Baltimore Ravens
47 feliratkozó
több mint 12 éve
Ezt értem, csak szerintem ha egy poszton domináns játékot tud bemutatni egy játékos akkor azt nem rakom át egy másikra. Ilyen meggondolásból hoznám Martint és akkor adott esetben cserélhetne KO-val, ha nem válna be mint RT, mert én annak húznák és nem LG-nak.Persze, hogy későn módosítok... amúgy kO tényleg király LG, de Ő eredetileg T és előbb-utóbb fel is kellene nőnie a feladathoz, lévén ritka az, hogy újoncot T-ben használnánk, posztjától függetlenül...CollapoA falnál én inkább azt mondom, hogy KO megy ki tackle-be, kivéve, ha Wagner annyira király, amennyire nem hiszem...CollapoKO-t én továbbra is LG-nak tartom... Amikor egészséges volt akkor dominált, RT-ben meg (tény, hogy újoncként) max átlagos.Blaise
több mint 12 éve
Persze, hogy későn módosítok... amúgy kO tényleg király LG, de Ő eredetileg T és előbb-utóbb fel is kellene nőnie a feladathoz, lévén ritka az, hogy újoncot T-ben használnánk, posztjától függetlenül...A falnál én inkább azt mondom, hogy KO megy ki tackle-be, kivéve, ha Wagner annyira király, amennyire nem hiszem...CollapoKO-t én továbbra is LG-nak tartom... Amikor egészséges volt akkor dominált, RT-ben meg (tény, hogy újoncként) max átlagos.Blaise

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
A falnál én inkább azt mondom, hogy KO megy ki tackle-be, kivéve, ha Wagner annyira király, amennyire nem hiszem...CollapoKO-t én továbbra is LG-nak tartom... Amikor egészséges volt akkor dominált, RT-ben meg (tény, hogy újoncként) max átlagos.
több mint 12 éve
A falnál én inkább azt mondom, hogy KO megy ki tackle-be, kivéve, ha Wagner annyira király, amennyire nem hiszem...ez esetben pedig Shipley, Gradkowski, Wagner, Mims, sőt ha még a csapatnál van, vagy marad Reid is lehet guard... nomeg persze draft 😊

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Kezd (papíron) összeállni a fal. Még egy RT kellene...+ mélység. Ha így folytatja Ozzie, akkor úgy jön el a draft, hogy tényleg minden körben az elérhető legjobb játékost draftolhatja, nem kell annyira a needek szorítására figyelnie.Jövőre és utána még nagyobb cap növekedést prognosztizálnak. Két év alatt akár 150 millióra is felkúszhat a pletykák szerint.
Valaki okos megválaszolhatná egy dilemmámat: idén jól alakulnak a dolgok, de ez részben a váratlanul nagy cap space miatt van így, amit a liga bevételeiből származtatnak. Ezek nőttek, kb 10 misivel több helyet adva minden csapatnak a cap-ben a 2013-ashoz képest. Most emiatt mindenki virgonc. Ha viszont ezt elköltjük, és jövőre netán csökken a cap, (netán visszamegy a 2013-as szintre) akkor az nagy baj...hiszen valószínűleg hosszú távú szerződésekkel költöttük el, azaz vagy cutolni kell több játékost, és/vagy a lejárókat nulla eséllyel tudnánk visszaigazolni. Gondolom erre is van taktika, meg a cap általában nő, de most ez egy kiugró növekedés volt, ami engem elgondolkodtatott...lucio
Oline most Monroe.Osemele-Zuttah-Yanda.Wagner/? egy Zack Martin pickel meglenne a variációs lehetőség, mert tud G és T-is játszani utóbbit inkább csak jobb oldalon
több mint 12 éve
lucio
329
Kezd (papíron) összeállni a fal. Még egy RT kellene...+ mélység. Ha így folytatja Ozzie, akkor úgy jön el a draft, hogy tényleg minden körben az elérhető legjobb játékost draftolhatja, nem kell annyira a needek szorítására figyelnie.Valaki okos megválaszolhatná egy dilemmámat: idén jól alakulnak a dolgok, de ez részben a váratlanul nagy cap space miatt van így, amit a liga bevételeiből származtatnak. Ezek nőttek, kb 10 misivel több helyet adva minden csapatnak a cap-ben a 2013-ashoz képest. Most emiatt mindenki virgonc. Ha viszont ezt elköltjük, és jövőre netán csökken a cap, (netán visszamegy a 2013-as szintre) akkor az nagy baj...hiszen valószínűleg hosszú távú szerződésekkel költöttük el, azaz vagy cutolni kell több játékost, és/vagy a lejárókat nulla eséllyel tudnánk visszaigazolni. Gondolom erre is van taktika, meg a cap általában nő, de most ez egy kiugró növekedés volt, ami engem elgondolkodtatott...
több mint 12 éve
A Zuttah trade pedig még egy ponton fontos lehet, Jensen és GG is tud tanulni tőle, mert 6 év nfl-ben azért az 6 év az nfl-ben... 5. körrel pedig tényleg jó bolt lett... OL javul, de még nincs kész, WR így átgondolva a dolgot nem rossz, ha most kérdeztek OT/SEC/DL, vagy BPA lesz a draft első köre... én utóbbit favorizálnám, de ha megfelelő érték van, akkor mehet tőlem az OL (Martin is jó, de meglátjuk csúszik-e valaki többet) vagy Dennard/Gilbert, vagy végső soron akár Pryor is... utóbbi azért kevésbé favorit... viszont továbbra se zavarna a TE húzás, bár az második körben csak...

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Örülök Zuttahnak. Ozzie látta mi a gond és orvosolta (y) Nem egy top tier center, de Ginohoz képest nagy upgrade lesz. Monroeval spanok, Riceal pedig egyetemen játszottak együtt. Atletikus zone block fit, már csak a hosszútávúval kell megbabrálni a fizuját és minden happy. A trade pedig nem rontja a jövő évi comp pick esélyeinket, ami szintén fontos.
több mint 12 éve
Jövő évi 5. körös picket ad a csapat Zuttah-ért, és új szerződést is aláíratnak vele.vassadiAkkor egy újabb virtuális kézrázás Ozzienak 😀

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
Jövő évi 5. körös picket ad a csapat Zuttah-ért, és új szerződést is aláíratnak vele.
több mint 12 éve
Elég gyakran dobtak rá eredményesen, én nem vagyok olyan pozitív vele kapcsolatban..Én Jimmy Smith -el sem voltam túl elégedett tavaly...Voicemiért nem?Peter

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
Idén 4.5, jövőre 4.25 milliós base salary-vel terheli a capet, úgyhogy a fizetéscsökkentést tartom valószínűbbnek.Zuttah guardot is tud játszani, de szerintem egyértelműen kezdő centernek hoztátok. NFL-viszonylatban átlagos szint, de már ez is számottevő upgrade-et jelent Gradkowskihoz képest, és ami még fontos, hogy kimondottan atletikus falemberről van szó, tehát ZBS fit. 4,5 millió az idei base salary-je, de itt várható némi módosítás. [/u]Ez megint jó húzás volt Ozzie-tól, főleg, ha adott esetben kiderül, hogy az a "2015 mid-round draft pick" inkább late-rounder (4/5. körre tippelek).vassadiItt arra utalsz, hogy át lesz konstruálva hosszabb távúra?Voice
több mint 12 éve
A fizuja azért első blikkre picit magas nekem.. de Ginohoz képest mindenképp upgrade, bár ő sem az a mauler tipusú center sajna 😕
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Egyébként ezzel a lépéssel betömtük a C-t mint hiányposztot, maradt az RT - DT (ahol azért van 5. és 3. körös fiatal) és FS ahova érkezett Darian Stewart, de ő sem egy Ed Reed...szóval oda is lehetne még valaki. Én Jimmy Smith -el sem voltam túl elégedett tavaly...

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
Zuttah guardot is tud játszani, de szerintem egyértelműen kezdő centernek hoztátok. NFL-viszonylatban átlagos szint, de már ez is számottevő upgrade-et jelent Gradkowskihoz képest, és ami még fontos, hogy kimondottan atletikus falemberről van szó, tehát ZBS fit. 4,5 millió az idei base salary-je, de itt várható némi módosítás. [/u]Ez megint jó húzás volt Ozzie-tól, főleg, ha adott esetben kiderül, hogy az a "2015 mid-round draft pick" inkább late-rounder (4/5. körre tippelek).vassadiItt arra utalsz, hogy át lesz konstruálva hosszabb távúra?

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
Zuttah guardot is tud játszani, de szerintem egyértelműen kezdő centernek hoztátok. NFL-viszonylatban átlagos szint, de már ez is számottevő upgrade-et jelent Gradkowskihoz képest, és ami még fontos, hogy kimondottan atletikus falemberről van szó, tehát ZBS fit. 4,5 millió az idei base salary-je, de itt várható némi módosítás. Ez megint jó húzás volt Ozzie-tól, főleg, ha adott esetben kiderül, hogy az a "2015 mid-round draft pick" inkább late-rounder (4/5. körre tippelek).
több mint 12 éve
Köszi ! Közben megtaláltam ezt:A szerződése nem vékony, bár nem tudom mennyire jó játékos ő, mindenesetre egy '15-s 3-4. pick nem vészes.C is OG is. nem is rossz. jobb mint az itt lévők (Yanda pesze kivétel)braxa88
Ozzie varázsolj tovább 😛
Ahogy nézem, nem C ő hanem G.Voice

Ez alapján átlag kezdő, Gino meg az átlagtól gyengébb, szóval erősítés mindenképp.

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
A szerződése nem vékony, bár nem tudom mennyire jó játékos ő, mindenesetre egy '15-s 3-4. pick nem vészes.C is OG is. nem is rossz. jobb mint az itt lévők (Yanda pesze kivétel)
Ozzie varázsolj tovább 😛
Ahogy nézem, nem C ő hanem G.Voice
több mint 12 éve
A szerződése nem vékony, bár nem tudom mennyire jó játékos ő, mindenesetre egy '15-s 3-4. pick nem vészes.Ozzie varázsolj tovább 😛
Ahogy nézem, nem C ő hanem G.

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
egyébként... nos akkor jön 😊

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
P. Schrager @PSchrags 13 pWe have 1st trade of NFL meetings. Reporting Bucs trade OL Jeremy Zuttah to Ravens for a 2015 mid-round draft pick. @NFLonFOX @FOXSportsLive
több mint 12 éve
tampa 3 éves kezdője... tampa engedett sack-számait kellene kikotorni, hogy tudjuk ez mit jelent... a tampa azért nem a betonlábú, egyhelybenálló QB-t keresi... ettől még lehet jó itt.. .ha Ő jön...

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Report: Ravens Working On Trade With Buccaneers For C Jeremy Zuttah (bár valahol G-nak írják)Jason La Canfora first reported that the Buccaneers were fielding trade offers for Zuttah a week ago after they signed C Evan Dietrich-Smith.
Zuttah, 27, is entering the third year of his four-year, $16.3 million contract that included $8.05 million guaranteed. He has base salaries of $4.5 million and $4.25 million coming his way over the next two years.
OverTheCap.com has his cap figure at $4.5 million next season.
The Buccaneers used a third-round pick on Zuttah out of Rutgers back in 2008. Pro Football Focus has Zuttah rated as the No. 22 center in the league last year out of 35 qualifying players.
Abszolúte nem ismerem, milyen szintet képvisel?

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
Pocket Hercules - NOLaGarret Blount - NO
Andre Brown - NO
NoShow Moreno - NO
OL... OL... OL... YEEEEESSSSS!!!!
Edit: ma már elég volt a málnaszörp, így inkább holnap fejtem ki 😀

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!