Baltimore Ravens
47 feliratkozó
több mint 12 éve
MJD jobb szezon futott, mint nálunk bármelyik futó, úgy hogy Ő egy tragikusan szar csapatban játszott, míg mi borderline playoff csapat voltunk.A Ravens érdeklődik LeGarrette Blount iránt.Ha jön is nem Pierce helyett, hanem mellé. Rice esetéről nem vagyok teljesen naprakész, de kétlem, hogy megúszná eltiltás nélkül a dolgot... MJD felejtős, az elmúlt éve rettenetes volt, szerintem ott lefőtt a kávé, Moreno meg inkább a Manning vezette passheavyből élt, mert ott inkább a légitámadásra kellett figyelni, így nagyobb tere volt futni. Mondjuk én inkább egy rookiet hoznék mint Blountot.Blaise
Lehet jó igazolás lenne olcsón, Pierce helyett, kell egy ilyen nagyobb darab/testesebb erőfutó.
Bár piacon van még Maurice Jones-Drew, Knowshon Moreno és Andre Brown is.Voice
Ha ezt vesszük, akkor nem kis előrelépés lenne.
Én is sejtem hogy Rizsa miatt érdekel minket Blount, de ha megússza és maradna Rizsa, akkor én Pierce-t kivágnám és hoznám MJD-t.
Rizsa lehetne fent azoknál a playeknél, ahol RB mint elkapó funkcionálna vagy kihúzódva screenekhez, MJD meg törne előre.
Persze szinte luxusnak tűnik, hogy legyen 2 ilyen remek futónk, mig egy csomó poszton meg normális kezdőnk sincs..
Szerezzünk inkább RT-t meg C-t Flacco elé, hogy legyen tisztességes offense 😀
Aztán RB előtt prioritás mégegy CB, NT, S(még ha érkezett is Darian Stewart ketten elemmel nem túl tapasztaltak..) aztán jöhet bármi más 😊

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
A Ravens érdeklődik LeGarrette Blount iránt.Ha jön is nem Pierce helyett, hanem mellé. Rice esetéről nem vagyok teljesen naprakész, de kétlem, hogy megúszná eltiltás nélkül a dolgot... MJD felejtős, az elmúlt éve rettenetes volt, szerintem ott lefőtt a kávé, Moreno meg inkább a Manning vezette passheavyből élt, mert ott inkább a légitámadásra kellett figyelni, így nagyobb tere volt futni. Mondjuk én inkább egy rookiet hoznék mint Blountot.
Lehet jó igazolás lenne olcsón, Pierce helyett, kell egy ilyen nagyobb darab/testesebb erőfutó.
Bár piacon van még Maurice Jones-Drew, Knowshon Moreno és Andre Brown is.Voice
több mint 12 éve
A Ravens érdeklődik LeGarrette Blount iránt.Lehet jó igazolás lenne olcsón, Pierce helyett, kell egy ilyen nagyobb darab/testesebb erőfutó.
Bár piacon van még Maurice Jones-Drew, Knowshon Moreno és Andre Brown is.

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
Én is azt vizionálok, mert a drága doktor urak nem látták legsúlyosabb tünetet tavaly (trágya OL)Na, a drága doktor úr ezt már felírhatta volna tegnap is! Mindenkinek jobb lett volna.Van igazság abban amit mondasz, de szerintem továbbra is inkább hosszútávú megoldást kellene találni, mert JJ és SS nem marad túl soká... bár előbbi talán továbbte most asszem elkaptál egy egyre súlyosabbá váló Megatronitist, ezér terápiaként előírok neked napi háromszor félóra AdrianPetersont!sutianap
edit: és továbbra is tartom, hogy HA Evans benn van, akkor legyen WR az első kör...Collapo
A kedves beteg már S. Smith-t vizionál slotba! Emeljük az adagot!tomi-tomi
Az első körös WR-ek közül én csak Evans-et szeretném igazán, de egy jó kis falembernek jobban örülnék a többi eseteben - szóval talán rajtam a kór még nem hatalmasodott el... ugye van még esélyem doktor úr?
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Az! De ettől még drága 😛

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Allen drága... és nem is illik ide... mert utálom XDCollapoÉn meg kedvelem 😛 akkor most így egál? 😀
több mint 12 éve
Allen drága... és nem is illik ide... mert utálom XD

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Jared Allen nem lett volna nekünk jó?petrLátom nagyon lelkesen hoznád ide az összes jobb játékost 😀 ezért gyorsan leírom, hogy egy csapat sem tudja megszerezni az összes jót. Van aki a pénz igénye miatt nem jön, valaki mentalistása nem illik ide vagy problémás, stb, nem véletlen, hogy nem jön az adott játékos, a GM felméri ki illik ide és ki nem, lehet hogy tárgyalnak az ügynökével de elakad, ezért-azért, szóval felesleges minden igazolásnál leírni, hogy "nekünk nem lett volna jó?" 😀

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
petr
12
Jared Allen nem lett volna nekünk jó?
több mint 12 éve
petr
12
korrekt válasz kösz 😊szvsz az ide FA tevékenykedésekkel nem nagyon értek egyet 😕Browner korrekt cb de semmi több, ráadásul eltiltás után tér vissza plusz nálunk nincs egy Thomas a FS poszton aki azért nem kicsi segítség.(ahogy a pats pass rush sincs egy szinten a seattleivel ami azért Browner életét nagyban megkönnyítette a nyugati parton). Smithre a mentalitása miatt van nagy szükség, mert egyszerűen lelketlen puding volt tavaly az offenz. Nagyon kell egy vezér és Smith az lehet egy rookie semmiképpen. LaFell azért nem az a szint aki miatt sírni kell, hogy lemaradtunk róla. Spikes me semmiképpen sem jobb opció mint Smith. Smith tavaly (is) bizonyította, hogy playmaker aki az egyik legalul-értékeltebb lb-je a ligának. Spikes meg egy egyszerű thumper, ráadásul nem is egy észlény (büntetések a cipőjének színe miatt, csapat meetingek kihagyása, ráadásul a kondijával is gondok voltak). Woodyard egyáltalán nem jobb mint Smith. Stewart nem valami nagy igazolás ez tény, de Decoud tavalyi éve totál katasztrófa volt. Én mondjuk Chris Clemonst szerettem volna, de ez van.Blaise
1. 2 cb van a keretbe akik jók ide( és ugye Smith szerződése lejár a következő év végén) kellett volna hozni vkit
pl. Brandon Browner, CB
3 év, $17M, $1M garantált ilyen szerződéssel ajándék lett volna sztem
2.elkapó posztra ide hozni S.Smith aki már lassan 35 éves lesz és 3 éves szerződést adni neki,főleg amikor ilyen erős sokak szerint az idei WR draft class
JJ megtartása( elég sok pénzért) aki WR-ként igen csak kevés snap számot fog kapni idén( jó igen ST-be nagyon nagy playmaker ezt nem tagadom,de ő is már lassan benne lesz a korban és lassulni fog+sérülékenyebb is lesz emiatt )
ide sztem simán hozható lett volna Brandon LaFell, WR
3év, 9M$ (3M$ garantált) fizikálisabb elkapó,pont mint Q volt 2 évvel ezelőtt ez ugye idén is hiányzott a sok elkapás középen( jó persze Pitta hiányát is megéreztük)
3.én még mindig nem vagyok kibékülve a Daryl Smith szerződésével ő is lassan 33 éves lesz,sokkal jobb opció lett volna Brandon Spikes, LB
1 év, 3,25M$
v Wesley Woodyard, LB
4 év, 16M$
4. most ide jött FS posztra Darian Stewart,amikor még mindig FA Decoud nem is értem 😕
Sokkal jobban is be lehetett volna foltozni a lyukakat 😕
persze nem vagyok egy GM,ez csak az én személyes véleményem
jöhet a lebaszás érte 😀petr
na jah clemons is jó lett volna
több mint 12 éve
szvsz az ide FA tevékenykedésekkel nem nagyon értek egyet 😕Browner korrekt cb de semmi több, ráadásul eltiltás után tér vissza plusz nálunk nincs egy Thomas a FS poszton aki azért nem kicsi segítség.(ahogy a pats pass rush sincs egy szinten a seattleivel ami azért Browner életét nagyban megkönnyítette a nyugati parton). Smithre a mentalitása miatt van nagy szükség, mert egyszerűen lelketlen puding volt tavaly az offenz. Nagyon kell egy vezér és Smith az lehet egy rookie semmiképpen. LaFell azért nem az a szint aki miatt sírni kell, hogy lemaradtunk róla. Spikes me semmiképpen sem jobb opció mint Smith. Smith tavaly (is) bizonyította, hogy playmaker aki az egyik legalul-értékeltebb lb-je a ligának. Spikes meg egy egyszerű thumper, ráadásul nem is egy észlény (büntetések a cipőjének színe miatt, csapat meetingek kihagyása, ráadásul a kondijával is gondok voltak). Woodyard egyáltalán nem jobb mint Smith. Stewart nem valami nagy igazolás ez tény, de Decoud tavalyi éve totál katasztrófa volt. Én mondjuk Chris Clemonst szerettem volna, de ez van.
1. 2 cb van a keretbe akik jók ide( és ugye Smith szerződése lejár a következő év végén) kellett volna hozni vkit
pl. Brandon Browner, CB
3 év, $17M, $1M garantált ilyen szerződéssel ajándék lett volna sztem
2.elkapó posztra ide hozni S.Smith aki már lassan 35 éves lesz és 3 éves szerződést adni neki,főleg amikor ilyen erős sokak szerint az idei WR draft class
JJ megtartása( elég sok pénzért) aki WR-ként igen csak kevés snap számot fog kapni idén( jó igen ST-be nagyon nagy playmaker ezt nem tagadom,de ő is már lassan benne lesz a korban és lassulni fog+sérülékenyebb is lesz emiatt )
ide sztem simán hozható lett volna Brandon LaFell, WR
3év, 9M$ (3M$ garantált) fizikálisabb elkapó,pont mint Q volt 2 évvel ezelőtt ez ugye idén is hiányzott a sok elkapás középen( jó persze Pitta hiányát is megéreztük)
3.én még mindig nem vagyok kibékülve a Daryl Smith szerződésével ő is lassan 33 éves lesz,sokkal jobb opció lett volna Brandon Spikes, LB
1 év, 3,25M$
v Wesley Woodyard, LB
4 év, 16M$
4. most ide jött FS posztra Darian Stewart,amikor még mindig FA Decoud nem is értem 😕
Sokkal jobban is be lehetett volna foltozni a lyukakat 😕
persze nem vagyok egy GM,ez csak az én személyes véleményem
jöhet a lebaszás érte 😀petr
több mint 12 éve
BREAKING NEWS: The Ravens have reached a 1-year agreement with former Rams safety Darian StewartpetrRavens agreed to terms with S Darian Stewart, formerly of the Rams.
Stewart, 24, appeared in 13 games with St. Louis last season, making six starts and recording 36 tackles with five pass breakups. He was a favorite of old Rams coach Steve Spagnuolo, who is now Baltimore's secondary coach. Stewart has experience at both strong and free safety. The Ravens are searching for a free safety to book end Matt Elam, who they prefer to use in the box.

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
petr
12
szvsz az ide FA tevékenykedésekkel nem nagyon értek egyet 😕1. 2 cb van a keretbe akik jók ide( és ugye Smith szerződése lejár a következő év végén) kellett volna hozni vkit
pl. Brandon Browner, CB
3 év, $17M, $1M garantált ilyen szerződéssel ajándék lett volna sztem
2.elkapó posztra ide hozni S.Smith aki már lassan 35 éves lesz és 3 éves szerződést adni neki,főleg amikor ilyen erős sokak szerint az idei WR draft class
JJ megtartása( elég sok pénzért) aki WR-ként igen csak kevés snap számot fog kapni idén( jó igen ST-be nagyon nagy playmaker ezt nem tagadom,de ő is már lassan benne lesz a korban és lassulni fog+sérülékenyebb is lesz emiatt )
ide sztem simán hozható lett volna Brandon LaFell, WR
3év, 9M$ (3M$ garantált) fizikálisabb elkapó,pont mint Q volt 2 évvel ezelőtt ez ugye idén is hiányzott a sok elkapás középen( jó persze Pitta hiányát is megéreztük)
3.én még mindig nem vagyok kibékülve a Daryl Smith szerződésével ő is lassan 33 éves lesz,sokkal jobb opció lett volna Brandon Spikes, LB
1 év, 3,25M$
v Wesley Woodyard, LB
4 év, 16M$
4. most ide jött FS posztra Darian Stewart,amikor még mindig FA Decoud nem is értem 😕
Sokkal jobban is be lehetett volna foltozni a lyukakat 😕
persze nem vagyok egy GM,ez csak az én személyes véleményem
jöhet a lebaszás érte 😀
több mint 12 éve
petr
12
BREAKING NEWS: The Ravens have reached a 1-year agreement with former Rams safety Darian Stewart
több mint 12 éve
nah, kicsit visszaolvastam, megnyugodtam... szívem szerint törölném is néhány hsz-em, de kell, hogy látszódjon az utókornak is, hogy lendületből mekkora baromságokat írok 😀Én annyira nem ismerem, hisz Ravens meccseken kívül csak a Sport1 közvetítéseit nézem, de én is slotba képzelem el, mert hosszúra Torrey és J.J. lesz felesleges 3. hosszú célpont..egyébként sem olyan robbanékony már mint volt, rövidebb routeokra viszont még jó lehet.
Annyi csak, ami az előbbiekből fontos, hogy 1/17, ha van Evans, akkor kell... TT, amúgy SS nem lenne képes slotot játszani?! És tudom, hogy nem azt játszott, de szerintem elég ravasz, ügyes és kemény, hogy megszpsson pár arcot onnan... 😊Collapo

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
nah, kicsit visszaolvastam, megnyugodtam... szívem szerint törölném is néhány hsz-em, de kell, hogy látszódjon az utókornak is, hogy lendületből mekkora baromságokat írok 😀 Annyi csak, ami az előbbiekből fontos, hogy 1/17, ha van Evans, akkor kell... TT, amúgy SS nem lenne képes slotot játszani?! És tudom, hogy nem azt játszott, de szerintem elég ravasz, ügyes és kemény, hogy megszpsson pár arcot onnan... 😊

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
még egy Kovács, minek?Na, a drága doktor úr ezt már felírhatta volna tegnap is! Mindenkinek jobb lett volna.Van igazság abban amit mondasz, de szerintem továbbra is inkább hosszútávú megoldást kellene találni, mert JJ és SS nem marad túl soká... bár előbbi talán továbbte most asszem elkaptál egy egyre súlyosabbá váló Megatronitist, ezér terápiaként előírok neked napi háromszor félóra AdrianPetersont!sutianap
edit: és továbbra is tartom, hogy HA Evans benn van, akkor legyen WR az első kör...Collapo
A kedves beteg már S. Smith-t vizionál slotba! Emeljük az adagot!tomi-tomi
én ezt szokom ajánlani ilyen Major esetekbe
viszont differenciál diagnózis szükséges merha EVANS-víziói vannak, az lehet a Manziel-elvonás-tünete is!

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Írok én már mindent, mert nem az jött akit akartam 😀 XD

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Na, a drága doktor úr ezt már felírhatta volna tegnap is! Mindenkinek jobb lett volna.Van igazság abban amit mondasz, de szerintem továbbra is inkább hosszútávú megoldást kellene találni, mert JJ és SS nem marad túl soká... bár előbbi talán továbbte most asszem elkaptál egy egyre súlyosabbá váló Megatronitist, ezér terápiaként előírok neked napi háromszor félóra AdrianPetersont!sutianap
edit: és továbbra is tartom, hogy HA Evans benn van, akkor legyen WR az első kör...Collapo
A kedves beteg már S. Smith-t vizionál slotba! Emeljük az adagot!
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
WR-t, WR-t mindenhova... XD 😀 XD (sajnos kezd sunshine átlátni rajtam... mindenhova WR-t írok, hogy az kell, hogy maraggyon akit akarok 😊)

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
só se róla, futást akarok, de ha és lehet akkor ja... #smashmouth

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Van igazság abban amit mondasz, de szerintem továbbra is inkább hosszútávú megoldást kellene találni, mert JJ és SS nem marad túl soká... bár előbbi talán továbbte most asszem elkaptál egy egyre súlyosabbá váló Megatronitist, ezér terápiaként előírok neked napi háromszor félóra AdrianPetersont!
edit: és továbbra is tartom, hogy HA Evans benn van, akkor legyen WR az első kör...Collapo

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
WR mindenképpen kell.több célpont kell Joenak,jók a prospectek és Torrey szerződése is lejár.PeterEgyébként most nézem, hogy jövőre Jimmy S. és Torrey S. jár csak le az úgymond fontos játékosok közül és lesz rájuk cirka 23 milla cap space, szóval nem kell félni 😀
(Még ha el is költjük idén azt a 9 millát ami van hosszú távra akkor is marad kb 14 Millió 😛 vagy ha kiveszem a kb 9 újonc szerződését jövőre is ami az ideiekkel együtt kb 18 új játékost jelent, akkor is jut kettejükre 10 milla.)

The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 12 éve
Van igazság abban amit mondasz, de szerintem továbbra is inkább hosszútávú megoldást kellene találni, mert JJ és SS nem marad túl soká... bár előbbi talán továbbedit: és továbbra is tartom, hogy HA Evans benn van, akkor legyen WR az első kör...

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!