Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép sztori lenne.


Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Na akkor innentől ,hajrá Bills,AFC East powa’ !

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Szombatra, magyar idő szerint 19:05-re osztotta be a Colts elleni Wild Card-meccsünket az NFL.

Éjszakázni legalább nem kell. 😊
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Ha tovabbjutunk a Colts ellen, akkor a Steelers-Browns győztese jön?
Bazsinho
Játszik a Titans (4) -Ravens (5)valamint a Vasas (3)-Browns (6)
Ha nyer a Browns fixen ők mennek Kansasba, ha a Vasas akkor őket kapjuk biztosan.
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Ha tovabbjutunk a Colts ellen, akkor a Steelers-Browns győztese jön?
több mint 5 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Ezt akkor lenduletbol skacok. 😊 Tali az AFC dontoben. 😀 😊

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Na srácok mi mindent megtettünk h felpörgessük az önbizalmat a PO előtt, előre, sok sikert és akkor most már menjetek végig.
briareos
Én jóval többet vártam tőletek, de hozzá kell tenni, hogy nekünk ezen a meccsen minden bejött, a back-to-back 50 yardos Barkley-bombákon meg már tényleg csan nevetni lehetett. Kíváncsi vagytok, mihez kezdtek a 3. pickkel a drafton.

Megvolt a "mesterhármas", volt Offense, Defense, és Special Teams touchdown is, Allennek pedig gratuláció nemcsak az idei temérdek mennyiségű rekordjához, hanem ahhoz a fejlődéshez is, amin egy offseason alatt keresztülment!

Innentől indul a komolyabb harc a Lombardiért, várjuk a Colts-Titans-Dolphins trióból azt a jelentkezőt, aki jönne velünk az első táncra!
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
Mikortól szabad leírni azt, hogy a Bills már nem csak egy erős PO contender, hanem egészen konkrétan bejelentkezett a Lombardiért, és bárkit megbasz, ha úgy van?

Mert én ezt érzem, és már úgy leírnám.
akdestroyer
Browns PO, Bills SB, valahogy így lehetne validálni ezt az értelmetlen csillagozott szezont 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Na srácok mi mindent megtettünk h felpörgessük az önbizalmat a PO előtt, előre, sok sikert és akkor most már menjetek végig.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Mikortól szabad leírni azt, hogy a Bills már nem csak egy erős PO contender, hanem egészen konkrétan bejelentkezett a Lombardiért, és bárkit megbasz, ha úgy van?

Mert én ezt érzem, és már úgy leírnám.
akdestroyer
Most a FOX közvetítésben kérdezték Greg Jenningset h ki nyeri az AFC-t, reflexből rávágta h a Bills.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Mikortól szabad leírni azt, hogy a Bills már nem csak egy erős PO contender, hanem egészen konkrétan bejelentkezett a Lombardiért, és bárkit megbasz, ha úgy van?

Mert én ezt érzem, és már úgy leírnám.

több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Az első negyed infarktus közeli élmény volt. Természetesen a visszahordás alatt fagyott le az egész szar. Majdnem megőrültem.
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Keresem a csatornát...
Buffalo Bill
Ne keresd, itt vagyok!

 bfstrms.xyz/watch/nfl
Muffalo_Bafia
Köszönöm! Az enyém állandóan lefagy.
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Sziasztok! Keresem a csatornát...
Buffalo Bill
Ne keresd, itt vagyok!

 bfstrms.xyz/watch/nfl

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Keresem a csatornát...
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Na McDermott, ma Allen megpasszolja a franchise rekordot, aztán leültetheted. Ha nem, leeresztem a stadion kerekét!!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Boldog új évet minden Bills (és nem Bills) szurkolónak! A divatok 2021-ben is szét lesznek bokszolva!!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
New York állam engedélyezte, hogy az első rájátszásbeli meccsünket 6 772 olyan szurkoló előtt játsszuk, akik a belépés előtt negatív COVID-teszttel rendelkeznek! 😊

Továbbá Beasley sérülése lehet, hogy komolyabb, így Kenny Stills a célpont a pótlására.
Hungarian Bill
én birom stillst sajnáltam h eltradeltük és h nem volt fasza éve.

több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
New York állam engedélyezte, hogy az első rájátszásbeli meccsünket 6 772 olyan szurkoló előtt játsszuk, akik a belépés előtt negatív COVID-teszttel rendelkeznek! 😊

Továbbá Beasley sérülése lehet, hogy komolyabb, így Kenny Stills a célpont a pótlására.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap statja.
több mint 5 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Emelem kalapom.😊

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Hazai PO győzelem, semmi több az elvárás! Aztán meglátjuk 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 386
Esetleg csak egy puzzle kell, mint pl Diggs es latvanyos a javulas. Tudom, nem csak Diggs az oka, sarkitok. De vele konnyebb dolga lett mindenkinek. Vagy pont eddig azert nem mukodott ennyire faszan, mert egy ilyen elem hianyzott.topin
Diggs esetében pont itthoni, és kinti szakértők az 5-6. hétre már öltözői balhét vizionáltak, mert Allen 2018-2019. évi pontosságából merítve azt mondták, hogy Diggs itt teljesen elpazarolja majd a karrierjét. Erre tessék, vezeti az NFL-t elkapott yardokban. Mégse vonom kétségbe azoknak a szakértelmét, akik így utólag elemezve totális blődséget jeleztek elő.

A szurkolo meg a kirakos fazisaival nincs tisztaban, o elvarja amit lat az legyen kirakva. Szerencsere ez nem igy mukodik.topin
Fenti példából adódóan a szakértő sincs tisztában bizonyos fázisokkal, sőt, néha azok se, akik az adott franchise-nál dolgoznak. Ez utóbbi lehet, hogy nektek Pats-szurkolóknak fura, mivel az ottani, egyértelműen sikeres, és győztes mentalitást meghonosító szervezeti kultúrából rengeteg dolgozó később főedző, vagy GM lett; a sikerességi ráta már egy másik történet.

JA jovojevel kapcsolatban is lehet szurkolokent bizakodni, meg szakertoi szempontbol vizsgalni hogy miert kehet jo, es miert lehet rossz es ebbol kovetkeztetni hogy miert egyik veglet fele hajlik inkabb a hozzaszolo. De leirni hogy ez egy szar dontes, nem lesz belole semmi es bust, utana meg azt irni, hogy lehetett volna szar is, senki nem tudta..az eleg fura legitimizalasa a hulyesegnek 😊topin
Ez utóbbival nyilván annak a legcélszerűbb takaróznia, aki a hülyeségét elismeri, de annyira mégsem. 😊 Ugyanígy a szakértőkről is le lehet szedni a keresztvizet, amikor mondjuk egy draftot úgy értékelnek 1-2 nappal az esemény után, hogy az aktuális újoncok egy snapet nem játszottak a profik között. És mind itthoni, mind pedig külföldi szakik egy-két éven belül elővették ezt a fura legitimizálási eszközt, ha totál homály volt a megállapításuk a később történtek ismeretében. 😊

Osztom azt, hogy nekünk, szurkolóknak nagyon kevés rálátásunk van az apró részletekre, de ennyi erővel akkor magának a véleménycserének se lenne sok értelme, mivel ott lenne a magunkkal szembeni folyamatos szkepticizmus, hogy "vajon úgy nyilvánítok-e véleményt, hogy tisztában vagyok mindennel"? Ebben az esetben meg maga a fórumozás vesztené értelmét.
Hungarian Bill
Velhetoen nem tudom pontosan megfogalnazni a mondandom. Nem eloszor fordulna elo 😊

A forumozas es velemenyezes jogat nem vonnam ketsegbe, itt velhetoen eleg pontatlan lehetek, mert ezen a ponton siklik ki a lenyegi resze.

De igazabol mindegy. Itt meg off topic is.

Igazan buszkek lehettek az idei menetre eddig. Es bar csoportmeccsen zuzzunk le benneteket mindig, most a playoffba csapjatok oda mindenkinek! A Dolphins mellett a tietek a szimpatiam az idei rajatszasban.
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Esetleg csak egy puzzle kell, mint pl Diggs es latvanyos a javulas. Tudom, nem csak Diggs az oka, sarkitok. De vele konnyebb dolga lett mindenkinek. Vagy pont eddig azert nem mukodott ennyire faszan, mert egy ilyen elem hianyzott.topin
Diggs esetében pont itthoni, és kinti szakértők az 5-6. hétre már öltözői balhét vizionáltak, mert Allen 2018-2019. évi pontosságából merítve azt mondták, hogy Diggs itt teljesen elpazarolja majd a karrierjét. Erre tessék, vezeti az NFL-t elkapott yardokban. Mégse vonom kétségbe azoknak a szakértelmét, akik így utólag elemezve totális blődséget jeleztek elő.

A szurkolo meg a kirakos fazisaival nincs tisztaban, o elvarja amit lat az legyen kirakva. Szerencsere ez nem igy mukodik.topin
Fenti példából adódóan a szakértő sincs tisztában bizonyos fázisokkal, sőt, néha azok se, akik az adott franchise-nál dolgoznak. Ez utóbbi lehet, hogy nektek Pats-szurkolóknak fura, mivel az ottani, egyértelműen sikeres, és győztes mentalitást meghonosító szervezeti kultúrából rengeteg dolgozó később főedző, vagy GM lett; a sikerességi ráta már egy másik történet.

JA jovojevel kapcsolatban is lehet szurkolokent bizakodni, meg szakertoi szempontbol vizsgalni hogy miert kehet jo, es miert lehet rossz es ebbol kovetkeztetni hogy miert egyik veglet fele hajlik inkabb a hozzaszolo. De leirni hogy ez egy szar dontes, nem lesz belole semmi es bust, utana meg azt irni, hogy lehetett volna szar is, senki nem tudta..az eleg fura legitimizalasa a hulyesegnek 😊topin
Ez utóbbival nyilván annak a legcélszerűbb takaróznia, aki a hülyeségét elismeri, de annyira mégsem. 😊 Ugyanígy a szakértőkről is le lehet szedni a keresztvizet, amikor mondjuk egy draftot úgy értékelnek 1-2 nappal az esemény után, hogy az aktuális újoncok egy snapet nem játszottak a profik között. És mind itthoni, mind pedig külföldi szakik egy-két éven belül elővették ezt a fura legitimizálási eszközt, ha totál homály volt a megállapításuk a később történtek ismeretében. 😊

Osztom azt, hogy nekünk, szurkolóknak nagyon kevés rálátásunk van az apró részletekre, de ennyi erővel akkor magának a véleménycserének se lenne sok értelme, mivel ott lenne a magunkkal szembeni folyamatos szkepticizmus, hogy "vajon úgy nyilvánítok-e véleményt, hogy tisztában vagyok mindennel"? Ebben az esetben meg maga a fórumozás vesztené értelmét.