Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Mindenki megnyugodhat, Lamarnak nem kell hóban játszania, kb. 1 fokot mondanak, a szél viszont kicsit megélénkül a maga 25-27 kmph-jával estére.

Reméljük a legjobbakat, nagyon bízom McFrazierben, hogy valamit sikerült kitalálniuk a Ravens futójátékának semlegesítésére. Az air battle a miénk kell, hogy legyen!
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Cheffers el talàlkoztam màr èlőben egy nemzetközi spori clinicen, jó arc de a jàtèkvezetèse màr màs kèrdès 😊
Booger- nèl nincs lejebb , bízzunk benne hogy nem lesz flag circus...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 885
Carl Cheffers lesz a vezetőbiro, Jets és Titans ellen volt, ezeken a meccseken kaptuk a legtöbb zászlót, 11-10.
Reméljük most ném.lesz köcsög.🤣
Bazsinho
Mi mindenkinel jok vagyunk a sargakra. Sokkal tobb anyazas lesz a szurkoloktol de egy a keres ha szar ha jo konzekvensen fujjanak.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carl Cheffers lesz a vezetőbiro, Jets és Titans ellen volt, ezeken a meccseken kaptuk a legtöbb zászlót, 11-10.
Reméljük most ném.lesz köcsög.🤣
Bazsinho
Cheffers is oszlopos tagja a WhistleBoyznak*...
 www.youtube.com/watch?v=Ex2VT4QyR9A&t=19s

*"Az NFL legrosszabb bírói" szupergroupnak...
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Carl Cheffers lesz a vezetőbiro, Jets és Titans ellen volt, ezeken a meccseken kaptuk a legtöbb zászlót, 11-10.
Reméljük most ném.lesz köcsög.🤣
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Sziasztok! Örömmel jelentem, hogy a látott mérkőzések alapján a feleségem véres szájú Bills fan lett. A Touchdown store-ból már megjött a sapkája, a Colts meccs után megrendeltem mindkettőnknek a Bills Maffia pólót. Most értesítettek, hogy feladták a cuccot, tehát elméletileg a SB-ra ide is ér! Gyarapodunk, Patriots fanok, reszkessetek!
Buffalo Bill
Én még nem tudtam rávenni a párom hogy végignézzen egy egész mérkőzést, pedig a tavalyi idénykezdet óta próbálkozom 😀
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Örömmel jelentem, hogy a látott mérkőzések alapján a feleségem véres szájú Bills fan lett. A Touchdown store-ból már megjött a sapkája, a Colts meccs után megrendeltem mindkettőnknek a Bills Maffia pólót. Most értesítettek, hogy feladták a cuccot, tehát elméletileg a SB-ra ide is ér! Gyarapodunk, Patriots fanok, reszkessetek!
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Sziasztok!

Az idén lettem az amerikai foci szerelmese, köszönhetően az NFL Fantasys játéknak 😊) Mivel értelemszerűen nem volt csapatom, így választanom kellett. Annyi volt a kitétel, hogy ne az a 7 csapat akiknek a társaság egyénenként szurkol. Végül a Billst választottam, főleg az Allen miatt aki kimagaslóan jól hozta a pontokat a játékban.
Szóval go Bills, hajrá srácok!! #BillsMaffia

Illetve akit érdekelne egy Bills-es Iphone 11 Pro Max tok, az írjon bátran. Sikerült az európai store-ból rosszat rendelni 😀 ( Csúnyán benéztem a rendelést)
BillsMaffia
Üdv a kicsi, de gyarapodó szurkolói táborunkban !



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
https://static.cdninstagram.com/rsrc.php/v4/yD/r/R0fBIMurK8v.png
Instagram
Create an account or log in to Instagram - Share what you're into with the people who get you.
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
 photos.app.goo.gl/qphefbEkMiQ9XgBz6
több mint 5 éve
BillsMaffia Buffalo Bills 1
Sziasztok!

Az idén lettem az amerikai foci szerelmese, köszönhetően az NFL Fantasys játéknak 😊) Mivel értelemszerűen nem volt csapatom, így választanom kellett. Annyi volt a kitétel, hogy ne az a 7 csapat akiknek a társaság egyénenként szurkol. Végül a Billst választottam, főleg az Allen miatt aki kimagaslóan jól hozta a pontokat a játékban.
Szóval go Bills, hajrá srácok!! #BillsMaffia

Illetve akit érdekelne egy Bills-es Iphone 11 Pro Max tok, az írjon bátran. Sikerült az európai store-ból rosszat rendelni 😀 ( Csúnyán benéztem a rendelést)
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
meglepodnek ha barki lebecsulne a Bills-t, az ellenfelek stabjai meg es ok szamitanak 100% hogy nem.
no
Itt inkább arról van szó, hogy mivel a hétvégén nem nyomtunk űrfocit egy nagyon jó csapat ellen a playoff első körében, máris 50-50-nek gondolják a továbbjutási esélyeket, ami egyébként teljes mértékben így lenne akkor is, ha feltöröltük volna az Indyvel a padlót.

Ez pont egy olyan meccs, amire még semleges szurkolóként is fennmaradnék. 😊
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 885
Ki mit vár? Remélem hogy a Colts elleni meccs csak a kötelező izgulás volt a srácoktól, hogy meglegyen a várva várt PO siker, és most feloldódtak, ezzel pedig jön az utóbbi idők domináns passzjátéka. Megmondom őszintén, a Ravenst akartam a leginkább elkerülni idén, de a Steelers kicseszett velünk.
Ami fontos kérdés lesz:
1. Mi lesz Lamarral? A sima futást talán még csakcsak fogják, de Lamart jóval nehezebb lesz. A Cards ellen Murrayt sikeresen leszedálták egy félidőig, ez vasárnap is elég lehet, ha a félidőig elég pontot rakunk fel. Mert passzjátékkal nem vernek, az fix.
2. Lesz e leolvadás a harmadik negyedben? Daboll talán legnagyobb baja az, hogyha elég nagy előnyünk van, túl konzervatív lesz. Az utóbbi pár hétben ez eltűnt a játékból, de én azért félek, főleg mert ez a meccs akkor hozható ha előnyben vagyunk és a Ravensnek passzolni kell. Ahhoz pedig jó sok pont kell.
Nyilván azt nem lehet elvárni, hogy végig porogjenek a srácok, de most szerintem kissé alábecsülnek minket a Colts elleni meccs miatt. Mert azt mind tudjuk hogy annál jobbak vagyunk, a kérdés csak az, hogy sikerül e elővenni az alapszakasz végi formát megint?
ThySoul
Biztos ,hogy több kell mint a Colts ellen, azzal egyetertek, hogy szerintem is kicsit lebecsulik a Billst, egy meccs alapján. A Ravens az utolsó 6 mecxsebol 4 Bengals, Giants, Cowboys,Jax volt. Szóval ettől sem kell elajulni, nem túl erős csapatokkal nyomták.
A futassal kell valamit kezdenunk, attól nem tartok én sem hogy LJ széjjel passzolna, azt nekünk kell velük csinálni.
Diggs reméljük beast lesz, ugyanúgy,Beasley sérülten tolt egy elfogadhatót az előző meccsen, és így is volt pár fontos elkapasa, most pedig már gyógyíult lehet teljesen.
Davis is nyom pár wtf elkapast. És Brown is ott van, Allen meg nyomja majd a lezereket, nyomás alatt is jól játszott eddig.
Aztán meglátjuk mire lesz elég.
Bazsinho
meglepodnek ha barki lebecsulne a Bills-t, az ellenfelek stabjai meg es ok szamitanak 100% hogy nem.
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Ki mit vár? Remélem hogy a Colts elleni meccs csak a kötelező izgulás volt a srácoktól, hogy meglegyen a várva várt PO siker, és most feloldódtak, ezzel pedig jön az utóbbi idők domináns passzjátéka. Megmondom őszintén, a Ravenst akartam a leginkább elkerülni idén, de a Steelers kicseszett velünk.
Ami fontos kérdés lesz:
1. Mi lesz Lamarral? A sima futást talán még csakcsak fogják, de Lamart jóval nehezebb lesz. A Cards ellen Murrayt sikeresen leszedálták egy félidőig, ez vasárnap is elég lehet, ha a félidőig elég pontot rakunk fel. Mert passzjátékkal nem vernek, az fix.
2. Lesz e leolvadás a harmadik negyedben? Daboll talán legnagyobb baja az, hogyha elég nagy előnyünk van, túl konzervatív lesz. Az utóbbi pár hétben ez eltűnt a játékból, de én azért félek, főleg mert ez a meccs akkor hozható ha előnyben vagyunk és a Ravensnek passzolni kell. Ahhoz pedig jó sok pont kell.
Nyilván azt nem lehet elvárni, hogy végig porogjenek a srácok, de most szerintem kissé alábecsülnek minket a Colts elleni meccs miatt. Mert azt mind tudjuk hogy annál jobbak vagyunk, a kérdés csak az, hogy sikerül e elővenni az alapszakasz végi formát megint?
ThySoul
Biztos ,hogy több kell mint a Colts ellen, azzal egyetertek, hogy szerintem is kicsit lebecsulik a Billst, egy meccs alapján. A Ravens az utolsó 6 mecxsebol 4 Bengals, Giants, Cowboys,Jax volt. Szóval ettől sem kell elajulni, nem túl erős csapatokkal nyomták.
A futassal kell valamit kezdenunk, attól nem tartok én sem hogy LJ széjjel passzolna, azt nekünk kell velük csinálni.
Diggs reméljük beast lesz, ugyanúgy,Beasley sérülten tolt egy elfogadhatót az előző meccsen, és így is volt pár fontos elkapasa, most pedig már gyógyíult lehet teljesen.
Davis is nyom pár wtf elkapast. És Brown is ott van, Allen meg nyomja majd a lezereket, nyomás alatt is jól játszott eddig.
Aztán meglátjuk mire lesz elég.
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Devonta Freemant leigazoltuk a PS-ba.
Ő játszott idén Giantsba?
Bazsinho
Egy hete lett elzavarva onnan. Nem tudom minek kell, kis túlzással mindegy ki áll fel futónak, ez nem igen fog működni idén valószínűleg. Csak azt sajnálom hogy singletarynek sem megy, tavaly nekem nagyon nagy kedvenc volt, csak Gore miatt alig kapott lehetőséget.
ThySoul
Lehet látják benne az all prot.
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Ki mit vár? Remélem hogy a Colts elleni meccs csak a kötelező izgulás volt a srácoktól, hogy meglegyen a várva várt PO siker, és most feloldódtak, ezzel pedig jön az utóbbi idők domináns passzjátéka. Megmondom őszintén, a Ravenst akartam a leginkább elkerülni idén, de a Steelers kicseszett velünk.
Ami fontos kérdés lesz:
1. Mi lesz Lamarral? A sima futást talán még csakcsak fogják, de Lamart jóval nehezebb lesz. A Cards ellen Murrayt sikeresen leszedálták egy félidőig, ez vasárnap is elég lehet, ha a félidőig elég pontot rakunk fel. Mert passzjátékkal nem vernek, az fix.
2. Lesz e leolvadás a harmadik negyedben? Daboll talán legnagyobb baja az, hogyha elég nagy előnyünk van, túl konzervatív lesz. Az utóbbi pár hétben ez eltűnt a játékból, de én azért félek, főleg mert ez a meccs akkor hozható ha előnyben vagyunk és a Ravensnek passzolni kell. Ahhoz pedig jó sok pont kell.
Nyilván azt nem lehet elvárni, hogy végig porogjenek a srácok, de most szerintem kissé alábecsülnek minket a Colts elleni meccs miatt. Mert azt mind tudjuk hogy annál jobbak vagyunk, a kérdés csak az, hogy sikerül e elővenni az alapszakasz végi formát megint?
több mint 5 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés


Bills elony: -2.5 spread

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Devonta Freemant leigazoltuk a PS-ba.
Ő játszott idén Giantsba?
Bazsinho
Egy hete lett elzavarva onnan. Nem tudom minek kell, kis túlzással mindegy ki áll fel futónak, ez nem igen fog működni idén valószínűleg. Csak azt sajnálom hogy singletarynek sem megy, tavaly nekem nagyon nagy kedvenc volt, csak Gore miatt alig kapott lehetőséget.
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Devonta Freemant leigazoltuk a PS-ba.
Ő játszott idén Giantsba?
több mint 5 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Meg is jött az első szurkolói merchem (egy baseball sapi) ami azt jelenti hogy mostmár biztos verjük a Ravens vasárnap hajnalban
ThySoul
Nekem is. ☺

Akkor most dontetlen lesz es OT? 😄
RedFive
A következő szurkolói tárgy fog dönteni 😀
ThySoul
Hurra. ☺ Ravens-es fonott bor karkotot is hozott a postas. 😁

Amugy pedig ez legyen egy kemeny de sportszeru, melto szinvonalu merkozes. Ha netan kikapunk, a tovabbiakban mar a Bills-nek fogok szurkolni, mindig is kedveltem a csapatotokat. 👍

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Meg is jött az első szurkolói merchem (egy baseball sapi) ami azt jelenti hogy mostmár biztos verjük a Ravens vasárnap hajnalban
ThySoul
Nekem is. ☺

Akkor most dontetlen lesz es OT? 😄
RedFive
A következő szurkolói tárgy fog dönteni 😀
több mint 5 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Meg is jött az első szurkolói merchem (egy baseball sapi) ami azt jelenti hogy mostmár biztos verjük a Ravens vasárnap hajnalban
ThySoul
Nekem is. ☺

Akkor most dontetlen lesz es OT? 😄

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Meg is jött az első szurkolói merchem (egy baseball sapi) ami azt jelenti hogy mostmár biztos verjük a Ravens vasárnap hajnalban
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...