Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Ha azt nézzük, hogy gyakorlatilag végig vezettünk, akkor kézben tartottuk a meccset. A játék képe alapján viszont a Colts hálás volt, amiért múlt héten gyakorlatilag mi juttattuk be őket a rájátszásba.

Szerintem valamennyiünknek le kell gurítani valami töményet, mert ez a végjáték rohadt sok volt, úgyhogy cheers! Jövő héten egyértelműen több kell, és nem nekünk a töményből. 😊

Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki.
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Ez a rájátszás. Az offense 1x hibázott bele (szép volt Josh). A special team és a defense szar.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat a továbbjutáshoz!
több mint 5 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
A Colts a futasokbol es a screenekbol el meg. Eddig. Csak.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Sajnos jó ez a Colts. Idegbaj!
Buffalo Bill
Amugy tenyleg meglepoen jol tartjak magukat. A Bills D majd feljebb tekeri a fordulatszamot es le fogjak zarni a meccset. Relax

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Hamarosan vége az első félidőnek. Mentálisan nagyon erősek vagyunk. (Valaki lelőné a két károgó kommentátort?) Mi kezdjük a harmadik negyedet, talán sikerül ellépnünk. A rugójuk piszok jó. Nem tudtunk felszabadultan támadni. Hogy mégis ez az eredmény, az ránk nézve hízelgő, illetve azu edzőket dicséri és a csapatot. Remegek az idegtől.
Buffalo Bill
Special team ma nem akar nyerni.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Hamarosan vége az első félidőnek. Mentálisan nagyon erősek vagyunk. (Valaki lelőné a két károgó kommentátort?) Mi kezdjük a harmadik negyedet, talán sikerül ellépnünk. A rugójuk piszok jó. Nem tudtunk felszabadultan támadni. Hogy mégis ez az eredmény, az ránk nézve hízelgő, illetve azu edzőket dicséri és a csapatot. Remegek az idegtől.
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Sajnos jó ez a Colts. Idegbaj!
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Bills will have Stefon Diggs, Cole Beasley and Muffalo_Bafia for today’s playoff matchup with the Colts, per source. Buffalo plays first home playoff game in 25 years with a full arsenal for Josh Allen.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Beasley is active ma! 😊
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Úgy is van!
PO Gameday!!!
GO BILLS!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Indul a rájátszás, ráadásul nézők előtt! Valamiért úgy érzem, hogy végig kézben lesz tartva ez a meccs, és a futás elleni védekezésünk is rendben lesz. Egyáltalán nem rossz csapat az Indy, és pont a futójátékuk a mi Achilles-sarkunk, de ezt a meccset úgy érzem, csak mi bukhatjuk el. Igazán jó lenne végre nyerni, talán ez egy újabb gátat szakíthat át, ami akár tényleg a nagydöntőig vihet bennünket.

19:05-re mindenki a TV, stream elé! 😊
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Két dologgal kapcsolatban írnék, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. 1. Sok szó esik Allenről, Diggsről, a remek védelemről, de senki sem említi meg a támadó falat, amelyik - szerintem - pokoli munkát végez. Nekik köszönhető, hogy Allennek van bő öt másodperce (átlagosan) célpontot keresni. Olyan pasz-siettetőket semlegesítettek, akik más QB-ket kétszer is lenyomnak meccsenként. Egy Bravót nekik!
2. Már három hete olvasgattam arról, hogy SB gyanus ez a csapat. Nem hittem el. Még vasárnap is azt mondtam a nejemnek (aki az utolsó heteknek hála lelkes BB szurkoló lett!!!), hogy egy döcögős, alig-alig győzelem a delfinek ellen csak megerősíteni a kételyeimet. De az első negyed szenvedését levetkőzve olyan játékot mutatott a csapat, hogy most már én is elhiszem: akár a nagy döntőig is menetelhetünk. Diggset rettenetesen őrizték, nem baj, van másik! Baesley sérült, nem baj, van másik.
Szerintetek? Merjünk álmodozni?
Buffalo Bill
Az FB oldal amit HB említett, pedig minden Bills szurkernek erősen ajánlott!
BillsFan
Miért ajánlott? Nekem nincs facem. 😁
Bazsinho
Egyrészt, kevés magyar Bills szurkolói oldal van, másrészt az említett elég minőségi szerintem. Injury reportot pl mindig innen nézem, de ha valamiért kevés időm van az adott nap akkor is ez a legjobb megoldás a csapattal kapcsolatos hírek megnézésére
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
jó a buli 😊

Löfli
 coub.com/view/alq58
több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
jó a buli 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Két dologgal kapcsolatban írnék, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. 1. Sok szó esik Allenről, Diggsről, a remek védelemről, de senki sem említi meg a támadó falat, amelyik - szerintem - pokoli munkát végez. Nekik köszönhető, hogy Allennek van bő öt másodperce (átlagosan) célpontot keresni. Olyan pasz-siettetőket semlegesítettek, akik más QB-ket kétszer is lenyomnak meccsenként. Egy Bravót nekik!
2. Már három hete olvasgattam arról, hogy SB gyanus ez a csapat. Nem hittem el. Még vasárnap is azt mondtam a nejemnek (aki az utolsó heteknek hála lelkes BB szurkoló lett!!!), hogy egy döcögős, alig-alig győzelem a delfinek ellen csak megerősíteni a kételyeimet. De az első negyed szenvedését levetkőzve olyan játékot mutatott a csapat, hogy most már én is elhiszem: akár a nagy döntőig is menetelhetünk. Diggset rettenetesen őrizték, nem baj, van másik! Baesley sérült, nem baj, van másik.
Szerintetek? Merjünk álmodozni?
Buffalo Bill
Az FB oldal amit HB említett, pedig minden Bills szurkernek erősen ajánlott!
BillsFan
Miért ajánlott? Nekem nincs facem. 😁
Bazsinho
Akko mind1 is 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Két dologgal kapcsolatban írnék, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. 1. Sok szó esik Allenről, Diggsről, a remek védelemről, de senki sem említi meg a támadó falat, amelyik - szerintem - pokoli munkát végez. Nekik köszönhető, hogy Allennek van bő öt másodperce (átlagosan) célpontot keresni. Olyan pasz-siettetőket semlegesítettek, akik más QB-ket kétszer is lenyomnak meccsenként. Egy Bravót nekik!
2. Már három hete olvasgattam arról, hogy SB gyanus ez a csapat. Nem hittem el. Még vasárnap is azt mondtam a nejemnek (aki az utolsó heteknek hála lelkes BB szurkoló lett!!!), hogy egy döcögős, alig-alig győzelem a delfinek ellen csak megerősíteni a kételyeimet. De az első negyed szenvedését levetkőzve olyan játékot mutatott a csapat, hogy most már én is elhiszem: akár a nagy döntőig is menetelhetünk. Diggset rettenetesen őrizték, nem baj, van másik! Baesley sérült, nem baj, van másik.
Szerintetek? Merjünk álmodozni?
Buffalo Bill
Az FB oldal amit HB említett, pedig minden Bills szurkernek erősen ajánlott!
BillsFan
Miért ajánlott? Nekem nincs facem. 😁
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Két dologgal kapcsolatban írnék, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. 1. Sok szó esik Allenről, Diggsről, a remek védelemről, de senki sem említi meg a támadó falat, amelyik - szerintem - pokoli munkát végez. Nekik köszönhető, hogy Allennek van bő öt másodperce (átlagosan) célpontot keresni. Olyan pasz-siettetőket semlegesítettek, akik más QB-ket kétszer is lenyomnak meccsenként. Egy Bravót nekik!
2. Már három hete olvasgattam arról, hogy SB gyanus ez a csapat. Nem hittem el. Még vasárnap is azt mondtam a nejemnek (aki az utolsó heteknek hála lelkes BB szurkoló lett!!!), hogy egy döcögős, alig-alig győzelem a delfinek ellen csak megerősíteni a kételyeimet. De az első negyed szenvedését levetkőzve olyan játékot mutatott a csapat, hogy most már én is elhiszem: akár a nagy döntőig is menetelhetünk. Diggset rettenetesen őrizték, nem baj, van másik! Baesley sérült, nem baj, van másik.
Szerintetek? Merjünk álmodozni?
Buffalo Bill
1. Az O-line passz blokkolása fenomenális, viszont a futás blokkolás nem az igazi, ezért nem emelik őket olyan magasságokba. Kétségtelen ha megy a passz akkor kevesebb futás is elég kell legyen de SB-t nyerni mindkettőre szükség lenne szerintem. Az elvárásokkal óvatos vagyok a múltbeli események miatt 😉
Az FB oldal amit HB említett, pedig minden Bills szurkernek erősen ajánlott!

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 966 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
🤣

több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Közben jutott eszembe a harmadik téma. Muffalo Bafia sporinak köszönöm a címet. Hiába mentem el az egyik héten, a következőn nem akar beindulni. A kapott cím is gyakran lefagyott. Ilyenkor frissítek, újabb elérhetőségeket keresgélek. Veletek is így van?
Buffalo Bill
Amit küldök, azt ne mentsd el, ezek a linkek mindig az adott meccsekre vannak generálva.

Ezt mentsd el:  buffstreamz.com/nfl-streams/

Itt katt a "Watch" gombra, ami átvezet az éppen aktuális meccsekre. Ott katt a Bills meccsére (másik meccsre tilos mert boksz lesz!!) és bejön egy hosszú sor, rangsorolt stream. Ott általában a buffstreamz vagy a topstreamer linkek a legjobbak.

Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Közben jutott eszembe a harmadik téma. Muffalo Bafia sporinak köszönöm a címet. Hiába mentem el az egyik héten, a következőn nem akar beindulni. A kapott cím is gyakran lefagyott. Ilyenkor frissítek, újabb elérhetőségeket keresgélek. Veletek is így van?
Buffalo Bill
Az itteni eredménykövetőben általában szoktak az adminok streameket is prezentálni, illetve ha Facebookon like-olod a magyar szurkolói oldalt (
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-1/327113823_710455777424711_8797760743509811589_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx960x960&ctp=s720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3ab345&_nc_ohc=T1Pb9yUVVzwQ7kNvwEjBMF0&_nc_oc=AdowVsb0QgtmBfAfs9B7Gv6YmIEAWI3ukoj5as7OdX9oBOhnAE_CYsAc2aLVz2r6_5U&_nc_zt=24&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=IfxSU8RVmiYJREoNk1ykQQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-jGXdm5oofbiqVqtvkfOzoHgco6s7Rj620JsnYf-Q8-w&oe=6A400410
Bills Mafia Hungary
Bills Mafia Hungary. Gefällt 247 Mal. A Buffalo Bills magyar szurkolói oldala.
), ott is a meccsek előtt jelenítenek meg streameket.

És persze, hogy merjünk nagyot álmodni, max pofára esünk, de abban meg már évtizedes gyakorlatunk van! 😊
több mint 5 éve
Riverske Philadelphia Eagles Miami Hurricanes 188 — White lives matter
Kól Bízli nem fog sajnos játszani a hétvégén. Azért fájó ez nekem igazán, mert külsőre nagyon hasonlítunk. Nah, mindegy, drukkolok neki, hogy felépüljön.
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Közben jutott eszembe a harmadik téma. Muffalo Bafia sporinak köszönöm a címet. Hiába mentem el az egyik héten, a következőn nem akar beindulni. A kapott cím is gyakran lefagyott. Ilyenkor frissítek, újabb elérhetőségeket keresgélek. Veletek is így van?
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Két dologgal kapcsolatban írnék, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. 1. Sok szó esik Allenről, Diggsről, a remek védelemről, de senki sem említi meg a támadó falat, amelyik - szerintem - pokoli munkát végez. Nekik köszönhető, hogy Allennek van bő öt másodperce (átlagosan) célpontot keresni. Olyan pasz-siettetőket semlegesítettek, akik más QB-ket kétszer is lenyomnak meccsenként. Egy Bravót nekik!
2. Már három hete olvasgattam arról, hogy SB gyanus ez a csapat. Nem hittem el. Még vasárnap is azt mondtam a nejemnek (aki az utolsó heteknek hála lelkes BB szurkoló lett!!!), hogy egy döcögős, alig-alig győzelem a delfinek ellen csak megerősíteni a kételyeimet. De az első negyed szenvedését levetkőzve olyan játékot mutatott a csapat, hogy most már én is elhiszem: akár a nagy döntőig is menetelhetünk. Diggset rettenetesen őrizték, nem baj, van másik! Baesley sérült, nem baj, van másik.
Szerintetek? Merjünk álmodozni?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha benőtt a srác feje lágya, tényleg az lenne. Spiritusz és tehetség van benne, Denverben és Indyben se volt semmi gond azzal, amit a pályán nyújtott.

Szép sztori lenne.

iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)