Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
én inkább a védelemben látok gondot.
gedam
Azért azt tegyük hozzá, hogy jelenleg majdnem a teljes védelem 2nd stringerekből áll, mivel a kezdők közül többek közt Rousseau, White, Edmunds, Hyde, Elam sérültek, Poyer pedig egyértelműen nem 100%-os. Plusz még tegnap ehhez a listához hozzáadódott Von is. 6 kezdő hiányát és ezzel egyenesen arányosan a talent level csökkenését minden defense megérezné. AJ Klein visszahozatalának személy szerint örülök, mert így annyira nem lyukas a linebacker sorunk. Nem nagy zsugás a csávó, de a futás ellen pl. sokkal jobb mint Dodson.
több mint 3 éve
gedam 6 508
Nem szeretnék károgni, de a mutatott játék alapján ez a csapat nem SB képes. A hosszabb pihi után azonban jöhet egy látványos feltámadás a Pats ellen.
Buffalo Bill
szerintem elkezdték egy kicsit félremenedzselni a billst, mert megint azt látni, hogy abban gondolkodik az fo, hogy allennek mégegy elkapó, vagy az o hogyan lehetne még jobb. pedig a támadók éppen annyira lesznek jók, amennyire allen és obj-nek ezért éppen nem sok hozzáadott értéke lenne például. én inkább a védelemben látok gondot. egy rosszul játszó qb-val, egy rosszul futó giants tudott egész meccsen haladni és az nagy baj.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Nem szeretnék károgni, de a mutatott játék alapján ez a csapat nem SB képes. A hosszabb pihi után azonban jöhet egy látványos feltámadás a Pats ellen.
Buffalo Bill
Annyira hosszú nem lesz mert TNF lesz a Pats ellen
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Nem szeretnék károgni, de a mutatott játék alapján ez a csapat nem SB képes. A hosszabb pihi után azonban jöhet egy látványos feltámadás a Pats ellen.
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Konkrétan nincs értelme Allent játszani jelenleg, ha ennyire szar a könyöke maradjon a padon, ezt keenum is hozná
ThySoul
De a végén csak odadobta Diggsnek 2 millió yardra.
Ha szar a könyöke most kellett volna pihentetni ezen a két meccsen. Most jön a Pats, kell a win. Az első a csoportban. Most több ideje lesz pihenni.
Bazsinho
Mond hogy nem nyeltél egy nagyot mikor megláttad a védők számát diggs körül 😀
Ez egyébként (intet leszámítva) egész jó meccs volt tőle, reméljük az önbizalom is rendbe jött a sikeres triple coverage passz után
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Felesleges elemzésekbe nem mennék bele a meccs kapcsán. Minden jó ha a vége jó, lásd az alábbi tweet:



Szerkesztette: Hungarian Bill
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Von Miller saját lábán közlekedett az öltözőbe mindenféle segítség nélkül. Ez jó jel
több mint 3 éve
cyberfox Buffalo Bills 80
Nem kell jatszatni csak Poyert, ha O palyan van ugyis nyerunk!🤞🙃
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Megköszönhetjük campbellnek hogy rosszabbul menedzseli az órát még ami edzőnknél is 😀
ThySoul
Megköszönjük.
Bass berugja az xpt akkor csak ki védekezni is elég lett volna. Nem értem azt hogy lehet kihagyni,amikor 50 ről berugja.
Allen nem volt túl jó. De az elkapok is droppoltak, elcsusztak stb.
Úgy érzem összességében van valami probléma a fejekben. Azt kellene rendbe rakni.
Vedelemnel rengeteg miss tackle volt fontos szitukban. Oliver mondjuk állat volt. A Sec az nagyon lufi, amikor passzol az ellenfél a gyomrom osszerandul.
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Konkrétan nincs értelme Allent játszani jelenleg, ha ennyire szar a könyöke maradjon a padon, ezt keenum is hozná
ThySoul
De a végén csak odadobta Diggsnek 2 millió yardra.
Ha szar a könyöke most kellett volna pihentetni ezen a két meccsen. Most jön a Pats, kell a win. Az első a csoportban. Most több ideje lesz pihenni.
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Megköszönhetjük campbellnek hogy rosszabbul menedzseli az órát még ami edzőnknél is 😀
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Konkrétan nincs értelme Allent játszani jelenleg, ha ennyire szar a könyöke maradjon a padon, ezt keenum is hozná
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
White aktív 😀
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
White hetek óta day-to-day. Volt már valaha játékos ennyi ideig ilyen státuszban?

Sajnos azt kell mondjam, Epenesával nem sokat vesztünk, bust gyanúsnak tűnik a srác. 😕
Hungarian Bill
Amennyi pick meg pénz elment az edge posztra az utóbbi 3 évben fel sem tűnik ha valaki nem válik be
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
White hetek óta day-to-day. Volt már valaha játékos ennyi ideig ilyen státuszban?

Sajnos azt kell mondjam, Epenesával nem sokat vesztünk, bust gyanúsnak tűnik a srác. 😕
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Jelenleg úgy néz ki hogy nem lesz a Lions ellen Rousseau, Epenesa, Edmunds és Morse
ThySoul
Morse kérdéses, másik 3 jómadár nem lesz (whiteról nem láttam semmit de gondolom ő sem lesz)
ThySoul
White day to day, mondta McD valamelyik nap.
De ez nem jelent semmit
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Jelenleg úgy néz ki hogy nem lesz a Lions ellen Rousseau, Epenesa, Edmunds és Morse
ThySoul
Morse kérdéses, másik 3 jómadár nem lesz (whiteról nem láttam semmit de gondolom ő sem lesz)
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Jelenleg úgy néz ki hogy nem lesz a Lions ellen Rousseau, Epenesa, Edmunds és Morse
ThySoul
4/3 kezdő megint kiesik. Good news
Bazsinho
A lényeg hogy tre white sem lesz a héten legalább
ThySoul
Nem baj! Milano megoldja! Legalább kiderül a vezetőség számára is, hogy nem kell gigantikus összegekkel marasztalni.
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Jelenleg úgy néz ki hogy nem lesz a Lions ellen Rousseau, Epenesa, Edmunds és Morse
ThySoul
4/3 kezdő megint kiesik. Good news
Bazsinho
A lényeg hogy tre white sem lesz a héten legalább
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Jelenleg úgy néz ki hogy nem lesz a Lions ellen Rousseau, Epenesa, Edmunds és Morse
ThySoul
4/3 kezdő megint kiesik. Good news
Bazsinho
csak Poyerra kell vigyázni/ whit Poyer 6-0! whitout 1-3

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Jelenleg úgy néz ki hogy nem lesz a Lions ellen Rousseau, Epenesa, Edmunds és Morse
ThySoul
4/3 kezdő megint kiesik. Good news
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Jelenleg úgy néz ki hogy nem lesz a Lions ellen Rousseau, Epenesa, Edmunds és Morse
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
McD most is érthetetlen döntéseket hozott. Volt két facemask ellenünk, amire a Vakok és Gyengénlátók Iskolájából delegált bírák rálegyintettek. Reklamált a drága, de a piros zászlót nem dobta be. Aztán öt másodperc múlva időt kért. Ki érti ezt?
Buffalo Bill
Facemask büntik nem csellendzselhetőek, így hiába dob rá zászlót, felvetetik vele, meg még talán időkérést is bukhat vele. Utóbbiban nem vagyok biztos, BillsFan sporira hagyatkoznék.

A félidő végi time management tényleg fejvakarós volt, de ebből jól jöttünk ki. Kicsit úgy érzem, mintha a fehér Marvin Lewist látnátok benne, holott azért az összmérlege edzőként a legjobbak között van. Nyilván vannak hibái, de pl. a Diggs és közte lévő oldalvonali beszélgetés szerintem edzői szempontból tankönyvbe illő módon történt, függetlenül attól, hogy nem tudjuk, mi volt Diggs problémája.

Az igaz, hogy a 13 másodperc csúnya volt, és ha a PO-ban hasonló edzői baki miatt buknánk, akkor én is a váltás mellett lennék. De nem vagyok meggyőződve arról, hogy ha Paytonért odaadjuk a házat, akkor a SB garantált lenne.
Hungarian Bill
A face mask büntit nem tudtam.
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
McD most is érthetetlen döntéseket hozott. Volt két facemask ellenünk, amire a Vakok és Gyengénlátók Iskolájából delegált bírák rálegyintettek. Reklamált a drága, de a piros zászlót nem dobta be. Aztán öt másodperc múlva időt kért. Ki érti ezt?
Buffalo Bill
Facemask büntik nem csellendzselhetőek, így hiába dob rá zászlót, felvetetik vele, meg még talán időkérést is bukhat vele. Utóbbiban nem vagyok biztos, BillsFan sporira hagyatkoznék.

A félidő végi time management tényleg fejvakarós volt, de ebből jól jöttünk ki. Kicsit úgy érzem, mintha a fehér Marvin Lewist látnátok benne, holott azért az összmérlege edzőként a legjobbak között van. Nyilván vannak hibái, de pl. a Diggs és közte lévő oldalvonali beszélgetés szerintem edzői szempontból tankönyvbe illő módon történt, függetlenül attól, hogy nem tudjuk, mi volt Diggs problémája.

Az igaz, hogy a 13 másodperc csúnya volt, és ha a PO-ban hasonló edzői baki miatt buknánk, akkor én is a váltás mellett lennék. De nem vagyok meggyőződve arról, hogy ha Paytonért odaadjuk a házat, akkor a SB garantált lenne.
Hungarian Bill
Én ezért mondtam hogy rengeteg jó dolog van benne (pl a bills megy neki a legtöbb negyedik kísérletnek akkor mikor tényleg neki kell menni) de ő vele kb 99% hogy nem lesz SB. Olyan hibák vannak vele, ráadásul visszatérő dolgok hogy az ember csak nézi hogy mi a franc történik éppen: tavalyi 13 mp, idén 12; 2 éve a hopkins hail mary azért született mert intet akart minden védő, idén jefferson ellen ugyanez; mckenzie nem futott ki, egy hete ugyanúgy kiküldik és ugyanúgy nem tudja hogy ki kell futni. Nem mondom hogy minden az ő hibája csak, de ezekben vastagon benne van, és akkor az olyanok hogy time management, challenge nincsenek is említve.

Szerintem februárban kellett volna egy kis tisztogatás, ha mcd ötlete volt a 13mp akkor őt kellett volna kirugni, ha Frazieré akkor meg őt. Így hogy maradt mindenki szerintem tényleg ez az utsó dobásuk, ha bejön még egy po blama azt nem fogják megúszni
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
McD most is érthetetlen döntéseket hozott. Volt két facemask ellenünk, amire a Vakok és Gyengénlátók Iskolájából delegált bírák rálegyintettek. Reklamált a drága, de a piros zászlót nem dobta be. Aztán öt másodperc múlva időt kért. Ki érti ezt?
Buffalo Bill
Facemask büntik nem csellendzselhetőek, így hiába dob rá zászlót, felvetetik vele, meg még talán időkérést is bukhat vele. Utóbbiban nem vagyok biztos, BillsFan sporira hagyatkoznék.

A félidő végi time management tényleg fejvakarós volt, de ebből jól jöttünk ki. Kicsit úgy érzem, mintha a fehér Marvin Lewist látnátok benne, holott azért az összmérlege edzőként a legjobbak között van. Nyilván vannak hibái, de pl. a Diggs és közte lévő oldalvonali beszélgetés szerintem edzői szempontból tankönyvbe illő módon történt, függetlenül attól, hogy nem tudjuk, mi volt Diggs problémája.

Az igaz, hogy a 13 másodperc csúnya volt, és ha a PO-ban hasonló edzői baki miatt buknánk, akkor én is a váltás mellett lennék. De nem vagyok meggyőződve arról, hogy ha Paytonért odaadjuk a házat, akkor a SB garantált lenne.