Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
BÚÉK minden Falcons fan-nak és mivel lehet még fokozni az ideit évet, így jővőre még nagyobb és szebb győzelmeket kívánok !


több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Boldog, áldott, szerencsés, Falcon sikerekben gazdag 2011-et kívánok mindenkinek! 😊shawnka
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Boldog Új Évet mindenkinek!Ebből a szezonból már csak 4 meccset kell megnyernünk 😉

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Boldog, áldott, szerencsés, Falcon sikerekben gazdag 2011-et kívánok mindenkinek! 😊
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Megvéve... :cool:


több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az a sasbrigád már Kolbbal az élén is mondhatni agyonvert minket...
Mondjuk Rodgersék se 1szerű ellenfél, valamint a szentekkel se szeretnék naon összekerülni.
1 lehetséges megoldás a problémára:
1. Most 7végén nyer a Bears a GB ellen és nyer v a Bucs v a Giants így a pacskerek már nincsenek PO-ba.
2. Wild cardon a Bucs vagy a Giants megveri az Eaglest, a másik ágon sajna a Saints megveri az NFC Worst győztesét
3. Főcsop elődöntőn TB/NYG kettős vmelyikével játszunk a Saints-cel meg elbánik a Bears
4. NFC döntő a Bears ellenempty taxi
Hol kell aláírni? 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Az a sasbrigád már Kolbbal az élén is mondhatni agyonvert minket...
Mondjuk Rodgersék se 1szerű ellenfél, valamint a szentekkel se szeretnék naon összekerülni.
1 lehetséges megoldás a problémára:
1. Most 7végén nyer a Bears a GB ellen és nyer v a Bucs v a Giants így a pacskerek már nincsenek PO-ba.
2. Wild cardon a Bucs vagy a Giants megveri az Eaglest, a másik ágon sajna a Saints megveri az NFC Worst győztesét
3. Főcsop elődöntőn TB/NYG kettős vmelyikével játszunk a Saints-cel meg elbánik a Bears
4. NFC döntő a Bears ellen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
A Pats már SB téma... 😊
A sasok elleni meccs pikkantériája Vick lenne..újra a Dome-ban hát az sem lenne egyszerű bár valahogy úgy érzem az megoldhatóbb feladat lenne... :rolleyes:


több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
IR: Robbie Agnone; Shann Schillinger
practice squad: Marquez Branson; Brandyn Harvey; Rafael Bush
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
John Abraham DE Groin Did Not Participate In Practice --
Jonathan Babineaux DT Shoulder Did Not Participate In Practice --
Curtis Lofton LB Knee Did Not Participate In Practice --
Todd McClure C Ankle Did Not Participate In Practice --
Roddy White WR Knee Did Not Participate In Practice --
Jamaal Anderson DE Quadricep Limited Participation in Practice --
Kroy Biermann DE Calf Limited Participation in Practice

Vasárnapra mindenki friss és üde... :o 😀 😂
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Mondjuk speciel én egy csapattól tartok igazán a PO-ban az pedig a GB... :rolleyes:Keano
Én a PHI-től tartok
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Mondjuk speciel én egy csapattól tartok igazán a PO-ban az pedig a GB... :rolleyes:Keano
én a Pats-től. 😀

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Mondjuk speciel én egy csapattól tartok igazán a PO-ban az pedig a GB... :rolleyes:


több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
jobbak a mutatói, de Ryan nekünk meccseket nyert. Aaron inkább elvesztette azokat.
Zsoca
Ezt most komolyan gondolod?tenorx
igen

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
jobbak a mutatói, de Ryan nekünk meccseket nyert. Aaron inkább elvesztette azokat.
Zsoca
Ezt most komolyan gondolod?
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
fura leírni, de Grimes tényleg beférhetett volna. a sok elütött passz és INT mellett azért a szerelésekre is gyakran odaért. bejátszotta a pályát corner létére. idén már bőven kevesebb misstackle-je volt, mint korábban. azt hiszem csak a szezon elején kaptunk róla egy nagy play-t.

Abraham már régóta megérdemelte. neki örülök
Ryan nagyon nagy meglepetés. főleg a múlt heti állás alapján, de nem nagyon lehet rajta vitatkozni. Rodgers-nek lehet jobbak a mutatói, de Ryan nekünk meccseket nyert. Aaron inkább elvesztette azokat.
Weems a ret TD-je mellett azért szép visszahordó átlaggal is rendelkeett. ő is belefér.
egyedül Gonzo beválasztása ami picit fura. a PFF-en írták, hogy attól még, hogy future HOF, nem kell minden évben a ProBowl-ban játszania. nem volt rossz, de ebben van valami.

az LB sorból tényleg beférhetett volna Lofton, de ne feledkezzünk meg Moore-ról se. az egyik legígéretesebb strongS. jó számokat produkált és érdemben is hozzátett a D-hez. előbb-utóbb neki is meglesz a beválasztás. ha ezt a rookie évében csi álja, akkor biztos a beválasztása.

több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Így kezdem: 😀
Aztán: a PFM-en ezt írták - Brent Grimes kimaradása szinte érthetetlen, miközben Charles Woodson igencsak csendes szezont fut (persze magához és Grimes-hoz képest). Az Atlanta cornerback-je vezeti a ligát leütött labdák számában és úgy tudott nagy szezont produkálni, hogy mindenki Dunta Robinsontól várta a nagy játékokat. Asante Samuel Grimes helyén úgy nézve érthetőbb, hogy az Eagles játékosa interception-ök számában vezeti a ligát (talán ez a legszembetűnőbb statisztika egy DB esetében) és az Eagles lényegében még nem kapott róla TD-t. lesz ebből a gyerekből valaki a végén 😀

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
D: http://www.nfl.com/videos/nfl-pro-bowl/09000d5d81d47e3f/NFC-Pro-Bowl-roster-Defense?module=HP_cp2
O: http://www.nfl.com/videos/nfl-pro-bowl/09000d5d81d47711/NFC-Pro-Bowl-roster-Offense?module=HP_cp2
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Mi adjuk a legtöbb játékost a Pro Bowl-ra 😊
Ryan - azt hittem nem fér be Rodgers-t biztosabbnak éreztem
Turner - Kezdő lesz, nem tudok különbséget tenni a 3 választott között(AP, Steven Jackson)
White - Egyértelmű volt még ha a játéka kicsit visszaesett is
Gonzalez - Megérdemli
Mughelli - Egyértelmű, hogy az egyik legjobb
Abraham - bármit is csinál ő nem kerülhet be, úgy gondoltam, mert jobb szezonjába se választották be, mondjuk most se rossz
Weems - mennyen 😀
De azért reménykedjünk, hogy nem megy senki és nem azért mert az NFC döntőben kikaptunk és duzzognak 😀Buga
"És a legtöbb kezdő játékost"

Szeretnek minket és kész!!! 😂 😂 😂

Ryan: nem nagy esélyt adtam neki de mégis ott van.
Abraham: egy utolsó búcsú meccs lehetett volna neki, csak hát az SB fontosabb 😀 hiába van 13sck mind már eldőlt eredménynél szerezte kivétel a mostani NO most tényleg odatette magát.
Weems: még jó hogy szaladt majd 100yrd-ot életében először és láss csodát..
Lofton: MEGÉRDEMELTE VOLNA A LEGKIEGYENSÚLYOZOTTABB TELJESÍTMÉNYT NYÚJTJA.(szerintem)

A többieken nem csodálkozom.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Nehogymár Clausen ellenünk játszon nagyot.aztec
Inkább azt kérd, ha adhatok tanácsot, hogy a Panthers védelme ne fogjon ki nagyon jó napot, mert akkor 10-7-tel is simán ki tudtok kapni... Nem érzem, hogy Clausen ezzel a támadósorral, az oda-vissza-előre-hátra sérült futókkal tudna bármit alkotni...Gyurma Pappa
Sok pontot nem hiszem hogy összehoznak. A passz nem megy nekik mi azt szokás szerint nem tudjuk levédekezni futásaikat meg csak lerendezzük abban jók szoktunk lenni.

Futás ellen nem védekeznek valami fényesen, ha minden kötél szakad és leveszik ReceivingBig3 Gonzót, Jenkinst, Whitet a pályáról 😀 😀 😀 akkor jön a RushingBig3 Mughelli, Snelling, Turner... 😂
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nehogymár Clausen ellenünk játszon nagyot.aztec
Inkább azt kérd, ha adhatok tanácsot, hogy a Panthers védelme ne fogjon ki nagyon jó napot, mert akkor 10-7-tel is simán ki tudtok kapni... Nem érzem, hogy Clausen ezzel a támadósorral, az oda-vissza-előre-hátra sérült futókkal tudna bármit alkotni...

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nem volt ez olyan tragikus. Az O részéről megértem Mularkeyt h erőltette Turnert elvégre ha többet passzoltunk volna még kevesebbet pihenhetett volna a D. Mindenesetre ha megverjük a Pantherst kb lényegtelen volt a részünkről ez a meccs.empty taxi
Tavaly a Saints a Dallas elleni vereséggel volt így: mind1, a TB úgyis meg lesz 😊

Egyébként a mostani meccset (mint idén sokat) Williams nyerte meg a Saintsnek, sajnos idén a OL nem azt csinálja, amit SP és Brees kér tőlük, így meg nehéz.

Szerintem a konferenciadöntőben találkozunk. 😉

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nem volt ez olyan tragikus. Az O részéről megértem Mularkeyt h erőltette Turnert elvégre ha többet passzoltunk volna még kevesebbet pihenhetett volna a D. Mindenesetre ha megverjük a Pantherst kb lényegtelen volt a részünkről ez a meccs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
8 W után pont jókor jött ez a vereség, kellett egy kijózanító pofon a hurráhangulat közepén. 😉 A Vikings elkapta a Philly-t, pedig az a meccs országos 1-es volt, mi is szophatunk a Panthers ellen, ha félvállról vesszük őket.Tudom a Panthers és a Vikes nagyon nem ugyanaz a kávéház, de ugyanúgy elb@szhatjuk, ha nem figyelünk oda.Nehogymár Clausen ellenünk játszon nagyot.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
ami még fontos , hogy ezen a meccsen a saints edzői stábja is csúnyán megverte a miénket az oldalvonal mellet... nem cink h kikaptunk , inkább most mint a PO-ban.. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Remélem nem érnek majd rá elmenni.... 😂