Buffalo Bills
33 feliratkozó
több mint 5 éve
Remelem a steelers azert nem veritek megAkarok egy jo kis csoportdöntőt utolso heten😀
több mint 5 éve
Nekem nagyon tetszett a csapat teljesítménye, ennél soha rosszabbat! Mennyi esélyt láttok rá, hogy behúzzuk a csoportot..? Valamint ha Daboll itt hagyja jövőre a csapatot, mennyire fogja megérezni az offense és legfőképpen Allen..?
több mint 5 éve
Írd le nyugodtan, majd azt is nézem, hogy mennyire jók a meglátásaid.Délután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.Akkor egyelőre még nem írom le a meccsről a véleményem, pedig pont most akartam. 😊
Buffalo Bill
Hungarian Bill
több mint 5 éve
gedam
6 508
így ki lehet kapni, emelt fővelDélután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.Akkor egyelőre még nem írom le a meccsről a véleményem, pedig pont most akartam. 😊
Buffalo Bill
Hungarian Bill
több mint 5 éve
Délután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.Akkor egyelőre még nem írom le a meccsről a véleményem, pedig pont most akartam. 😊
Buffalo Bill
több mint 5 éve
Délután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.
több mint 5 éve
a végzet: FelicitaBo-Sa, a nagy Bo-Sa, a kicsi báttya azöregbosaunokájjaInkább ne is említsd ezt a nevet, még jó, hogy nem kétszer találkozunk vele egy évben... A csávó zsebre tette az egész támadófalunkat. Még szerencse, hogy a MNF-en nem kapunk ízelítőt a tesójából is.
sutianap
Hungarian Bill
jaj, Feliciano

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Bo-Sa, a nagy Bo-Sa, a kicsi báttya azöregbosaunokájjaInkább ne is említsd ezt a nevet, még jó, hogy nem kétszer találkozunk vele egy évben... A csávó zsebre tette az egész támadófalunkat. Még szerencse, hogy a MNF-en nem kapunk ízelítőt a tesójából is.
sutianap
több mint 5 éve
Úgy láttam, hogy Allent nem nagyon sikerült megvédeni, nem dajkálta sokáig a labdát, mégis hibára kényszerítették. (Mondjuk az ellenfél védője - nem ugrik be a neve - piszok jó volt.) Nagyon hiányzik e védelemből egy jó irányító. Poz nem akar vissztérni? Vagy Brice Pauppot kihozni az aggok házából?Bo-Sa, a nagy Bo-Sa, a kicsi báttya azöregbosaunokájja
Buffalo Bill

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Úgy láttam, hogy Allent nem nagyon sikerült megvédeni, nem dajkálta sokáig a labdát, mégis hibára kényszerítették. (Mondjuk az ellenfél védője - nem ugrik be a neve - piszok jó volt.) Nagyon hiányzik e védelemből egy jó irányító. Poz nem akar vissztérni? Vagy Brice Pauppot kihozni az aggok házából?
több mint 5 éve
Az, ritka szar játékvezetéssel..Akkor jó, nemcsak én láttam így, hanem egy szakmabeli is. 😊 Viszonylag régóta nézek NFL-t, de ilyet, hogy 3-4-szer felvették a sárga zászlót, még sose láttam. Mintha találomra dobták volna be egyes szituknál... Moss sportszerűtlen viselkedésére dobott zászlót sztem senki nem érti.
BillsFan
Egyébként a meccsen ismételten előjött a korábbi betegség; az első félidőben jól játszunk, aztán a másodikban meg saját magunknak tesszük nehézzé a meccset. Ez a Chargers egyébként nagyon jó kis csapat, szerencsénk van, hogy Lynn egyszerűen nem ért a clock managementhez, megjegyzem, itt se az volt az erőssége interim HC-ként.
A védelem picit agresszívabb volt, amikor kellett, felléptek, és odatették magukat. A végén mondjuk a hosszú passzt megint sikerült beszopni, szerintem innentől fogva minden egyes Hail Marynél lehet izgulni.
A lényeg a W, és hogy tartjuk távol magunktól a Miamit! 😊
több mint 5 éve
Az, ritka szar játékvezetéssel..


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Idegesito merkozrs volt
több mint 5 éve
Szívbaj!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Cody Ford kidőlt a szezonra.
több mint 5 éve
igy kell kimaxolni a bye weeket 😀Igen és még aludni is lehetett rendesen. 😊
briareos
több mint 5 éve
Erre lehet idén már sárga repült volna...the TB elég könnyen felállt belőle 😁Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!Tartjuk a másik orcánkat is 😁
Muffalo_Bafia
ThundersNFL
Muffalo_Bafia
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!Tartjuk a másik orcánkat is 😁
Muffalo_Bafia
ThundersNFL
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!Tartjuk a másik orcánkat is 😁
Muffalo_Bafia
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Bazdmeg fáj a nevetés a koronaszar miatt de sírva röhögök a kommenteden 😂😂😂kifingtam vón húszjardrólSzánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!Pöcsszőrrel 🙂
Muffalo_Bafia
ThundersNFL
sutianap
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Leütésről volt szó, nem pick sixről!!!!Szánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!Pöcsszőrrel 🙂
Muffalo_Bafia
ThundersNFL
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."