NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem jobb csatában elesni mint a harctéren rájönni h alkalmatlan vagy katonának ?
gyenge árnyéka volt már önmagának az ember, Webb 5-10x értékesebb játékos ma, mégse siratja senki.
Lewis a pályán ma már bőven pótolható, motiválni meg tud az oldalvonalról is.gabtsi/
Webb meg nagy veszteség sajnos..Igor
A gond talán Webb... neki egyenlőre nem igazán van pótlásacollapo
és a vezér a játékban mindig értékes...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem jobb csatában elesni mint a harctéren rájönni h alkalmatlan vagy katonának ?
gyenge árnyéka volt már önmagának az ember, Webb 5-10x értékesebb játékos ma, mégse siratja senki.
Lewis a pályán ma már bőven pótolható, motiválni meg tud az oldalvonalról is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ray Lewis torn tricep - out for year and maybe career.

Nagyon sajnálnám, ha Ray-Raynek így fejeződne be a hosszú karrierje. 😕s.gergo
Remélem, felépül. Nem lenne méltó hozzá egy ilyen karrier-befejezés 😕 .
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
Bears drukkerként is sajnálom. Ikonja (nemcsak) a Ravensnek....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
az az ember elpusztíthatatlan... én még adok egy évet neki... minimum 😀
de jó lenne, ha tényleg vállalná is azt és bírná is

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Most jutok el idáig... Bazz, ilyen híreket. Amúgy is szar a kedvem, ez meg még a földbe döngöli. Nem is találom a szavakat. :/ Remélem Ray nem így fejezi be. :/
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Igy nem lehet vege.....egy ilyen HoF karrier egyszeruen nem fejezodhet be igy.Vannak klasszis LB-ek, vannak vezerek a palyan es azon kivul is.De olyan jatekos nem lesz tobbet a ligaban mint Ray Lewis.Olyan szinten tuzelni a csapatot, ahogy O csinalja senki nem kepes.Az M&T-ben szerintem meg a szertaros is verben forgo szemekkel, horogve 3pontosban mossa a mezeket...

Come back Ray.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Sajnálom Ray-t. Nem csak tisztelem, hanem kifejezetten kedvelem is. Nem érdemli meg, hogy egy sérüléssel legyen vége a karrierjének.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pedig R. Lewis idén nagyon passzentos volt. Lehet érezte, hogy idén még van esély gyűrűre. Sajnálom nagyon 😕
Ngata pedig kedvenc mert egyrészt fantasyben nálam van másrészt képes egymaga egy fél Off falat összecsomagolni...
Minden sérülteteknek mihamarabbi gyógyulást!ThundersNFL
Köszi, de ez ehh 😕

elég sokat morfondíroztam rajta, de amúgy Igornak adok igazat...

tavaly, mikor néhány meccsre Ray kidőlt, a srácok összekapták magukat és néha még jobb is volt a D#... nem mondom, h Ray nélkül de facto jobbak, de oda-oda tudják tenni magukat... tehát talán Ray még pótolható...

Ngata vissza fog térni, az az ember egy beast... akárcsak Sizzle... de ő még ne siessen nem kell egy career ending injury... az betenne nekünk vagy 3-4 évre a szükséges pótlások miatt...

A gond talán Webb... neki egyenlőre nem igazán van pótlása, pláne, hogy JSmith ugyan van, de kisebb sérülése neki is akad... azért most kicsit örülök, hogy maradt a csapatnál CoryGraham (őt korábban nem értettem) Chykie Brown, és Asa Jackson is... amúgy talán érdemes lenne Gorrert valahogy visszakukázni, és persze LB poszton Ray helyére tenni valakit... a depth kedvéért

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Pedig R. Lewis idén nagyon passzentos volt. Lehet érezte, hogy idén még van esély gyűrűre. Sajnálom nagyon 😕
Ngata pedig kedvenc mert egyrészt fantasyben nálam van másrészt képes egymaga egy fél Off falat összecsomagolni...
Minden sérülteteknek mihamarabbi gyógyulást!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 162
Igazabol most a magyar nyelv karomkodasokkal osszefuggo sokszinuseget hasznalnam ki a legszivesebben...
Ray OUT!!!!!!!!
Fantasztikus palyafutasa nem erhet igy vegett,az nem lehet,hogy tobbe ne lassuk az 52es mezeben a KAPITANYT!!!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
John Harbaugh says Haloti Ngata's knee injury is minor.Blaise
Húh legalább egy kis reménysugár a sok súlyos csapás között! Ray Ray, egyszerűen nem érhet így véget egy ilyen csodálatos karrier 😕 😕

Ngata legalább jól van, jól jön nagyon a bye. Ha Texans ellen nem is (ne is..!), akkor 3 hét múlva már láthatjuk. Annyinak elégnek kell lennie. Suggs reméljük valamikor jó formában visszatér!

Azt nem tudjátok, hogy a FA piac nyitott-e? Tudunk-e igazolni, ha nem úgy jönnek ki mondjuk a számítások CB pozícióban? Vagy kis erősítést adni a rush D-nek?
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
John Harbaugh says Haloti Ngata's knee injury is minor.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ray Lewis torn tricep - out for year and maybe career.

Nagyon sajnálnám, ha Ray-Raynek így fejeződne be a hosszú karrierje. 😕s.gergo
Igen, ezt én is most olvastam... ezt viszont nem tudom kimondani mennyire fáj.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ray Lewis torn tricep - out for year and maybe career.

Nagyon sajnálnám, ha Ray-Raynek így fejeződne be a hosszú karrierje. 😕s.gergo
Hú basszus 😕
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Ray Lewis torn tricep - out for year and maybe career.

Nagyon sajnálnám, ha Ray-Raynek így fejeződne be a hosszú karrierje. 😕
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ngata állítólag annyira nem súlyos.. és a run defense nem lehet sokkal rosszabb.
11-5-re vagy 10-6-ra kihozzuk ezt a csoportot nekem az is elég, ha addigra Ray, Sizzle és Ngata visszajönnek.

Webb meg nagy veszteség sajnos.. de talán Smith is megmutatja miért draftoltuk.. és mivel magasabb mint Webb, lehet hogy a RZ-ban (ahol eddig is jók voltunk) még jobb lesz a magas WR-ek ellen, ami kb. Webb egyetlen gyengéje.

Tudom, próbálom rózsaszínben látni a dolgot.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000080754/article/report-lardarius-webb-out-for-year-with-torn-acl?module=HP11_headline_stack

Hivatalos: ACL Webbnek, vége a szezonjának 😕
Harbough magyar idő szerint 10 körül tart sajtótájékoztatót. Igazából még pár óra és eldől a szezonunk: Kemoeatu és Smith nem tűnik súlyosnak, de ha Ngata és Lewis kidőlt akkor Game Over.
Így is baromi nagy nyomás fog helyeződni az O-ra, nekik kell majd a hátukon cipelni a csapatot, de legalább csak valami kis segítség jól jönne majd a D részéről (pl 3&27-ek levédekezése), ami pedig a legjobb játékosaink nélkül lehetetlen. Türelmetlenül várok :/
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
...,és a Texanst is. Blitzburgh

na az necces lesz és hát az a baj, h worstcase schenario is lehet belőle...
Ngata, Webb, Lewis és Suggs nélkül azért para lenne SB gyűrűről beszélni...
de köszönjük az észrevételed, nekem legalábbis jól esett ez egy rivális szurkolótól...

Am kicsit tényleg hasonló idén a móka... romló/öregedő védelem, sok sérült... idén a derbit az nyeri oda-vissza, akinek kevesebb halottja van meccs előtt... az után már más kérdés... én azért még titeket se írlak le... még kijöhet a PO és ott már ugye...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Hivatalosan is megkongatom a vészharangot!

Rosszul vagyok a védelmünktől. Ironikus hogy annyi én szenvedés után végre összejött egy JÓ támadósor, erre ez a D... Áh legszívesebben sírnék. Beszélhetünk akármilyen statisztikáról. De amit a két szemünnek látunk: a pass D még nem is olyan gáz (bár ha nem dobálnak a QB-k ellenünk, akkor azért nem olyan nehéz...), tudunk egy-egy TO-t szerezni, néha nyomást gyakorolni a QB-re, DE OLYAN SZINTEN NYELJÜK A FUTÁST, HOGY FÁJ. Minden franchise rekordot
Tisztelettel,ez így egy az egyben mehetett volna a Steel topicba is...😊

Nem tudom mennyire súlyos a sérültjeitek állapota,mikor fognak visszatérni,DE az a helyzet,hogy idén győztök mikor szarul játszotok,akkor is.És láttunk már ilyen csapatot gyűrűt nyerni..
Nálam még mindíg előzitek az AFC-ből SB-ba jutók listáján a Patset,és a Texanst is.Flacco5
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Nézzük a pozitív oldalát, már ha van ilyen. Idáig is rossz volt a védelem, így már sokkal rosszabb nem lehet, ezt most lekopogom azért. :/

Amugy meg ilyen runD-vel playoffba lehet jutni, de SB-t biztos hogy nem lehet nyerni, szóval én nem álmodoztam idáig se.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Cornerback Lardarius Webb suffered what could be an ACL injury in the first quarter, knocking him out of the game and potentially a lot longer. Defensive leader Ray Lewis wasn't on the field for the Cowboys' crucial fourth-quarter drive because of a triceps injury.

Pro Bowler Haloti Ngata (knee), cornerback Jimmy Smith (strain) and defensive tackle Ma'ake Kemoeatu (unknown) all came off the field for some period of time due to injuries. With all the substitutes, the Ravens were in defensive packages that they hadn't practiced.

Hm... ez lesz ám az ifjak jó kis megmérettetése...
Amúgy a tegnapi egy szar meccs volt, ezeken kívül is... jövőhéten idegenben tekik, azt pihi... ehh, az elmúlt években de sokat mondtuk, h jó lenne, ha nem az 1. héten lenne bájunk... most a tekik előtt jó lenne, de utánuk van.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Fredo 205
Úgy tűnik drága győzelem volt. Ha oda Webb mellett Lewis és Ngata is, akkor kábé le lehet húzni a szezont a a wécén...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Áááá :/ Webb lehet kihullott a szezonra. Lewis lesérült. Ngata is húzta a lábát.
Kérlek kérlek ne legyenek nagyon súlyosak 😕 😕Flacco5
Nem lehet, biztos.
Big blow to Baltimore's defense: Ravens CB Lardarius Webb tore his left ACL today.(Schefter)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000080027/article/ray-lewis-lardarius-webb-feared-to-be-seriously-hurt?module=HP11_breaking_news

Áááá :/ Webb lehet kihullott a szezonra. Lewis lesérült. Ngata is húzta a lábát.
Kérlek kérlek ne legyenek nagyon súlyosak 😕 😕