NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Hivatalosan is megkongatom a vészharangot!

5-1.
Ki kellene csattannom az örömtől. Cincy 3-3, tiebreakünk van velük szemben. Steelers 2-3, 3/3,5 meccs előnyünk van. Bocsánat a vulgarításért: de mi a f@sz ez a védelem?! Nagyon könnyen lettünk volna 4-2, utána jövő héten meg 4-3, oszt csókolom az előnynek...

Behúztuk. Nem tudom hogy vagytok vele, de én nem tudok büszke lenni erre. Rosszul vagyok a védelmünktől. Ironikus hogy annyi én szenvedés után végre összejött egy JÓ támadósor, erre ez a D... Áh legszívesebben sírnék. Beszélhetünk akármilyen statisztikáról. De amit a két szemünnek látunk: a pass D még nem is olyan gáz (bár ha nem dobálnak a QB-k ellenünk, akkor azért nem olyan nehéz...), tudunk egy-egy TO-t szerezni, néha nyomást gyakorolni a QB-re, DE OLYAN SZINTEN NYELJÜK A FUTÁST, HOGY FÁJ.
Minden franchise "rekordot" alulmúlunk hétről hétre, második hét 200+ yard engedett futással. Eddig nem akartam Peesezni, de egy szar edző. Tönkrevágta a D-t. Persze elment sok meghatározó játékos, kiesett Suggs, nem lettek fiatalabbak. De a liga egyik legjobb D-jéből egy huszonvégefelét csinálni az már teljesítmény!

Nagyon kíváncsi leszek a nyilatkozatokra. Elismerjük végre, hogy gáz van? Ha nem, akkor viszont még nagyobb vaj van, mert egyáltalán fel sem fogják, hogy mekkora bajban vagyunk. Így kurvára sehova nem fogunk jutni a playoffba 😕 😕
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
zomázámige zűrzavar,,,ha karma, akkor az meg nem csak Can't diff... mer' nem egyszemélyes a tím, lehet más is a pakliban a 2-esen kívül?kishaszi
Félreérted, mert félre akarod érteni.
Te úgy gondolod karma, hogy mindenkinek a csapatból szenvednie kellene a vesztes AFC döntő miatt. "nem egyszemélyes a tím". Félreérted. NEM a szar rúgásáról van szó. Hibázni lehet, azért meg kell bűnhödni (cut). Ezzel semmi gond nincs. Megy és mindenki éli szépen tovább az életét. Lásd Evans. Én személy szerint nem haragszok Evansra. Hibázott, mint bárki más. Megkapta érte a jogos jutalmát, de méltósággal távozott.
Cundiffra a karmát az elképesztő nagyképűségére értem. NEM arra a hibás rúgására. Kirúgták, kívántam hogy teljesítsen máshol jól. De az a meg nem bánás, és nagyképű nyilatkozatok sora Tuckerrel való rivalizálás alatt most talán visszaköszönt. Vagyis szeretném hinni, hogy ez most az.Flacco5
Nem akartam félreérteni, de akkor így sikerült😊
De súgom, hogy a rossz kívánság, kárörvendés szintén a karma fogságában van - mint amúgy minden más energia, csak hogy tudd😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Na akkor a legjobbakat mára... 😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
DoMmal írtunk egy cikket a Pats.hun. Ennek elemző részében a Ravens-t tekintettük viszonyítási alapnak. Talán számotokra is érdekes dolgokat találhattok benne. ( patriots.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek )tomi-tomi
Köszi a cikket, nagyon korrekt és jól összeszedett!

"Semmiképpen se az engedett yardot! Tavaly az utolsó tíz csapat közül öt rájátszásba jutott - másképp megfogalmazva: a rájátszásba jutott csapatok szűk fele a legrosszabb az engedett yardok szerinti mutatóban. Az utolsó hatból kerültek ki a Super Bowl résztvevői!"
Igazából ha jól értelmezem, akkor még nem érdemes megnyomni a pánik gombot a D-nkkel kapcsolatban, mert nem az engedett yardok mennyisége az a bizonyos X-faktor, sokkal inkább hogy mennyi RZ túrából enged a defense TD-t, hány potencális GW driveot állít meg.

Az O egy-egy fogalmatlan meccsén valóban nagyon fontos lehet, hogy milyen field pozícióba tudja helyezni őket a D, mennyi TO-t tud kierőszakolni.

Esetleg a Texans-ről is tudnátok írni kicsit vagy itt kommentbe elmondani a véleményt? Jelen pillanatban nagyon úgy tűnik, hogy hármunk között fog eldőlni az AFC title.Flacco5
A RZ Def. is nagyon fontos, de az igazi(nak tűnő) "X-faktor", hogy a drive-ok hány százalékát engedi egy védelem TD-re. Ebben pedig (a franc megeszi!😀 ) még mindig ugyanolyan kiemelkedőek vagytok.
Elég nagy macera ezeket az adatokat kibányászni, a Texans-ét (bármennyire is kedvelem őket), esetleg további (akár NFC) csapatokét csak a PO előtt és ha a Pats jó eséllyel összefut velük, akkor lehet, hogy összegereblyézem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
DoMmal írtunk egy cikket a Pats.hun. Ennek elemző részében a Ravens-t tekintettük viszonyítási alapnak. Talán számotokra is érdekes dolgokat találhattok benne. ( patriots.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek )tomi-tomi
Köszi a cikket, nagyon korrekt és jól összeszedett!

"Semmiképpen se az engedett yardot! Tavaly az utolsó tíz csapat közül öt rájátszásba jutott - másképp megfogalmazva: a rájátszásba jutott csapatok szűk fele a legrosszabb az engedett yardok szerinti mutatóban. Az utolsó hatból kerültek ki a Super Bowl résztvevői!"
Igazából ha jól értelmezem, akkor még nem érdemes megnyomni a pánik gombot a D-nkkel kapcsolatban, mert nem az engedett yardok mennyisége az a bizonyos X-faktor, sokkal inkább hogy mennyi RZ túrából enged a defense TD-t, hány potencális GW driveot állít meg.

Az O egy-egy fogalmatlan meccsén valóban nagyon fontos lehet, hogy milyen field pozícióba tudja helyezni őket a D, mennyi TO-t tud kierőszakolni.

Esetleg a Texans-ről is tudnátok írni kicsit vagy itt kommentbe elmondani a véleményt? Jelen pillanatban nagyon úgy tűnik, hogy hármunk között fog eldőlni az AFC title.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
hibás paraméter!
 pats.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twittersutianap
Köszi, a zárójel zavart be, javítottam.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
DoMmal írtunk egy cikket a Pats.hun. Ennek elemző részében a Ravens-t tekintettük viszonyítási alapnak. Talán számotokra is érdekes dolgokat találhattok benne. ( patriots.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek)tomi-tomi
hibás paraméter!
 pats.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
DoMmal írtunk egy cikket a Pats.hun. Ennek elemző részében a Ravens-t tekintettük viszonyítási alapnak. Talán számotokra is érdekes dolgokat találhattok benne. ( patriots.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
nomeg a tigricicák is lemorzsolódnának úgy...
de ez álom ám... AFCNorth, vért verejtéket!!!Collapo
Én nem vagyok ellene egy cicus győzelemnek sem, de mi mindenképpen nyerjünk 😀 Szeretnék bye weekre menni egy 5-2es mutatóval (6-1 már túlon túl szép lenne, talán még a #1 seedet is elhinnénk - amire még baromi korán van)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nomeg a tigricicák is lemorzsolódnának úgy...
de ez álom ám... AFCNorth, vért verejtéket!!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Szülinapomra egy Cleveland és egy Baltimore sikert kérek... azzal megvan a pace! 😀 (augusztusban születtem 😀)Collapo
Alá is írnám most azonnal 😀
Így is 2/2,5 meccses előnyben vagyunk vasalósoktól, elmondhatatlan érzés lenne 3/3,5 meccsre lenni tőlük. És ez tényleg csak a csapaton múlik!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
(augusztusban születtem 😀)
Collapo
Köszi 😀 a többiben kiegyezünk 😀Collapo
Isten attól éltethet, jobb mint a haltatás - jókívánságot passzolni micsodi dologmá.sutianap
Nemmondtamhogypasszolomám! 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
(augusztusban születtem 😀)
Collapo
Köszi 😀 a többiben kiegyezünk 😀Collapo
Isten attól éltethet, jobb mint a haltatás - jókívánságot passzolni micsodi dologmá.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
(augusztusban születtem 😀)
Collapo
Köszi 😀 a többiben kiegyezünk 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szülinapomra egy Cleveland és egy Baltimore sikert kérek... azzal megvan a pace! 😀 (augusztusban születtem 😀)Collapo
Kérj mást! 😊Wong
Rendben, akkor tigricicás és tehenészős vereséget kérek, hogy az ererdmény nekünk kedvezzen a divízióban 😛Collapo
A tehenészőssel mint sas egyet tudok érteni a tigrisciásról Dalton miatt mást gondolok, de ha ez az ára, hogy Romoékat megverjétek ám legyen 😉 😛 Isten éltessen amúgy!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szülinapomra egy Cleveland és egy Baltimore sikert kérek... azzal megvan a pace! 😀 (augusztusban születtem 😀)Collapo
Kérj mást! 😊Wong
Rendben, akkor tigricicás és tehenészős vereséget kérek, hogy az ererdmény nekünk kedvezzen a divízióban 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 663 — Defense Fan
Szülinapomra egy Cleveland és egy Baltimore sikert kérek... azzal megvan a pace! 😀 (augusztusban születtem 😀)Collapo
Kérj mást! 😊
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szülinapomra egy Cleveland és egy Baltimore sikert kérek... azzal megvan a pace! 😀 (augusztusban születtem 😀)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
zomázámige zűrzavar,,,ha karma, akkor az meg nem csak Can't diff... mer' nem egyszemélyes a tím, lehet más is a pakliban a 2-esen kívül?kishaszi
Félreérted, mert félre akarod érteni.
Te úgy gondolod karma, hogy mindenkinek a csapatból szenvednie kellene a vesztes AFC döntő miatt. "nem egyszemélyes a tím". Félreérted. NEM a szar rúgásáról van szó. Hibázni lehet, azért meg kell bűnhödni (cut). Ezzel semmi gond nincs. Megy és mindenki éli szépen tovább az életét. Lásd Evans. Én személy szerint nem haragszok Evansra. Hibázott, mint bárki más. Megkapta érte a jogos jutalmát, de méltósággal távozott.
Cundiffra a karmát az elképesztő nagyképűségére értem. NEM arra a hibás rúgására. Kirúgták, kívántam hogy teljesítsen máshol jól. De az a meg nem bánás, és nagyképű nyilatkozatok sora Tuckerrel való rivalizálás alatt most talán visszaköszönt. Vagyis szeretném hinni, hogy ez most az.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
zomázámige zűrzavar,,,ha karma, akkor az meg nem csak Can't diff... mer' nem egyszemélyes a tím, lehet más is a pakliban a 2-esen kívül?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Most kérek mindenkitől elnézést, akinek nem hittem el, hogy Cundiff gyengébb, mint Tucker és meg kell szabadulni tőle...
A Rezesbanda most rúgta ki, utóbb 2/6-ja van és 31ről is hibázik. Idén 7/12-t tud... így már jobb, hogy Tucker van nálunk 😀Collapo
Nem haragszunk 😊
Első nap első pillanatától bíztam Tuckerben. Cundiffnak a cut után nem kívántam rosszat, de azért ez valamelyest elégtétel. Ez a legjobb szó rá? Nem tudom. De a távozása előtti nyilatkozat baromi antipatikus volt "itt és itt van a statisztikám, ha nekik nem kellek, akkor máshova viszem a szolgálataimat". Akkor basszameg! Fülemet farkamat behúznám, lássák rajtam a megbánást, hiszen nem csak a csapat egy SB esélyes évét ronotta el, hanem milliónyi szurkolónak okozott fájdalmat. Erre még nagyképűsködött. Szar dolog a karma...

Tucker rúgdosson szépen tovább, legyen Stover 2.0 😊
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Most kérek mindenkitől elnézést, akinek nem hittem el, hogy Cundiff gyengébb, mint Tucker és meg kell szabadulni tőle...
A Rezesbanda most rúgta ki, utóbb 2/6-ja van és 31ről is hibázik. Idén 7/12-t tud... így már jobb, hogy Tucker van nálunk 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
najó kompenzálok egyet mermár túlforog a mosódob.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát a - lose to Cassel - formulát csak valami szado-mazo-bizarrban használhatják, most elképzelem Szag kapitányt amint osonkodik a kilencágú korbáccsal. Nade azér a Csikánóban is túlélték a Csínom Palkó keltette cunamit.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát ezt most inkább Tucker dícséretére, mint Joe kritikájára és fricskázásra írom 😛 😀
Am. az edzőséget se zavarta, h csúnyán nyertünk... azért engem kicsit igen :/
Jön a Dallas meccs és hát ők is éppen lehetnek kellemetlen ellenfelek...
Amúgy még egyszer nem írok olyat, hogy kiráz a meccstől a hideg... majdnem elbuktuk a KC ellen 😮

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!