Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tud valaki valamit Will Hill-ről?Peter
Ha elfogadják az új policyt akkor sanszosan csökkentik majd az eltiltását.Blaise
Azért kérdezem mert már elfogadták.Welkernek,Gordonnak csökkentették.bár nemtudom egyáltalán mi a terv vele.Peter
Pees dicsérte a TC alatt és egy nyilatkozatában említette, hogy nagyon sajnálja az eltiltását, mert nagy segítség lenne a csapatnak már az idény elején is. Ebből nekem az jön le, hogy ha visszatér csak idő kérdése mikor veszi át a kezdő Fs pozíciót. Tehetsége megkérdőjelezhetetlen, ha egyenesbe jön akkor nagy nyereség lehet idénre. Mondjuk ha egyenesbe kerül akkor mi nem fogjuk tudni megtartani az év végén szerintem.Blaise
Nekem az a furcsa,hogy nagyon keveset játszatták a pre meccseken.Peter
Mivel 6 meccsre elvmeszelve érkezett a többiek pedig elég nagy kérdőjelek a poszton ezért nem meglepő, hogy inkább azoknak adtak lehetőséget akiktől nem tudták, hogy mire számíthatnak, de játszani fognak már év elején.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tud valaki valamit Will Hill-ről?Peter
Ha elfogadják az új policyt akkor sanszosan csökkentik majd az eltiltását.Blaise
Azért kérdezem mert már elfogadták.Welkernek,Gordonnak csökkentették.bár nemtudom egyáltalán mi a terv vele.Peter
Pees dicsérte a TC alatt és egy nyilatkozatában említette, hogy nagyon sajnálja az eltiltását, mert nagy segítség lenne a csapatnak már az idény elején is. Ebből nekem az jön le, hogy ha visszatér csak idő kérdése mikor veszi át a kezdő Fs pozíciót. Tehetsége megkérdőjelezhetetlen, ha egyenesbe jön akkor nagy nyereség lehet idénre. Mondjuk ha egyenesbe kerül akkor mi nem fogjuk tudni megtartani az év végén szerintem.Blaise
Nekem az a furcsa,hogy nagyon keveset játszatták a pre meccseken.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tud valaki valamit Will Hill-ről?Peter
Ha elfogadják az új policyt akkor sanszosan csökkentik majd az eltiltását.Blaise
Azért kérdezem mert már elfogadták.Welkernek,Gordonnak csökkentették.bár nemtudom egyáltalán mi a terv vele.Peter
Pees dicsérte a TC alatt és egy nyilatkozatában említette, hogy nagyon sajnálja az eltiltását, mert nagy segítség lenne a csapatnak már az idény elején is. Ebből nekem az jön le, hogy ha visszatér csak idő kérdése mikor veszi át a kezdő Fs pozíciót. Tehetsége megkérdőjelezhetetlen, ha egyenesbe jön akkor nagy nyereség lehet idénre. Mondjuk ha egyenesbe kerül akkor mi nem fogjuk tudni megtartani az év végén szerintem.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tud valaki valamit Will Hill-ről?Peter
Ha elfogadják az új policyt akkor sanszosan csökkentik majd az eltiltását.Blaise
Azért kérdezem mert már elfogadták.Welkernek,Gordonnak csökkentették.bár nemtudom egyáltalán mi a terv vele.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tud valaki valamit Will Hill-ről?Peter
Ha elfogadják az új policyt akkor sanszosan csökkentik majd az eltiltását.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tud valaki valamit Will Hill-ről?

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
HOF szavazason:

Jamaal Lewis RB a tobbiek Baltimore-i kotodeserol nem tudok... edit: ja de, Priest Holmes is volt nalunk

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Az Eaglesnek szüksége van kezdő szintű játékosra LB poszton, mert mindenki lesérült ott, tehát kényszerhelyzetben vannak, normális FA már nincs.

Jöhet persze A.Brownért pick is, ha megfelelő a mostani secondary, Webbel én sem hoznék, de ha nem jön Webb rendbe akkor inkább cornert kérnék érte, mint picket.Voice
Szerencsénkre Kendricks sérülése nem komoly. (ha minden igaz) Szval nekünk is csak csere kellene Goode kiesése miatt. Nem hinném, hogy nagyon mélyen a zsebükbe nyúlnának a trade miatt.... Brownnak azért örülnék.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szóval én hoznék egy olyan CB-t aki jól fogdossa a labdákat, S poszton nem félek, lassan lepörög Will Hill eltiltása és érkezik oda egy top S.Voice
az új szabályozás várhatóan lecsökkenti a 6 meccses eltiltását.deyell
Remek, akkor a két S poszt néhány meccs múlva bivaly erős lesz, már csak Webbnek kellene sportolásra alkalmasnak lennie és a védelmünk az egyik legjobb lenne a ligában (még az is lehet hogy top3)


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Szóval én hoznék egy olyan CB-t aki jól fogdossa a labdákat, S poszton nem félek, lassan lepörög Will Hill eltiltása és érkezik oda egy top S.Voice
az új szabályozás várhatóan lecsökkenti a 6 meccses eltiltását.

choose life
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Itt a CB kérdéssel ne úgy gondolkodjatok, hogy nickelbe jönne vagy padra, Webb állandóan sérült, hiába a legjobb CB-nk, ha gyakran sérül le...és egy valag pénzt visz el.

Az érkező CB kb kezdene, mert sosem lehet tudni, Webb mikor dől ki fél-teljes szezonra..eddig 2 meccset hagyott ki...

Szóval én hoznék egy olyan CB-t aki jól fogdossa a labdákat, S poszton nem félek, lassan lepörög Will Hill eltiltása és érkezik oda egy top S. Elemmel együtt faszák lesznek.

Azt sem hinném, hogy az FO nem draftol elől WR-t, szerintem idén az első 3-ban fog hozni, CB pick mellett. Falak megvannak, szerződés alatt állnak még jövőre is, lehet erősíteni elkapó és corner poszton.Voice
Én értelek csak:
-nincsa piacon olyan aki jobb lenne és nem drágább mint ami rosteren van
-senki sem cseréli el a kezdő cornerét és arra nincs is pénzünk (pláne jövőre)
-max akkor próbálunk meg cornert tradelni ha Webbie ko,Asáék bénáznak és a szezonunk múlik rajta,a szezon vége felé akinek már mindegy lehet elcserélne egy cornertPeter
A szezon vége felé már nem lehet tradelni, csak a 8. hétig.

Az nem túl logikus, hogy odaadnánk az egyik kezdő cornert egy beugrónak szánt LB-ért, lyuk helyett lyukat csinálnánk, csak másik poszton.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Itt a CB kérdéssel ne úgy gondolkodjatok, hogy nickelbe jönne vagy padra, Webb állandóan sérült, hiába a legjobb CB-nk, ha gyakran sérül le...és egy valag pénzt visz el.

Az érkező CB kb kezdene, mert sosem lehet tudni, Webb mikor dől ki fél-teljes szezonra..eddig 2 meccset hagyott ki...

Szóval én hoznék egy olyan CB-t aki jól fogdossa a labdákat, S poszton nem félek, lassan lepörög Will Hill eltiltása és érkezik oda egy top S. Elemmel együtt faszák lesznek.

Azt sem hinném, hogy az FO nem draftol elől WR-t, szerintem idén az első 3-ban fog hozni, CB pick mellett. Falak megvannak, szerződés alatt állnak még jövőre is, lehet erősíteni elkapó és corner poszton.Voice
Én értelek csak:
-nincsa piacon olyan aki jobb lenne és nem drágább mint ami rosteren van
-senki sem cseréli el a kezdő cornerét és arra nincs is pénzünk (pláne jövőre)
-max akkor próbálunk meg cornert tradelni ha Webbie ko,Asáék bénáznak és a szezonunk múlik rajta,a szezon vége felé akinek már mindegy lehet elcserélne egy cornertPeter
Az Eaglesnek szüksége van kezdő szintű játékosra LB poszton, mert mindenki lesérült ott, tehát kényszerhelyzetben vannak, normális FA már nincs.

Jöhet persze A.Brownért pick is, ha megfelelő a mostani secondary, Webbel én sem hoznék, de ha nem jön Webb rendbe akkor inkább cornert kérnék érte, mint picket.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Itt a CB kérdéssel ne úgy gondolkodjatok, hogy nickelbe jönne vagy padra, Webb állandóan sérült, hiába a legjobb CB-nk, ha gyakran sérül le...és egy valag pénzt visz el.

Az érkező CB kb kezdene, mert sosem lehet tudni, Webb mikor dől ki fél-teljes szezonra..eddig 2 meccset hagyott ki...

Szóval én hoznék egy olyan CB-t aki jól fogdossa a labdákat, S poszton nem félek, lassan lepörög Will Hill eltiltása és érkezik oda egy top S. Elemmel együtt faszák lesznek.

Azt sem hinném, hogy az FO nem draftol elől WR-t, szerintem idén az első 3-ban fog hozni, CB pick mellett. Falak megvannak, szerződés alatt állnak még jövőre is, lehet erősíteni elkapó és corner poszton.Voice
Én értelek csak:
-nincsa piacon olyan aki jobb lenne és nem drágább mint ami rosteren van
-senki sem cseréli el a kezdő cornerét és arra nincs is pénzünk (pláne jövőre)
-max akkor próbálunk meg cornert tradelni ha Webbie ko,Asáék bénáznak és a szezonunk múlik rajta,a szezon vége felé akinek már mindegy lehet elcserélne egy cornert

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Itt a CB kérdéssel ne úgy gondolkodjatok, hogy nickelbe jönne vagy padra, Webb állandóan sérült, hiába a legjobb CB-nk, ha gyakran sérül le...és egy valag pénzt visz el.

Az érkező CB kb kezdene, mert sosem lehet tudni, Webb mikor dől ki fél-teljes szezonra..eddig 2 meccset hagyott ki...

Szóval én hoznék egy olyan CB-t aki jól fogdossa a labdákat, S poszton nem félek, lassan lepörög Will Hill eltiltása és érkezik oda egy top S. Elemmel együtt faszák lesznek.

Azt sem hinném, hogy az FO nem draftol elől WR-t, szerintem idén az első 3-ban fog hozni, CB pick mellett. Falak megvannak, szerződés alatt állnak még jövőre is, lehet erősíteni elkapó és corner poszton.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Őszintén szólva nem is bánom (egészen addig amíg működik a támadósor), hogy Torrey egy kicsit háttérbe szorult. Első számú elkapó pénzt nem érhet nekünk (főleg nem a Kubiak támadórendszerben), nagyon kedvelem de a megtartását csak a megfelelő áron tudom elképzelhetőnek tartani. Jimmy más kávéház, ha idén is bizonyít akkor őt meg kell fizetni. Inkább Ő mint Torrey, még akkor is ha figyelembe vesszük, hogy nem akar korai körben (khmmm Dez Bryant szori...) WR-t draftolni a FO, ami a cap helyzetünket is belevéve megnehezítheti a pótlását.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A két Eagles kornerrel tuti nem lennénk beljebb, azt a kalibert házon belül is tudjuk hozn, meg egyébként sem adnának kezdőt. Viszont a hajamat megtépkedem, ha ilyen 4. körért eldobjuk... Persze mi a fenét is kapnánk érte, ha inaktív. Áhh teljesen értetlenül állok ez előtt. Semmi jele nem volt, a meccseken, hogy ne lehetne pályára engedni, sőt, erre tessék.Blaise
az edzők véleményét teljesen jól tükrözi,hogy Coxot sem hozták vissza.(teljes a bizalom a secondaryben)a jelenlegi free agent piac helyzetéről pedig az látszik,hogy a chiefs a mi practice squadunkból vitt cornert.számomra is érthetetlen ez a Brown helyzet,a sérülést nem kajázom,valami más lehet.

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
plusz egy Ngata átstruktúlálással kb nullán vagy akár pluszban lehetünk.Peter
Ngata már többször nyilatkozta, hogy nem megy bele átstrukiba, paycutba... levezette, meglepően értelmesen, hogy Ő miért ér ennyit, miért van igy a szerződése és miért érdemli is ezt meg. Teljesen jogosan igy van. A dm-ben absz. egyetértünk, valamint a Q+2rnd is teljesen jogos...Collapo
szerintem Te idénre gondolsz (2 év hátra van a szerződéséből) amikor is nem szoktak ilyet elfogadni,hülye lenne.Én jövőre gondoltam,ha meg mégsem akkor majd Ozziék elgondolkodnak,hogy mi ér nekünk többet Ngata vagy Tucker,Torrey,Jimmy Smith.a megváltozott caphelyzetünk előtt is a másodikra szavaztam volna,hozzáteszem sajnos.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A két Eagles kornerrel tuti nem lennénk beljebb, azt a kalibert házon belül is tudjuk hozn, meg egyébként sem adnának kezdőt. Viszont a hajamat megtépkedem, ha ilyen 4. körért eldobjuk... Persze mi a fenét is kapnánk érte, ha inaktív. Áhh teljesen értetlenül állok ez előtt. Semmi jele nem volt, a meccseken, hogy ne lehetne pályára engedni, sőt, erre tessék.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
plusz egy Ngata átstruktúlálással kb nullán vagy akár pluszban lehetünk.Peter
Ngata már többször nyilatkozta, hogy nem megy bele átstrukiba, paycutba... levezette, meglepően értelmesen, hogy Ő miért ér ennyit, miért van igy a szerződése és miért érdemli is ezt meg. Teljesen jogosan igy van. A dm-ben absz. egyetértünk, valamint a Q+2rnd is teljesen jogos...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
"Az Eaglesnél megsérült Michael Kendricks, a múlt héten az egyetlen csere, Najee Goode egész szezonra kidőlt, így most Casey Matthews játszik középső linebackert, aki ilyen OLB-ILB hibrid, igazából sehol se jó. Semmi hivatalos, még pletyka sincs, de azt jósolják, hogy pár nap múlva Arthur Brown, a Ravens linebackere zöld-fehérben fog edzeni egy trade után."

Ha érkezik érte egy jó CB (mondjuk C. Williams vissza) és még egy pick, akkor vihetik.Voice
nekik ugyan szükségük van rá, de nekünk is CB-re, az 'és' helyett vagyot tudok elképzelni, de az már nekünk jó lehet... amúgy ha jön, szerintem akkor is pick... hazárdírozik a csapat a CB-kkel, nem hiszem, h idén már befektetnek egybe. Amúgy mennyi CWill fizuja es az hogyan terhelne minket? Az is jó kérdés a témában.Collapo
Az a baj, hogy én még nem igazodok ki az NFL-es béreken, még csak az NBA megy 😀

Elvileg total cash 5,100,000 base salaryja : 4,750,000

Ugyanez Bradley Fletcher-nél 3,275,000 és 3,275,000 szóval lehet ő a reálisabb célpont.

Fletcher esetében én mindenképp hoznék mellette picket, ők vannak megszorulva, nekik kell kezdő szintű játékos, dobják a cornert és még egy 3-4. kört mellé.

A másik lehetőség, hogy 1-2. kört adnak érte.Voice
sziasztok!peace,love,unity....,tiszta lap meg minden.hagyjuk is ezt a részét......
szóval,Brownért feltradeltünk (49ers 6th rounder) szóval úgy is lehetne fogalmazni,hogy Q-t és egy második köröst adtunk érte,nyilván ez a trade partnert nem érdekli csak mondom.mivel jövőre egy raklapnyi deadmoneyval indulunk (9,5M Rice plusz a többiek,kb 11-12M) jó lenne idénről átvinni egy kis pluszt a jövő évre hogy ezt mérsékeljük ,plusz egy Ngata átstruktúlálással kb nullán vagy akár pluszban lehetünk.lényeg a lényeg nagy névben ne gondolkozzunk szerintem ($$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$) inkább pick már ha igaz ez a story.egyébként Én nem látom ennyire vészesnek a corner kérdést és kár lenne a cap-ünket szétcseszni egy nikkel vagy dime cornerért. akinek idő a playbook,a chemistry stb.inkább mérsékeljék Hill dzsanga büntetését és ha eltrédeljük Brownt megvan Hillnek a roster hely.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Esélytelen, hogy az egyik kezdő CB-nket kapjátok érte, egy 4-5-6. körös pick a reális szvsz.mustaine
stimmel, én 3. kört szeretnék, de 4-ért mehetne a csere, viszont szerintem nem fog megtörténni... Barnartúró mégiscsak 2. körös volt és nem is rossz Ő...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem hinném, hogy hátsókörös pickért menne, szerintem akkor marad az FA nektek.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Esélytelen, hogy az egyik kezdő CB-nket kapjátok érte, egy 4-5-6. körös pick a reális szvsz.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
"Az Eaglesnél megsérült Michael Kendricks, a múlt héten az egyetlen csere, Najee Goode egész szezonra kidőlt, így most Casey Matthews játszik középső linebackert, aki ilyen OLB-ILB hibrid, igazából sehol se jó. Semmi hivatalos, még pletyka sincs, de azt jósolják, hogy pár nap múlva Arthur Brown, a Ravens linebackere zöld-fehérben fog edzeni egy trade után."

Ha érkezik érte egy jó CB (mondjuk C. Williams vissza) és még egy pick, akkor vihetik.Voice
nekik ugyan szükségük van rá, de nekünk is CB-re, az 'és' helyett vagyot tudok elképzelni, de az már nekünk jó lehet... amúgy ha jön, szerintem akkor is pick... hazárdírozik a csapat a CB-kkel, nem hiszem, h idén már befektetnek egybe. Amúgy mennyi CWill fizuja es az hogyan terhelne minket? Az is jó kérdés a témában.Collapo
Az a baj, hogy én még nem igazodok ki az NFL-es béreken, még csak az NBA megy 😀

Elvileg total cash 5,100,000 base salaryja : 4,750,000

Ugyanez Bradley Fletcher-nél 3,275,000 és 3,275,000 szóval lehet ő a reálisabb célpont.

Fletcher esetében én mindenképp hoznék mellette picket, ők vannak megszorulva, nekik kell kezdő szintű játékos, dobják a cornert és még egy 3-4. kört mellé.

A másik lehetőség, hogy 1-2. kört adnak érte.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"Az Eaglesnél megsérült Michael Kendricks, a múlt héten az egyetlen csere, Najee Goode egész szezonra kidőlt, így most Casey Matthews játszik középső linebackert, aki ilyen OLB-ILB hibrid, igazából sehol se jó. Semmi hivatalos, még pletyka sincs, de azt jósolják, hogy pár nap múlva Arthur Brown, a Ravens linebackere zöld-fehérben fog edzeni egy trade után."

Ha érkezik érte egy jó CB (mondjuk C. Williams vissza) és még egy pick, akkor vihetik.Voice
nekik ugyan szükségük van rá, de nekünk is CB-re, az 'és' helyett vagyot tudok elképzelni, de az már nekünk jó lehet... amúgy ha jön, szerintem akkor is pick... hazárdírozik a csapat a CB-kkel, nem hiszem, h idén már befektetnek egybe. Amúgy mennyi CWill fizuja es az hogyan terhelne minket? Az is jó kérdés a témában.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!