NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Tiger86 Baltimore Ravens 23
Én nem nagyon szoktam hozzászólni a dolgokhoz inkább csak olvasgatom.
Szerintem a def. építése a def.cord.-nál kezdődne.... egy top defből egy ilyen sza.r.l védekező egységet csinálni nagy tudomány... okés h Suggs hiányzik, de rajta kívül mindenki adott volt.
Magát a csapatot nem temetném el hiába Apó kiesett az egész idényre.

több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
sebaj, akkor 13 meccsünk lesz még...
tomi-tomi, nehogy levond ezt már tőlünk 😀
Idén mi nyerjük a párharcunkat, ha lesz 😀Collapo
Ha Flacco5 nem szeretne még egy vesztes AFC döntőt, annak a legegyszerűbb módja, ha be sem juttok. 😀 (Viszont vedd észre, hogy egyben meg is szavaztam a Ravens-nek a bye week-et!)
Ha lesz ... értem én a viccet! Küzdünk, mint disznó a jégen, nem szabad a kicsit bántani ilyenkor. Btw ha lesz PO meccsünk, az nagy valószínűséggel nem a döntő lesz.tomi-tomi
Jó dolog olvasni ezt a bizalmat, bár jelen pillanatban a dolgok állása miatt egy sima PO hellyel is tökéletesen kiegyeznék. Baromi nagy kérdés, hogy mi lesz ezzel a védelemmel, mert az oké hogy rábízzuk magunkat az O-ra az elkövetkező X meccsen és tudom hogy képesek hozni egy shootoutot is, de lesznek azért fogalmatlan meccsek. Ismerjük magunkat 😊 Alapszakasz már kuka, akármi lesz Houstonban szerintem innentől az az egyetlen feladat, hogy valamilyen szinten rendbe legyen kapva a D PO-ra és akkor fontos hiányzókkal is menetelhetünk.

Másik dolog, most komolyan azt mondod a gópeccről, hogy lehet hogy még PO-ba se kerül?! Bele szoktak olvasni a topikotokba és meg is értem, hogy le vagytok törve mint a csacsi füle (...mit mondjunk mi?!...) de azért a 3-3 még nem a világ vége!


Div győztesek?
- Broncos (személyes megérzés, meg Chargerst a tavalyi után nem is kedvelem)
- Texans (no brainer)
- Ravens (nyílván nem fogok magunk ellen beszélni)
- Patriots (Jets? Dolphins? Nyílván Div meccseken fog eldőlni, de )

Wild Card:
Jetst soha nem lehet leírni, meg ugye természet feletti erőkkel vannak megáldva 😀 Megérzésem viszont, hogy Dolphins fog bejutni. A fentmaradó helyért meg megküzd a Chargers/Cincy/Steelers trió. 8-8 vagy 9-7 lesz szerintem a bejutás alsó határa (amitől megjegyzem nem is vagyunk messze, szóval tényleg rámehetnénk a D építésre 😊 )
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Rainey az 53-ban, Webb IR

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha Flacco5 nem szeretne még egy vesztes AFC döntőt, annak a legegyszerűbb módja, ha be sem juttok. 😀
tomi-tomi

😛
(Viszont vedd észre, hogy egyben meg is szavaztam a Ravens-nek a bye week-et!)
tomi-tomi
naná, dánke! 😀
Ha lesz ... értem én a viccet!
tomi-tomi
Nem vicc...
Küzdünk, mint disznó a jégen, nem szabad a kicsit bántani ilyenkor.
tomi-tomi

Ezért nem vicc...
Btw ha lesz PO meccsünk, az nagy valószínűséggel nem a döntő lesz.
tomi-tomi
megy a pm, de sztem bent lesztek... max nem kiemeléssel... de még az is lehet 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
sebaj, akkor 13 meccsünk lesz még...
tomi-tomi, nehogy levond ezt már tőlünk 😀
Idén mi nyerjük a párharcunkat, ha lesz 😀Collapo
Ha Flacco5 nem szeretne még egy vesztes AFC döntőt, annak a legegyszerűbb módja, ha be sem juttok. 😀 (Viszont vedd észre, hogy egyben meg is szavaztam a Ravens-nek a bye week-et!)
Ha lesz ... értem én a viccet! Küzdünk, mint disznó a jégen, nem szabad a kicsit bántani ilyenkor. Btw ha lesz PO meccsünk, az nagy valószínűséggel nem a döntő lesz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem volt elit LB az idén, de ennyire gyengének sem kell beállítani.. bőven hozta azt amit egy sima runstuffer tud, néha egy kis plusszal.. ő legalább oda-odaért a futóhoz, ösztönből még mindig jobban megtalálta a playt, mint a fiatalok.Igor
Ez is igaz 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
divisional round van a konf döntő előtt, az első két kiemelt ott csatlakozik a wild card győzteseihez.gabtsi
uhh, ezt benéztem 😀
sebaj, akkor 13 meccsünk lesz még...
tomi-tomi, nehogy levond ezt már tőlünk 😀
Idén mi nyerjük a párharcunkat, ha lesz 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
nem jobb csatában elesni mint a harctéren rájönni h alkalmatlan vagy katonának ?
gyenge árnyéka volt már önmagának az ember, Webb 5-10x értékesebb játékos ma, mégse siratja senki.
Lewis a pályán ma már bőven pótolható, motiválni meg tud az oldalvonalról is.gabtsi
Nem volt elit LB az idén, de ennyire gyengének sem kell beállítani.. bőven hozta azt amit egy sima runstuffer tud, néha egy kis plusszal.. ő legalább oda-odaért a futóhoz, ösztönből még mindig jobban megtalálta a playt, mint a fiatalok.
Persze itt nincs akkora dropoff mint Webbnél.. de itt is lesz, de a mögötte lévő LB-k bizony zsengék/nem bizonyítottak még, amikor megkapták a lehetőséget.
Legyen ezúttal másképp.

Persze mint motivátor megmarad a pálya körül, és talán PO-ra kis pluszt is hoz.. de nehogy azt mondjuk már, hogy igazából előny a sérülése, hmm.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Hm... elszámoltam volna?

17 hét az alapszakasz, de van egy bye, vagyis
16 meccs az alapszakasz,
6 már megvolt
10 Maradt az alapszakaszra
1 konferenciadöntő, mert a végén 1-2 seed leszünk
1 SB amit meg behúzunk...

az nem 12? vagy hol a hiba?Collapo
Van előtte egy Division forduló, ahogy gabtsi már írta, de minden mást nagyon adok a hszben!!! 😊 😊
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
divisional round van a konf döntő előtt, az első két kiemelt ott csatlakozik a wild card győzteseihez.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... elszámoltam volna?

17 hét az alapszakasz, de van egy bye, vagyis
16 meccs az alapszakasz,
6 már megvolt
10 Maradt az alapszakaszra
1 konferenciadöntő, mert a végén 1-2 seed leszünk
1 SB amit meg behúzunk...
az nem 12? vagy hol a hiba?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Érdekes módon power pollon nem hogy nem óriásit zuhantunk -mint ahogy várható lett volna- de még feljebb is léptünk.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tak0nnthq7tesbfmj1gb
Week 7 Power Poll: Atlanta Falcons take top spot
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

1. Falcons
2. Giants
3. Ravens
4. Texans
7. Patriots
14. Steelers

Hát nem tudom.. Igazából én csak februárban szeretném, ha a csúcson lennének. Azt meg bőven túlzásnak érzem, hogy erősebbek lennénk a Texanstól.
Ha nem lettek volna ezek a súlyos esetek, akkor most egy igazi PLAYOFF meccsre mehetnénk a Tekik ellen, nagyjából a #1 sorsa dőlhetett volna el.
De most inkább padozzon akinek akár csak egy hajszála is fáj, 3 hét rehab és hátha rendbe jön. Kapjunk csak ki, de ne legyen további vérveszteség...

 www.nfl.com/videos/baltimore-ravens/0ap1000000080891/Are-Ravens-still-Super-Bowl-contenders
 www.nfl.com/videos/baltimore-ravens/0ap1000000080867/How-Harbaugh-will-adjust-to-key-injuries-on-defense

Meg azért még ne temessük a csapatot. Tényleg két féleképpen sülhet el a dolog 😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De ami akkor rövid távon működött, az vajon fog-e idén hosszú távon működni? Jóégtudja hány meccsünk van még hátra. Ez egy nagy kérdés lesz.
Flacco5
ezt a kérdést
...ez "kiváló" alkalom lesz megtudni milyen is lesz ez a csapat Ray Ray nélkül.
Flacco5
itt válaszoltad meg 😀

Kötelező lesz nekik "megszokni" mert 1-2 év van SUGARban. Itt az alkalom!
Ja, és még 12 meccsük lesz idén! 😀Collapo
Oh no no Mr, no no! (Family Guy utalás itt 😀  fliiby.com/file/491863/hf4txlfl06.html ) Még egy Championship game vesztést nem bírnék kiFlacco5
Isten őrizz! 11 lesz. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
De ami akkor rövid távon működött, az vajon fog-e idén hosszú távon működni? Jóégtudja hány meccsünk van még hátra. Ez egy nagy kérdés lesz.
Flacco5
ezt a kérdést
...ez "kiváló" alkalom lesz megtudni milyen is lesz ez a csapat Ray Ray nélkül.
Flacco5
itt válaszoltad meg 😀

Kötelező lesz nekik "megszokni" mert 1-2 év van SUGARban. Itt az alkalom!
Ja, és még 12 meccsük lesz idén! 😀Collapo
Oh no no Mr, no no! (Family Guy utalás itt 😀  fliiby.com/file/491863/hf4txlfl06.html ) Még egy Championship game vesztést nem bírnék ki
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
De ami akkor rövid távon működött, az vajon fog-e idén hosszú távon működni? Jóégtudja hány meccsünk van még hátra. Ez egy nagy kérdés lesz.
Flacco5
ezt a kérdést
Flacco5
Collapo
vagy mégiscsak tudja, hogy tikmentek L.A.-be 😀sutianap
😀
nemmegyünk!
😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
De ami akkor rövid távon működött, az vajon fog-e idén hosszú távon működni? Jóégtudja hány meccsünk van még hátra. Ez egy nagy kérdés lesz.
Flacco5
ezt a kérdést
Flacco5
Collapo
vagy mégiscsak tudja, hogy tikmentek L.A.-be 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
De ami akkor rövid távon működött, az vajon fog-e idén hosszú távon működni? Jóégtudja hány meccsünk van még hátra. Ez egy nagy kérdés lesz.
Flacco5
ezt a kérdést
...ez "kiváló" alkalom lesz megtudni milyen is lesz ez a csapat Ray Ray nélkül.
Flacco5
itt válaszoltad meg 😀

Kötelező lesz nekik "megszokni" mert 1-2 év van SUGARban. Itt az alkalom!
Ja, és még 12 meccsük lesz idén! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Pedig R. Lewis idén nagyon passzentos volt. Lehet érezte, hogy idén még van esély gyűrűre. Sajnálom nagyon 😕
Ngata pedig kedvenc mert egyrészt fantasyben nálam van másrészt képes egymaga egy fél Off falat összecsomagolni...
Minden sérülteteknek mihamarabbi gyógyulást!ThundersNFL
Köszi, de ez ehh 😕

elég sokat morfondíroztam rajta, de amúgy Igornak adok igazat...

tavaly, mikor néhány meccsre Ray kidőlt, a srácok összekapták magukat és néha még jobb is volt a D#... nem mondom, h Ray nélkül de facto jobbak, de oda-oda tudják tenni magukat... tehát talán Ray még pótolható...

Ngata vissza fog térni, az az ember egy beast... akárcsak Sizzle... de ő még ne siessen nem kell egy career ending injury... az betenne nekünk vagy 3-4 évre a szükséges pótlások miatt...

A gond talán Webb... neki egyenlőre nem igazán van pótlása, pláne, hogy JSmith ugyan van, de kisebb sérülése neki is akad... azért most kicsit örülök, hogy maradt a csapatnál CoryGraham (őt korábban nem értettem) Chykie Brown, és Asa Jackson is... amúgy talán érdemes lenne Gorrert valahogy visszakukázni, és persze LB poszton Ray helyére tenni valakit... a depth kedvéértCollapo
Igen, abban van valami, hogy tavaly jók/jobbak(?) Lewis nélkül azon a pár meccsen. De azt azért ne feletsük el, hogy az "csak" 4 meccs volt. Rövid időre fel lehet tüzelni gyengébb (és itt a gyengébb nem sértésként értendő) játékosokat is: Küzdened kell a vezérért, stb!
De ami akkor rövid távon működött, az vajon fog-e idén hosszú távon működni? Jóégtudja hány meccsünk van még hátra. Ez egy nagy kérdés lesz.

Amin viszont egész nap filóztam, hogy ez "kiváló" alkalom lesz megtudni milyen is lesz ez a csapat Ray Ray nélkül. Mert ne legyünk naívak, még ha jövőre vissza is tér (nagyon szeretném, ha visszatérne!!), de 2-3 éven belül már biztos nem lesz velünk, hogy fogja a kezünket a nehéz időkben. Amúgy is szarban volt a D, a sérülésekkel csak még komolyabb gödörbe került. Igazi próbatétel lesz, hogy fel bírnak-e a többiek nőni a feladathoz és akkor szárnyalni fogunk, vagy teljes összezuhanás.
Ne legyenek kételyeink. Ez egy vagy-vagy szituáció.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem rátok gondoltam elsősorban, a médiában csak lewis miatt sír mindenki.
gabtsi
Igaz! 😀

nem igazán jött be neki a fogyás, teljesen súlytalan volt futás ellen, és hát coverben 37 évesen már nehéz megoldani lábbal.
gabtsi
Sajnos ez is... az Ő pusztítása hiányzik futástámogatásban! 😐 sokszor lepattant a játékosokról, amit azért régen nem lehetett mondani.

persze hatalmas vezér, de azért nyilván akad még.
gabtsi
És ez is igaz... meg amíg ott van a padon és tanácsot ad, lelket önt, addig Ő még mindig tud segíteni a csapatnak


tovább is van, mondjam még?
[video]
sutianap
Voices & Megadance! 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
tovább is van, mondjam még?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem jobb csatában elesni mint a harctéren rájönni h alkalmatlan vagy katonának ?
gyenge árnyéka volt már önmagának az ember, Webb 5-10x értékesebb játékos ma, mégse siratja senki.
Lewis a pályán ma már bőven pótolható, motiválni meg tud az oldalvonalról is.gabtsi/
Webb meg nagy veszteség sajnos..Igor
A gond talán Webb... neki egyenlőre nem igazán van pótlásacollapo
és a vezér a játékban mindig értékes... Collapo
nem rátok gondoltam elsősorban, a médiában csak lewis miatt sír mindenki.
nem igazán jött be neki a fogyás, teljesen súlytalan volt futás ellen, és hát coverben 37 évesen már nehéz megoldani lábbal. persze hatalmas vezér, de azért nyilván akad még.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vajon hol is játszik Ngata? Jah értem. s.gergo
igen, sajnos McPhee-ék felé megy a legtöbb futás... ami engem baromira dühít,hogy több esetbne is - a Dallas ellen - látszódott, hogy jön oldalról ember, de fennakad a két fal tagjain és után már nem ér oda sehova... ezen azért kellene csiszolni.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
nem jobb csatában elesni mint a harctéren rájönni h alkalmatlan vagy katonának ?
gyenge árnyéka volt már önmagának az ember, Webb 5-10x értékesebb játékos ma, mégse siratja senki.
Lewis a pályán ma már bőven pótolható, motiválni meg tud az oldalvonalról is.gabtsi
Ezt így én nem mertem leírni, de "fizikailag" Webb sokkal jobban fog hiányozni, Ray-Ray meg talán az oldalvonal mellett is lehet emocionális, szellemi vezér, nem tudom.

Football Outsiders ranks our run D 6th at left end, 9th at left guard, 21st in the middle, 19th at right tackle, and 25th at right end.

Vajon hol is játszik Ngata? Jah értem.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a két "kezdő" ilyenkor Ellerbe és McClain de Ayanbadejo is szóba jöhet...
valószínűleg aktiváljuk PS-ből Bynes-t is.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azt tudni, hogy ki lesz Lewis helyett a kezdő?