A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5V_9wQBzFyA

Jót tett neki a Pain&Gain forgatás😀
Schiller hasonmás Isten a háttérben 😀😀

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
1-2 tipp:
SI.com
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130110/nfl-divisional-round-picks/?sct=hp_t12_a4&eref=sihp

ESPN.com
 espn.go.com/nfl/picks

NFL.com
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fmpwggyrbk0mzkedwuzb
Divisional round: Analysts unanimously pick Broncos, Patriots
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Egy kis segítséget kérnék.
Szeretném letölteni az idei összes meccsünket(egy pár még hiányzik),az lenne a kérdésem hogy a legnépszerűbb magyar torrentoldalon és a TYT-n kívül hol lehetne letölteni normalis(mondjuk 1080p)-s verzióban.
KöszönömKenny
ment PM!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Egy kis segítséget kérnék.
Szeretném letölteni az idei összes meccsünket(egy pár még hiányzik),az lenne a kérdésem hogy a legnépszerűbb magyar torrentoldalon és a TYT-n kívül hol lehetne letölteni normalis(mondjuk 1080p)-s verzióban.
Köszönöm

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Matt Bowen feszegeti a Gonzo vs. Kancellár matchupot:  www.nationalfootballpost.com/Chancellor-vs-Gonzalez-Thats-good-football.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Roddy White (knee) is practicing in full for the Divisional Round of the playoffs.
Falcons SS William Moore (hamstring) and DE John Abraham (ankle) were limited in practice on Wednesday.
Dunta Robinson (head) practiced in full on Wednesday.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/0ap2000000123973/Who-has-the-edge-Seahawks-vs-Falcons
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.thefalcoholic.com/2013/1/9/3852598/a-closer-look-is-the-seahawks-secondary-unbeatable
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
alapszakasz snapszámok offense oldalon:  espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/43959/atlantas-offensive-playing-time

és egy kis stat a bizakodáshoz:
Quarterback Matt Ryan completed a league-best 68.6 percent of his passes in the 2012 season. That’s the 13th best completion percentage in history for quarterbacks that have thrown at least 300 passes.

Of the 12 other quarterbacks with better completion percentages, seven won conference championships and four went on to win the Super Bowl.

Ryan, who completed 422 of 615 passes, joined Drew Brees (in 2011) as the only quarterback to attempt 600 passes and have a completion percentage above 68.

Még 1 dolog a FO is változások lesznek: David Caldwellt Director of Player Personnel a Jags GM-je lett, viszi magával Chris Poliant is aminek mondjuk örülök 😊 Les Snead után zsinórba a 2. évben visznek el embert ebből a pozícióból másik csapathoz GM-nek.

És még 1 biztató dolog: Major turnaround. Last year Roddy White was a drop machine. This year, 2nd best hands among WRs in the league. 4 drops in 138 targets

És némi negatívum: Dennis Green, Marvin Lewis, Jim Mora Sr. és Wade Phillips kezdte a HC-karrierjét 4 PO-loss-szal, nem kéne Smitheynek csatlakoznia a klubhoz.
Ryan szintén 0-3-mal áll, 6 QB kezdett ugyanígy, de közülük csak Y.A. Tittle-nek (Hall of Famer) lett 0-4 a mutatója.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
Idén mi marad, ha bukó lesz esetleg? Vagy a játékosokat dobják ki vagy Smithnek kell mennie. Minden bizonnyal nem a csapatot fogják leépíteni... Persze ehhez kéne a vereség is, de szerintem a rájátszásban az igazi ellenfeletek a 49ers lesz.Gyurma Pappa
A Ninerstől és a Hoxtól félek legink idén, ők ketten a legink rossz matchup számunkra.empty taxi
GB szerintem üti a 49erst.
Nekünk meg nyerni kell, nincs mese, eleget faszkodtunk. Minden adott.kaszo
Nagyon erős az a 49ers D, főleg hogy Justin Smith is visszatér, ha minden igaz.
Nektek meg majdnem minden adott, egy egészséges Turner most nagyon jót tenne. (Elrettentő példaként nézd meg a 2010-es Saints-Seahawks PO meccset, elveiben ugyanaz a Hox volt, csak mostanra jó játékosaik is vannak. Akkor nekünk 0 egészséges futónk volt, kis túlzással nektek sincs több. Ettől függetlenül szerintem NFC döntőt játszotok.)

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Idén mi marad, ha bukó lesz esetleg? Vagy a játékosokat dobják ki vagy Smithnek kell mennie. Minden bizonnyal nem a csapatot fogják leépíteni... Persze ehhez kéne a vereség is, de szerintem a rájátszásban az igazi ellenfeletek a 49ers lesz.Gyurma Pappa
A Ninerstől és a Hoxtól félek legink idén, ők ketten a legink rossz matchup számunkra.empty taxi
GB szerintem üti a 49erst.
Nekünk meg nyerni kell, nincs mese, eleget faszkodtunk. Minden adott.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Idén mi marad, ha bukó lesz esetleg? Vagy a játékosokat dobják ki vagy Smithnek kell mennie. Minden bizonnyal nem a csapatot fogják leépíteni... Persze ehhez kéne a vereség is, de szerintem a rájátszásban az igazi ellenfeletek a 49ers lesz.Gyurma Pappa
A Ninerstől és a Hoxtól félek legink idén, ők ketten a legink rossz matchup számunkra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Falcons coach Mike Smith said that RE John Abraham (ankle) will practice on Wednesday.6atos
fuckyeah!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Falcons coach Mike Smith said that RE John Abraham (ankle) will practice on Wednesday.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
hát ez kurvára tetszik: 😀
"Experience. Leadership. Inspiration. Win one for Tony, Todd and Mike!"
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
mi lenne ha nem lennénk ilyen kurva negatívak?? 😀 még 1 hét van a meccsig azt már arról beszélgetünk, hogy Smith megy!!

kurvára nyerünk vasárnap és kész!! szoros meccs lesz, de nyerünk!Sugar611
sztem senki sem negatív, csupán óvatos duhaj. tavaly spec nekem qrva nagy volt a szám, hogy mennyivel jobbak vagyunk a giantsnál. azook is voltunk, papíron... :/ 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
mi lenne ha nem lennénk ilyen kurva negatívak?? 😀 még 1 hét van a meccsig azt már arról beszélgetünk, hogy Smith megy!!

kurvára nyerünk vasárnap és kész!! szoros meccs lesz, de nyerünk!Sugar611
deCoud keményen nyomja jön Moore, Snelling meg megfutja amit kell a többi meg a szokásos és kész!!! W

CSAK POZITÍVAN!!! :d
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
mi lenne ha nem lennénk ilyen kurva negatívak?? 😀 még 1 hét van a meccsig azt már arról beszélgetünk, hogy Smith megy!!

kurvára nyerünk vasárnap és kész!! szoros meccs lesz, de nyerünk!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Vigyázzatok a hox bármikor képes sémát váltani, és így vagy úgy de felőrli az ellenfeleket, nem látványosan, de a második félidőre valahogy mindig úgy jön ki az ellenfél, hogy már fáradt. A másik, hogy Kam Chancellornak nem lesz még egy ennyire rossz mérkőzése!
Jó meccs lesz!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
de az legalább biztos, hogy ha a Hawks elver minket, akkor ők mennek SB-ba. A Cards, a Packers és a Giants után szabadon.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
Nyert a Hawks ahogy vártuk.De ha nagy céljaink vannak,akkor meg kell őket verni.Nincs mese,minden más eredmény elfogadhatatlan.Kenny
gyakorlatilag, ha ezt most nem hozzuk én meneszteném Smith-t. Zsoca
Szerintem ha nem hozzátok, lemond. Onnantól kezdve nagyon nehéz más hibást találni.Gyurma Pappa
Én annyira nem szaladnék bele ilyen dologba, de ha jövőre is L lenne akkor már jaaaa. Szerintem ami nagy hiba volt az egész évben az az elején történt Lofton elengedése főleg a nagy ellenséghez.6atos
jobb volt így, mint ha itt bomlasztotta volna a morált.shawnka
Nem igazán érezte jól magát, ennek az okát nem tudjuk, mindenkinek lehetnek személyes konfliktusai stb.

Hát érdekes kérdések ezek. 2008-ban a PO egy csoda volt, nem is voltak elvárások. 2010-ben #1 meg minden, oké, bukó a jövendő SB bajnoktól, pedig red hot volt a csapat, stb. 2011-es évben rákenték a szurkolók és a szakértők (na meg média is) a két koordinátorra a bukót (meg persze Ryan nem bírja a nyomást stb.).

Idén mi marad, ha bukó lesz esetleg? Vagy a játékosokat dobják ki vagy Smithnek kell mennie. Minden bizonnyal nem a csapatot fogják leépíteni... Persze ehhez kéne a vereség is, de szerintem a rájátszásban az igazi ellenfeletek a 49ers lesz.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Nyert a Hawks ahogy vártuk.De ha nagy céljaink vannak,akkor meg kell őket verni.Nincs mese,minden más eredmény elfogadhatatlan.Kenny
gyakorlatilag, ha ezt most nem hozzuk én meneszteném Smith-t. Zsoca
Szerintem ha nem hozzátok, lemond. Onnantól kezdve nagyon nehéz más hibást találni.Gyurma Pappa
Én annyira nem szaladnék bele ilyen dologba, de ha jövőre is L lenne akkor már jaaaa. Szerintem ami nagy hiba volt az egész évben az az elején történt Lofton elengedése főleg a nagy ellenséghez.6atos
jobb volt így, mint ha itt bomlasztotta volna a morált.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Nyert a Hawks ahogy vártuk.De ha nagy céljaink vannak,akkor meg kell őket verni.Nincs mese,minden más eredmény elfogadhatatlan.Kenny
gyakorlatilag, ha ezt most nem hozzuk én meneszteném Smith-t. Zsoca
Szerintem ha nem hozzátok, lemond. Onnantól kezdve nagyon nehéz más hibást találni.Gyurma Pappa
Én annyira nem szaladnék bele ilyen dologba, de ha jövőre is L lenne akkor már jaaaa. Szerintem ami nagy hiba volt az egész évben az az elején történt Lofton elengedése főleg a nagy ellenséghez.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
Nyert a Hawks ahogy vártuk.De ha nagy céljaink vannak,akkor meg kell őket verni.Nincs mese,minden más eredmény elfogadhatatlan.Kenny
gyakorlatilag, ha ezt most nem hozzuk én meneszteném Smith-t. Zsoca
Szerintem ha nem hozzátok, lemond. Onnantól kezdve nagyon nehéz más hibást találni.

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Nyert a Hawks ahogy vártuk.De ha nagy céljaink vannak,akkor meg kell őket verni.Nincs mese,minden más eredmény elfogadhatatlan.Kenny
gyakorlatilag, ha ezt most nem hozzuk én meneszteném Smith-t.