épp most váltunk. akkor minek?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 sportige.com/nfl-rumors-atlanta-falcons-interested-in-osi-umenyiora-03-2013/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Dimmy interjú:  espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/45586/video-falcons-gm-on-teams-recent-cuts


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
sztem ez a döntés arra mutat, hogy idén aktívabbak leszünk az fa piacon és/vagy készítik elő matty új szerződését 😊 dunn után furcsa lesz ismét egy ikon rb távozása de sajnos ez az élet rendje...peach
Remélem megtaláljuk azt az embert aki méltó utódja lesz.