Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Remelem a steelers azert nem veritek meg
Akarok egy jo kis csoportdöntőt utolso heten😀
több mint 5 éve
cyberfox Buffalo Bills 80
Nekem nagyon tetszett a csapat teljesítménye, ennél soha rosszabbat! Mennyi esélyt láttok rá, hogy behúzzuk a csoportot..? Valamint ha Daboll itt hagyja jövőre a csapatot, mennyire fogja megérezni az offense és legfőképpen Allen..?
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Délután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.
Buffalo Bill
Akkor egyelőre még nem írom le a meccsről a véleményem, pedig pont most akartam. 😊
Hungarian Bill
Írd le nyugodtan, majd azt is nézem, hogy mennyire jók a meglátásaid.
több mint 5 éve
gedam 6 508
Délután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.
Buffalo Bill
Akkor egyelőre még nem írom le a meccsről a véleményem, pedig pont most akartam. 😊
Hungarian Bill
így ki lehet kapni, emelt fővel
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Délután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.
Buffalo Bill
Akkor egyelőre még nem írom le a meccsről a véleményem, pedig pont most akartam. 😊
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Délután nézem meg felvételről. Kíváncsi vagyok.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Bo-Sa, a nagy Bo-Sa, a kicsi báttya azöregbosaunokájja
sutianap
Inkább ne is említsd ezt a nevet, még jó, hogy nem kétszer találkozunk vele egy évben... A csávó zsebre tette az egész támadófalunkat. Még szerencse, hogy a MNF-en nem kapunk ízelítőt a tesójából is.
Hungarian Bill
a végzet: Felicita
jaj, Feliciano


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Bo-Sa, a nagy Bo-Sa, a kicsi báttya azöregbosaunokájja
sutianap
Inkább ne is említsd ezt a nevet, még jó, hogy nem kétszer találkozunk vele egy évben... A csávó zsebre tette az egész támadófalunkat. Még szerencse, hogy a MNF-en nem kapunk ízelítőt a tesójából is.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Úgy láttam, hogy Allent nem nagyon sikerült megvédeni, nem dajkálta sokáig a labdát, mégis hibára kényszerítették. (Mondjuk az ellenfél védője - nem ugrik be a neve - piszok jó volt.) Nagyon hiányzik e védelemből egy jó irányító. Poz nem akar vissztérni? Vagy Brice Pauppot kihozni az aggok házából?
Buffalo Bill
Bo-Sa, a nagy Bo-Sa, a kicsi báttya azöregbosaunokájja


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Úgy láttam, hogy Allent nem nagyon sikerült megvédeni, nem dajkálta sokáig a labdát, mégis hibára kényszerítették. (Mondjuk az ellenfél védője - nem ugrik be a neve - piszok jó volt.) Nagyon hiányzik e védelemből egy jó irányító. Poz nem akar vissztérni? Vagy Brice Pauppot kihozni az aggok házából?
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Az, ritka szar játékvezetéssel..
BillsFan
Akkor jó, nemcsak én láttam így, hanem egy szakmabeli is. 😊 Viszonylag régóta nézek NFL-t, de ilyet, hogy 3-4-szer felvették a sárga zászlót, még sose láttam. Mintha találomra dobták volna be egyes szituknál... Moss sportszerűtlen viselkedésére dobott zászlót sztem senki nem érti.

Egyébként a meccsen ismételten előjött a korábbi betegség; az első félidőben jól játszunk, aztán a másodikban meg saját magunknak tesszük nehézzé a meccset. Ez a Chargers egyébként nagyon jó kis csapat, szerencsénk van, hogy Lynn egyszerűen nem ért a clock managementhez, megjegyzem, itt se az volt az erőssége interim HC-ként.

A védelem picit agresszívabb volt, amikor kellett, felléptek, és odatették magukat. A végén mondjuk a hosszú passzt megint sikerült beszopni, szerintem innentől fogva minden egyes Hail Marynél lehet izgulni.

A lényeg a W, és hogy tartjuk távol magunktól a Miamit! 😊
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Az, ritka szar játékvezetéssel..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Mizo Buffalo Bills 49
Idegesito merkozrs volt
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Szívbaj!
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Én nézem!!!!
Vezetünk!
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Cody Ford kidőlt a szezonra.
Beki
Elvileg műtik a térdét.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Cody Ford kidőlt a szezonra.
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
igy kell kimaxolni a bye weeket 😀
briareos
Igen és még aludni is lehetett rendesen. 😊
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
igy kell kimaxolni a bye weeket 😀

több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 247 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!
Muffalo_Bafia
Tartjuk a másik orcánkat is 😁
ThundersNFL

Muffalo_Bafia
Erre lehet idén már sárga repült volna...the TB elég könnyen felállt belőle 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!
Muffalo_Bafia
Tartjuk a másik orcánkat is 😁
ThundersNFL

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 247 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!
Muffalo_Bafia
Tartjuk a másik orcánkat is 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Na, megint jönnek elő a Pecc fanok...Beéritek egy pofonnal vagy megverekszetek a kettőé'?!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 247 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Szánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!
Muffalo_Bafia
Pöcsszőrrel 🙂
ThundersNFL
kifingtam vón húszjardról
sutianap
Bazdmeg fáj a nevetés a koronaszar miatt de sírva röhögök a kommenteden 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Szánalmas csapat, azt a passzt a talpammal leütöttem volna!!
Muffalo_Bafia
Pöcsszőrrel 🙂
ThundersNFL
Leütésről volt szó, nem pick sixről!!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."