A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Nyert a Hawks ahogy vártuk.De ha nagy céljaink vannak,akkor meg kell őket verni.Nincs mese,minden más eredmény elfogadhatatlan.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
hát az történt amit vártunk, nyert a Seahawks. a játékuktól én sem volt lenyűgözve, de tényleg tudnak ennél jobban játszani.

2 jó hír!
- Roddy térde teljesen rendbe jött.
- Will Mo is 100%-os
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nagy meccs lesz srácok, és nem adjuk olcsón a bőrünket! Vasárnap találkozunk!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 670 — a new hope (again)
a baj az, hogy sztem a hawks tud ennél jobban játszani. tegnap tényleg nem voltak nagy showk. sztem roddyn és julion fog múlni sok minden. ha 1v1ben megtudják verni a hawks cb-et, akkor jók lehetünk.... + ugye turnoverek is kellenek!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Meg kell mutatni mindenkinek, hogy itt a helyünk!
RISE UP!

GO FALCONS!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
ettől féltem. de a Hawks mai játékát látva nem bánom annyira. twitteren úgy látom, hogy a srácok is ezt várták nagyjából.

jövő héten demonstrálni kell, hogy a legjobbak közt van tényleg a helyünk. a Seattle ehhez tökéletes partner lehet.
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
látva a Hawkst, minden a los-on fog eldőlni, mégpedig a mi támadó falunkon. Jobb mint a Skinsé és ezt kell kihasználnunk, meg kell védeni Ryant nagyon!!! akkor nem lehet baj 😊 a futást úgyis benyeljük,de Wilson nem fogja szétpasszolni a védelmünket.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Jó csapat a Seahawks, sőt nekem még szimpatikusak is, de nem ájultam el tőlük...2 éve a GB ellen paráztam előre, de most nem ..otthon a Dome-ban egy Ryan- Gonzo- White- Jones és remélem egy PO-ra feltámadó Turner-el nyerni kell...nincs mese RISE UP !! Keano
Túl sokszor van mázlijuk, és röhögve lefutják a védőinket. De legyen igazad!!! 😊

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Jó csapat a Seahawks, sőt nekem még szimpatikusak is, de nem ájultam el tőlük...2 éve a GB ellen paráztam előre, de most nem ..otthon a Dome-ban egy Ryan- Gonzo- White- Jones és remélem egy PO-ra feltámadó Turner-el nyerni kell...nincs mese RISE UP !!


több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Valahogy fordítson a Redskins és jöjjenek Griffin nélkül.Hawks ellen meleg lesz.Kenny
Ennek sajna lefőtt a kávé. Most jobban kell koncentrálni mint bármikor...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Valahogy fordítson a Redskins és jöjjenek Griffin nélkül.Hawks ellen meleg lesz.

több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Én jobban szeretném a Redskins-t a védelme szerintem gyengébb mint a Seahawks-é, így adott a feladat..több passzolt yardot összehozni támadásban, mint amennyi futottat a D benyel..😊


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
na kinek drukkolunk este?? 😊

azért a Redskins talán jobb lenne?!Sugar611
Igazából majdnem mindegy. A két legrosszabb ellenfelet kaptátok meg O szempontból, pont abban erősek, ami ellen a ti védelmetek sebezhető. A Skins védelem gyengébb, főleg passz ellen, szóval a Skins lenne a jobb eset nektek, ráadásul idén már egyszer vertétek őket. (Most más kérdés, hogy RG3 megsérült, és előtte azért szoros volt).

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
na kinek drukkolunk este?? 😊

azért a Redskins talán jobb lenne?!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 670 — a new hope (again)
Nah spotrac szerint jövőre majdnem 18 misi capspace-ünk van.
Mondjuk lejáróink is vannak gazdagon: Gonzo, Grimes, Baker, WillyMo, Svitek, Peterson, Cox, McClure, Owens, Polite, Walker, Hope h a legnagyobb neveket említsem.empty taxi
ebből gonzo ( ha marad ) , baker/svitek, willymo és sonka kedvéért 21 megtartása ami kötelező szvsz. mondjuk baker az idei éve után drága lesz, kérdés, hogy svitek tudná e azt hozni mint tavaly... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Nah spotrac szerint jövőre majdnem 18 misi capspace-ünk van.
Mondjuk lejáróink is vannak gazdagon: Gonzo, Grimes, Baker, WillyMo, Svitek, Peterson, Cox, McClure, Owens, Polite, Walker, Hope h a legnagyobb neveket említsem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
SEA v. WAS hát várható volt, hogy itt kötünk ki. Lehet a Redskinssel jobban járnánk v. nem.... 😊
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
ennyi van csak:



Falcons RCB Dunta Robinson returned to practice Friday after gaining clearance from the NFL's concussion protocol.
It's a positive sign for Robinson's availability next week, but he may still have to pass one more test before gaining clearance for game action. The Falcons should have both starting corners and DE John Abraham (ankle) available for the Divisional Round of the playoffs.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Asante-nak meghalt az anyukája 😕

 www.thefalcoholic.com/2013/1/4/3837456/send-your-thoughts-and-prayers-to-asante-samuel

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
van valami hír Abraham, Dunta, Moore hármasról? azt látom, hogy nem edzenek de mégis mi van velük? Moore is 4 héttel az alapszakasz vége előtt sérült le akkor azt írták két hét meg ugye az utolsó kettőn nem erőltettük, de elég rég nem edzik már... :/

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Mindjárt elsírom magam, tényleg 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 670 — a new hope (again)
sztem minden csapat ha tehetné, ezt a WR állományt választaná. peach
imádomszeretem a wrjeinket, de azért ez nincs így 😀 én előbb vágnék neki a szezonnak a Packers elkapóival, ha szabadon lehetne választani. itt van 2,5 playmaker, ott 4.shawnka
én nem, mert ők gb és nem falcons játékosok 😊

amúgy csak arra akartam célozni, hogy bármelyik csapat qb-a szívesebben dobálna nekik, mint középszerű wr-eknek 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Shawnka faszák lettek a PO tippjeid!! 😀Sugar611
kicsit longshotnak érzem persze, de ha meglesz az div kör, akkor nincs az a csapat, amelyik megállít minket.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Shawnka faszák lettek a PO tippjeid!! 😀
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
"It's crunch time. This is do or die. This is what we want and we're going to be ready for it." - Tony Gonzalez
(bár gondolom mindannyian lájkoltátok már a Falcons fb oldalát)