Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Pierce cut is bejött 😛

Ngata paycut helyett trade, ami vállalható tévedés, amúgy kb telibe lőttem az egész eddigi off season-t. I'm happy. Lassan pénzt kellene kérjek minden szóért 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Remélem ezzel nem közeledtünk az első körös RB drafthoz... 😀 :/
Vrijbloed
3. számú futó kivágása kétlem, hogy emelné az első körös futó draftot, főleg, hogy visszahoztuk Forsettet és azért Talia sem volt rosszBlaise
Félig ironizáltam ezzel. 😀Vrijbloed
Nem jött át, my bad. Egyébként a legjobb az egészben, hogy az Ubert ingyen használhatják 2013 óta ha minden igaz...Blaise
Egyébként egy ittasvezetés ennyire gáz vagy volt más is?

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Visszahoztuk Cantyt. Egy rész okés, mert kell a veterán a falba, a fiatalok mellé, másrészt felveti annak a kérdését, hogy milyen állapotban van/hol tart Urban ill. KLM a sérüléseik után.Blaise
Szerintem a leadership a lényeg itt.ha gond lenne a rehabbal akkor Guyt hoztuk volna vissza.Peter
Ezekben a percekben igazolták vissza Guyt is!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Remélem ezzel nem közeledtünk az első körös RB drafthoz... 😀 :/
Vrijbloed
3. számú futó kivágása kétlem, hogy emelné az első körös futó draftot, főleg, hogy visszahoztuk Forsettet és azért Talia sem volt rosszBlaise
Félig ironizáltam ezzel. 😀Vrijbloed
Nem jött át, my bad. Egyébként a legjobb az egészben, hogy az Ubert ingyen használhatják 2013 óta ha minden igaz...
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem ezzel nem közeledtünk az első körös RB drafthoz... 😀 :/
Vrijbloed
3. számú futó kivágása kétlem, hogy emelné az első körös futó draftot, főleg, hogy visszahoztuk Forsettet és azért Talia sem volt rosszBlaise
Félig ironizáltam ezzel. 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Remélem ezzel nem közeledtünk az első körös RB drafthoz... 😀 :/
Vrijbloed
3. számú futó kivágása kétlem, hogy emelné az első körös futó draftot, főleg, hogy visszahoztuk Forsettet és azért Talia sem volt rossz
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem ezzel nem közeledtünk az első körös RB drafthoz... 😀 :/

Tevin Colemannak örülnék a 3. körben. Persze inkább a 4-ben, de addigra nem lesz bent.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezen nem is kellett mit szarakodni. Gyökér volt, könnyen pótolható. Viszlát.
Ha nem lenne a fumblicitiszes Ayaji, neki nagyon tudnék örülni a draftról, de pont az a leggyengébb láncszem nála ami automatikus beutaló a kutyaházba Harbsnál.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nálatok nem jó RB-nek lenni 😊
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Visszahoztuk Cantyt. Egy rész okés, mert kell a veterán a falba, a fiatalok mellé, másrészt felveti annak a kérdését, hogy milyen állapotban van/hol tart Urban ill. KLM a sérüléseik után.Blaise
Urban edz,KLM-ről nincs hír.
Meglepő lenne,ha 2 év IR után NFL kész lenne.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Cantynak nagyon örülök, kell azért a rutinja a DL-ba.

Dee Millinert árulja a Jets, egy late round picket lehet megérne, bár eddig minden ajánlatot csak megköszöntek.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Visszahoztuk Cantyt. Egy rész okés, mert kell a veterán a falba, a fiatalok mellé, másrészt felveti annak a kérdését, hogy milyen állapotban van/hol tart Urban ill. KLM a sérüléseik után.Blaise
Szerintem a leadership a lényeg itt.ha gond lenne a rehabbal akkor Guyt hoztuk volna vissza.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Gondolom lényegesen kevesebbért, mint amivel cutoltuk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Visszahoztuk Cantyt. Egy rész okés, mert kell a veterán a falba, a fiatalok mellé, másrészt felveti annak a kérdését, hogy milyen állapotban van/hol tart Urban ill. KLM a sérüléseik után.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kb két milla spór...Collapo
Nekem úgy tűnik, hogy 2 millió, de nem csak idén, hanem a hátra lévő két évben is. (tehát kacifántosan azt akartam írni, hogy 3x2millió)

Akkor nincs más hátra mint egészségesnek maradni.(Y)Blaise
Ez alapján nincs szó arról, hogy ne csak a 2015ös szezonban lenne csökkenés... Viszont ez gyakorlatilag paycut, nem restructure. Szintén az idézett cikk alapján. Ha máshonnan tudod megerősíteni, amit írtál, tedd meg kérlek, mert érdekelne 😊 Az jobb lenne

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
kb két milla spór...Collapo
Nekem úgy tűnik, hogy 2 millió, de nem csak idén, hanem a hátra lévő két évben is. (tehát kacifántosan azt akartam írni, hogy 3x2millió)

Akkor nincs más hátra mint egészségesnek maradni.(Y)Blaise
Nagy kédés, hogy tud e?

Így viszont engem meglepne, ha Ozzie az első két körben CBt húzna. Marad a WR vagy egy csúszó DL/OLB.cikesz
Én nem zárnám ki.egyrészt sosem árt,másrészt mi van ha Jimmyvel nem tudunk megeggyezni jövőre?ha valaki egy rakat capspaceel túllicitál minket?ha egy corner a BPA a boardjukon akkor jönni fog az.

több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
kb két milla spór...Collapo
Nekem úgy tűnik, hogy 2 millió, de nem csak idén, hanem a hátra lévő két évben is. (tehát kacifántosan azt akartam írni, hogy 3x2millió)

Akkor nincs más hátra mint egészségesnek maradni.(Y)Blaise
Nagy kédés, hogy tud e?

Így viszont engem meglepne, ha Ozzie az első két körben CBt húzna. Marad a WR vagy egy csúszó DL/OLB.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Na, legalább az egyik összejött.

Lehet igazolni 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
kb két milla spór...Collapo
Nekem úgy tűnik, hogy 2 millió, de nem csak idén, hanem a hátra lévő két évben is. (tehát kacifántosan azt akartam írni, hogy 3x2millió)

Akkor nincs más hátra mint egészségesnek maradni.(Y)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kb két milla spór...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 335 — justinblackmonpohara
Ravens' Lardarius Webb Restructures Contract 😊
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha jön egy veterán akkor az első körös WR pick esélye (ami most sem sok de hátha) nulla.Peter
Viszont ha nem jön veterán és érvényesül a 0% esély akkor lesz móka és kacagás.

Egy gyöngyszemet pont olvastam ma egy kinti fórumon. Srác beírta, hogy akár két WR húzását is el tudná képzelni. Válasz rá: hogyan, hiszen nincs hetedik körösünk. 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Igazabol o nem lett volna jo paros SSS-szel.. sztem nekunk nagyobb ember kene, hacsak nem varunk minimum 60/800-at M. Browntol..Igor
Veterán, cut után, nem is drága. Ennél jobb opciónk meglepődnék ha lenne.Blaise
Ha jön egy veterán akkor az első körös WR pick esélye (ami most sem sok de hátha) nulla.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igazabol o nem lett volna jo paros SSS-szel.. sztem nekunk nagyobb ember kene, hacsak nem varunk minimum 60/800-at M. Browntol..Igor
Veterán, cut után, nem is drága. Ennél jobb opciónk meglepődnék ha lenne.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Méret és fizikalitás... még be is jöhetne. De vele lenne egy 36 és egy 30 éves kezdősorunk... nem lennék túl nyugodt 😀
Nomeg szerintem be se fér a sapeszba.. már amit Ő akarna

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!