Buffalo Bills
33 feliratkozó
több mint 5 éve
Szép sztori lenne.This is an interesting one: the Bills are scheduled to tryout QB Chad Kelly, nephew of the legendary Jim Kelly.
— Field Yates (@FieldYates) January 4, 2021
Perhaps a look at a possible reserve/future candidate.
Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Na akkor innentől ,hajrá Bills,AFC East powa’ !
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Szombatra, magyar idő szerint 19:05-re osztotta be a Colts elleni Wild Card-meccsünket az NFL.Éjszakázni legalább nem kell. 😊
több mint 5 éve
Ha tovabbjutunk a Colts ellen, akkor a Steelers-Browns győztese jön?Játszik a Titans (4) -Ravens (5)valamint a Vasas (3)-Browns (6)
Bazsinho
Ha nyer a Browns fixen ők mennek Kansasba, ha a Vasas akkor őket kapjuk biztosan.
több mint 5 éve
Ha tovabbjutunk a Colts ellen, akkor a Steelers-Browns győztese jön?
több mint 5 éve
Ezt akkor lenduletbol skacok. 😊 Tali az AFC dontoben. 😀 😊
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
Na srácok mi mindent megtettünk h felpörgessük az önbizalmat a PO előtt, előre, sok sikert és akkor most már menjetek végig.Én jóval többet vártam tőletek, de hozzá kell tenni, hogy nekünk ezen a meccsen minden bejött, a back-to-back 50 yardos Barkley-bombákon meg már tényleg csan nevetni lehetett. Kíváncsi vagytok, mihez kezdtek a 3. pickkel a drafton.
briareos
Megvolt a "mesterhármas", volt Offense, Defense, és Special Teams touchdown is, Allennek pedig gratuláció nemcsak az idei temérdek mennyiségű rekordjához, hanem ahhoz a fejlődéshez is, amin egy offseason alatt keresztülment!
Innentől indul a komolyabb harc a Lombardiért, várjuk a Colts-Titans-Dolphins trióból azt a jelentkezőt, aki jönne velünk az első táncra!
több mint 5 éve
Mikortól szabad leírni azt, hogy a Bills már nem csak egy erős PO contender, hanem egészen konkrétan bejelentkezett a Lombardiért, és bárkit megbasz, ha úgy van?Browns PO, Bills SB, valahogy így lehetne validálni ezt az értelmetlen csillagozott szezont 😊
Mert én ezt érzem, és már úgy leírnám.
akdestroyer

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Na srácok mi mindent megtettünk h felpörgessük az önbizalmat a PO előtt, előre, sok sikert és akkor most már menjetek végig.
több mint 5 éve
Mikortól szabad leírni azt, hogy a Bills már nem csak egy erős PO contender, hanem egészen konkrétan bejelentkezett a Lombardiért, és bárkit megbasz, ha úgy van?Most a FOX közvetítésben kérdezték Greg Jenningset h ki nyeri az AFC-t, reflexből rávágta h a Bills.
Mert én ezt érzem, és már úgy leírnám.
akdestroyer

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Mikortól szabad leírni azt, hogy a Bills már nem csak egy erős PO contender, hanem egészen konkrétan bejelentkezett a Lombardiért, és bárkit megbasz, ha úgy van?Mert én ezt érzem, és már úgy leírnám.
több mint 5 éve
Az első negyed infarktus közeli élmény volt. Természetesen a visszahordás alatt fagyott le az egész szar. Majdnem megőrültem.
több mint 5 éve
Köszönöm! Az enyém állandóan lefagy.Sziasztok! Keresem a csatornát...Ne keresd, itt vagyok!
Buffalo Bill
bfstrms.xyz/watch/nfl
Muffalo_Bafia
több mint 5 éve
Sziasztok! Keresem a csatornát...Ne keresd, itt vagyok!
Buffalo Bill
bfstrms.xyz/watch/nfl
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Sziasztok! Keresem a csatornát...
több mint 5 éve
Na McDermott, ma Allen megpasszolja a franchise rekordot, aztán leültetheted. Ha nem, leeresztem a stadion kerekét!!!!
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Bills are hosting free-agent WR Kenny Stills on a visit, per the wire.
— Albert Breer (@AlbertBreer) January 1, 2021

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Boldog új évet minden Bills (és nem Bills) szurkolónak! A divatok 2021-ben is szét lesznek bokszolva!!!!
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
New York állam engedélyezte, hogy az első rájátszásbeli meccsünket 6 772 olyan szurkoló előtt játsszuk, akik a belépés előtt negatív COVID-teszttel rendelkeznek! 😊én birom stillst sajnáltam h eltradeltük és h nem volt fasza éve.
Továbbá Beasley sérülése lehet, hogy komolyabb, így Kenny Stills a célpont a pótlására.
Hungarian Bill
több mint 5 éve
New York állam engedélyezte, hogy az első rájátszásbeli meccsünket 6 772 olyan szurkoló előtt játsszuk, akik a belépés előtt negatív COVID-teszttel rendelkeznek! 😊Továbbá Beasley sérülése lehet, hogy komolyabb, így Kenny Stills a célpont a pótlására.
több mint 5 éve
A nap statja.Josh Allen has TWICE as many Pass TD (4) in Gillette Stadium this season as Cam Newton (2). pic.twitter.com/TQmjvWWx37
— NFLonCBS (@NFLonCBS) December 29, 2020
több mint 5 éve
Emelem kalapom.😊
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
Hazai PO győzelem, semmi több az elvárás! Aztán meglátjuk 😉


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Velhetoen nem tudom pontosan megfogalnazni a mondandom. Nem eloszor fordulna elo 😊Esetleg csak egy puzzle kell, mint pl Diggs es latvanyos a javulas. Tudom, nem csak Diggs az oka, sarkitok. De vele konnyebb dolga lett mindenkinek. Vagy pont eddig azert nem mukodott ennyire faszan, mert egy ilyen elem hianyzott.topinDiggs esetében pont itthoni, és kinti szakértők az 5-6. hétre már öltözői balhét vizionáltak, mert Allen 2018-2019. évi pontosságából merítve azt mondták, hogy Diggs itt teljesen elpazarolja majd a karrierjét. Erre tessék, vezeti az NFL-t elkapott yardokban. Mégse vonom kétségbe azoknak a szakértelmét, akik így utólag elemezve totális blődséget jeleztek elő.
A szurkolo meg a kirakos fazisaival nincs tisztaban, o elvarja amit lat az legyen kirakva. Szerencsere ez nem igy mukodik.topinFenti példából adódóan a szakértő sincs tisztában bizonyos fázisokkal, sőt, néha azok se, akik az adott franchise-nál dolgoznak. Ez utóbbi lehet, hogy nektek Pats-szurkolóknak fura, mivel az ottani, egyértelműen sikeres, és győztes mentalitást meghonosító szervezeti kultúrából rengeteg dolgozó később főedző, vagy GM lett; a sikerességi ráta már egy másik történet.
JA jovojevel kapcsolatban is lehet szurkolokent bizakodni, meg szakertoi szempontbol vizsgalni hogy miert kehet jo, es miert lehet rossz es ebbol kovetkeztetni hogy miert egyik veglet fele hajlik inkabb a hozzaszolo. De leirni hogy ez egy szar dontes, nem lesz belole semmi es bust, utana meg azt irni, hogy lehetett volna szar is, senki nem tudta..az eleg fura legitimizalasa a hulyesegnek 😊topinEz utóbbival nyilván annak a legcélszerűbb takaróznia, aki a hülyeségét elismeri, de annyira mégsem. 😊 Ugyanígy a szakértőkről is le lehet szedni a keresztvizet, amikor mondjuk egy draftot úgy értékelnek 1-2 nappal az esemény után, hogy az aktuális újoncok egy snapet nem játszottak a profik között. És mind itthoni, mind pedig külföldi szakik egy-két éven belül elővették ezt a fura legitimizálási eszközt, ha totál homály volt a megállapításuk a később történtek ismeretében. 😊
Osztom azt, hogy nekünk, szurkolóknak nagyon kevés rálátásunk van az apró részletekre, de ennyi erővel akkor magának a véleménycserének se lenne sok értelme, mivel ott lenne a magunkkal szembeni folyamatos szkepticizmus, hogy "vajon úgy nyilvánítok-e véleményt, hogy tisztában vagyok mindennel"? Ebben az esetben meg maga a fórumozás vesztené értelmét.
Hungarian Bill
A forumozas es velemenyezes jogat nem vonnam ketsegbe, itt velhetoen eleg pontatlan lehetek, mert ezen a ponton siklik ki a lenyegi resze.
De igazabol mindegy. Itt meg off topic is.
Igazan buszkek lehettek az idei menetre eddig. Es bar csoportmeccsen zuzzunk le benneteket mindig, most a playoffba csapjatok oda mindenkinek! A Dolphins mellett a tietek a szimpatiam az idei rajatszasban.
több mint 5 éve
Esetleg csak egy puzzle kell, mint pl Diggs es latvanyos a javulas. Tudom, nem csak Diggs az oka, sarkitok. De vele konnyebb dolga lett mindenkinek. Vagy pont eddig azert nem mukodott ennyire faszan, mert egy ilyen elem hianyzott.topinDiggs esetében pont itthoni, és kinti szakértők az 5-6. hétre már öltözői balhét vizionáltak, mert Allen 2018-2019. évi pontosságából merítve azt mondták, hogy Diggs itt teljesen elpazarolja majd a karrierjét. Erre tessék, vezeti az NFL-t elkapott yardokban. Mégse vonom kétségbe azoknak a szakértelmét, akik így utólag elemezve totális blődséget jeleztek elő.
A szurkolo meg a kirakos fazisaival nincs tisztaban, o elvarja amit lat az legyen kirakva. Szerencsere ez nem igy mukodik.topinFenti példából adódóan a szakértő sincs tisztában bizonyos fázisokkal, sőt, néha azok se, akik az adott franchise-nál dolgoznak. Ez utóbbi lehet, hogy nektek Pats-szurkolóknak fura, mivel az ottani, egyértelműen sikeres, és győztes mentalitást meghonosító szervezeti kultúrából rengeteg dolgozó később főedző, vagy GM lett; a sikerességi ráta már egy másik történet.
JA jovojevel kapcsolatban is lehet szurkolokent bizakodni, meg szakertoi szempontbol vizsgalni hogy miert kehet jo, es miert lehet rossz es ebbol kovetkeztetni hogy miert egyik veglet fele hajlik inkabb a hozzaszolo. De leirni hogy ez egy szar dontes, nem lesz belole semmi es bust, utana meg azt irni, hogy lehetett volna szar is, senki nem tudta..az eleg fura legitimizalasa a hulyesegnek 😊topinEz utóbbival nyilván annak a legcélszerűbb takaróznia, aki a hülyeségét elismeri, de annyira mégsem. 😊 Ugyanígy a szakértőkről is le lehet szedni a keresztvizet, amikor mondjuk egy draftot úgy értékelnek 1-2 nappal az esemény után, hogy az aktuális újoncok egy snapet nem játszottak a profik között. És mind itthoni, mind pedig külföldi szakik egy-két éven belül elővették ezt a fura legitimizálási eszközt, ha totál homály volt a megállapításuk a később történtek ismeretében. 😊
Osztom azt, hogy nekünk, szurkolóknak nagyon kevés rálátásunk van az apró részletekre, de ennyi erővel akkor magának a véleménycserének se lenne sok értelme, mivel ott lenne a magunkkal szembeni folyamatos szkepticizmus, hogy "vajon úgy nyilvánítok-e véleményt, hogy tisztában vagyok mindennel"? Ebben az esetben meg maga a fórumozás vesztené értelmét.