Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kindle azért PS-ben sem keres szarul
Per NFLPA records, Ravens LB Sergio Kindle earning $10,000/wk on psquad. Min. is $5700/wk; Was earning $27,353/wk on 53-man.

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Köszke

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egy kis Suggs:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/24/analysis-notebook-week-7-2/
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ezt így számoltuk, én legalább is, de valóban meglepő néhány játékos alulteljesítése... most pihi, a többit meglátjuk... ránk fér a szieszta...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sziasztok! Kalkulálható pofon volt...csak jobbak lesztek ezután 😉 Szükségem lenne egy kis segítségre fantasyban. Hogy áll most fel az LB sorotok? Azt hittem, hogy Lewis helyét McClain veszi át, de a tegnapi teljesítménye számokban elég karcsú volt. Ellerbe ellenben hozott gazdagon. Mindketten végig pályán voltak vagy McClain visszafogott teljesítménye pont rotáció eredménye?clbass
Egyenlőre a McClain,Ellerbe belső LB-k kezdenek.Viszont javaslom,hogy figyelgesd,mert olyan gyenge McClain,hogy lehet lecserélik bárkire,pl McClellanra.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Sziasztok! Kalkulálható pofon volt...csak jobbak lesztek ezután 😉 Szükségem lenne egy kis segítségre fantasyban. Hogy áll most fel az LB sorotok? Azt hittem, hogy Lewis helyét McClain veszi át, de a tegnapi teljesítménye számokban elég karcsú volt. Ellerbe ellenben hozott gazdagon. Mindketten végig pályán voltak vagy McClain visszafogott teljesítménye pont rotáció eredménye?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
The numbers do not lie. Including plays nullified by penalty Terrell Suggs was on the field for 55% of the Ravens defensive snaps. What did he do in those snaps? 18 were spent in run defense, 20 rushing the passer while he dropped into coverage six times. When he did rush the passer he picked up a sack, hit and hurry (along with a batted pass) to pick up the teams second highest pass rush grade.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nagyon jókor jött Suggs és nagyon jókor jön nektek a szünet. Sajnálom,hogy kikaptatok,de ez ellen a Texans ellen egyáltalán nem szégyen...legalábbis szerintem. Sokan temették az 55ösötöket a szezon előtt,hogy az egész szezonra kidől,de hát ez amerika. Tudni lehetett,hogy összerakják abból a sérülésből,ahogy korábban már másokat is összeraktak. 😊 Lehet csak azért mondták,hogy Suggs out this season,mert csak azt szerették volna. Főleg az acélvárosiak. Én drukkolok azért nektek!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Tucker és Suggs jó volt. Két hét szünet.
Reméljük a Steelers/Bungles széthenteli magát ma éjjel és ikszelnek.. kb ennyi.

Ez legyen a szezon nadirja.. emotional leader megsérül, és kiesik, 30+ pontos verést kap a csapat, és innen jöhet a feltámadás.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ez benne volt a levegőben 😕

De a tönkretett védelemért felelősségre kell vonni a megfelelő embereket!! Ez így nem állapot!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
If Ravens are in the mix in early Feb. you may see Ray Lewis in action. Takes 3-4 months to heal from this type of injury.shawnka
Fasza, akkor a Super Bowlon már játszhat. 😀Vrijbloed
Stílusos visszatérés lesz - az egyszer biztos 😊

Ma viszont zúzzuk be a Tekiket!! (akár egy szívrohamos 1 pontos győzelmet is elfogadok, csak valahogy legyen meeeg) Lehet, hogy benne van a csapatban, hogy az alapszakaszban egészségesebbek már nem leszünk, Suggs visszatérése momentumot is adhat, ezáltan megszerezve az első helyen kiemelést, amivel meg szépen elslattyognánk New Orleansig
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
If Ravens are in the mix in early Feb. you may see Ray Lewis in action. Takes 3-4 months to heal from this type of injury.shawnka
Fasza, akkor a Super Bowlon már játszhat. 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
If Ravens are in the mix in early Feb. you may see Ray Lewis in action. Takes 3-4 months to heal from this type of injury.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Lehet, hogy csak blöff.. én is inkább erre tippelnék. Azt néztem, hogy picit túlsúlyosnak tűnik még egyelőre.

Ha játszik is, sokat nem fog, max pass rush szituban.. de ne felejtsük, hogy run stopban is nagyon erős, úgyhogy a bye után mindenképp számítok a régi formájában futballozó Suggs-ra.
Ball So Hard, Sizzle! 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Suggs will play Sunday

Ravens All-Pro linebacker Terrell Suggs (Achilles) will play vs. Texans, NFL Network has learned.


OKÉ, de ha elveszítjük........... 😡 Flacco5
Nem gyenge,úgy emlékszek,áprilisban sérült meg,már játszik.Lehet,még vártak volna,ha Ray és Webb nem egyszerre esik ki.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Suggs will play Sunday

Ravens All-Pro linebacker Terrell Suggs (Achilles) will play vs. Texans, NFL Network has learned.


OKÉ, de ha elveszítjük........... 😡
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Terrell-Suggs-I-May-Or-May-Not-Play-Sunday/24e0cfdc-700b-424a-8554-6ccbd7316442

Nagy gyökérség lenne játszatni, egyszerűen nem endeghetjük meg magunknak, hogy ilyen súlyos sérülés után rásérüljön az elkapkodott visszatérés miatt - kockáztatva ezzel, hogy kidől az év hátralévő részére... Ha viszont csak arra megy ki a játék, hogy készüljön (feleslegesen) a Houston belőle is, akkor viszont zseniális húzás 😀

Elmondhatatlanul szükség van egy erős és jó formában lévő Sizzlere!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Középen vagyunk nagyon szarok,Kemo,Cody és Art.Jones is nagyon gyenge.
Most,hogy Ngata is megsérült még súlytalanabbak leszünk.Tud játszani,csak tavaly is így 8.forduló körül sérült volt.Jó volt,viszont nem volt az a megállíthatatlan vadállat,mint addig.
Most kicsit szerencse,hogy a 2 sérült alapembere nélkül felálló Texansal találkozunk,aztán bye ,sokat erősödhetünk,egészségesebbek lehetünk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Baltimore Ravens
10/17

Jordan Mabin (CB) Practice Squad.
Nigel Carr (LB) Practice Squad.
Josh Bynes (LB) Free Agent Signing.
Ray Lewis (LB) Injured Reserve
Terrell Suggs (OLB) will begin his practice period

tehát reagáltunk a sérülésekre...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Suggs visszatért edzeni!!Flacco5
Csak ne játszon bye előtt...

Na viszont az most már tényleg bebaszna, ha Reed is:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000081708/article/ed-reed-says-hes-playing-with-torn-shoulder-labrumFlacco5
Ő szokott sérüléssel játszani, ha most pályán van ezzel, akkor még bírja...
(IMO: Desperate for a ring)

Ray-rayFlacco5
Kellene vissza Ő is, de nem tudom... szerintem idén nem látjuk, max ha PO lesz.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Suggs visszatért edzeni!! 😊 Ray Ray IR-en, de ha úgy gyógyul még visszatérhet idén (de azt mondják nem valószínű).

Na viszont az most már tényleg bebaszna, ha Reed is:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/q7ht1btvdzduk9fdjg67
Ed Reed says he's playing with torn shoulder labrum
The injury bug continues to sting prominent members of the Ravens. Ed Reed told a Baltimore radio station Wednesday that he's dealing with a torn labrum in his shoulder.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ray-Ray és Ed sem fog örökké játszani, ha ők abbahagyják szinte biztos, hogy visszaesik a D és jobb erre időben rákészülni. Raynek már csak azért is kutya kötelessége lenyomni még egy évet, hogy kinevelje a draftról - szerintem - érkező utódját(?)/ követőjét.Blaise
32. helyen húzzuk be Ray utódját? 😀 Az nehéz lesz..
Teo az egyetlen akiből ezt kinézem.. nem rossz a class, elég mély szerintem, de nem tudom mennyi elit LB lesz belőle, inkább sok nagyon jó (Skov, Bostic, Mauti - velük még esetleg kiegyeznék)Igor
Ray sem jött sokkal korábban 😊 Ha nem is húzunk ismét egy Ray Lewist de az már bőven jó ha sikerül olyan embert találni aki képes lehet idővel betölteni azt az űrt amit Ő hagy. Kezdésnek elég lesz ha a pályán aztán majd az öltözőben.
Oz elég jól bűvészkedik a pickekkel, szóval az alanyi jogon járó 1/32-n is húzhat valami okosat 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ray-Ray és Ed sem fog örökké játszani, ha ők abbahagyják szinte biztos, hogy visszaesik a D és jobb erre időben rákészülni. Raynek már csak azért is kutya kötelessége lenyomni még egy évet, hogy kinevelje a draftról - szerintem - érkező utódját(?)/ követőjét.Blaise
32. helyen húzzuk be Ray utódját? 😀 Az nehéz lesz..
Teo az egyetlen akiből ezt kinézem.. nem rossz a class, elég mély szerintem, de nem tudom mennyi elit LB lesz belőle, inkább sok nagyon jó (Skov, Bostic, Mauti - velük még esetleg kiegyeznék)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
robiroboter 2 064 — Let's go O's!


riszpekt a szomszéd stadionból 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A sérülések soha nem jönnek jól, de legalább

-csoport ellenfeleink agonizálnak
-AFC úgy sz-r ahogy van
-a visszalévő komoly meccsek a csoportrangadók kivételével itthon lesznek (bronkók/óriások)

ezért szerintem a PO meglesz sőt akár egy hét szünet is befigyelhet.
Azt pedig adom, hogy az O-nak kell most a csapatot vinni, előbb utóbb ennek is be kellett következnie, szerintem képes is lehet rá, de az O-linenak konzisztensen hoznia kellene a jó meccseket pl Oher és KO is lefagyott a KC ellen, de pl Waretől alig jött nyomás igaz egy sacket azért szedett.
Ray-Ray és Ed sem fog örökké játszani, ha ők abbahagyják szinte biztos, hogy visszaesik a D és jobb erre időben rákészülni. Raynek már csak azért is kutya kötelessége lenyomni még egy évet, hogy kinevelje a draftról - szerintem - érkező utódját(?)/ követőjét.