Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
nemCollapo
Igaz ugyan, hogy csak egy gyenge streamen tudtam követni a meccset, de esküdni mernék, hogy láttam a pályán 😊puffin
Láttam egy statot miszerint 9 snapet kapott

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
nemCollapo
Igaz ugyan, hogy csak egy gyenge streamen tudtam követni a meccset, de esküdni mernék, hogy láttam a pályán 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És mi van KiaBilivel játszott hétvégén?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tüsszentet waiveltük, várhatóan PS, így talán Pírsz már gyógyul.
DeonteThompsont igazoltuk, valamint Patai Lalit, aki DT igazoltuk PS-be
Bynes valóban kifelé néz, de még nincs döntés a sorsáról...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
futót hoztak fel a ps-ból... valami toffifi vagy mi
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: The Ravens are working out tight ends Emmanuel Ogbuehi and Jake Murphy today, according to sources:  t.co/3tbpLoarL5

Náluk nem jobb Supernaw?

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem volt véletlen, hogy ennyi futó volt rosteren, ahogy TE is, Ricenál tudták, hogy bármikor lehet komolyabb belőle, ahogy Pittanál is lattak akkor, hogy benne van egy ujabb serules, mert nem volt teljes a gyogyulas.

Remelem Daniels nem serul meg, mert Gilmore, mint target szerintem még nincs kész.

Taliaferro melle kell Pierce, mert az elso felidoben 11 probalkozasbol futott 81 yardot, addig a masodik felidoben valami 7bol 10et (most nem nezek utana), szoval a lenyeg, hogy elfaradt, Forsett pedig nagy playekre jo, de a biztos 3-4 yard nem varhato tole, ugy nez ki. Taliaferro pedig elfaradt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Úgy hírlik James Harrison is visszatér a Steelershez

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Coach Harbaugh announced today that Dennis Pitta is out for the season.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Bynes úgy néz ki megy Detroitba.sok sikert neki

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Pitta IR-en.pár TE tryout várható

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pitta signed a five-year contract extension this offseason after returning from the injury, and entered this season with big expectations in new Offensive Coordinator Gary Kubiak’s tight-end-friendly offense.

Sosem jön jókor a sérülés, de a szerződés aláírása után végképp rosszkor..Voice
Mármint a klub szempontjából.
Mert a játékosnak az lenne a szopó ha épp lejáró szerződéssel történne.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az evek folyaman a Sutik biza nagyon utos secondaryt raktak ossze... le a kalappal azok elott, akik rendes separationt tudnak iden csinalni ellenuk... a LB zona talan sebezheto, de nekunk ez most nem ment...

A secrol es a nehez helyzetrol mar irtam. Ami a mi O#-unket illeti a play action, a bootleg es a futas tetszett, a pocket megint nem... de ha van futas, es remeljuk lesz, akkor ez is erosodni fog... a fal erdekes lesz, plane, ha Mandro zsakpenze utan a helyettesei olcsobban oldjak ezt meg nala... Iden Ojdzsin nem volt tul jo.... eddig

Mozbinak valoban kellene nemi piheno, nem egne ki a meccsen, nem porogne tul, nem barkaszkodna...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Pár gondolat a meccsről_

Először is egy nagyon pofás kis Brownst vertünk meg idegenben, nekik sok sikert a vasalósok és a cicusok ellen. Manzieltől meg már kidobom lassan a taccsot. Az egyébként teljesen szabálytalan (merőleges vállakkal nem állhat fel elkapó a LOS-re) playe volt az első dolog amit be kellett mutatni az összefoglalóba egy ilyen adok kapok meccsen...

Secondary qwa f*s volt. Elamtól, meccs közben szívesen megkérdeztem volna, hogy fiam, Te tudod, hogy milyen sporteseményen vagy? Stewart nem megoldás, ez mondjuk nem meglepő, tavaly Huffal is beégtünk aki legalább korábban jó volt. Stewartról ez nem mondható el. Kezeket összetenni, hogy Hill hozza a pályára amit tud. (Brooks meg inaktív volt)
Webb alig játszott, de akkor is olyan fordulóköre volt mint egy anyahajónak ráadásul szépen kikockázva... Neim 100%-os ez tuti, ha nem muszáj ne erőltessük. Asa és Brown sem volt éppen túl biztos pont, előbbinek mondjuk jár a piros pont a blockolt FG-ért.

Mosley már második alkalommal hoz minket szorult helyzetbe a büntetéssel, amit továbbra sem értek, hogy miért kell minden meccsen minden snappen fenn lennie. Egyáltalán nem jó annyira (ha egyáltalán jónak nevezhető a teljesítménye), hogy ne lehetne lehozni pár snapre , hogy szusszanjon egyet meg kapjon egy kis eligazítást. Brownt meg trédeljük el egy 2022-es 7. körös kond. pickre, az is jobb...
B-Will-t végre lehetett nagy örömömre 10-nél több snappen fent látni (meg is dolgozta Macket szépen) de most meg kicsit átestünk a ló túloldalára (45 snap, igaz eléggé megfogyatkozott a Dline).Két T között nem is volt futkorászás. Külső futások más kávéház. (Upshaw tanári védekezése a Crowell TD előtt...) Pass rush mint olyan nem nagyon volt, a barna fal elég jó egység. Sizzle legalább futás ellen rendben volt. Ami a lényeg: Amikor nagyon kellett a D odatette magát és gyorsan lezavarta Hoyeréket (aki mondjuk így is 125+os passer ratinggel operált... :# )

Támadó oldalon:

Pitta nagy érvágás, de jelen állás szerint nem akkora mint tavaly. Torrey ismét csak csalinak volt jó 😕 JJ meg meh... Ettől eltekintve viszont:
Smitty Isten there will be blood and guts 😊 Az offenz falunk megint faszányos volt nulla sack, bár azért volt ott necces dolog (az a kosárlabdás wrap around pass Forsettnek) a három hit közül az egyik meg intet okozott, plusz a rövid yardos szituknál sem sikerült elnyomni Phil Taylorékat. Viszont a tavalyi évhez képest ez semmi, szóval öröm bódogság 😊 Futásblokkolás rendben van, Taliaferro qwa nagyot játszott, ez nagyon jó, mert Pierce üveg sajnos. Vele nem lehet hosszú távon tervezni. Forsettel együtt 5yardot hoztak átlagban ami szép teljesítmény.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
mondjuk tegnap rengeteg passz ment az 5-10 yardos zonaba, a LB-k melle, moge, ahova a safetynek nem feltetlen kell odaernie, ha nem arra a zonara van allitva... viszont sajnos ezt a tipust egesz meccsen lehetett szivni, ami a half-time adjustment-re nezve szar...

ami pedig az azonos tipusu futasokat illeti, uazt a stilust jatszak, mint mi, a blokkolasnal... csak az o O faluk ezt sokkal jobban csinalja. Igy ez jobban megy nekik.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
1 sack az is a sokat birált upshawtól. pees a zónáival az agyamra megy. Elam meg a vasas ellen jól nyomta, igazi kemény arc volt tegnap meg mintha nem ismerné a focit és elsétált Gabriel mellett. vicces. stewartot sem érzem biztos pontnak, de én nem értem peest ö ugy látta minden flottul megy? mongy Brookst behozhatta volna ha csak 1 play erelyéig h a kezdök a fejükhöz kajanak, vagy valami. és miért nem lehet emberezni? mongy csak 1 safety zónázna és egy kicsivel nagyobb nyomást küldeni arra a kurva irányitóra! nem lett volna enyi paszolt yard. hálóval nem lesz gond csak ritmust fel kell venni. remélem Hill büntijét csökentik.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Blaisetől várhatunk valami értékelést.. az alapján amit az összefoglalóban láttam elég "hanyag" volt a védelmünk. Az O meg nem tűnt rossznak .. az int-nél amit flacco dobott meg olyat kapott én megkönnyeztem.malkav
Hanyag?finoman fogalmaztál.hogy lehet ugyanazt a külső futást 20-szor megkajálni?Elam meg borzalom volt.elkapás után nem ér hozzá az emberhez az meg felkel és fut még 8 yardot?ami pozitívum az a belső futások megállítása meg hogy a végén puntra kényszerítettük őket.szétpasszolták a zóna védekezésünket nem értem Pees miért nem váltott.se passrush se blitz.Peesel sosem lesz félelmetes védelmünk az tuti.Peter
amig pozitiv a szezon, ezen nem is valtoztatnak majd.... ha szarban lennenk akkor johetne spangliunoCollapo
Nem tudom Spaggal milyenek lennénk.számomra az ideális szcenárió az lenne ha a Jetsnek nagyon szarúl menne,kirugnák Rexet aki visszajönne hozzánk DC-nek.

Sorry Jets fans!

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Blaisetől várhatunk valami értékelést.. az alapján amit az összefoglalóban láttam elég "hanyag" volt a védelmünk. Az O meg nem tűnt rossznak .. az int-nél amit flacco dobott meg olyat kapott én megkönnyeztem.malkav
Hanyag?finoman fogalmaztál.hogy lehet ugyanazt a külső futást 20-szor megkajálni?Elam meg borzalom volt.elkapás után nem ér hozzá az emberhez az meg felkel és fut még 8 yardot?ami pozitívum az a belső futások megállítása meg hogy a végén puntra kényszerítettük őket.szétpasszolták a zóna védekezésünket nem értem Pees miért nem váltott.se passrush se blitz.Peesel sosem lesz félelmetes védelmünk az tuti.Peter
amig pozitiv a szezon, ezen nem is valtoztatnak majd.... ha szarban lennenk akkor johetne spangliuno

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Akkor nem csak az összefoglalóból tűnt ratyinak a védelem..... hát ez szomorú
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Blaisetől várhatunk valami értékelést.. az alapján amit az összefoglalóban láttam elég "hanyag" volt a védelmünk. Az O meg nem tűnt rossznak .. az int-nél amit flacco dobott meg olyat kapott én megkönnyeztem.malkav
Hanyag?finoman fogalmaztál.hogy lehet ugyanazt a külső futást 20-szor megkajálni?Elam meg borzalom volt.elkapás után nem ér hozzá az emberhez az meg felkel és fut még 21yardot?ami pozitívum az a belső futások megállítása meg hogy a végén puntra kényszerítettük őket.szétpasszolták a zóna védekezésünket nem értem Pees miért nem váltott.se passrush se blitz.Peesel sosem lesz félelmetes védelmünk az tuti.

több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Blaisetől várhatunk valami értékelést.. az alapján amit az összefoglalóban láttam elég "hanyag" volt a védelmünk. Az O meg nem tűnt rossznak .. az int-nél amit flacco dobott meg olyat kapott én megkönnyeztem.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nemhivatalos:
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/hgvp5og8jtsljci7yqa0.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
ufa es orvosi engedelyt is kapott, ha legutobb jol olvastam....Collapo
Ha nagyon gyenge a FA piac felhozhatjuk Supernawt is.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ufa es orvosi engedelyt is kapott, ha legutobb jol olvastam....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!