Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Josh Allent nem biztos,hogy jól emlékszem,de volt aki már az első szezonja után kivágta volna...
ThundersNFL
Most akkor megkeresem, hogy ennek mi köze van bármihez is. Majd jelentkezem, ha megvan.

Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 386
Josh Allent nem biztos,hogy jól emlékszem,de volt aki már az első szezonja után kivágta volna...ThundersNFL
Ahogy 4-5 éve nálatok is mondták azt Bradyről, hogy kiégett. 😊 Allenről a legtöbben tudtuk, hogy csiszolatlan, és bőven lesz meló vele, így azért a legtöbben türelmesek voltunk. Megjegyzem, tavaly Daboll fejét is követeltük. 😊 A szurkoló többségében ilyen, ha nem jönnek az eredmények, akkor mindenkit ki kell rúgni.
Hungarian Bill
Mondjuk lehetne olyan szurkoloi felfogas is, hogy nem a hulyeseget tolja. Ami igy egy atvett attitud lesz a kevesbe szakavatottaknak is.

Es legfokeppen a szurkoloi az szurkolo, nem szakerto. Onnantol, hogy szakert formalja a kozosseget. Ami lathatjuk, hogy egyes teruleteken mekkira sotetseghez vezet, vagy megosztottsaghoz.

Szoval nem artana a szurkolonak vagy kepeznie magat es latni a sajat korlatait, szerepet, vagy szurkolonak maradni.

Tudon ez egy forum, erre valo,blablabla.. 😊
topin
Ha mondjuk bebizonyosodott volna JA-ről, hogy képtelen szinteket lépni, és egy szegény ember Favre-jánál nem több, akkor meg máris nem követelt volna hülyeséget az, aki nem akarta rosteren látni. Ezt még az igazán nagy szakértők sem láthatták előre, hogy a 3. évében már MVP-formában lesz. Azért ennél a franchise-nál Kelly óta nem volt franchise QB, persze, hogy a szurkolótábor hamar az egekbe emelt irányítókat; Flutie, Fitz, Marrone alatt még Orton is a jövő záloga volt. 😊 Aztán meg jött a pofáraesés.

Szerintem szakértőnek itt egyikünk se gondolja magát, de attól függetlenül mindenkinek lehet véleménye, akár úgy is, hogy nincs mögötte PFF statisztikai adatok garmadája. Kicsit off, de szvsz a földből gombaként kinövő influencerek megjelenése inkább vezet olyan sötétséghez és megosztottsághoz, amit a hozzászólásodban írtál.
Hungarian Bill
Nem feltetlenul a Bills topicra ertettem, no offense.

Egyetertek az influencer temaban teljesen.

A hsz elejevel viszont nem. Ha nem lesz jo JA akkor sem feltetlenul a szurkolonak van igaza. Hiszen egyaltalan nem tudni mi hianyzik az attoreshez. OLine, WR corps, jo OL coach, OC, HC vagy a playbook nincs rairva. Esetleg csak egy puzzle kell, mint pl Diggs es latvanyos a javulas. Tudom, nem csak Diggs az oka, sarkitok. De vele konnyebb dolga lett mindenkinek. Vagy pont eddig azert nem mukodott ennyire faszan, mert egy ilyen elem hianyzott.

A szurkolo meg a kirakos fazisaival nincs tisztaban, o elvarja amit lat az legyen kirakva. Szerencsere ez nem igy mukodik.

Mindenki hibazik, mindenkire ra lehet fogni, hogy bust, elbaszta, hulye volt. Mindenkinel lehet kiragadni rosszul kivitelezett vagx rosszul hivott playt. Es akkor mit igazol ez?

A szurkolo ezerszer tobbet teved, megis kreditje van a kovetkezo velemenyezeshez is szakerto modban, kijelentve a tutit. Mikozben elotte hetvenmillio alkalommal nezett be valamit, de ujra es ujra kritizal, amit maskent tett volna. Igaz, hogy mar kiesett volna a csapat az NFL-bol, de azbkit erdekel? Ismet ujra es ujra leirja minek kellene tortennie es mi volt elbaszva. Szerintem ez nem szurkoloi megnyilvanulas, hanem mekk elek effektus. Es nem azert mert nem ert hozza, hanem mert fogalma nincs a dontes helyzeteket mozgato kerdesekrol. A sajat donteseit meg nem lehet rahuzni masikra. Info hianyos es felelosseg mentes.

Persze szurkoloi megnyilvanulas az hogy valami szar, de amikor szakertokent a tuti van kijelentve az mar nem az. Es ha tevedhetetlen lenne az ilyen szurkolo, akkor nyilvan jogosan velemenyez is ilyen kriteriumok alapjan. Azonban amikor elotte millioszor hulyeseget irt, akkor kicsit fura hogy most megint okossagnak veli.

JA jovojevel kapcsolatban is lehet szurkolokent bizakodni, meg szakertoi szempontbol vizsgalni hogy miert kehet jo, es miert lehet rossz es ebbol kovetkeztetni hogy miert egyik veglet fele hajlik inkabb a hozzaszolo. De leirni hogy ez egy szar dontes, nem lesz belole semmi es bust, utana meg azt irni, hogy lehetett volna szar is, senki nem tudta..az eleg fura legitimizalasa a hulyesegnek 😊

Minden draftoltnak van lehetosege bevalni vagy a elbukni. Osszetettebb kerdes draftolni valakit ugy, hogy beszeltel vele, tudod mit akarsz vele hosszabb tavon, mivel tudod segiteni, mire akarod hasznalni, hogy fog illeszkedni stb stb. Majd aztan elesben kiderul mennyi valosul meg ebbol. Es a megvalosulast ezernyi a draftolttol fuggetlen dolog fogja befolyasolni, sot a draftolotol is fuggetlen is.

Szerkesztette: topin
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Josh Allent nem biztos,hogy jól emlékszem,de volt aki már az első szezonja után kivágta volna...ThundersNFL
Ahogy 4-5 éve nálatok is mondták azt Bradyről, hogy kiégett. 😊 Allenről a legtöbben tudtuk, hogy csiszolatlan, és bőven lesz meló vele, így azért a legtöbben türelmesek voltunk. Megjegyzem, tavaly Daboll fejét is követeltük. 😊 A szurkoló többségében ilyen, ha nem jönnek az eredmények, akkor mindenkit ki kell rúgni.
Hungarian Bill
Azért Daboll tavaly jogosan volt szidva, nyilván nem volt sztárelkapó meg Allennel is voltak gondok, de egyáltalán nem könnyített a helyzetén, sőt (nagy kedvenc a tavalyi Eagles meccs elleni 3&2 szutuació talán, ahol ország világ tudta mi jön, persze nyilván azt is hívta amiből Allen fumble lesz). De mondhatnám az idei Jets meccset, ahol gyorsan két Allen fumble volt a kezdés, és csak utána passzoltunk. Mintha őt is meglepte volna hogy tud passzolni az irányítója.
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Josh Allent nem biztos,hogy jól emlékszem,de volt aki már az első szezonja után kivágta volna...ThundersNFL
Ahogy 4-5 éve nálatok is mondták azt Bradyről, hogy kiégett. 😊 Allenről a legtöbben tudtuk, hogy csiszolatlan, és bőven lesz meló vele, így azért a legtöbben türelmesek voltunk. Megjegyzem, tavaly Daboll fejét is követeltük. 😊 A szurkoló többségében ilyen, ha nem jönnek az eredmények, akkor mindenkit ki kell rúgni.
Hungarian Bill
Mondjuk lehetne olyan szurkoloi felfogas is, hogy nem a hulyeseget tolja. Ami igy egy atvett attitud lesz a kevesbe szakavatottaknak is.

Es legfokeppen a szurkoloi az szurkolo, nem szakerto. Onnantol, hogy szakert formalja a kozosseget. Ami lathatjuk, hogy egyes teruleteken mekkira sotetseghez vezet, vagy megosztottsaghoz.

Szoval nem artana a szurkolonak vagy kepeznie magat es latni a sajat korlatait, szerepet, vagy szurkolonak maradni.

Tudon ez egy forum, erre valo,blablabla.. 😊
topin
Ha mondjuk bebizonyosodott volna JA-ről, hogy képtelen szinteket lépni, és egy szegény ember Favre-jánál nem több, akkor meg máris nem követelt volna hülyeséget az, aki nem akarta rosteren látni. Ezt még az igazán nagy szakértők sem láthatták előre, hogy a 3. évében már MVP-formában lesz. Azért ennél a franchise-nál Kelly óta nem volt franchise QB, persze, hogy a szurkolótábor hamar az egekbe emelt irányítókat; Flutie, Fitz, Marrone alatt még Orton is a jövő záloga volt. 😊 Aztán meg jött a pofáraesés.

Szerintem szakértőnek itt egyikünk se gondolja magát, de attól függetlenül mindenkinek lehet véleménye, akár úgy is, hogy nincs mögötte PFF statisztikai adatok garmadája. Kicsit off, de szvsz a földből gombaként kinövő influencerek megjelenése inkább vezet olyan sötétséghez és megosztottsághoz, amit a hozzászólásodban írtál.
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Dabollt igen kritizaltuk tavaly ,de nem sok fantázia volt néha a play hivasban. Idén a D-t kritizaltuk a szezon első felében, de mostanra úgy tűnik az is összeallt. Allenben titkon bíztam végig, és ha így tudja folytatni ezen a szinten akkor
álom lesz,ha nem teljesen csak hasonlóan akkor sem lesz baj vele. Franchise QB.

Elvárás szerintem is a PO első kör győzelem végre, aztán meg lesz ami lesz.
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 386
Josh Allent nem biztos,hogy jól emlékszem,de volt aki már az első szezonja után kivágta volna...ThundersNFL
Ahogy 4-5 éve nálatok is mondták azt Bradyről, hogy kiégett. 😊 Allenről a legtöbben tudtuk, hogy csiszolatlan, és bőven lesz meló vele, így azért a legtöbben türelmesek voltunk. Megjegyzem, tavaly Daboll fejét is követeltük. 😊 A szurkoló többségében ilyen, ha nem jönnek az eredmények, akkor mindenkit ki kell rúgni.
Hungarian Bill
Mondjuk lehetne olyan szurkoloi felfogas is, hogy nem a hulyeseget tolja. Ami igy egy atvett attitud lesz a kevesbe szakavatottaknak is.

Es legfokeppen a szurkoloi az szurkolo, nem szakerto. Onnantol, hogy szakert formalja a kozosseget. Ami lathatjuk, hogy egyes teruleteken mekkira sotetseghez vezet, vagy megosztottsaghoz.

Szoval nem artana a szurkolonak vagy kepeznie magat es latni a sajat korlatait, szerepet, vagy szurkolonak maradni.

Tudon ez egy forum, erre valo,blablabla.. 😊
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Josh Allent nem biztos,hogy jól emlékszem,de volt aki már az első szezonja után kivágta volna...ThundersNFL
Ahogy 4-5 éve nálatok is mondták azt Bradyről, hogy kiégett. 😊 Allenről a legtöbben tudtuk, hogy csiszolatlan, és bőven lesz meló vele, így azért a legtöbben türelmesek voltunk. Megjegyzem, tavaly Daboll fejét is követeltük. 😊 A szurkoló többségében ilyen, ha nem jönnek az eredmények, akkor mindenkit ki kell rúgni.
több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 246 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Josh Allent nem biztos,hogy jól emlékszem,de volt aki már az első szezonja után kivágta volna...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
nagyon tetszett a csapat tegnapi játéka! baszki mennyit kellett várni arra, h élvezet legyen nézni a srácokat meccs közben, és ne kelljen a körmöm tövig rágni.. 😀 Még egy picit rá kellene gyúrni valahogy a futójátékra, meg ha Edmunds is olyan játékot hozna mint Milano én már ellennék egy darabig. Ki mit gondol, meddig menetelhetünk, és ha már itt tartunk, mi lenne, amivel már elégedettek lennétek?
Respeckt a Jets meg Pats Fanok kommentjeiért!
cyberfox
Nálam a Texans elleni PO meccs óta az 1 rájátszásgyőzelem az elvárás a csapattól, attól hogy jobban játszanak többet nem szeretnék elvárni 😀
Az meg hogy meddig menetelhetünk....ha az utóbbi 4 hét játékát hozzuk szerintem főcsoport döntő ott lehet, aztán ki ki meccs jöhetne a ( valószínűleg) Chiefs ellen. De ne szaladjunk előre, élvezzük ki a következő meccseket, akárhány is lesz meg ebben a szezonban

Szerkesztette: ThySoul
több mint 5 éve
cyberfox Buffalo Bills 80
nagyon tetszett a csapat tegnapi játéka! baszki mennyit kellett várni arra, h élvezet legyen nézni a srácokat meccs közben, és ne kelljen a körmöm tövig rágni.. 😀 Még egy picit rá kellene gyúrni valahogy a futójátékra, meg ha Edmunds is olyan játékot hozna mint Milano én már ellennék egy darabig. Ki mit gondol, meddig menetelhetünk, és ha már itt tartunk, mi lenne, amivel már elégedettek lennétek?
Respeckt a Jets meg Pats Fanok kommentjeiért!
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Remélem utolsó héten még megdobhatja a franchise rekordot yardokban, mert ha nem, akkor boksz lesz!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Újabb pacsi az egész csapatnak, játékosoknak és edzőknek egyaránt! A Pats első drive-ját leszámítva a védelem is odatette magát, szép lassan újra a tavalyi formájukat hozzák! Ha ez megmarad a PO-ra is, akkor formaidőzítésből jeles! Támadóoldalon valóban a futójáték még mindig nem az igazi (bár azért a rövid yardos szitukat hozzuk gond nélkül), de amíg a passzjáték ennyire működik, addig olyan nagy hiányérzet nincs. A PO-ért küzdő Dolphins védelme azért más kaliber, ha ott is ennyire könnyen tudjuk mozgatni a láncokat, akkor talán megnyugodhatunk, hogy a PO-ban sem lesznek túl nagy gondjaink passzokat illetően. Diggs nálam az offseason igazolása, bár azért nem ártana, ha a bemelegítésen is elkapná a labdákat... 😊 Nagyon tudnánk örülni, ha egy új P. Manning - M. Harrison duó születne meg a szemünk láttára.

Nem sokszor láttuk BB-t a telefont, és a törölközőt is bedobni, de most ez az idő is eljött. Elértük, hogy annál az edzőnél, aki minden helyzetben győzni akar, elérjük azt, hogy a harmadik negyed közepére totálisan beleszarjon a meccsbe. 😊

Pihentetésről egyelőre nincs értelme beszélni, irány a #2 seed!
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
grat a söpréshez és a csopigyőzelemhez srácok, ideje rápihenni a rájátszásra 😀

több mint 5 éve
gedam 6 508

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Gratulalok,az AFC East bajnoki cimhez is,nem volt egy sulycsoportban a ket csapat. Sok sikert a PO-ban!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Negyedik negyed elejéig láttam csak munka miatt, de addig a passzjáték szinte tökéletes volt (Knox szokásos dropját leszámítva). A futás nem az igazi, de legalább nem erőltetik anynira mint az idény közepén, meg nem -2 yardokat megyünk vele, szóval nekem megfelel.
Ami tetszik hogy végre nem olvadnak le a második félidőre a fiúk, ez elég régóta probléma volt, de az utóbbi 1 hónapban ezzel nincs gond, úgy látszik összekapták magukat fejben+Daboll sem kezd el teljesen konzervatív játékokat hívni ilyenkor.
Beasley sérülésről van bármi hír? 😕
több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 246 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Gratulálok a meccshez...aztán a PO-ban megbaszni mindenkit 🤞👍💪🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 484 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yeldon pozitív COVID tesztet produkált, nem utazik a csapattal Bostonba. Nem mintha játszott volna.
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Milyen jó, hogy erről megy most a diskurzus, hogy Allen MVP-várományos-e, vagy hogy épp Daboll lesz-e az év segédedzője. 😊

Egész közeliek azok az emlékek, amikor még erről ment a vita:



Boldog karácsonyt minden Bills fannak!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Nálam ezek után Diggs a szezon MVP-je
r.baggio
És/vagy Daboll az év segédedzője.


Liverpool Fc
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante


Nálam ezek után Diggs a szezon MVP-je


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Allen újra a hét támadója, idén már negyedszer. NFL rekord 5 (Lamar és Newton, ha jól láttam)
Emellett idén szinte minden irányító rekordot megfog dönteni franchise-on belül ami egy egész alapszakaszra vonatkozik (össz TD, passzolt TD, passzolt yard)+ ha Singletary kapna el egy TD-t ő lenne a 14. játékos aki idén 6 pontos elkapást szerez. Ez egyedüli NFL rekord lenne.
Csóró, más évben ez szerintem simán MVP címet érhetne, de idén a Rodgers-Mahomes kettős háttérbe szorítja teljesen.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 484 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 azaz ÖT Bills játékos lett beszavazva a Pro Bowl keretbe. Josh Allen, Steffon Diggs, Tre'Davious White, Tremaine Edmunds
és Andre Roberts.