Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baltimore Ravens

47 feliratkozó

több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 1 197
Atya ég , Lamar te meg egy kibaszott vicc vagy , szánalmas amit elöadsz az egész szezonban, ez is rajtad ment el
Norbi180
Ez miért Lamaron ment el?
A védők 2 ostoba hibáját ami NYG pontszerzéssel ért véget ő okozta?
Az ertelmifogyatekos playhivasokat sem neki köszönhetjük.
Az első félidő végen a 2 perces driveunk egy rakás szar volt (3 passz? Mikor időt kéne pörgetni és Drake épp karriernapot tart?), az utolsó támadó driveba szinten szár hívás volt az elsődleges hiba.
Snagal
Most komolyan,miért ment el Lamaron?
Mondjuk int a végén, aztán fumble , soroljam még.
Bokán dobott elkapok,tuldobott elkapok, a pali három mecs óta nem paszolt 200 yard felett
Norbi180
Ok, akkor Lamar a hibás ha beleérnek a passzba, vagy nem tart a fal.
Szerintem cseréljük el egy 7koros kompenzációs pickert Geno Smithre...
Snagal
A végén hol értek bele a paszába? Vakon eldobott labda volt, vagy a fumblirol is a fal tehet nem ö , értem
Norbi180
Fumbli: Mekarit megkerülte a védő, de nem Mekari a béna fasz, hanem LJ?
Int: szarul adják fel a snap-et, de Jackson a hibás.

Rossz döntéseket hozott, de mindkettőt megelőzte egy hiba.
De szerinted JAcksonon ment el a meccs.

Ha nem érted mi a hiba ebbe a kijelentésben akkor régen rossz (ahogyan az is, hogy egyáltalán miért válaszolok egy minden objektivitást nélkülöző hisztire)

Szerintem Tuckert is ki kéne beaszni mert mellé rúgott egy FG-t idén, és még egy blokkot is elrontott a visszahordásnál... micsoda szar játékos...
több mint 3 éve
gedam 6 508
nem szabad ezeken a meccseken idegeskedni, mi a bye-ig letudjuk a nehéz részét a szezonnak. ha akarunk valamit idén, ahhoz tökéletes a sorsolásunk. az hogy a giants nyer teljes papírforma volt amiatt, amiket már írtam, ráadásul ők most a játékuk plafonját hozzák hétről-hétre, mi meg nem is a padlóját, hanem a pincéjé. ez azért van, mert a giantsnek van vezetőedzője.
(norbit meg tiltsátok már légyszi ti is, mert a reblogok miatt látom szalacsobácsi és gino szerelemgyermekének újdonságokat nem tartalmazó gyűlölködését)
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Miért nem futatjuk Lamart? ,ahoz úgyis ért ha már passzolni nem tud.
több mint 3 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 972
Ez volt eddig a legszarabb.

Mert maskor is vezettunk es leadtuk a vegen de legalabb magabiztosak is voltunk egy ideig. Most meg az se. Tobb mint 400 yardot haladtunk 256 elleneben es ez a vege? 3 negyeden meccsben tartott a D. Ez a D. 😅
RedFive
Az a durva hogy az utso TD -nk tök szabálytalan volt,mert lejárt az óra. Ha azt levonjuk akkor még elkeseritobb a kép. Nem tudtam nézni az elejétől de nem értettem hogy ha ennyire megy a futás akkor minek passzolgatunk a rend zone-ban. Nem tudom ez volt-e a helyzet egész meccsen.
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Atya ég , Lamar te meg egy kibaszott vicc vagy , szánalmas amit elöadsz az egész szezonban, ez is rajtad ment el
Norbi180
Ez miért Lamaron ment el?
A védők 2 ostoba hibáját ami NYG pontszerzéssel ért véget ő okozta?
Az ertelmifogyatekos playhivasokat sem neki köszönhetjük.
Az első félidő végen a 2 perces driveunk egy rakás szar volt (3 passz? Mikor időt kéne pörgetni és Drake épp karriernapot tart?), az utolsó támadó driveba szinten szár hívás volt az elsődleges hiba.
Snagal
Most komolyan,miért ment el Lamaron?
Mondjuk int a végén, aztán fumble , soroljam még.
Bokán dobott elkapok,tuldobott elkapok, a pali három mecs óta nem paszolt 200 yard felett
Norbi180
Ok, akkor Lamar a hibás ha beleérnek a passzba, vagy nem tart a fal.
Szerintem cseréljük el egy 7koros kompenzációs pickert Geno Smithre...
Snagal
A végén hol értek bele a paszába? Vakon eldobott labda volt, vagy a fumblirol is a fal tehet nem ö , értem
Norbi180
szar volt a snap, ott indult az egész te vakhangya
psychocska
És miért nem dobja ki ? Hányadik ilyen int amióta itt van , megsugom sokadik
több mint 3 éve
rkstzz Baltimore Ravens 522 — justinblackmonpohara
Atya ég , Lamar te meg egy kibaszott vicc vagy , szánalmas amit elöadsz az egész szezonban, ez is rajtad ment el
Norbi180
Ez miért Lamaron ment el?
A védők 2 ostoba hibáját ami NYG pontszerzéssel ért véget ő okozta?
Az ertelmifogyatekos playhivasokat sem neki köszönhetjük.
Az első félidő végen a 2 perces driveunk egy rakás szar volt (3 passz? Mikor időt kéne pörgetni és Drake épp karriernapot tart?), az utolsó támadó driveba szinten szár hívás volt az elsődleges hiba.
Snagal
Most komolyan,miért ment el Lamaron?
Mondjuk int a végén, aztán fumble , soroljam még.
Bokán dobott elkapok,tuldobott elkapok, a pali három mecs óta nem paszolt 200 yard felett
Norbi180
Ok, akkor Lamar a hibás ha beleérnek a passzba, vagy nem tart a fal.
Szerintem cseréljük el egy 7koros kompenzációs pickert Geno Smithre...
Snagal
A végén hol értek bele a paszába? Vakon eldobott labda volt, vagy a fumblirol is a fal tehet nem ö , értem
Norbi180
szar volt a snap, ott indult az egész te vakhangya
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Atya ég , Lamar te meg egy kibaszott vicc vagy , szánalmas amit elöadsz az egész szezonban, ez is rajtad ment el
Norbi180
Ez miért Lamaron ment el?
A védők 2 ostoba hibáját ami NYG pontszerzéssel ért véget ő okozta?
Az ertelmifogyatekos playhivasokat sem neki köszönhetjük.
Az első félidő végen a 2 perces driveunk egy rakás szar volt (3 passz? Mikor időt kéne pörgetni és Drake épp karriernapot tart?), az utolsó támadó driveba szinten szár hívás volt az elsődleges hiba.
Snagal
Most komolyan,miért ment el Lamaron?
Mondjuk int a végén, aztán fumble , soroljam még.
Bokán dobott elkapok,tuldobott elkapok, a pali három mecs óta nem paszolt 200 yard felett
Norbi180
Ok, akkor Lamar a hibás ha beleérnek a passzba, vagy nem tart a fal.
Szerintem cseréljük el egy 7koros kompenzációs pickert Geno Smithre...
Snagal
A végén hol értek bele a paszába? Vakon eldobott labda volt, vagy a fumblirol is a fal tehet nem ö , értem
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 1 197
Atya ég , Lamar te meg egy kibaszott vicc vagy , szánalmas amit elöadsz az egész szezonban, ez is rajtad ment el
Norbi180
Ez miért Lamaron ment el?
A védők 2 ostoba hibáját ami NYG pontszerzéssel ért véget ő okozta?
Az ertelmifogyatekos playhivasokat sem neki köszönhetjük.
Az első félidő végen a 2 perces driveunk egy rakás szar volt (3 passz? Mikor időt kéne pörgetni és Drake épp karriernapot tart?), az utolsó támadó driveba szinten szár hívás volt az elsődleges hiba.
Snagal
Most komolyan,miért ment el Lamaron?
Mondjuk int a végén, aztán fumble , soroljam még.
Bokán dobott elkapok,tuldobott elkapok, a pali három mecs óta nem paszolt 200 yard felett
Norbi180
Ok, akkor Lamar a hibás ha beleérnek a passzba, vagy nem tart a fal.
Szerintem cseréljük el egy 7koros kompenzációs pickert Geno Smithre...
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Atya ég , Lamar te meg egy kibaszott vicc vagy , szánalmas amit elöadsz az egész szezonban, ez is rajtad ment el
Norbi180
Ez miért Lamaron ment el?
A védők 2 ostoba hibáját ami NYG pontszerzéssel ért véget ő okozta?
Az ertelmifogyatekos playhivasokat sem neki köszönhetjük.
Az első félidő végen a 2 perces driveunk egy rakás szar volt (3 passz? Mikor időt kéne pörgetni és Drake épp karriernapot tart?), az utolsó támadó driveba szinten szár hívás volt az elsődleges hiba.
Snagal
Most komolyan,miért ment el Lamaron?
Mondjuk int a végén, aztán fumble , soroljam még.
Bokán dobott elkapok,tuldobott elkapok, a pali három mecs óta nem paszolt 200 yard felett

Szerkesztette: Norbi180
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Ez volt eddig a legszarabb.

Mert maskor is vezettunk es leadtuk a vegen de legalabb magabiztosak is voltunk egy ideig. Most meg az se. Tobb mint 400 yardot haladtunk 256 elleneben es ez a vege? 3 negyeden meccsben tartott a D. Ez a D. 😅

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 1 197
Atya ég , Lamar te meg egy kibaszott vicc vagy , szánalmas amit elöadsz az egész szezonban, ez is rajtad ment el
Norbi180
Ez miért Lamaron ment el?
A védők 2 ostoba hibáját ami NYG pontszerzéssel ért véget ő okozta?
Az ertelmifogyatekos playhivasokat sem neki köszönhetjük.
Az első félidő végen a 2 perces driveunk egy rakás szar volt (3 passz? Mikor időt kéne pörgetni és Drake épp karriernapot tart?), az utolsó támadó driveba szinten szar hívás volt az elsődleges hiba.

Szerkesztette: Snagal
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
…ahogy 2 hete irtam : ez a csapat,egy rossz vicc !
Eljutottam odaig,hogy jovo7en mar nem is nezem ezt a szenvedest .
Ray_bp_Lewis
Szerencsére ezen a fórumon lehet szerkeszteni a neved, úgyhogy várunk szeretettel a Steelers topicban! De Norbit is hozd! 😀
Szokol
Te mégis mi a faszomrol beszélsz te ökör?
Norbi180
Na kb Láma is így tárgyalhat a szerződéséről! 😁
Szokol
Ide írsz egy ekkora faszságot ,mégis mit vársz?
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Nagyon jól játszott lemar, tudtam hogy ezzel fognak jönni hogy gyenge ez a Miami, de ezek a paszok hajszál pontosan voltak megdobva, rengeteget fejlödöt csak így tovább, károgoknak üzenem hogy bekaphatják. Srác bármit csinálhat, sok buzi soha nem fogja elismerni hogy megkorra tehetség, nagyon jól jártunk vele, tavaly is megmutata.
Norbi180
...
Atya ég , Lamar te meg egy kibaszott vicc vagy , szánalmas amit elöadsz az egész szezonban, ez is rajtad ment el
Norbi180
Így múlik el a világ dicsősége. 😀
akdestroyer
Adtam neki 3 évet egyátalán nem írtam róla semmi rosszat, én voltam egyedül szinte aki végig védte, de elég volt, be kell látni hogy tévedtem vele kapcsolatban,
több mint 3 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 972
…ahogy 2 hete irtam : ez a csapat,egy rossz vicc !
Eljutottam odaig,hogy jovo7en mar nem is nezem ezt a szenvedest .
Ray_bp_Lewis
Szerencsére ezen a fórumon lehet szerkeszteni a neved, úgyhogy várunk szeretettel a Steelers topicban! De Norbit is hozd! 😀
Szokol
Te mégis mi a faszomrol beszélsz te ökör?
Norbi180
Na kb Láma is így tárgyalhat a szerződéséről! 😁
Szokol
😂😂😂
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
…ahogy 2 hete irtam : ez a csapat,egy rossz vicc !
Eljutottam odaig,hogy jovo7en mar nem is nezem ezt a szenvedest .
Ray_bp_Lewis
Szerencsére ezen a fórumon lehet szerkeszteni a neved, úgyhogy várunk szeretettel a Steelers topicban! De Norbit is hozd! 😀
Szokol
Te mégis mi a faszomrol beszélsz te ökör?
Norbi180
Na kb Láma is így tárgyalhat a szerződéséről! 😁
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Nagyon jól játszott lemar, tudtam hogy ezzel fognak jönni hogy gyenge ez a Miami, de ezek a paszok hajszál pontosan voltak megdobva, rengeteget fejlödöt csak így tovább, károgoknak üzenem hogy bekaphatják. Srác bármit csinálhat, sok buzi soha nem fogja elismerni hogy megkorra tehetség, nagyon jól jártunk vele, tavaly is megmutata.
Norbi180
...
Atya ég , Lamar te meg egy kibaszott vicc vagy , szánalmas amit elöadsz az egész szezonban, ez is rajtad ment el
Norbi180
Így múlik el a világ dicsősége. 😀

több mint 3 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 972
Olyan mintha a védelem a Pees fèle bend but not break vonalat követné. Futás ellen nagyon jók voltak de passz ellen szanalmas. Baszki egy Daniel Jones életképes irányítónak nézett ki!!!!!
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
…ahogy 2 hete irtam : ez a csapat,egy rossz vicc !
Eljutottam odaig,hogy jovo7en mar nem is nezem ezt a szenvedest .
Ray_bp_Lewis
Szerencsére ezen a fórumon lehet szerkeszteni a neved, úgyhogy várunk szeretettel a Steelers topicban! De Norbit is hozd! 😀
Szokol
Te mégis mi a faszomrol beszélsz te ökör?
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 740
Atya ég , Lamar te meg egy kibaszott vicc vagy , szánalmas amit elöadsz az egész szezonban, ez is rajtad ment el
több mint 3 éve
gedam 6 508
érdekes, hogy a giants ellen minket hoznak ki esélyesnek. mivel a túloldalon ott van wink és nála az előny, idegenben játszunk és az elkapósorunk sem lett erősebb, szerintem lamar legszenvedősebb meccse lesz idén. lábon kell valahogy megoldani a meccset és jól védekezve, 20 pont környékén van esélyünk.
van egy nagyon jó boldom a meccsre: dj-nek több futott yardja lesz, mint lj-nek.
gedam
bár a bold nem jött be, de én nagyon értek a fudballhoz , az egyszer biztos.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
…ahogy 2 hete irtam : ez a csapat,egy rossz vicc !
Eljutottam odaig,hogy jovo7en mar nem is nezem ezt a szenvedest .
Ray_bp_Lewis
Szerencsére ezen a fórumon lehet szerkeszteni a neved, úgyhogy várunk szeretettel a Steelers topicban! De Norbit is hozd! 😀
több mint 3 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
kurvára elegem van amit előadnak megint előnyről... amatőrök bazdmeg.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 166
…ahogy 2 hete irtam : ez a csapat,egy rossz vicc !
Eljutottam odaig,hogy jovo7en mar nem is nezem ezt a szenvedest .
több mint 3 éve
rkstzz Baltimore Ravens 522 — justinblackmonpohara
ezt a kibaszott choker csapatot, minden héten ezt csinálni

megint sikerült megszopatni magunkat
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Na ki merne rarakni Queen-t Barkley-ra?
no
sose becsuld ala egy Queen fele miss tackle lassito hatasat. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!