NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
igazából ennyi pick-ből egy Fitz-et, CJ-t vagy bárkit elhozhattunk volna. reméljük Julio lesz akkora kaliberű játékos. de mindenképpen bevállalós húzás volt. sokat fognak még erről beszélni.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ez a draft összességében nálam egy C+
Julio rohadt sokba került de a legnagyobb needre jött
Quizz feltrade-nél legszivesebben megfojtottam volna Dimitroffot
Dentet én bírom, de voltak bent nála jobb LB-k
Kellett DE, amikor húztuk Matthews volt a legjobb bent lévő
Andrew Jackson nagyon király pick
Ellenben Bosher rettenetes


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
összességében megvagyok elégedve, a 7. körös húzások speciel kurvajók. FA piacról kell majd CB és S, aztán winning.

Cliff Matthews: http://www.youtube.com/watch?v=ajnVMrltDc4&
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jó lenne azért még needre húzni

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagyon kellene még valaki a védelembe, ráadásul iszonyat jól draftolt a Tampa, a Saints is összességben legalább pariban van velünk, de inkább jobban húztak, egyedül a csoport utolsó Carolina lóg ki lefelé...hiába jött Julio, ha olyan brutál védelme lesz a Tampának, mint amire a tavalyi év javuló teljesítménye és az idei draft húzásai predesztinálják.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
ergó sztem logikus, h az amúgy is brutkó O-t erősítettük meg még jobban, pláne mert sztem ezzel a húzással gyak csapaton belül SB az elvárás...

mondjuk az OL-el nemtom mi lesz... :/
peach
a tavalyi után alap, hogy idén is valami nagy dolog a mérce, de szerintem JJ nem "akkora" erősítés ahhoz képest, hogy Jenkins 5 meccs kihagyással is 500 yardot fogott. A legtöbb csapatnál a 2. számú WR-nél is ilyesmi számok állnak.
Kicsit olyan érzésem van, mint amikor ifjonti hevében Payton 4 éve behúzta Meachemet, miközben 1. és 2. számú WR is rendelkezésre állt és legalább 3 nagyobb need volt az elkapónál a csapatban.

Nem akarok ünneprontó lenni, de avval, hogy jött Julio, a defense még nem lett jobb...szaba
így van. Nagyon optimistán kell az FA-piachoz hozzáállni, ha a 2. számú WR-posztot tekintitek a drafttal betöltendő legnagyobb lyuknak a rosteretekenatapapa
Nyilván Julioval, mint future no1 WR-el számol a Falcons. Roddy 30 éves, persze van még benne sok, de Jones olyan tehetség, akit nem lehetett otthagyni. No2 WR-nek luxus lenne sokáig.szaba
nem otthagyták hanem két év draftját rááldozták.
Persze, egyszer biztos 1. számú lesz, de addigra ki tudja mi lesz Turnerrel, Abrahammel, Gonzalezzel

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Nem akarok ünneprontó lenni, de avval, hogy jött Julio, a defense még nem lett jobb...szaba
így van. Nagyon optimistán kell az FA-piachoz hozzáállni, ha a 2. számú WR-posztot tekintitek a drafttal betöltendő legnagyobb lyuknak a rosteretekenatapapa
Nyilván Julioval, mint future no1 WR-el számol a Falcons. Roddy 30 éves, persze van még benne sok, de Jones olyan tehetség, akit nem lehetett otthagyni. No2 WR-nek luxus lenne sokáig.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
akeem dentről vkinek hasznos infója? nem mondom kellett az LB is, bár én meg voltam győződve O falember fog jönni...peach
Nicholas kijelentette h távozni fog, Peterson öreg és üveg, kellett a depth.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
a védelemmel sztem nem lesz gáz... grimes tavaly PB szezont futott és szezon végén már dunta sem volt annyira fos... decoud-ot nagyon bírom, moore meg tavaly volt először kezdő benne van potenciál bőven, idén hátha nem szopja annyira majd a passzokat... babineux kb. a leg alulértékeltebb DT a ligában, a mostani szezonban petersnek v jerrynek fel kell nőnie mellé mind futás ellen, mind pass siettetésben. a kezdő LB sorunk sztem rendben van, nicholas bárki helyett be tud ugrani, ott nincs gáz. a védelmünk legnagyobb gyenge pontja a DE. mivel az elmúlt időben ide draftoltak nem váltak be én FA-ról várok valakit aki azonnali segítséget nyújt ebben... ha nagyobb lesz a nyomás, hatékonyabb lesz a passz elleni védekezésünk is ami már elég lehet SB-re, persze ha a D tartja a turnover gyár formáját...

ergó sztem logikus, h az amúgy is brutkó O-t erősítettük meg még jobban, pláne mert sztem ezzel a húzással gyak csapaton belül SB az elvárás...

mondjuk az OL-el nemtom mi lesz... :/

akeem dentről vkinek hasznos infója? nem mondom kellett az LB is, bár én meg voltam győződve O falember fog jönni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
1 JJ WR helyett DE nem tudunk eléggé siettetni Abraham nyugdíjas már
2 ------ TE Itt lehetett volna keresgélni még egy biztos pontot Ryannek + TG nyugdíj
3 AD LB helyett OL mert ott sem biztos hogy mindenkit sikerül harcba állítani
4 ------ LB/WR posztra lehetett volna gyúrni
5.6.7. töltelék DE/OL/LB/CB

Eddig homlok egyenest más történik mint amit mindenki várt.
KR a TE posztra 2 körben vitték ki az AF oldal nagy esélyese volt.

Na de meglátjuk mit találtak ki a lockoutra.... 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon sok helyen a valaha volt legrosszabb trade-nek titulálják azonnal Atlanta részről, hozzátéve, ha Julio Hall of Famer is lesz, ez akkor is igaz. Indok: rengeteg pick elpazarlása, ráadásul első kör végén is vannak olyan elkapók, akik White mellé jók lettek volna.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem akarok ünneprontó lenni, de avval, hogy jött Julio, a defense még nem lett jobb...szaba
így van. Nagyon optimistán kell az FA-piachoz hozzáállni, ha a 2. számú WR-posztot tekintitek a drafttal betöltendő legnagyobb lyuknak a rostereteken

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Nem akarok ünneprontó lenni, de avval, hogy jött Julio, a defense még nem lett jobb...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem jó döntés volt, gyak. ő hiányzott nektek egy Super Bowlhoz, szinte bármit megér!
és neki is milyen jó, h nem gyenge,hanem gyak, bajnokesélyes csapatba került!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most értem haza és olvasom ezt az őrületet!!Isteni h Jones jött hozzánk,aztazállat lesz Ryan-nel és Roddy-val!!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Huh,kicsit sokat adtunk érte,de megérte.Kenny
Azért ez majd szezon közben derül ki vagy csak 1-2 év múlva...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
5.körben egy Herzlich nagy steal lenne

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Hát, ha a jövő évi 1/32-őt adjuk érte 😀. akkor már nem is olyan vészes az a 4 pick 😛aztec
akkor se ha nem lesz SB, de jones megatron 2.0 üzemmódban fog tevékenykedni...

3. körös pick? sztem OL , én annak örülnék a legjobban, úgyse tudunk mindekit megtartani az FA-k közül... DE sztem nem lesz, majd free agancyk között betyárkodunk, az 5-6-7 körökben meg jönnek majd a jó kis töltelék népek mindenhova...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Igazából engem nem tudna érdekelni, mennyi pickbe fáj egy olyan játékos, mint Jones.szaba
egyértelmű, baromira örülök neki én is, csak ilyenkor mindkét oldalt megnézi az ember 😊
de persze ha hozza amit elvárunk tőle, senkit se fog érdekelni az a pár hiányzó pick 😊 32. helyen már úgyse lesznek olyan nagy tehetségek jövőre 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát, ha a jövő évi 1/32-őt adjuk érte 😀. akkor már nem is olyan vészes az a 4 pick 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Huh,kicsit sokat adtunk érte,de megérte.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
1/5-t árulta a Browns? 😮 Mit szólt ehhez a Cards? 😮szaba
nah elírtam, gratula nyertél egy hangszórót! 😉 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
1/5-t árulta a Browns? 😮 Mit szólt ehhez a Cards? 😮szaba
Genyó😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
1/5-t árulta a Browns? 😮 Mit szólt ehhez a Cards? 😮
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nem mertem és akartam írni, de a múlt héten valamikor megjelent, hogy a browns árulja az a 1/5-t. azóta félig-meddig biztos voltam benne, hogy fel fogunk menni 1/5-re greenert v jonesért. ez be is jött... nagyon örülök neki, ez kellett, hogy az O egy még magasabb dimenzióba lépjen...
kurva sok picket adtunk érte, különösen a jövő évi 1. kör a fájó, de összességében sztem nagyon megérte...

jól indultunk, a 3. köröset nagyon okosan kell majd ellőni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...